Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
15-17.06.2012r. Impreza Pogoria
Autor Wiadomość
gaska31 
GASKA30


Motocykl: NA RAZIE BRAK
Imię: "IW"
Wiek: 46
Dołączyła: 07 Paź 2011
Posty: 88
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2012-06-11, 09:03   

.i dupa ..przykro mi ale odpadamy..;/ .. :I wiec jedno miejsce wolne:
Ostatnio zmieniony przez gaska31 2012-06-11, 09:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wydra
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-11, 17:04   

gaska31 napisał/a:
.i dupa ..przykro mi ale odpadamy..;/ .. :I wiec jedno miejsce wolne:



odpadacie bo jedziecie gdzie indziej, szkoda ale no 4 dni przed imprez a warto czasem dotrzymać słowa :)
 
 
ralfązo 

Motocykl: był 600 i 900
Imię: RALF
Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 1352
Skąd: Hindenburg
Wysłany: 2012-06-11, 18:55   

kto ma być to będzie Panowie i Panie
 
 
Wydra
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-11, 19:07   

ralfązo napisał/a:
kto ma być to będzie Panowie i Panie



się wie: ssij jajko :D
 
 
ralfązo 

Motocykl: był 600 i 900
Imię: RALF
Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 1352
Skąd: Hindenburg
Wysłany: 2012-06-11, 19:45   

nie drażnij mnie bo wykręcę ci drugą stronę poroża na pogorii
Ostatnio zmieniony przez ralfązo 2012-06-11, 21:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Butan 


Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011
Posty: 597
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2012-06-11, 21:14   

ci którzy cieszą się że mnie nie będzie niech się jeszcze wstrzymają z otwieraniem szampana :angry Zastosowałem eksperymentalną metodę leczenia jaką stosowali zulusi po walce - gość przebity dzidą już za dwie godziny tańczył przy ognisku :D
Mam nadzieję że to nie tylko na dzidy pomaga :D :D
 
 
ralfązo 

Motocykl: był 600 i 900
Imię: RALF
Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 1352
Skąd: Hindenburg
Wysłany: 2012-06-11, 21:22   

Butan napisał/a:
ci którzy cieszą się że mnie nie będzie niech się jeszcze wstrzymają z otwieraniem szampana :angry Zastosowałem eksperymentalną metodę leczenia jaką stosowali zulusi po walce - gość przebity dzidą już za dwie godziny tańczył przy ognisku :D
Mam nadzieję że to nie tylko na dzidy pomaga :D :D


gregor piknie szykuje samoopalacz haaaaaaaaaaaaaaaa

[ Dodano: 2012-06-11, 21:25 ]
Panowie ktoś grila zabiera???
bo musze na czymś usmażyć stejki
głodny nie pije
i na dno w pogori za długo bede opadał z pustym boilerem???????????
 
 
Butan 


Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011
Posty: 597
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2012-06-11, 21:28   

gril??? ja to raczej samoopalacze do lodówki wkładam :D
 
 
ralfązo 

Motocykl: był 600 i 900
Imię: RALF
Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 1352
Skąd: Hindenburg
Wysłany: 2012-06-11, 21:33   

NIE MA PODKŁADU NIE MA WALENIA W SZYJE
 
 
Butan 


Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011
Posty: 597
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2012-06-11, 21:48   

hmmm .. to trza coś skombinować ;) Ja takowego ustrojstwa nie posiadam ale myślę że jeśli będzie problem to podjedziemy do jakiegoś marketu i kupimy jednorazówkę -to nie więcej niż 15 zł . Gorzej co na nim położyć :D
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-11, 23:28   

gaska31 napisał/a:
.i dupa ..przykro mi ale odpadamy..;/ .. :I wiec jedno miejsce wolne:


Czyżby to był powód?
gaska31 napisał/a:
my bedziemy ..z ekipa na bank a czy ktos moze wie czy mozna tam wynajac domki na terenie zlotu???? ;/

http://forum.motocyklisto...3,15.htm#172028

Kolejnym razem zrób sobie dokładnie rozpoznanie i zastanów się w której imprezie chcesz uczestniczyć, bo wykazałaś się brakiem szacunku nie tylko w stosunku do mnie, ale również do pozostałych osób.

Kolejna nauczka, że na imprezy należy dobierać osoby zaufane i odpowiedzialne :angry


ralf, grill jest na miejscu :)
 
 
Daro ZX 


Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41
Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 1344
Skąd: SY
Wysłany: 2012-06-12, 07:54   

Wydra napisał/a:
gaska31 napisał/a:
.i dupa ..przykro mi ale odpadamy..;/ .. :I wiec jedno miejsce wolne:



odpadacie bo jedziecie gdzie indziej, szkoda ale no 4 dni przed imprez a warto czasem dotrzymać słowa :)


chciałeś powiedzieć dzień po podaniu ostatecznej listy ;)

http://www.motocykle.slas...12/page__st__40
 
 
 
gaska31 
GASKA30


Motocykl: NA RAZIE BRAK
Imię: "IW"
Wiek: 46
Dołączyła: 07 Paź 2011
Posty: 88
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2012-06-12, 09:03   

Abaddon napisał/a:
gaska31 napisał/a:
.i dupa ..przykro mi ale odpadamy..;/ .. :I wiec jedno miejsce wolne:


Czyżby to był powód?
gaska31 napisał/a:
my bedziemy ..z ekipa na bank a czy ktos moze wie czy mozna tam wynajac domki na terenie zlotu???? ;/

http://forum.motocyklisto...3,15.htm#172028

Kolejnym razem zrób sobie dokładnie rozpoznanie i zastanów się w której imprezie chcesz uczestniczyć, bo wykazałaś się brakiem szacunku nie tylko w stosunku do mnie, ale również do pozostałych osób.

Kolejna nauczka, że na imprezy należy dobierać osoby zaufane i odpowiedzialne :angry


ralf, grill jest na miejscu :)
rafal no wybacz ale nie wiedzielismy ze zlot odbedzie sie akurat wtedy lub na odwrót ..impreza wtedy kiedy jest zlot..i nie przesadzaj ja choc napisalam .. zwolnilismy miejsce.. a nie jak nie ktorzy na poprzedniej imprezie .. ze trzeba bylo placic za nich...
..i nie mieszaj w to.. jakiego kolwiek braku szacunku..itp.. bo akurat to nie ma tu nic wspolnego..z tym
Ostatnio zmieniony przez gaska31 2012-06-12, 09:06, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Butan 


Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011
Posty: 597
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2012-06-12, 14:51   

A mnie to wszystko p.......doli
Już mnie prawie nie boli :D
Tabletek wiele mi nadawali
Więc się butan w piątek nawali :D ........
Tak sobie właśnie śpiewam :D
 
 
ralfązo 

Motocykl: był 600 i 900
Imię: RALF
Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 1352
Skąd: Hindenburg
Wysłany: 2012-06-12, 16:17   

a ja na to jak na lato

polansuje sie konkretnie , wypierniczą wszystkie leszcze

łyknę z ziomkami se szklane i będzie na pogorii pozamiatane
Ostatnio zmieniony przez ralfązo 2012-06-12, 17:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/