|
15-17.06.2012r. Impreza Pogoria |
| Autor |
Wiadomość |
gaska31
GASKA30

Motocykl: NA RAZIE BRAK
Imię: "IW"
Wiek: 46 Dołączyła: 07 Paź 2011 Posty: 88 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-06-11, 09:03
|
|
|
.i dupa ..przykro mi ale odpadamy..;/ .. wiec jedno miejsce wolne: |
| Ostatnio zmieniony przez gaska31 2012-06-11, 09:04, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Wydra [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-06-11, 17:04
|
|
|
| gaska31 napisał/a: | .i dupa ..przykro mi ale odpadamy..;/ .. wiec jedno miejsce wolne: |
odpadacie bo jedziecie gdzie indziej, szkoda ale no 4 dni przed imprez a warto czasem dotrzymać słowa |
|
|
|
 |
ralfązo
Motocykl: był 600 i 900
Imię: RALF
Dołączył: 06 Maj 2010 Posty: 1352 Skąd: Hindenburg
|
Wysłany: 2012-06-11, 18:55
|
|
|
| kto ma być to będzie Panowie i Panie |
|
|
|
 |
Wydra [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-06-11, 19:07
|
|
|
| ralfązo napisał/a: | | kto ma być to będzie Panowie i Panie |
się wie: ssij jajko |
|
|
|
 |
ralfązo
Motocykl: był 600 i 900
Imię: RALF
Dołączył: 06 Maj 2010 Posty: 1352 Skąd: Hindenburg
|
Wysłany: 2012-06-11, 19:45
|
|
|
| nie drażnij mnie bo wykręcę ci drugą stronę poroża na pogorii |
| Ostatnio zmieniony przez ralfązo 2012-06-11, 21:22, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Butan

Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011 Posty: 597 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
Wysłany: 2012-06-11, 21:14
|
|
|
ci którzy cieszą się że mnie nie będzie niech się jeszcze wstrzymają z otwieraniem szampana Zastosowałem eksperymentalną metodę leczenia jaką stosowali zulusi po walce - gość przebity dzidą już za dwie godziny tańczył przy ognisku
Mam nadzieję że to nie tylko na dzidy pomaga |
|
|
|
 |
ralfązo
Motocykl: był 600 i 900
Imię: RALF
Dołączył: 06 Maj 2010 Posty: 1352 Skąd: Hindenburg
|
Wysłany: 2012-06-11, 21:22
|
|
|
| Butan napisał/a: | ci którzy cieszą się że mnie nie będzie niech się jeszcze wstrzymają z otwieraniem szampana Zastosowałem eksperymentalną metodę leczenia jaką stosowali zulusi po walce - gość przebity dzidą już za dwie godziny tańczył przy ognisku
Mam nadzieję że to nie tylko na dzidy pomaga |
gregor piknie szykuje samoopalacz haaaaaaaaaaaaaaaa
[ Dodano: 2012-06-11, 21:25 ]
Panowie ktoś grila zabiera???
bo musze na czymś usmażyć stejki
głodny nie pije
i na dno w pogori za długo bede opadał z pustym boilerem??????????? |
|
|
|
 |
Butan

Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011 Posty: 597 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
Wysłany: 2012-06-11, 21:28
|
|
|
gril??? ja to raczej samoopalacze do lodówki wkładam |
|
|
|
 |
ralfązo
Motocykl: był 600 i 900
Imię: RALF
Dołączył: 06 Maj 2010 Posty: 1352 Skąd: Hindenburg
|
Wysłany: 2012-06-11, 21:33
|
|
|
| NIE MA PODKŁADU NIE MA WALENIA W SZYJE |
|
|
|
 |
Butan

Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011 Posty: 597 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
Wysłany: 2012-06-11, 21:48
|
|
|
hmmm .. to trza coś skombinować Ja takowego ustrojstwa nie posiadam ale myślę że jeśli będzie problem to podjedziemy do jakiegoś marketu i kupimy jednorazówkę -to nie więcej niż 15 zł . Gorzej co na nim położyć |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-06-11, 23:28
|
|
|
| gaska31 napisał/a: | .i dupa ..przykro mi ale odpadamy..;/ .. wiec jedno miejsce wolne: |
Czyżby to był powód?
| gaska31 napisał/a: | my bedziemy ..z ekipa na bank a czy ktos moze wie czy mozna tam wynajac domki na terenie zlotu???? |
http://forum.motocyklisto...3,15.htm#172028
Kolejnym razem zrób sobie dokładnie rozpoznanie i zastanów się w której imprezie chcesz uczestniczyć, bo wykazałaś się brakiem szacunku nie tylko w stosunku do mnie, ale również do pozostałych osób.
Kolejna nauczka, że na imprezy należy dobierać osoby zaufane i odpowiedzialne
ralf, grill jest na miejscu |
|
|
|
 |
Daro ZX

Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41 Dołączył: 09 Kwi 2010 Posty: 1344 Skąd: SY
|
Wysłany: 2012-06-12, 07:54
|
|
|
| Wydra napisał/a: | | gaska31 napisał/a: | .i dupa ..przykro mi ale odpadamy..;/ .. wiec jedno miejsce wolne: |
odpadacie bo jedziecie gdzie indziej, szkoda ale no 4 dni przed imprez a warto czasem dotrzymać słowa |
chciałeś powiedzieć dzień po podaniu ostatecznej listy
http://www.motocykle.slas...12/page__st__40 |
|
|
|
 |
gaska31
GASKA30

Motocykl: NA RAZIE BRAK
Imię: "IW"
Wiek: 46 Dołączyła: 07 Paź 2011 Posty: 88 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-06-12, 09:03
|
|
|
| Abaddon napisał/a: | | gaska31 napisał/a: | .i dupa ..przykro mi ale odpadamy..;/ .. wiec jedno miejsce wolne: |
Czyżby to był powód?
| gaska31 napisał/a: | my bedziemy ..z ekipa na bank a czy ktos moze wie czy mozna tam wynajac domki na terenie zlotu???? |
http://forum.motocyklisto...3,15.htm#172028
Kolejnym razem zrób sobie dokładnie rozpoznanie i zastanów się w której imprezie chcesz uczestniczyć, bo wykazałaś się brakiem szacunku nie tylko w stosunku do mnie, ale również do pozostałych osób.
Kolejna nauczka, że na imprezy należy dobierać osoby zaufane i odpowiedzialne
ralf, grill jest na miejscu | rafal no wybacz ale nie wiedzielismy ze zlot odbedzie sie akurat wtedy lub na odwrót ..impreza wtedy kiedy jest zlot..i nie przesadzaj ja choc napisalam .. zwolnilismy miejsce.. a nie jak nie ktorzy na poprzedniej imprezie .. ze trzeba bylo placic za nich...
..i nie mieszaj w to.. jakiego kolwiek braku szacunku..itp.. bo akurat to nie ma tu nic wspolnego..z tym |
| Ostatnio zmieniony przez gaska31 2012-06-12, 09:06, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
Butan

Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011 Posty: 597 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
Wysłany: 2012-06-12, 14:51
|
|
|
A mnie to wszystko p.......doli
Już mnie prawie nie boli
Tabletek wiele mi nadawali
Więc się butan w piątek nawali ........
Tak sobie właśnie śpiewam |
|
|
|
 |
ralfązo
Motocykl: był 600 i 900
Imię: RALF
Dołączył: 06 Maj 2010 Posty: 1352 Skąd: Hindenburg
|
Wysłany: 2012-06-12, 16:17
|
|
|
a ja na to jak na lato
polansuje sie konkretnie , wypierniczą wszystkie leszcze
łyknę z ziomkami se szklane i będzie na pogorii pozamiatane |
| Ostatnio zmieniony przez ralfązo 2012-06-12, 17:49, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
|
|