Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
15-17.06.2012r. Impreza Pogoria
Autor Wiadomość
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-20, 22:38   

Nie stawiło się kilka. Kilka poinformowało o tym fakcie odpowiednio wcześniej, a kilka zrezygnowało w ostatniej chwili... to tyle :)
 
 
adamhonda 

Motocykl: honda shadow vt 700
Imię: Adam
Wiek: 37
Dołączył: 09 Paź 2011
Posty: 7
Skąd: myslowice
Wysłany: 2012-06-22, 06:45   

jestem za zeby byly spozytkowane w nastepnej imprezie :)
 
 
 
martinirose78 


Motocykl: MONSTEREK 696 :D
Imię: Renia
Wiek: 47
Dołączyła: 07 Gru 2010
Posty: 1017
Skąd: Wojkowice
Wysłany: 2012-06-22, 08:11   

Butan napisał/a:
Wszystko ok ale Nobla temu kto wymyśli alkohol bez konsekwencji .... znaczy bez kaca .. :D a chociaż bez kaca giganta :D :D :D

no powiem Ci że znam takowy :) "łychą" go zwią niektórzy, ale trzeba sprofanować colą i wtedy cód miód i orzeszki :D a jedyna możliwa konsekwencja po zbytnim spożyciu... niewytrzeźwienie dnia następnego :D :D
natomiast kac... hmmmm... a co to takiego?? nie kojarzę... ;)
mogę polecić gdzie za niewielkie pieniążki smaczny burbon można nabyć ;)
:D :D
_________________
"Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszaja dusze"
Ostatnio zmieniony przez martinirose78 2012-06-22, 08:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ralfązo 

Motocykl: był 600 i 900
Imię: RALF
Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 1352
Skąd: Hindenburg
Wysłany: 2012-06-22, 09:47   

martinirose78 napisał/a:
Butan napisał/a:
Wszystko ok ale Nobla temu kto wymyśli alkohol bez konsekwencji .... znaczy bez kaca .. :D a chociaż bez kaca giganta :D :D :D

no powiem Ci że znam takowy :) "łychą" go zwią niektórzy, ale trzeba sprofanować colą i wtedy cód miód i orzeszki :D a jedyna możliwa konsekwencja po zbytnim spożyciu... niewytrzeźwienie dnia następnego :D :D
natomiast kac... hmmmm... a co to takiego?? nie kojarzę... ;)
mogę polecić gdzie za niewielkie pieniążki smaczny burbon można nabyć ;)
:D :D




konkrety proszę za ile i gdzie ten burbonik ?? ???
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/