Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
15-17.06.2012r. Impreza Pogoria
Autor Wiadomość
Kasiek 


Motocykl: VFR 750
Imię: Kasiek
Wiek: 43
Dołączyła: 19 Gru 2010
Posty: 267
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-04-22, 17:38   

Cris napisał/a:
Sami abstynencji........


Jak tak, to jeszcze ja.

1. Abaddon
2. Wydra ( wszystko zależy od terminu )
3. Ice man (wszystko zależy od terminu
4.Daro ZX +1 (wszystko zależy od terminu )
5.thrillco +1 (wszystko zależy od terminu)
6.zeb5 +3 (wszystko zależy od terminu)
7.Drzewo
8. Scorpion85
9. malinka + 1 (najprawdopodobniej bez noclegu)
10. emil (nie wszystko zależy od terminu)
11. Brosik (termin zależy od wszystkiego)
12. Keyti (zależy od Brosika)
13. olka (termin?)

Albo jednak nie :D
_________________
~Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia~
 
 
 
ralfązo 

Motocykl: był 600 i 900
Imię: RALF
Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 1352
Skąd: Hindenburg
Wysłany: 2012-04-22, 17:58   

Jak tak, to jeszcze ja.

1. Abaddon
2. Wydra ( wszystko zależy od terminu )
3. Ice man (wszystko zależy od terminu
4.Daro ZX +1 (wszystko zależy od terminu )
5.thrillco +1 (wszystko zależy od terminu)
6.zeb5 +3 (wszystko zależy od terminu)
7.Drzewo
8. Scorpion85
9. malinka + 1 (najprawdopodobniej bez noclegu)
10. emil (nie wszystko zależy od terminu)
11. Brosik (termin zależy od wszystkiego)
12. Keyti (zależy od Brosika)
13. olka (termin?)
14. ralfązo + ruda (zależy jak leży)
 
 
accent
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-22, 18:03   

1. Abaddon
2. Wydra ( wszystko zależy od terminu )
3. Ice man (wszystko zależy od terminu
4.Daro ZX +1 (wszystko zależy od terminu )
5.thrillco +1 (wszystko zależy od terminu)
6.zeb5 +3 (wszystko zależy od terminu)
7.Drzewo
8. Scorpion85
9. malinka + 1 (najprawdopodobniej bez noclegu)
10. emil (nie wszystko zależy od terminu)
11. Brosik (termin zależy od wszystkiego)
12. Keyti (zależy od Brosika)
13. olka (termin?)
14. ralfązo + ruda (zależy jak leży)
15. accent (w zależności od terminu - dopiero w czerwcu dam rade)
 
 
SKURA 


Motocykl: LEGENDY PRL
Imię: ADAM
Wiek: 40
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 648
Skąd: D-G
Wysłany: 2012-04-22, 18:15   

1. Abaddon
2. Wydra ( wszystko zależy od terminu )
3. Ice man (wszystko zależy od terminu
4.Daro ZX +1 (wszystko zależy od terminu )
5.thrillco +1 (wszystko zależy od terminu)
6.zeb5 +3 (wszystko zależy od terminu)
7.Drzewo
8. Scorpion85
9. malinka + 1 (najprawdopodobniej bez noclegu)
10. emil (nie wszystko zależy od terminu)
11. Brosik (termin zależy od wszystkiego)
12. Keyti (zależy od Brosika)
13. olka (termin?)
14. ralfązo + ruda (zależy jak leży)
15. accent (w zależności od terminu - dopiero w czerwcu dam rade)
16.skura (zalezy od terminu)......
_________________
Facebok-AJS Dabrowa gornicza
REGULACJE ZAWORÓW,REGULACJE GAŻNIKÓW,SYNCHRONIZACJA GAZNIKOW,WYMIANA PLYNÓW,FILTRÓW,
Oraz inne rzeczy serwisowe.....ZAPRASZAM
 
 
 
Edisiewicz 


Motocykl: vfr 800 vtec
Imię: Marek
Wiek: 45
Dołączył: 17 Sie 2010
Posty: 648
Skąd: Chelsea(Czeladź)
Wysłany: 2012-04-22, 18:42   

1. Abaddon
2. Wydra ( wszystko zależy od terminu )
3. Ice man (wszystko zależy od terminu
4.Daro ZX +1 (wszystko zależy od terminu )
5.thrillco +1 (wszystko zależy od terminu)
6.zeb5 +3 (wszystko zależy od terminu)
7.Drzewo
8. Scorpion85
9. malinka + 1 (najprawdopodobniej bez noclegu)
10. emil (nie wszystko zależy od terminu)
11. Brosik (termin zależy od wszystkiego)
12. Keyti (zależy od Brosika)
13. olka (termin?)
14. ralfązo + ruda (zależy jak leży)
15. accent (w zależności od terminu - dopiero w czerwcu dam rade)
16.skura (zalezy od terminu)......
17 Edisiewicz (stety też zależy od terminu, :( ). Teraz już same kobiety mogą się zgłaszać :P
 
 
ser-jones 
spamer terrorysta


Motocykl: mam
Imię: Ser
Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 438
Skąd: Czelsi
Wysłany: 2012-04-22, 18:57   

Powinienem sie pojawic, ale sie nie zapisuje, bo nie lubie leciec w kulki, a takich nigdy nie brakuje, niestety.
_________________

 
 
greenmack 


Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 2711
Skąd: tychy
Wysłany: 2012-04-22, 19:30   

ja tez chyba sie pojawie ale sie nie dopisze bo czerwiec to bardzo odległy termin i zawsze moze wypasc choroba chomika,katar u psa i wiele innych bardzo waznych rzeczy.....
 
 
emil 


Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3698
Skąd: somalia
Wysłany: 2012-04-22, 19:34   

więc ja się wypisuję.

1. Abaddon
2. Wydra ( wszystko zależy od terminu )
3. Ice man (wszystko zależy od terminu
4.Daro ZX +1 (wszystko zależy od terminu )
5.thrillco +1 (wszystko zależy od terminu)
6.zeb5 +3 (wszystko zależy od terminu)
7.Drzewo
8. Scorpion85
9. malinka + 1 (najprawdopodobniej bez noclegu)
10. Brosik (termin zależy od wszystkiego)
11. Keyti (zależy od Brosika)
12. olka (termin?)
13. ralfązo + ruda (zależy jak leży)
14. accent (w zależności od terminu - dopiero w czerwcu dam rade)
15.skura (zalezy od terminu)......
16 Edisiewicz (stety też zależy od terminu, ). Teraz już same kobiety mogą się zgłaszać
_________________
a nie bede nikogo obrazal..
 
 
Fala. 


Motocykl: XX
Imię: Paweł
Wiek: 42
Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 178
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-04-22, 19:39   

Ja jak już tradycja nakazuje oczywiście będę na imprezie, jednak moje przybycie potwierdze jak termin zostanie ustalony :P
_________________

 
 
 
august 


Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 267
Skąd: Oświęcim/Gliwice
Wysłany: 2012-04-22, 19:59   

Ja się pisze tak jak już na "starym" forum napisałem. Więc jak termin będzie ustalony to wtedy się określę. Na pewno na jedną noc będę. Wcześniej niż przed 3 Maja to nie dam rady,chociaż z drugiej strony top jeszcze strasznie zimna woda będzie, nawet alko będzie miało ciężko sobie z nią poradzić.
 
 
 
gaska31 
GASKA30


Motocykl: NA RAZIE BRAK
Imię: "IW"
Wiek: 46
Dołączyła: 07 Paź 2011
Posty: 88
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2012-04-22, 20:06   

1. Abaddon
2. Wydra ( wszystko zależy od terminu )
3. Ice man (wszystko zależy od terminu
4.Daro ZX +1 (wszystko zależy od terminu )
5.thrillco +1 (wszystko zależy od terminu)
6.zeb5 +3 (wszystko zależy od terminu)
7.Drzewo
8. Scorpion85
9. malinka + 1 (najprawdopodobniej bez noclegu)
10. emil (nie wszystko zależy od terminu)
11. Brosik (termin zależy od wszystkiego)
12. Keyti (zależy od Brosika)
13. olka (termin?)
14. ralfązo + ruda (zależy jak leży)
15. accent (w zależności od terminu - dopiero w czerwcu dam rade)
16.skura (zalezy od terminu)......
17 Edisiewicz (stety też zależy od terminu, :( ). Teraz już same kobiety mogą się zgłaszać
18.gaska(ktosik mnie zabierze)?
Ostatnio zmieniony przez gaska31 2012-04-22, 20:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
emil 


Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3698
Skąd: somalia
Wysłany: 2012-04-22, 20:11   

patrzcie co kopiujecie i wklejacie ludzie :I
_________________
a nie bede nikogo obrazal..
 
 
madness 


Motocykl: boski
Imię: celtyckie
Dołączył: 03 Mar 2012
Posty: 26
Skąd: z mroku otchłani
Wysłany: 2012-04-22, 20:13   

[quote="Edisiewicz"]1. Abaddon
2. Wydra ( wszystko zależy od terminu )
3. Ice man (wszystko zależy od terminu
4.Daro ZX +1 (wszystko zależy od terminu )
5.thrillco +1 (wszystko zależy od terminu)
6.zeb5 +3 (wszystko zależy od terminu)
7.Drzewo
8. Scorpion85
9. malinka + 1 (najprawdopodobniej bez noclegu)
10. emil (nie wszystko zależy od terminu)
11. Brosik (termin zależy od wszystkiego)
12. Keyti (zależy od Brosika)
13. olka (termin?)
14. ralfązo + ruda (zależy jak leży)
15. accent (w zależności od terminu - dopiero w czerwcu dam rade)
16.skura (zalezy od terminu)......
17 Edisiewicz (stety też zależy od terminu, :( ). Teraz już same kobiety mogą się zgłaszać
18.gaska(ktosik mnie zabierze)?
19. madness (bez noclegu)
 
 
emil 


Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3698
Skąd: somalia
Wysłany: 2012-04-22, 20:36   

[quote="Edisiewicz"]1. Abaddon
2. Wydra ( wszystko zależy od terminu )
3. Ice man (wszystko zależy od terminu
4.Daro ZX +1 (wszystko zależy od terminu )
5.thrillco +1 (wszystko zależy od terminu)
6.zeb5 +3 (wszystko zależy od terminu)
7.Drzewo
8. Scorpion85
9. malinka + 1 (najprawdopodobniej bez noclegu)
11. Brosik (termin zależy od wszystkiego)
12. Keyti (zależy od Brosika)
13. olka (termin?)
14. ralfązo + ruda (zależy jak leży)
15. accent (w zależności od terminu - dopiero w czerwcu dam rade)
16.skura (zalezy od terminu)......
17 Edisiewicz (stety też zależy od terminu, ). Teraz już same kobiety mogą się zgłaszać
18.gaska(ktosik mnie zabierze)?
19. madness (bez noclegu)
_________________
a nie bede nikogo obrazal..
 
 
Butan 


Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011
Posty: 597
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2012-04-22, 21:21   

[quote="Edisiewicz"]1. Abaddon
2. Wydra ( wszystko zależy od terminu )
3. Ice man (wszystko zależy od terminu
4.Daro ZX +1 (wszystko zależy od terminu )
5.thrillco +1 (wszystko zależy od terminu)
6.zeb5 +3 (wszystko zależy od terminu)
7.Drzewo
8. Scorpion85
9. malinka + 1 (najprawdopodobniej bez noclegu)
11. Brosik (termin zależy od wszystkiego)
12. Keyti (zależy od Brosika)
13. olka (termin?)
14. ralfązo + ruda (zależy jak leży)
15. accent (w zależności od terminu - dopiero w czerwcu dam rade)
16.skura (zalezy od terminu)......
17 Edisiewicz (stety też zależy od terminu, ). Teraz już same kobiety mogą się zgłaszać
18.gaska(ktosik mnie zabierze)?
19. madness (bez noclegu)
20 Butan (bez noclegu ) - albo śpię albo piję :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/