Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
15-17.06.2012r. Impreza Pogoria
Autor Wiadomość
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2012-04-22, 21:25   

gaska31, moj zadupek już znasz . Najwyższą pora odnowić wspomnienia.
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-22, 22:29   

Nieźle... widzę, że na Pogorii chyba się nie pomieścimy, bo ilość chętnych przerosła moje oczekiwania...
Przyznam szczerze, że liczyłem na jakieś 20 osób, no ale będę rozmawiał, żeby jak największa ilość mogła uczestniczyć.

Wstępnie jeśli chodzi o termin, będzie to czerwiec...
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-22, 23:17   

Mam nadzieję, że dołżozycie wszelkich starań i impreza będzie wyglądać dokładnie tak http://www.youtube.com/watch?v=fNHPBKwCShU
 
 
zeno
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-22, 23:20   

taaa.. a masz problem zeby pomiescic 20 osób. poza tym masz takie automaty do piany?
 
 
Karolina 
Moderator


Motocykl: Brak
Imię: Karolina
Dołączyła: 22 Kwi 2012
Posty: 697
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-04-22, 23:23   .

To dziewczyny czas zacząć kupować kostiumy chyba :) Kąpielowe znaczy się :)
_________________
Ryk silnika - me serce w jego rytm tyka
 
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-22, 23:24   

Białko z jajek + takie cuś i jazda...
 
 
mg1989sos 
Założyciel

Motocykl: ZZR600
Imię: Michał
Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 2367
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2012-04-22, 23:25   

Wydra pomacha ogonem i na jedno wyjdzie ..
Profil Facebook
 
 
 
zeno
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-22, 23:25   

Abaddon napisał/a:
Białko z jajek + takie cuś Obrazek i jazda...


nie pytam kto bedzie dmuchał. bo trzepanie widze ze ty juz zalatwiasz
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-22, 23:28   

zeno, widzę, że na liście Cię nie ma, więc Tobie pozostaje trzepanie w domowych pieleszach...
 
 
zeno
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-22, 23:29   

nie zdazylem sie jeszcze dopisac.

ale teraz juz chyba nie musze...
 
 
Drzewo 
Drzewo

Motocykl: HH919
Imię: Dawid
Dołączył: 03 Maj 2011
Posty: 192
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-04-22, 23:29   

Abaddon napisał/a:
Mam nadzieję, że dołżozycie wszelkich starań i impreza będzie wyglądać dokładnie tak http://www.youtube.com/watch?v=fNHPBKwCShU


Ja się opiję i będe leżał pod stołem. Przepraszam, że zawiodę Twoje oczekiwania. ;]
_________________
http://www.moto-opinie.info/ - opinie na temat kurtek, kasków, opon i akcesoriów motocyklowych.
 
 
sikor001 

Motocykl: Kawasaki ZX6R
Imię: Adrian
Wiek: 39
Dołączył: 20 Kwi 2011
Posty: 1
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2012-04-22, 23:30   

quote="Edisiewicz"]1. Abaddon
2. Wydra ( wszystko zależy od terminu )
3. Ice man (wszystko zależy od terminu
4.Daro ZX +1 (wszystko zależy od terminu )
5.thrillco +1 (wszystko zależy od terminu)
6.zeb5 +3 (wszystko zależy od terminu)
7.Drzewo
8. Scorpion85
9. malinka + 1 (najprawdopodobniej bez noclegu)
11. Brosik (termin zależy od wszystkiego)
12. Keyti (zależy od Brosika)
13. olka (termin?)
14. ralfązo + ruda (zależy jak leży)
15. accent (w zależności od terminu - dopiero w czerwcu dam rade)
16.skura (zalezy od terminu)......
17 Edisiewicz (stety też zależy od terminu, ). Teraz już same kobiety mogą się zgłaszać
18.gaska(ktosik mnie zabierze)?
19. madness (bez noclegu)
20 Butan (bez noclegu ) - albo śpię albo piję
21.Sikor (słaba rama)
22.Zdebel
_________________
sikor001
 
 
 
gaska31 
GASKA30


Motocykl: NA RAZIE BRAK
Imię: "IW"
Wiek: 46
Dołączyła: 07 Paź 2011
Posty: 88
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2012-04-23, 05:00   Re: .

To dziewczyny czas zacząć kupować kostiumy chyba :) Kąpielowe znaczy się :) ja juz kupilam :P ) moze jakis uklad dziewczyny hahaha

[ Dodano: 2012-04-23, 05:04 ]
[b]sikor.... wow nie mozeliwe:P sikorrek slaba rama co tam u ciebie:P
Ostatnio zmieniony przez gaska31 2012-04-23, 05:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
małpka 


Motocykl: ...
Imię: ....
Wiek: 41
Dołączyła: 26 Sty 2011
Posty: 119
Skąd: śląsk
Wysłany: 2012-04-23, 08:42   

czy wszyscy inni bez noclegu tez beda mile widziani?? :D :D :D
 
 
 
malinka 
wolny strzelec


Motocykl: Kruszunka (GSX-R 600 K3)
Imię: Agnieszka
Wiek: 37
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 697
Skąd: SCI - dzikie strony
Wysłany: 2012-04-23, 09:17   

Scorpion85 napisał/a:
malinka napisał/a:
1. Abaddon
9. malinka + 1 (najprawdopodobniej bez noclegu)


Nie chcesz z nami spać ? :D


Spać z chęcią, ale nie wiem co na to ktoś z kim pojade :P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/