|
15-17.06.2012r. Impreza Pogoria |
| Autor |
Wiadomość |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-04-22, 21:25
|
|
|
| gaska31, moj zadupek już znasz . Najwyższą pora odnowić wspomnienia. |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-04-22, 22:29
|
|
|
Nieźle... widzę, że na Pogorii chyba się nie pomieścimy, bo ilość chętnych przerosła moje oczekiwania...
Przyznam szczerze, że liczyłem na jakieś 20 osób, no ale będę rozmawiał, żeby jak największa ilość mogła uczestniczyć.
Wstępnie jeśli chodzi o termin, będzie to czerwiec... |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
|
|
|
 |
zeno [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-04-22, 23:20
|
|
|
| taaa.. a masz problem zeby pomiescic 20 osób. poza tym masz takie automaty do piany? |
|
|
|
 |
Karolina
Moderator

Motocykl: Brak
Imię: Karolina
Dołączyła: 22 Kwi 2012 Posty: 697 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-04-22, 23:23 .
|
|
|
To dziewczyny czas zacząć kupować kostiumy chyba Kąpielowe znaczy się |
_________________ Ryk silnika - me serce w jego rytm tyka |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-04-22, 23:24
|
|
|
Białko z jajek + takie cuś i jazda... |
|
|
|
 |
mg1989sos
Założyciel
Motocykl: ZZR600
Imię: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2367 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: 2012-04-22, 23:25
|
|
|
| Wydra pomacha ogonem i na jedno wyjdzie .. |
|
|
|
 |
zeno [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-04-22, 23:25
|
|
|
| Abaddon napisał/a: | | Białko z jajek + takie cuś Obrazek i jazda... |
nie pytam kto bedzie dmuchał. bo trzepanie widze ze ty juz zalatwiasz |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-04-22, 23:28
|
|
|
| zeno, widzę, że na liście Cię nie ma, więc Tobie pozostaje trzepanie w domowych pieleszach... |
|
|
|
 |
zeno [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-04-22, 23:29
|
|
|
nie zdazylem sie jeszcze dopisac.
ale teraz juz chyba nie musze... |
|
|
|
 |
Drzewo
Drzewo
Motocykl: HH919
Imię: Dawid
Dołączył: 03 Maj 2011 Posty: 192 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-04-22, 23:29
|
|
|
Ja się opiję i będe leżał pod stołem. Przepraszam, że zawiodę Twoje oczekiwania. ;] |
_________________ http://www.moto-opinie.info/ - opinie na temat kurtek, kasków, opon i akcesoriów motocyklowych. |
|
|
|
 |
sikor001
Motocykl: Kawasaki ZX6R
Imię: Adrian
Wiek: 39 Dołączył: 20 Kwi 2011 Posty: 1 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2012-04-22, 23:30
|
|
|
quote="Edisiewicz"]1. Abaddon
2. Wydra ( wszystko zależy od terminu )
3. Ice man (wszystko zależy od terminu
4.Daro ZX +1 (wszystko zależy od terminu )
5.thrillco +1 (wszystko zależy od terminu)
6.zeb5 +3 (wszystko zależy od terminu)
7.Drzewo
8. Scorpion85
9. malinka + 1 (najprawdopodobniej bez noclegu)
11. Brosik (termin zależy od wszystkiego)
12. Keyti (zależy od Brosika)
13. olka (termin?)
14. ralfązo + ruda (zależy jak leży)
15. accent (w zależności od terminu - dopiero w czerwcu dam rade)
16.skura (zalezy od terminu)......
17 Edisiewicz (stety też zależy od terminu, ). Teraz już same kobiety mogą się zgłaszać
18.gaska(ktosik mnie zabierze)?
19. madness (bez noclegu)
20 Butan (bez noclegu ) - albo śpię albo piję
21.Sikor (słaba rama)
22.Zdebel |
_________________ sikor001 |
|
|
|
 |
gaska31
GASKA30

Motocykl: NA RAZIE BRAK
Imię: "IW"
Wiek: 46 Dołączyła: 07 Paź 2011 Posty: 88 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-04-23, 05:00 Re: .
|
|
|
To dziewczyny czas zacząć kupować kostiumy chyba Kąpielowe znaczy się ja juz kupilam ) moze jakis uklad dziewczyny hahaha
[ Dodano: 2012-04-23, 05:04 ]
[b]sikor.... wow nie mozeliwe:P sikorrek slaba rama co tam u ciebie:P |
| Ostatnio zmieniony przez gaska31 2012-04-23, 05:02, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
małpka

Motocykl: ...
Imię: ....
Wiek: 41 Dołączyła: 26 Sty 2011 Posty: 119 Skąd: śląsk
|
Wysłany: 2012-04-23, 08:42
|
|
|
czy wszyscy inni bez noclegu tez beda mile widziani?? |
|
|
|
 |
malinka
wolny strzelec

Motocykl: Kruszunka (GSX-R 600 K3)
Imię: Agnieszka
Wiek: 37 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 697 Skąd: SCI - dzikie strony
|
Wysłany: 2012-04-23, 09:17
|
|
|
| Scorpion85 napisał/a: | | malinka napisał/a: | 1. Abaddon
9. malinka + 1 (najprawdopodobniej bez noclegu) |
Nie chcesz z nami spać ? |
Spać z chęcią, ale nie wiem co na to ktoś z kim pojade |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|