Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
15-17.06.2012r. Impreza Pogoria
Autor Wiadomość
ralfązo 

Motocykl: był 600 i 900
Imię: RALF
Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 1352
Skąd: Hindenburg
Wysłany: 2012-06-17, 14:32   

zegarkowa glebie to ja oglądałem przez pól godziny haaaa
zakładam ze Rafi po tym nurkowaniu kurs PADI ma zaliczony we wszystkich możliwych kategoriach

DZIĘKI ZA MIŁA SOBÓTKĘ
 
 
soprano 
WIEWIÓRA

Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 4852
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2012-06-17, 16:20   

Mi jest przykro, że musialam szybko się zwijać a na drugi dzień nie dałam rady podjechać, mam teraz czego żałować ;/
Dzięki dla organizatorów.
 
 
 
Thorgal1 
Moderator


Motocykl: XVS950
Imię: Czarek
Wiek: 47
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 363
Skąd: Czeladź
Wysłany: 2012-06-17, 16:31   

august napisał/a:
Impreza Pierwsza Klasa!!! Uśmiałem się po pachy. Mięso,piwo słońce, nic tylko czerpać radość z życia.Na meczyk zdążyliśmy. Auguściki zadowolone, klon najprawdopodobniej na następną imprezę też zawita. Ci co nie byli niech żałują,a przy okazji obecności.

Ja chciałem zjebać tutaj ludzi,że się odwoływanie przybycia dzień przed lub odczytanie PW i brak odpowiedzi na nie możecie sobie głęboko w dupę wsadzić. Jako dorośli ludzie powinniście trochę poczuć odpowiedzialności, bo na gówno mi wiadomość,że Was nie będzie skoro domki są zajęte i trzeba za nie zapłacić.
Istotą imprezowania w tamtym miejscu jest to,że jest tani nocleg,maszyny są pilnowane,kupa śmiechu i miła atmosfera. jednak przez tych co odpierdalają kaszankę to nam się to wszystko psuje. Następnym razem będzie zaliczkowane,czy pieniądze z góry i po sprawie,nie pojawią się ludzie trudno,ale zapłacone będzie.

To byłoby narazie z mojej strony tyle, reszta jeszcze dorzuci parę słów.


niestety i tak bywa ... dlatego się nie pchałem na siłę bo wiedziałem że mam meksyk (praca/rodzina) ale na następną imprę się piszę :) chociaż jeden dzień wygospodaruję.
fajnie że impreza się udała ... może jednak pochwalicie się kilkoma fotkami ?
_________________

Ostatnio zmieniony przez Thorgal1 2012-06-17, 16:32, w całości zmieniany 1 raz  
Profil Facebook
 
 
 
Karolina 
Moderator


Motocykl: Brak
Imię: Karolina
Dołączyła: 22 Kwi 2012
Posty: 697
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-06-17, 16:40   ,

Najpierw Szeryf musi zobaczyć i zatwierdzić :)
_________________
Ryk silnika - me serce w jego rytm tyka
 
 
 
Marii1 


Motocykl: Honda 900rr/Yamaha YZF 750R
Imię: Mariola
Wiek: 51
Dołączyła: 09 Cze 2012
Posty: 13
Skąd: Chorzow
Wysłany: 2012-06-17, 16:53   

Hejka ;) mimo ze z Wichem i znajomymi wpadlismy w sobote na chwil pare to i tak bylo warto :) kazdy byl usmiechniety zadowolony :P choc lekko zmeczeni (upałem B) ). Na nastepna taka impreze wygospodarujemy wiecej czasu wolnego i postaramy się na dłuższe kilka chwil. :)
 
 
ralfązo 

Motocykl: był 600 i 900
Imię: RALF
Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 1352
Skąd: Hindenburg
Wysłany: 2012-06-17, 19:58   

jestem ciekaw ile ściemniaczy udzieli tutaj swój głos
którzy zadeklarowali się na nocleg
a wyjebali kwita imprezowiczom
niestety za ich frajerstwo Panowie i Panie popłynęli po kieszeni
Ostatnio zmieniony przez ralfązo 2012-06-17, 19:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SKURA 


Motocykl: LEGENDY PRL
Imię: ADAM
Wiek: 40
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 648
Skąd: D-G
Wysłany: 2012-06-17, 23:18   

ja co prawda odmowilem imprezy ale wyszlo jak wyszlo ze sie zjawilem w piatek..i niechcacy zostalem do rana:D
A fakt jak miesiac do imprezy ludzi kupa,
a pozniej sie dzieje tak wlasnie jak na tej imprezie bylo......ale oolnie zajebiscie:D
_________________
Facebok-AJS Dabrowa gornicza
REGULACJE ZAWORÓW,REGULACJE GAŻNIKÓW,SYNCHRONIZACJA GAZNIKOW,WYMIANA PLYNÓW,FILTRÓW,
Oraz inne rzeczy serwisowe.....ZAPRASZAM
 
 
 
Wydra
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-17, 23:50   

ja nic wiecej nie potrzebuje do szczęścia :D nawet XX prowadziłem :D ma skuterek kopniaka :D
Ostatnio zmieniony przez Wydra 2012-06-18, 00:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-18, 08:50   

No to i ja się melduję :)
Stało się- było minęło- jesteśmy mądrzejsi na przyszłość.
Pomimo wysiłków 4 płetwonurków, niestety zegarka nie udało się odnaleźć.

Dziękuję wszystkim za mile spędzony czas i dziękuję tym, którzy do nas zawitali :)

Myślę, że w okolicach sierpnia, możemy zorganizować kolejną imprezkę :)
 
 
ralfązo 

Motocykl: był 600 i 900
Imię: RALF
Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 1352
Skąd: Hindenburg
Wysłany: 2012-06-18, 14:29   

Abaddon napisał/a:
No to i ja się melduję :)
Stało się- było minęło- jesteśmy mądrzejsi na przyszłość.
Pomimo wysiłków 4 płetwonurków, niestety zegarka nie udało się odnaleźć.

Dziękuję wszystkim za mile spędzony czas i dziękuję tym, którzy do nas zawitali :)

Myślę, że w okolicach sierpnia, możemy zorganizować kolejną imprezkę :)



jestem za
mojemu rudemu loczkowi się podobało
wiec drivera mam na przyszłość
wiec zamocze z wami morde bardziej niz poranne browarzenie na kaca

miejscówka alagancka
muza sąsiedzka idealna dla mnie
woda kryształ
piaseczek do dzis trzymam na pamiątke w zwieraczach z plaży

kto chce na pomiątke to oddam i prześle dhl-em w słoiczku
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2012-06-19, 00:16   

Z kuleczkami ?
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
Butan 


Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011
Posty: 597
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2012-06-19, 15:07   

Wszystko ok ale Nobla temu kto wymyśli alkohol bez konsekwencji .... znaczy bez kaca .. :D a chociaż bez kaca giganta :D :D :D
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2012-06-19, 19:52   

Np w czopkach. A jakie jaja mogły by być przy bruderschafcie !! !
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-20, 18:17   

W kwestii wyjaśnienia- dzisiaj Drzewo przelał mi pieniążki w kwocie 120 zł za siebie i Scorpiona85.

Pieniążki są u mnie i pomyślałem, że możemy je dołożyć do następnej imprezy... no chyba, że ktoś ma inny pomysł.
 
 
emil 


Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3698
Skąd: somalia
Wysłany: 2012-06-20, 21:14   

Dużo osób z listy się nie stawiło?
_________________
a nie bede nikogo obrazal..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/