|
15-17.06.2012r. Impreza Pogoria |
| Autor |
Wiadomość |
ralfązo
Motocykl: był 600 i 900
Imię: RALF
Dołączył: 06 Maj 2010 Posty: 1352 Skąd: Hindenburg
|
Wysłany: 2012-06-17, 14:32
|
|
|
zegarkowa glebie to ja oglądałem przez pól godziny haaaa
zakładam ze Rafi po tym nurkowaniu kurs PADI ma zaliczony we wszystkich możliwych kategoriach
DZIĘKI ZA MIŁA SOBÓTKĘ |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-06-17, 16:20
|
|
|
Mi jest przykro, że musialam szybko się zwijać a na drugi dzień nie dałam rady podjechać, mam teraz czego żałować
Dzięki dla organizatorów. |
|
|
|
 |
Thorgal1
Moderator

Motocykl: XVS950
Imię: Czarek
Wiek: 47 Dołączył: 15 Kwi 2012 Posty: 363 Skąd: Czeladź
|
Wysłany: 2012-06-17, 16:31
|
|
|
| august napisał/a: | Impreza Pierwsza Klasa!!! Uśmiałem się po pachy. Mięso,piwo słońce, nic tylko czerpać radość z życia.Na meczyk zdążyliśmy. Auguściki zadowolone, klon najprawdopodobniej na następną imprezę też zawita. Ci co nie byli niech żałują,a przy okazji obecności.
Ja chciałem zjebać tutaj ludzi,że się odwoływanie przybycia dzień przed lub odczytanie PW i brak odpowiedzi na nie możecie sobie głęboko w dupę wsadzić. Jako dorośli ludzie powinniście trochę poczuć odpowiedzialności, bo na gówno mi wiadomość,że Was nie będzie skoro domki są zajęte i trzeba za nie zapłacić.
Istotą imprezowania w tamtym miejscu jest to,że jest tani nocleg,maszyny są pilnowane,kupa śmiechu i miła atmosfera. jednak przez tych co odpierdalają kaszankę to nam się to wszystko psuje. Następnym razem będzie zaliczkowane,czy pieniądze z góry i po sprawie,nie pojawią się ludzie trudno,ale zapłacone będzie.
To byłoby narazie z mojej strony tyle, reszta jeszcze dorzuci parę słów. |
niestety i tak bywa ... dlatego się nie pchałem na siłę bo wiedziałem że mam meksyk (praca/rodzina) ale na następną imprę się piszę chociaż jeden dzień wygospodaruję.
fajnie że impreza się udała ... może jednak pochwalicie się kilkoma fotkami ? |
_________________
 |
| Ostatnio zmieniony przez Thorgal1 2012-06-17, 16:32, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Karolina
Moderator

Motocykl: Brak
Imię: Karolina
Dołączyła: 22 Kwi 2012 Posty: 697 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-06-17, 16:40 ,
|
|
|
Najpierw Szeryf musi zobaczyć i zatwierdzić |
_________________ Ryk silnika - me serce w jego rytm tyka |
|
|
|
 |
Marii1

Motocykl: Honda 900rr/Yamaha YZF 750R
Imię: Mariola
Wiek: 51 Dołączyła: 09 Cze 2012 Posty: 13 Skąd: Chorzow
|
Wysłany: 2012-06-17, 16:53
|
|
|
Hejka mimo ze z Wichem i znajomymi wpadlismy w sobote na chwil pare to i tak bylo warto kazdy byl usmiechniety zadowolony choc lekko zmeczeni (upałem ). Na nastepna taka impreze wygospodarujemy wiecej czasu wolnego i postaramy się na dłuższe kilka chwil. |
|
|
|
 |
ralfązo
Motocykl: był 600 i 900
Imię: RALF
Dołączył: 06 Maj 2010 Posty: 1352 Skąd: Hindenburg
|
Wysłany: 2012-06-17, 19:58
|
|
|
jestem ciekaw ile ściemniaczy udzieli tutaj swój głos
którzy zadeklarowali się na nocleg
a wyjebali kwita imprezowiczom
niestety za ich frajerstwo Panowie i Panie popłynęli po kieszeni |
| Ostatnio zmieniony przez ralfązo 2012-06-17, 19:59, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
SKURA

Motocykl: LEGENDY PRL
Imię: ADAM
Wiek: 40 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 648 Skąd: D-G
|
Wysłany: 2012-06-17, 23:18
|
|
|
ja co prawda odmowilem imprezy ale wyszlo jak wyszlo ze sie zjawilem w piatek..i niechcacy zostalem do rana:D
A fakt jak miesiac do imprezy ludzi kupa,
a pozniej sie dzieje tak wlasnie jak na tej imprezie bylo......ale oolnie zajebiscie:D |
_________________ Facebok-AJS Dabrowa gornicza
REGULACJE ZAWORÓW,REGULACJE GAŻNIKÓW,SYNCHRONIZACJA GAZNIKOW,WYMIANA PLYNÓW,FILTRÓW,
Oraz inne rzeczy serwisowe.....ZAPRASZAM
 |
|
|
|
 |
Wydra [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-06-17, 23:50
|
|
|
ja nic wiecej nie potrzebuje do szczęścia nawet XX prowadziłem ma skuterek kopniaka |
| Ostatnio zmieniony przez Wydra 2012-06-18, 00:18, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-06-18, 08:50
|
|
|
No to i ja się melduję
Stało się- było minęło- jesteśmy mądrzejsi na przyszłość.
Pomimo wysiłków 4 płetwonurków, niestety zegarka nie udało się odnaleźć.
Dziękuję wszystkim za mile spędzony czas i dziękuję tym, którzy do nas zawitali
Myślę, że w okolicach sierpnia, możemy zorganizować kolejną imprezkę |
|
|
|
 |
ralfązo
Motocykl: był 600 i 900
Imię: RALF
Dołączył: 06 Maj 2010 Posty: 1352 Skąd: Hindenburg
|
Wysłany: 2012-06-18, 14:29
|
|
|
| Abaddon napisał/a: | No to i ja się melduję
Stało się- było minęło- jesteśmy mądrzejsi na przyszłość.
Pomimo wysiłków 4 płetwonurków, niestety zegarka nie udało się odnaleźć.
Dziękuję wszystkim za mile spędzony czas i dziękuję tym, którzy do nas zawitali
Myślę, że w okolicach sierpnia, możemy zorganizować kolejną imprezkę |
jestem za
mojemu rudemu loczkowi się podobało
wiec drivera mam na przyszłość
wiec zamocze z wami morde bardziej niz poranne browarzenie na kaca
miejscówka alagancka
muza sąsiedzka idealna dla mnie
woda kryształ
piaseczek do dzis trzymam na pamiątke w zwieraczach z plaży
kto chce na pomiątke to oddam i prześle dhl-em w słoiczku |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-06-19, 00:16
|
|
|
| Z kuleczkami ? |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
Butan

Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011 Posty: 597 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
Wysłany: 2012-06-19, 15:07
|
|
|
Wszystko ok ale Nobla temu kto wymyśli alkohol bez konsekwencji .... znaczy bez kaca .. a chociaż bez kaca giganta |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-06-19, 19:52
|
|
|
Np w czopkach. A jakie jaja mogły by być przy bruderschafcie ! |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-06-20, 18:17
|
|
|
W kwestii wyjaśnienia- dzisiaj Drzewo przelał mi pieniążki w kwocie 120 zł za siebie i Scorpiona85.
Pieniążki są u mnie i pomyślałem, że możemy je dołożyć do następnej imprezy... no chyba, że ktoś ma inny pomysł. |
|
|
|
 |
emil

Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3698 Skąd: somalia
|
Wysłany: 2012-06-20, 21:14
|
|
|
| Dużo osób z listy się nie stawiło? |
_________________ a nie bede nikogo obrazal.. |
|
|
|
 |
|
|