|
15-17.06.2012r. Impreza Pogoria |
| Autor |
Wiadomość |
Butan

Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011 Posty: 597 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
Wysłany: 2012-06-15, 17:07
|
|
|
a po co szukać kupy ? szukaj motorów - tylko |
|
|
|
 |
ziele83
Motocykl: eR - Six
Imię: Patryk
Dołączył: 01 Lip 2010 Posty: 10 Skąd: Jaworzno/Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-06-15, 17:57 Re: ,
|
|
|
| Karolina napisał/a: | | Będzie ktoś leciał koło 19 przez centrum DG? |
Prawdopodobnie bedziemy sie tam dzis krecic z kumplem wiec mozliwe ze zajrzymy na ten zlocik (oczywiscie wkupne wezmiemy ze soba) na pewno nie zostaniemy ale jakas kielbache moze sie skmini zaraz bedze mial 100% odpowiedz wiec dam znac |
_________________ Dwa palce, trzymane na hamulcu przed wjazdem na skrzyÂżowanie uratowaÂły juÂż wiele ÂżyĂŚ.
PamiĂŞtaj o tym a moÂże kiedyÂś uratujÂą i Twoje. |
| Ostatnio zmieniony przez ziele83 2012-06-15, 17:58, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Fala.

Motocykl: XX
Imię: Paweł
Wiek: 42 Dołączył: 30 Sie 2011 Posty: 178 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-06-15, 22:37
|
|
|
Grill się pali, śpiewy są, procenty się leją, więc impreza się zaczęła.
Byłem na chwilę i atmosfera jak zwykle - kupa śmiechu i ludzi moc
Jutro wpadne też na chwil kilka |
_________________
 |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-06-15, 23:08
|
|
|
Fala., nie wpadaj tylko przyjedź...........
Ja też postaram się zajrzeć |
|
|
|
 |
uzi68 [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-06-16, 05:04
|
|
|
Pewnie zajrzę na chwilę po pracy |
|
|
|
 |
TNT [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-06-16, 10:43
|
|
|
Zajrzeliśmy na chwilę się 'podotykać' z ekipią forum, ale jako z musu i tak nie pijący skorzystaliśmy z pogody i polecieliśmy się szlajać na moto Dobrej zabawy |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2012-06-16, 12:05
|
|
|
a bawcie się tam dobrze dzieciaki |
|
|
|
 |
Wydra [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-06-16, 16:05
|
|
|
dobrze jest :LD zaraz wracam tam znowu |
|
|
|
 |
ralfązo
Motocykl: był 600 i 900
Imię: RALF
Dołączył: 06 Maj 2010 Posty: 1352 Skąd: Hindenburg
|
Wysłany: 2012-06-16, 18:58
|
|
|
wróciłem 10 minut temu:
dziwki na stołach
kilogramy fety
hektolitry nektaru i gorzoły
AMEN |
|
|
|
 |
august

Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 267 Skąd: Oświęcim/Gliwice
|
Wysłany: 2012-06-16, 23:37
|
|
|
Impreza Pierwsza Klasa!!! Uśmiałem się po pachy. Mięso,piwo słońce, nic tylko czerpać radość z życia.Na meczyk zdążyliśmy. Auguściki zadowolone, klon najprawdopodobniej na następną imprezę też zawita. Ci co nie byli niech żałują,a przy okazji obecności.
Ja chciałem zjebać tutaj ludzi,że się odwoływanie przybycia dzień przed lub odczytanie PW i brak odpowiedzi na nie możecie sobie głęboko w dupę wsadzić. Jako dorośli ludzie powinniście trochę poczuć odpowiedzialności, bo na gówno mi wiadomość,że Was nie będzie skoro domki są zajęte i trzeba za nie zapłacić.
Istotą imprezowania w tamtym miejscu jest to,że jest tani nocleg,maszyny są pilnowane,kupa śmiechu i miła atmosfera. jednak przez tych co odpierdalają kaszankę to nam się to wszystko psuje. Następnym razem będzie zaliczkowane,czy pieniądze z góry i po sprawie,nie pojawią się ludzie trudno,ale zapłacone będzie.
To byłoby narazie z mojej strony tyle, reszta jeszcze dorzuci parę słów. |
|
|
|
 |
ziele83
Motocykl: eR - Six
Imię: Patryk
Dołączył: 01 Lip 2010 Posty: 10 Skąd: Jaworzno/Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-06-17, 10:37
|
|
|
Witam,
co prawda na samej imprezie nie byłem ale wpadłem popołudniem na bronxa i kiełbache.
Widać ze było ostro . Klimacik fajny, ludziska wporządku, piwo zimne czego wiecej trzeba?
Pozdro |
_________________ Dwa palce, trzymane na hamulcu przed wjazdem na skrzyÂżowanie uratowaÂły juÂż wiele ÂżyĂŚ.
PamiĂŞtaj o tym a moÂże kiedyÂś uratujÂą i Twoje. |
|
|
|
 |
Butan

Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011 Posty: 597 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
Wysłany: 2012-06-17, 10:42
|
|
|
Myślę że ci , którzy odwołali swoje przybycie na tydzień lub krócej przed imprezą powinni pokazać że mają trochę honoru i zapłacić za nocleg , który zamówili . Przez takich teraz faktycznie trzeba będzie robić biurokrację i zbierać pieniądze wcześniej . Nie mogliście być -trudno- ale nie zmuszajcie pozostałych aby płacili za was ! Sprawa jest prosta - zwróćcie (do Abaddona ) pieniądze które inni musieli za was zapłacić i chyba będziemy mogli zapomnieć o sprawie . Jeśli dla kogoś honor jest wart mniej niż te kilkadziesiąt zł to niech nie płaci !
A swoją drogą to jak można się po czymś takim pokazać w grupie i słyszeć za plecami :"oo to ten (ta) za których trzeba było płacić "
Kończę z tym wątkiem bo może nie ma problemu i kasa w poniedziałek wpłynie -czas pokaże . |
|
|
|
 |
Wydra [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-06-17, 10:46
|
|
|
dobra impra była
powalczyliśmy troche, dobrze że dowodów jest malutko to sobie jakoś poradzimy z ich usunięciem
Dzięki chłopakii i dziewczyny za naprawdę w porządku atmosferę
Smoczki Góra |
|
|
|
 |
Butan

Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011 Posty: 597 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
Wysłany: 2012-06-17, 10:50
|
|
|
Zdenerwowałem się i zapomniałem napisać że impreza była zajefajna
Główny organizator zadbał też o atrakcje niespodzianki ci co byli wiedzą o co chodzi (.....lewe... )
Teren jest spoko , moto pilnowane , domki z lodówką (ważne ) i do jeziora 15 metrów .
Tak na marginesie to podobno mają zmienić nazwę jeziora na Zegarkowa Głębia
Pozdro dla wszystkich obecnych i do następnego ... |
|
|
|
 |
Karolina
Moderator

Motocykl: Brak
Imię: Karolina
Dołączyła: 22 Kwi 2012 Posty: 697 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-06-17, 10:56 .
|
|
|
Impreza pierwsza klasa Podziękowania dla Abaddona i Pań i Panów za miło spędzony czas Dowody rzeczowe są schowane głęboko w sejfie
Butan - Zegarkowa Głębia - brzmi świetnie |
_________________ Ryk silnika - me serce w jego rytm tyka |
| Ostatnio zmieniony przez Karolina 2012-06-17, 10:58, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
|
|