Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
15-17.06.2012r. Impreza Pogoria
Autor Wiadomość
Butan 


Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011
Posty: 597
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2012-06-15, 17:07   

a po co szukać kupy ? :D szukaj motorów - tylko :D
 
 
ziele83 

Motocykl: eR - Six
Imię: Patryk
Dołączył: 01 Lip 2010
Posty: 10
Skąd: Jaworzno/Sosnowiec
Wysłany: 2012-06-15, 17:57   Re: ,

Karolina napisał/a:
Będzie ktoś leciał koło 19 przez centrum DG?


Prawdopodobnie bedziemy sie tam dzis krecic z kumplem wiec mozliwe ze zajrzymy na ten zlocik (oczywiscie wkupne wezmiemy ze soba) na pewno nie zostaniemy ale jakas kielbache moze sie skmini :) zaraz bedze mial 100% odpowiedz wiec dam znac
_________________
Dwa palce, trzymane na hamulcu przed wjazdem na skrzyÂżowanie uratowaÂły juÂż wiele ÂżyĂŚ.
PamiĂŞtaj o tym a moÂże kiedyÂś uratujÂą i Twoje.
Ostatnio zmieniony przez ziele83 2012-06-15, 17:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Fala. 


Motocykl: XX
Imię: Paweł
Wiek: 42
Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 178
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-06-15, 22:37   

Grill się pali, śpiewy są, procenty się leją, więc impreza się zaczęła.
Byłem na chwilę i atmosfera jak zwykle - kupa śmiechu i ludzi moc :)

Jutro wpadne też na chwil kilka :D
_________________

 
 
 
soprano 
WIEWIÓRA

Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 4852
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2012-06-15, 23:08   

Fala., nie wpadaj tylko przyjedź........... :D


Ja też postaram się zajrzeć :D
 
 
 
uzi68
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-16, 05:04   

Pewnie zajrzę na chwilę po pracy :D
 
 
TNT
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-16, 10:43   

Zajrzeliśmy na chwilę się 'podotykać' z ekipią forum, ale jako z musu i tak nie pijący skorzystaliśmy z pogody i polecieliśmy się szlajać na moto :) Dobrej zabawy :)
 
 
street_angel 

Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 5797
Skąd: xxx
Wysłany: 2012-06-16, 12:05   

a bawcie się tam dobrze dzieciaki :> :D
 
 
Wydra
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-16, 16:05   

dobrze jest :LD zaraz wracam tam znowu :D
 
 
ralfązo 

Motocykl: był 600 i 900
Imię: RALF
Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 1352
Skąd: Hindenburg
Wysłany: 2012-06-16, 18:58   

wróciłem 10 minut temu:
dziwki na stołach
kilogramy fety
hektolitry nektaru i gorzoły

AMEN
 
 
august 


Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 267
Skąd: Oświęcim/Gliwice
Wysłany: 2012-06-16, 23:37   

Impreza Pierwsza Klasa!!! Uśmiałem się po pachy. Mięso,piwo słońce, nic tylko czerpać radość z życia.Na meczyk zdążyliśmy. Auguściki zadowolone, klon najprawdopodobniej na następną imprezę też zawita. Ci co nie byli niech żałują,a przy okazji obecności.

Ja chciałem zjebać tutaj ludzi,że się odwoływanie przybycia dzień przed lub odczytanie PW i brak odpowiedzi na nie możecie sobie głęboko w dupę wsadzić. Jako dorośli ludzie powinniście trochę poczuć odpowiedzialności, bo na gówno mi wiadomość,że Was nie będzie skoro domki są zajęte i trzeba za nie zapłacić.
Istotą imprezowania w tamtym miejscu jest to,że jest tani nocleg,maszyny są pilnowane,kupa śmiechu i miła atmosfera. jednak przez tych co odpierdalają kaszankę to nam się to wszystko psuje. Następnym razem będzie zaliczkowane,czy pieniądze z góry i po sprawie,nie pojawią się ludzie trudno,ale zapłacone będzie.

To byłoby narazie z mojej strony tyle, reszta jeszcze dorzuci parę słów.
 
 
 
ziele83 

Motocykl: eR - Six
Imię: Patryk
Dołączył: 01 Lip 2010
Posty: 10
Skąd: Jaworzno/Sosnowiec
Wysłany: 2012-06-17, 10:37   

Witam,

co prawda na samej imprezie nie byłem ale wpadłem popołudniem na bronxa i kiełbache.

Widać ze było ostro ;) . Klimacik fajny, ludziska wporządku, piwo zimne czego wiecej trzeba?

Pozdro
_________________
Dwa palce, trzymane na hamulcu przed wjazdem na skrzyÂżowanie uratowaÂły juÂż wiele ÂżyĂŚ.
PamiĂŞtaj o tym a moÂże kiedyÂś uratujÂą i Twoje.
 
 
Butan 


Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011
Posty: 597
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2012-06-17, 10:42   

Myślę że ci , którzy odwołali swoje przybycie na tydzień lub krócej przed imprezą powinni pokazać że mają trochę honoru i zapłacić za nocleg , który zamówili . Przez takich teraz faktycznie trzeba będzie robić biurokrację i zbierać pieniądze wcześniej . Nie mogliście być -trudno- ale nie zmuszajcie pozostałych aby płacili za was ! Sprawa jest prosta - zwróćcie (do Abaddona ) pieniądze które inni musieli za was zapłacić i chyba będziemy mogli zapomnieć o sprawie . Jeśli dla kogoś honor jest wart mniej niż te kilkadziesiąt zł to niech nie płaci ! :angry
A swoją drogą to jak można się po czymś takim pokazać w grupie i słyszeć za plecami :"oo to ten (ta) za których trzeba było płacić "
Kończę z tym wątkiem bo może nie ma problemu i kasa w poniedziałek wpłynie -czas pokaże .
 
 
Wydra
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-17, 10:46   

dobra impra była :D
powalczyliśmy troche, dobrze że dowodów jest malutko to sobie jakoś poradzimy z ich usunięciem :D


Dzięki chłopakii i dziewczyny za naprawdę w porządku atmosferę :D


Smoczki Góra :D
 
 
Butan 


Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011
Posty: 597
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2012-06-17, 10:50   

Zdenerwowałem się i zapomniałem napisać że impreza była zajefajna :D
Główny organizator zadbał też o atrakcje niespodzianki :D :D :D ci co byli wiedzą o co chodzi (.....lewe... :D ) :D
Teren jest spoko , moto pilnowane , domki z lodówką (ważne :D ) i do jeziora 15 metrów .
Tak na marginesie to podobno mają zmienić nazwę jeziora na Zegarkowa Głębia :D
Pozdro dla wszystkich obecnych i do następnego ... :D
 
 
Karolina 
Moderator


Motocykl: Brak
Imię: Karolina
Dołączyła: 22 Kwi 2012
Posty: 697
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-06-17, 10:56   .

Impreza pierwsza klasa :) Podziękowania dla Abaddona i Pań i Panów za miło spędzony czas :) Dowody rzeczowe są schowane głęboko w sejfie :)
Butan - Zegarkowa Głębia - brzmi świetnie :)
_________________
Ryk silnika - me serce w jego rytm tyka
Ostatnio zmieniony przez Karolina 2012-06-17, 10:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/