Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
15-17.06.2012r. Impreza Pogoria
Autor Wiadomość
adamhonda 

Motocykl: honda shadow vt 700
Imię: Adam
Wiek: 37
Dołączył: 09 Paź 2011
Posty: 7
Skąd: myslowice
Wysłany: 2012-06-12, 23:33   

i znow trzeba bedzie bawic sie tylko na 40 %
szkoda ze niema tam osoby coby rano podala taki dobry rosolek rano :)
widzim sie w piatek kolo 17 :D 18 :D

chyba bede mial kogos w miejsce gaski ale tylko z soboty na niedziele ma mi dac jeszcze znac :)
Ostatnio zmieniony przez adamhonda 2012-06-12, 23:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
august 


Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 267
Skąd: Oświęcim/Gliwice
Wysłany: 2012-06-12, 23:54   

Leci ktoś z Gliwic?
 
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-13, 05:18   

Z NOCLEGIEM:

1. Abaddon
2. Wydra
3. Scorpion85
4. Drzewo
5. Edisiewicz
6. august + 1(jeden nocleg pt-sob)
7. Siffredi
8. Michal919
9. Karolina
10. adamhonda


BEZ NOCLEGU:

1. malinka + 1
3. madness
4. Soprano
5. Butan
6. vegaamen
7. SKURA
8. Mrowa66
9. ralfązo
______
 
 
Marii1 


Motocykl: Honda 900rr/Yamaha YZF 750R
Imię: Mariola
Wiek: 51
Dołączyła: 09 Cze 2012
Posty: 13
Skąd: Chorzow
Wysłany: 2012-06-13, 06:10   

ooo:) a ja dopiero teraz odkrylam taki "NEWS"...Mysle ze moze wpadniemy na herbatke z pradem :P i tak kontrolnie :) ...Chyba ze konieczne bedzie wkupne :( to sklonna jestem ten "rosolek" na sobote posiadac :)
 
 
adamhonda 

Motocykl: honda shadow vt 700
Imię: Adam
Wiek: 37
Dołączył: 09 Paź 2011
Posty: 7
Skąd: myslowice
Wysłany: 2012-06-13, 23:26   

i juz mi sie podobasz :) z tym rosolkiem :)
wkupne zawsze musi byc :) niema tak latwo :)
 
 
 
Wydra
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-14, 21:58   

panowi i panie zbierac się, pytac admina bo znajdzie sie jeszcze wolne miejsce gdyby kto chciał zostac na noc :)
 
 
august 


Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 267
Skąd: Oświęcim/Gliwice
Wysłany: 2012-06-14, 22:21   

Ja ponawiam pytanko,jedzie ktoś z Gliwic?
 
 
 
soprano 
WIEWIÓRA

Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 4852
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2012-06-14, 22:30   

No to wszystko pięknie tylko gdzie ja się mam w ten piątek stawić, a wybieram się choć na krótko ale około 19.00? Nie znam adresu ;/
 
 
 
adamhonda 

Motocykl: honda shadow vt 700
Imię: Adam
Wiek: 37
Dołączył: 09 Paź 2011
Posty: 7
Skąd: myslowice
Wysłany: 2012-06-14, 23:20   

Cytat:
No to wszystko pięknie tylko gdzie ja się mam w ten piątek stawić, a wybieram się choć na krótko ale około 19.00? Nie znam adresu ;/



jak to gdzie na pogorie :)
 
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-14, 23:28   

soprano napisał/a:
No to wszystko pięknie tylko gdzie ja się mam w ten piątek stawić, a wybieram się choć na krótko ale około 19.00? Nie znam adresu ;/

Zadzwonię jutro do Ciebie i Ci wytłumaczę :)
 
 
Wydra
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-15, 07:08   

http://maps.google.pl/map...&sz=14&t=m&z=14


punkt B jest miejscem imprezy :D
Ostatnio zmieniony przez Wydra 2012-06-15, 07:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Largo 
Laluś - Czaruś


Motocykl: Virusia & Halynka
Imię: Bartek
Dołączył: 09 Paź 2011
Posty: 2081
Skąd: Radzionków
Wysłany: 2012-06-15, 07:13   

Wydrek Wstaw no tę mape jescze raz

[ Dodano: 2012-06-15, 07:14 ]
Już jest OK
_________________
"Speeding. No one thinks big of you"

"Si vis pacem para bellum"
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-15, 08:08   

Gdyby coś to... http://maps.google.pl/map...&sz=16&t=m&z=16
 
 
Karolina 
Moderator


Motocykl: Brak
Imię: Karolina
Dołączyła: 22 Kwi 2012
Posty: 697
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-06-15, 15:00   ,

Będzie ktoś leciał koło 19 przez centrum DG?
_________________
Ryk silnika - me serce w jego rytm tyka
 
 
 
TNT
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-15, 17:02   

Udało się załatwić wolne więc całkiem prawdopodobne że wpadnę z plecaczkiem i kumplem podsmażyć kiełbachy (bez skojarzeń) i poznać trochę forumowych osobistości :) Nie wiem tylko o której zaczynacie, ale w razie czego będę szukał kupy motórów ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/