|
15-17.06.2012r. Impreza Pogoria |
| Autor |
Wiadomość |
adamhonda
Motocykl: honda shadow vt 700
Imię: Adam
Wiek: 37 Dołączył: 09 Paź 2011 Posty: 7 Skąd: myslowice
|
Wysłany: 2012-06-12, 23:33
|
|
|
i znow trzeba bedzie bawic sie tylko na 40 %
szkoda ze niema tam osoby coby rano podala taki dobry rosolek rano
widzim sie w piatek kolo 17 18
chyba bede mial kogos w miejsce gaski ale tylko z soboty na niedziele ma mi dac jeszcze znac |
| Ostatnio zmieniony przez adamhonda 2012-06-12, 23:35, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
august

Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 267 Skąd: Oświęcim/Gliwice
|
Wysłany: 2012-06-12, 23:54
|
|
|
| Leci ktoś z Gliwic? |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-06-13, 05:18
|
|
|
Z NOCLEGIEM:
1. Abaddon
2. Wydra
3. Scorpion85
4. Drzewo
5. Edisiewicz
6. august + 1(jeden nocleg pt-sob)
7. Siffredi
8. Michal919
9. Karolina
10. adamhonda
BEZ NOCLEGU:
1. malinka + 1
3. madness
4. Soprano
5. Butan
6. vegaamen
7. SKURA
8. Mrowa66
9. ralfązo
______ |
|
|
|
 |
Marii1

Motocykl: Honda 900rr/Yamaha YZF 750R
Imię: Mariola
Wiek: 51 Dołączyła: 09 Cze 2012 Posty: 13 Skąd: Chorzow
|
Wysłany: 2012-06-13, 06:10
|
|
|
ooo:) a ja dopiero teraz odkrylam taki "NEWS"...Mysle ze moze wpadniemy na herbatke z pradem i tak kontrolnie ...Chyba ze konieczne bedzie wkupne to sklonna jestem ten "rosolek" na sobote posiadac |
|
|
|
 |
adamhonda
Motocykl: honda shadow vt 700
Imię: Adam
Wiek: 37 Dołączył: 09 Paź 2011 Posty: 7 Skąd: myslowice
|
Wysłany: 2012-06-13, 23:26
|
|
|
i juz mi sie podobasz z tym rosolkiem
wkupne zawsze musi byc niema tak latwo |
|
|
|
 |
Wydra [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-06-14, 21:58
|
|
|
panowi i panie zbierac się, pytac admina bo znajdzie sie jeszcze wolne miejsce gdyby kto chciał zostac na noc |
|
|
|
 |
august

Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 267 Skąd: Oświęcim/Gliwice
|
Wysłany: 2012-06-14, 22:21
|
|
|
| Ja ponawiam pytanko,jedzie ktoś z Gliwic? |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-06-14, 22:30
|
|
|
No to wszystko pięknie tylko gdzie ja się mam w ten piątek stawić, a wybieram się choć na krótko ale około 19.00? Nie znam adresu |
|
|
|
 |
adamhonda
Motocykl: honda shadow vt 700
Imię: Adam
Wiek: 37 Dołączył: 09 Paź 2011 Posty: 7 Skąd: myslowice
|
Wysłany: 2012-06-14, 23:20
|
|
|
| Cytat: | No to wszystko pięknie tylko gdzie ja się mam w ten piątek stawić, a wybieram się choć na krótko ale około 19.00? Nie znam adresu |
jak to gdzie na pogorie |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-06-14, 23:28
|
|
|
| soprano napisał/a: | No to wszystko pięknie tylko gdzie ja się mam w ten piątek stawić, a wybieram się choć na krótko ale około 19.00? Nie znam adresu |
Zadzwonię jutro do Ciebie i Ci wytłumaczę |
|
|
|
 |
Wydra [Usunięty]
|
|
|
|
 |
Largo
Laluś - Czaruś

Motocykl: Virusia & Halynka
Imię: Bartek
Dołączył: 09 Paź 2011 Posty: 2081 Skąd: Radzionków
|
Wysłany: 2012-06-15, 07:13
|
|
|
Wydrek Wstaw no tę mape jescze raz
[ Dodano: 2012-06-15, 07:14 ]
Już jest OK |
_________________ "Speeding. No one thinks big of you"
"Si vis pacem para bellum" |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
|
|
|
 |
Karolina
Moderator

Motocykl: Brak
Imię: Karolina
Dołączyła: 22 Kwi 2012 Posty: 697 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-06-15, 15:00 ,
|
|
|
| Będzie ktoś leciał koło 19 przez centrum DG? |
_________________ Ryk silnika - me serce w jego rytm tyka |
|
|
|
 |
TNT [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-06-15, 17:02
|
|
|
Udało się załatwić wolne więc całkiem prawdopodobne że wpadnę z plecaczkiem i kumplem podsmażyć kiełbachy (bez skojarzeń) i poznać trochę forumowych osobistości Nie wiem tylko o której zaczynacie, ale w razie czego będę szukał kupy motórów |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|