Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
15-17.06.2012r. Impreza Pogoria
Autor Wiadomość
Kapitan Bomba 


Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3388
Skąd: Galaktyka Kurvix
Wysłany: 2012-04-23, 11:48   

NAJAKTUALNIEJSZA LISTA

1. Abaddon
2. Wydra ( wszystko zależy od terminu )
3. Ice man (wszystko zależy od terminu
4. Daro ZX +1 (wszystko zależy od terminu )
5. thrillco +1 (wszystko zależy od terminu)
6. zeb5 +3 (wszystko zależy od terminu)
7. Drzewo
8. Scorpion85
9. malinka + 1 (najprawdopodobniej bez noclegu)
11. Brosik (termin zależy od wszystkiego)
12. Keyti (zależy od Brosika)
13. olka (termin?)
14. ralfązo + ruda (zależy jak leży)
15. accent (w zależności od terminu - dopiero w czerwcu dam rade)
16 .skura (zalezy od terminu)......
17. Edisiewicz (stety też zależy od terminu, ). Teraz już same kobiety mogą się zgłaszać
18. gaska(ktosik mnie zabierze)?
19. madness (bez noclegu)
20. Butan (bez noclegu ) - albo śpię albo piję
21. Sikor (słaba rama)
22. Zdebel
Ostatnio zmieniony przez Kapitan Bomba 2012-04-23, 11:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-23, 11:58   

I na tym ją zakończymy.
 
 
Karolina 
Moderator


Motocykl: Brak
Imię: Karolina
Dołączyła: 22 Kwi 2012
Posty: 697
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-04-23, 17:05   .

A ja to co ? :) Jak termin będzie odpowiadał to i autobusem się przygramolę :) No chyba, że mnie nie chcecie :)
_________________
Ryk silnika - me serce w jego rytm tyka
 
 
 
august 


Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 267
Skąd: Oświęcim/Gliwice
Wysłany: 2012-04-23, 17:22   

A to jest lista odnośnie noclegu? czy tylko ilości miejsc wolnych? chociaż znając życie pewnie się jeszcze jakieś miejsce zwolni wtedy jak co to się ewentualnie dopiszę ( niestety z czasem coraz gorzej).
 
 
 
olka 


Motocykl: smerf
Imię: Katarzyna
Wiek: 44
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 129
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-04-23, 17:35   

Jeszcze nie ma ustalonego terminu, więc spokojnie. Bo za pewne jak już będą znane szczegóły to połowa osób z listy się wysypie bo termin nie będzie pasował. ;(

Szczerze mówiąc mi najbardziej pasował by czerwiec. :)
 
 
 
Karolina 
Moderator


Motocykl: Brak
Imię: Karolina
Dołączyła: 22 Kwi 2012
Posty: 697
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-04-23, 17:36   .

Zróbmy w takim razie listę rezerwowych :)
1. Karolina
_________________
Ryk silnika - me serce w jego rytm tyka
 
 
 
Fala. 


Motocykl: XX
Imię: Paweł
Wiek: 42
Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 178
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-04-23, 18:54   

Kurcze przecież tylko na nocleg jest lista. A zawsze można podjechać na wieczór i zawinąć się do domu o ile ktoś będzie z niedaleka :) Ja na 100% przybędę na impreze, ale co do noclegu to się okaże jak będzie ;)
_________________

 
 
 
Karolina 
Moderator


Motocykl: Brak
Imię: Karolina
Dołączyła: 22 Kwi 2012
Posty: 697
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-04-23, 18:56   .

Zgadzam się
_________________
Ryk silnika - me serce w jego rytm tyka
 
 
 
thrillco 
remember the name


Motocykl: cbr xx whitebird
Imię: Grzegorz
Wiek: 36
Dołączył: 12 Kwi 2010
Posty: 452
Skąd: SMI
Wysłany: 2012-04-23, 19:50   

mala poprawka ;D

NAJAKTUALNIEJSZA LISTA

1. Abaddon
2. Wydra ( wszystko zależy od terminu )
3. Ice man (wszystko zależy od terminu
4. Daro ZX +1 (wszystko zależy od terminu )
5. thrillco (wszystko zależy od terminu)
6. zeb5 +3 (wszystko zależy od terminu)
7. Drzewo
8. Scorpion85
9. malinka + 1 (najprawdopodobniej bez noclegu)
11. Brosik (termin zależy od wszystkiego)
12. Keyti (zależy od Brosika)
13. olka (termin?)
14. ralfązo + ruda (zależy jak leży)
15. accent (w zależności od terminu - dopiero w czerwcu dam rade)
16 .skura (zalezy od terminu)......
17. Edisiewicz (stety też zależy od terminu, ). Teraz już same kobiety mogą się zgłaszać
18. gaska(ktosik mnie zabierze)?
19. madness (bez noclegu)
20. Butan (bez noclegu ) - albo śpię albo piję
21. Sikor (słaba rama)
22. Zdebel


zamiast +1 wezme 4pak xD
_________________
Lepiej na HONDZIE niż na wielbłądzie, bo wielbłąd turysta nie lata 300-sta.
 
 
 
street_angel 

Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 5797
Skąd: xxx
Wysłany: 2012-04-23, 20:23   

Fala. napisał/a:
A zawsze można podjechać na wieczór i zawinąć się do domu

albo się wbić komuś do śpiworu albo łóżeczka :D :D
 
 
Fala. 


Motocykl: XX
Imię: Paweł
Wiek: 42
Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 178
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-04-23, 21:18   

street_angel napisał/a:
Fala. napisał/a:
A zawsze można podjechać na wieczór i zawinąć się do domu

albo się wbić komuś do śpiworu albo łóżeczka :D :D


Twoja opcja daje możliwość pomieszczeni 2x większej ilości chętnych.

P.S. Ja śpiworka nie mam, więc czekam na propozycje :D :D :D :D
 
 
 
magik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-23, 21:25   

thrillco napisał/a:
1. Abaddon
2. Wydra ( wszystko zależy od terminu )
3. Ice man (wszystko zależy od terminu
4. Daro ZX +1 (wszystko zależy od terminu )
5. thrillco (wszystko zależy od terminu)
6. zeb5 +3 (wszystko zależy od terminu)
7. Drzewo
8. Scorpion85
9. malinka + 1 (najprawdopodobniej bez noclegu)
11. Brosik (termin zależy od wszystkiego)

12. Keyti (zależy od Brosika)
13. olka (termin?)
14. ralfązo + ruda (zależy jak leży)
15. accent (w zależności od terminu - dopiero w czerwcu dam rade)
16 .skura (zalezy od terminu)......
17. Edisiewicz (stety też zależy od terminu, ). Teraz już same kobiety mogą się zgłaszać
18. gaska(ktosik mnie zabierze)?
19. madness (bez noclegu)
20. Butan (bez noclegu ) - albo śpię albo piję
21. Sikor (słaba rama)
22. Zdebel


ale umiecie liczyć ??
 
 
emil 


Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3698
Skąd: somalia
Wysłany: 2012-04-23, 21:26   

zaznaczyłeś tych co umieją, ale kogoś brakuje po drodze
_________________
a nie bede nikogo obrazal..
 
 
magik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-23, 21:27   

ja wiem nawet kogo ale ciiiiiicho :P i tak najwyzej sie wbijemy na krzywy ryj :P
 
 
street_angel 

Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 5797
Skąd: xxx
Wysłany: 2012-04-23, 21:29   

magik napisał/a:
ale umiecie liczyć ??

a too wszystko przez emil'a :D

Fala. napisał/a:
Twoja opcja daje możliwość pomieszczeni 2x większej ilości chętnych.

na prawie każdej większej imprezce się tak robi :D w trójkę czy w czwórkę na jednym łóżku :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/