|
15-17.06.2012r. Impreza Pogoria |
| Autor |
Wiadomość |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2012-04-23, 11:48
|
|
|
NAJAKTUALNIEJSZA LISTA
1. Abaddon
2. Wydra ( wszystko zależy od terminu )
3. Ice man (wszystko zależy od terminu
4. Daro ZX +1 (wszystko zależy od terminu )
5. thrillco +1 (wszystko zależy od terminu)
6. zeb5 +3 (wszystko zależy od terminu)
7. Drzewo
8. Scorpion85
9. malinka + 1 (najprawdopodobniej bez noclegu)
11. Brosik (termin zależy od wszystkiego)
12. Keyti (zależy od Brosika)
13. olka (termin?)
14. ralfązo + ruda (zależy jak leży)
15. accent (w zależności od terminu - dopiero w czerwcu dam rade)
16 .skura (zalezy od terminu)......
17. Edisiewicz (stety też zależy od terminu, ). Teraz już same kobiety mogą się zgłaszać
18. gaska(ktosik mnie zabierze)?
19. madness (bez noclegu)
20. Butan (bez noclegu ) - albo śpię albo piję
21. Sikor (słaba rama)
22. Zdebel |
| Ostatnio zmieniony przez Kapitan Bomba 2012-04-23, 11:49, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-04-23, 11:58
|
|
|
| I na tym ją zakończymy. |
|
|
|
 |
Karolina
Moderator

Motocykl: Brak
Imię: Karolina
Dołączyła: 22 Kwi 2012 Posty: 697 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-04-23, 17:05 .
|
|
|
A ja to co ? Jak termin będzie odpowiadał to i autobusem się przygramolę No chyba, że mnie nie chcecie |
_________________ Ryk silnika - me serce w jego rytm tyka |
|
|
|
 |
august

Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 267 Skąd: Oświęcim/Gliwice
|
Wysłany: 2012-04-23, 17:22
|
|
|
| A to jest lista odnośnie noclegu? czy tylko ilości miejsc wolnych? chociaż znając życie pewnie się jeszcze jakieś miejsce zwolni wtedy jak co to się ewentualnie dopiszę ( niestety z czasem coraz gorzej). |
|
|
|
 |
olka

Motocykl: smerf
Imię: Katarzyna
Wiek: 44 Dołączyła: 31 Lip 2011 Posty: 129 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-04-23, 17:35
|
|
|
Jeszcze nie ma ustalonego terminu, więc spokojnie. Bo za pewne jak już będą znane szczegóły to połowa osób z listy się wysypie bo termin nie będzie pasował.
Szczerze mówiąc mi najbardziej pasował by czerwiec. |
|
|
|
 |
Karolina
Moderator

Motocykl: Brak
Imię: Karolina
Dołączyła: 22 Kwi 2012 Posty: 697 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-04-23, 17:36 .
|
|
|
Zróbmy w takim razie listę rezerwowych
1. Karolina |
_________________ Ryk silnika - me serce w jego rytm tyka |
|
|
|
 |
Fala.

Motocykl: XX
Imię: Paweł
Wiek: 42 Dołączył: 30 Sie 2011 Posty: 178 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-04-23, 18:54
|
|
|
Kurcze przecież tylko na nocleg jest lista. A zawsze można podjechać na wieczór i zawinąć się do domu o ile ktoś będzie z niedaleka Ja na 100% przybędę na impreze, ale co do noclegu to się okaże jak będzie |
_________________
 |
|
|
|
 |
Karolina
Moderator

Motocykl: Brak
Imię: Karolina
Dołączyła: 22 Kwi 2012 Posty: 697 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-04-23, 18:56 .
|
|
|
| Zgadzam się |
_________________ Ryk silnika - me serce w jego rytm tyka |
|
|
|
 |
thrillco
remember the name

Motocykl: cbr xx whitebird
Imię: Grzegorz
Wiek: 36 Dołączył: 12 Kwi 2010 Posty: 452 Skąd: SMI
|
Wysłany: 2012-04-23, 19:50
|
|
|
mala poprawka ;D
NAJAKTUALNIEJSZA LISTA
1. Abaddon
2. Wydra ( wszystko zależy od terminu )
3. Ice man (wszystko zależy od terminu
4. Daro ZX +1 (wszystko zależy od terminu )
5. thrillco (wszystko zależy od terminu)
6. zeb5 +3 (wszystko zależy od terminu)
7. Drzewo
8. Scorpion85
9. malinka + 1 (najprawdopodobniej bez noclegu)
11. Brosik (termin zależy od wszystkiego)
12. Keyti (zależy od Brosika)
13. olka (termin?)
14. ralfązo + ruda (zależy jak leży)
15. accent (w zależności od terminu - dopiero w czerwcu dam rade)
16 .skura (zalezy od terminu)......
17. Edisiewicz (stety też zależy od terminu, ). Teraz już same kobiety mogą się zgłaszać
18. gaska(ktosik mnie zabierze)?
19. madness (bez noclegu)
20. Butan (bez noclegu ) - albo śpię albo piję
21. Sikor (słaba rama)
22. Zdebel
zamiast +1 wezme 4pak xD |
_________________ Lepiej na HONDZIE niż na wielbłądzie, bo wielbłąd turysta nie lata 300-sta. |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2012-04-23, 20:23
|
|
|
| Fala. napisał/a: | | A zawsze można podjechać na wieczór i zawinąć się do domu |
albo się wbić komuś do śpiworu albo łóżeczka |
|
|
|
 |
Fala.

Motocykl: XX
Imię: Paweł
Wiek: 42 Dołączył: 30 Sie 2011 Posty: 178 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-04-23, 21:18
|
|
|
| street_angel napisał/a: | | Fala. napisał/a: | | A zawsze można podjechać na wieczór i zawinąć się do domu |
albo się wbić komuś do śpiworu albo łóżeczka |
Twoja opcja daje możliwość pomieszczeni 2x większej ilości chętnych.
P.S. Ja śpiworka nie mam, więc czekam na propozycje |
|
|
|
 |
magik [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-04-23, 21:25
|
|
|
| thrillco napisał/a: | 1. Abaddon
2. Wydra ( wszystko zależy od terminu )
3. Ice man (wszystko zależy od terminu
4. Daro ZX +1 (wszystko zależy od terminu )
5. thrillco (wszystko zależy od terminu)
6. zeb5 +3 (wszystko zależy od terminu)
7. Drzewo
8. Scorpion85
9. malinka + 1 (najprawdopodobniej bez noclegu)
11. Brosik (termin zależy od wszystkiego)
12. Keyti (zależy od Brosika)
13. olka (termin?)
14. ralfązo + ruda (zależy jak leży)
15. accent (w zależności od terminu - dopiero w czerwcu dam rade)
16 .skura (zalezy od terminu)......
17. Edisiewicz (stety też zależy od terminu, ). Teraz już same kobiety mogą się zgłaszać
18. gaska(ktosik mnie zabierze)?
19. madness (bez noclegu)
20. Butan (bez noclegu ) - albo śpię albo piję
21. Sikor (słaba rama)
22. Zdebel |
ale umiecie liczyć |
|
|
|
 |
emil

Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3698 Skąd: somalia
|
Wysłany: 2012-04-23, 21:26
|
|
|
| zaznaczyłeś tych co umieją, ale kogoś brakuje po drodze |
_________________ a nie bede nikogo obrazal.. |
|
|
|
 |
magik [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-04-23, 21:27
|
|
|
ja wiem nawet kogo ale ciiiiiicho i tak najwyzej sie wbijemy na krzywy ryj |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2012-04-23, 21:29
|
|
|
| magik napisał/a: | ale umiecie liczyć |
a too wszystko przez emil'a
| Fala. napisał/a: | | Twoja opcja daje możliwość pomieszczeni 2x większej ilości chętnych. |
na prawie każdej większej imprezce się tak robi w trójkę czy w czwórkę na jednym łóżku |
|
|
|
 |
|
|