 |
Forum Śląskich Motocyklistów
|
|
15-17.06.2012r. Impreza Pogoria |
| Autor |
Wiadomość |
benzin
Motocykl: V-Raptor
Imię: Panicz
Wiek: 82 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 957 Skąd: na telefon
|
Wysłany: 2012-04-23, 21:29
|
|
|
| magik napisał/a: | | sie wbijemy |
jesteś pewien że sie do śpiworka komuś wbijesz |
_________________ defloracje, tanio, dojeżdzam |
|
|
|
 |
emil

Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3698 Skąd: somalia
|
Wysłany: 2012-04-23, 21:31
|
|
|
| hehehehheheheheeeeee |
_________________ a nie bede nikogo obrazal.. |
|
|
|
 |
magik [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-04-23, 21:34
|
|
|
| benzin napisał/a: | jesteś pewien że sie do śpiworka komuś wbijesz | mam swój spiwór nawet ryjka mogę przyjac ale dla Ciebie miejsca nie znajdę |
|
|
|
 |
emil

Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3698 Skąd: somalia
|
Wysłany: 2012-04-23, 21:36
|
|
|
ale ser sie zmieści |
_________________ a nie bede nikogo obrazal.. |
|
|
|
 |
benzin
Motocykl: V-Raptor
Imię: Panicz
Wiek: 82 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 957 Skąd: na telefon
|
Wysłany: 2012-04-23, 21:42
|
|
|
| emil napisał/a: | | ale ser sie zmieści |
zwinięty w rulon i do pępucha |
_________________ defloracje, tanio, dojeżdzam |
|
|
|
 |
ser-jones
spamer terrorysta

Motocykl: mam
Imię: Ser
Dołączył: 07 Kwi 2010 Posty: 438 Skąd: Czelsi
|
Wysłany: 2012-04-23, 21:48
|
|
|
Tylko bez takich, to temat na ogolnym, a ja, jak bede chcial, to sie wszedzie zmieszcze |
_________________
 |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-04-24, 00:16
|
|
|
| Do chwili ustalenia terminu, temat przymykam, bo za bardzo rozhuśtaliście się... |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-04-24, 16:53
|
|
|
Termin imprezy to 15-17.06.2012r.
Koszt imprezy, to sam nocleg + zużyte media.
Zamówiłem 3 domki- cena za jeden/doba to 140 zł- w sumie 840 zł za weekend.
Przy założeniu, że będzie to 20 osób, koszt wyniesie 42 zł na głowę za weekend.
Media- prąd, woda zależne od zużycia- w zeszłym roku jeśli dobrze pamiętam, płaciliśmy coś ok. 40 zl za dwa domki.
Przy mniejszej liczbie uczestników, można zamówić 2 domki.
Jeśli chodzi o wyżerkę- każdy przywozi co chce- grille są na miejscu. Jedynie na miejscu robimy ściepę na naczynia jednorazowe, węgiel, pieczywo itp.
Napoje chłodzące we własnym zakresie.
Niedaleko jest do sklepów, gdzie można się zaopatrzyć we wszystko co potrzebne.
-------------------------------------------------------------------------------------
Do tej pory zapisały się n/w osoby.
1. Abaddon
2. Wydra ( wszystko zależy od terminu )
3. Ice man (wszystko zależy od terminu
4. Daro ZX +1 (wszystko zależy od terminu )
5. thrillco +1 (wszystko zależy od terminu)
6. zeb5 +3 (wszystko zależy od terminu)
7. Drzewo
8. Scorpion85
9. malinka + 1 (najprawdopodobniej bez noclegu)
11. Brosik (termin zależy od wszystkiego)
12. Keyti (zależy od Brosika)
13. olka (termin?)
14. ralfązo + ruda (zależy jak leży)
15. accent (w zależności od terminu - dopiero w czerwcu dam rade)
16 .skura (zalezy od terminu)......
17. Edisiewicz (stety też zależy od terminu, ). Teraz już same kobiety mogą się zgłaszać
18. gaska(ktosik mnie zabierze)?
19. madness (bez noclegu)
20. Butan (bez noclegu ) - albo śpię albo piję
21. Sikor (słaba rama)
22. Zdebel
Proszę podać, kto pisze się na imprezę z noclegiem, kto bez i kto rezygnuje.
Termin do kiedy należy zdecydować się jednoznacznie to 15.05.2012r.
Proszę o powstrzymanie się od OT w temacie, żeby później nie było pretensji, że ktoś nie ma gdzie spać, bo w temacie zrobi się bałagan.
1. Abaddon- nocleg |
|
|
|
 |
SKURA

Motocykl: LEGENDY PRL
Imię: ADAM
Wiek: 40 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 648 Skąd: D-G
|
Wysłany: 2012-04-24, 17:08
|
|
|
| rafał ja sie okresle z koncem maja jak dotane grafik w robocie ale postram sie cos wymyslec wiec raczej bym sie pisal |
_________________ Facebok-AJS Dabrowa gornicza
REGULACJE ZAWORÓW,REGULACJE GAŻNIKÓW,SYNCHRONIZACJA GAZNIKOW,WYMIANA PLYNÓW,FILTRÓW,
Oraz inne rzeczy serwisowe.....ZAPRASZAM
 |
|
|
|
 |
Wydra [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-04-24, 18:35
|
|
|
1. Abaddon- nocleg
2. Wydra - nocleg |
|
|
|
 |
Scorpion85
Motocykl: Hornet 600
Imię: Michał
Wiek: 40 Dołączył: 24 Paź 2011 Posty: 131 Skąd: SO
|
Wysłany: 2012-04-24, 18:43
|
|
|
1. Abaddon- nocleg
2. Wydra - nocleg
3. Scorpion85 - nocleg
4. Drzewo - nocleg |
_________________ " Go Hard Or Go Home "
Moto-Opinie.info - Opinie na temat kasków, kurtek i akcesoriów motocyklowych |
|
|
|
 |
accent [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-04-24, 21:04
|
|
|
| okresle sie tuz przed 15 maja (tzn 14go lub 15go przed poludniem). Chwilowo ciezko mi to powiedziec czy sie wyrobie. |
|
|
|
 |
gaska31
GASKA30

Motocykl: NA RAZIE BRAK
Imię: "IW"
Wiek: 46 Dołączyła: 07 Paź 2011 Posty: 88 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-04-25, 15:33
|
|
|
1. Abaddon- nocleg
2. Wydra - nocleg
3. Scorpion85 - nocleg
4. Drzewo - nocleg
5,gaska-nocleg |
| Ostatnio zmieniony przez gaska31 2012-04-25, 15:34, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Ice man

Motocykl: GSXR 1100, FZ1
Imię: Tomek
Wiek: 35 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1045 Skąd: DG
|
Wysłany: 2012-04-26, 00:35
|
|
|
| ja tak samo jak skura wszystko zalezy od grafiku |
_________________ STRZEMIESZYCE - DZIWKI SZAMPAN STRZELANINY
 |
|
|
|
 |
malinka
wolny strzelec

Motocykl: Kruszunka (GSX-R 600 K3)
Imię: Agnieszka
Wiek: 37 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 697 Skąd: SCI - dzikie strony
|
Wysłany: 2012-04-26, 15:05
|
|
|
NOCLEG
1. Abaddon
2. Wydra
3. Scorpion85
4. Drzewo
5. gaska
BEZ NOCLEGU:
1. malinka + 1
2. madness |
| Ostatnio zmieniony przez malinka 2012-04-26, 15:06, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
• • • •  |