Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
15-17.06.2012r. Impreza Pogoria
Autor Wiadomość
benzin 

Motocykl: V-Raptor
Imię: Panicz
Wiek: 82
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 957
Skąd: na telefon
Wysłany: 2012-04-23, 21:29   

magik napisał/a:
sie wbijemy


jesteś pewien że sie do śpiworka komuś wbijesz :D
_________________
defloracje, tanio, dojeżdzam
 
 
emil 


Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3698
Skąd: somalia
Wysłany: 2012-04-23, 21:31   

hehehehheheheheeeeee
_________________
a nie bede nikogo obrazal..
 
 
magik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-23, 21:34   

benzin napisał/a:
jesteś pewien że sie do śpiworka komuś wbijesz :D
mam swój spiwór :P nawet ryjka mogę przyjac ale dla Ciebie miejsca nie znajdę :P
 
 
emil 


Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3698
Skąd: somalia
Wysłany: 2012-04-23, 21:36   

ale ser sie zmieści :D
_________________
a nie bede nikogo obrazal..
 
 
benzin 

Motocykl: V-Raptor
Imię: Panicz
Wiek: 82
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 957
Skąd: na telefon
Wysłany: 2012-04-23, 21:42   

emil napisał/a:
ale ser sie zmieści


zwinięty w rulon i do pępucha :D
_________________
defloracje, tanio, dojeżdzam
 
 
ser-jones 
spamer terrorysta


Motocykl: mam
Imię: Ser
Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 438
Skąd: Czelsi
Wysłany: 2012-04-23, 21:48   

Tylko bez takich, to temat na ogolnym, a ja, jak bede chcial, to sie wszedzie zmieszcze :D
_________________

 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-24, 00:16   

Do chwili ustalenia terminu, temat przymykam, bo za bardzo rozhuśtaliście się...
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-24, 16:53   

Termin imprezy to 15-17.06.2012r.

Koszt imprezy, to sam nocleg + zużyte media.

Zamówiłem 3 domki- cena za jeden/doba to 140 zł- w sumie 840 zł za weekend.
Przy założeniu, że będzie to 20 osób, koszt wyniesie 42 zł na głowę za weekend.

Media- prąd, woda zależne od zużycia- w zeszłym roku jeśli dobrze pamiętam, płaciliśmy coś ok. 40 zl za dwa domki.

Przy mniejszej liczbie uczestników, można zamówić 2 domki.

Jeśli chodzi o wyżerkę- każdy przywozi co chce- grille są na miejscu. Jedynie na miejscu robimy ściepę na naczynia jednorazowe, węgiel, pieczywo itp.
Napoje chłodzące we własnym zakresie.
Niedaleko jest do sklepów, gdzie można się zaopatrzyć we wszystko co potrzebne.
-------------------------------------------------------------------------------------

Do tej pory zapisały się n/w osoby.

1. Abaddon
2. Wydra ( wszystko zależy od terminu )
3. Ice man (wszystko zależy od terminu
4. Daro ZX +1 (wszystko zależy od terminu )
5. thrillco +1 (wszystko zależy od terminu)
6. zeb5 +3 (wszystko zależy od terminu)
7. Drzewo
8. Scorpion85
9. malinka + 1 (najprawdopodobniej bez noclegu)
11. Brosik (termin zależy od wszystkiego)
12. Keyti (zależy od Brosika)
13. olka (termin?)
14. ralfązo + ruda (zależy jak leży)
15. accent (w zależności od terminu - dopiero w czerwcu dam rade)
16 .skura (zalezy od terminu)......
17. Edisiewicz (stety też zależy od terminu, ). Teraz już same kobiety mogą się zgłaszać
18. gaska(ktosik mnie zabierze)?
19. madness (bez noclegu)
20. Butan (bez noclegu ) - albo śpię albo piję
21. Sikor (słaba rama)
22. Zdebel

Proszę podać, kto pisze się na imprezę z noclegiem, kto bez i kto rezygnuje.
Termin do kiedy należy zdecydować się jednoznacznie to 15.05.2012r.

Proszę o powstrzymanie się od OT w temacie, żeby później nie było pretensji, że ktoś nie ma gdzie spać, bo w temacie zrobi się bałagan.

1. Abaddon- nocleg
 
 
SKURA 


Motocykl: LEGENDY PRL
Imię: ADAM
Wiek: 40
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 648
Skąd: D-G
Wysłany: 2012-04-24, 17:08   

rafał ja sie okresle z koncem maja jak dotane grafik w robocie ale postram sie cos wymyslec wiec raczej bym sie pisal
_________________
Facebok-AJS Dabrowa gornicza
REGULACJE ZAWORÓW,REGULACJE GAŻNIKÓW,SYNCHRONIZACJA GAZNIKOW,WYMIANA PLYNÓW,FILTRÓW,
Oraz inne rzeczy serwisowe.....ZAPRASZAM
 
 
 
Wydra
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-24, 18:35   

1. Abaddon- nocleg
2. Wydra - nocleg
 
 
Scorpion85 

Motocykl: Hornet 600
Imię: Michał
Wiek: 40
Dołączył: 24 Paź 2011
Posty: 131
Skąd: SO
Wysłany: 2012-04-24, 18:43   

1. Abaddon- nocleg
2. Wydra - nocleg
3. Scorpion85 - nocleg
4. Drzewo - nocleg
_________________
" Go Hard Or Go Home "

Moto-Opinie.info - Opinie na temat kasków, kurtek i akcesoriów motocyklowych
 
 
accent
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-24, 21:04   

okresle sie tuz przed 15 maja (tzn 14go lub 15go przed poludniem). Chwilowo ciezko mi to powiedziec czy sie wyrobie.
 
 
gaska31 
GASKA30


Motocykl: NA RAZIE BRAK
Imię: "IW"
Wiek: 46
Dołączyła: 07 Paź 2011
Posty: 88
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2012-04-25, 15:33   

1. Abaddon- nocleg
2. Wydra - nocleg
3. Scorpion85 - nocleg
4. Drzewo - nocleg
5,gaska-nocleg
Ostatnio zmieniony przez gaska31 2012-04-25, 15:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Ice man 


Motocykl: GSXR 1100, FZ1
Imię: Tomek
Wiek: 35
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1045
Skąd: DG
Wysłany: 2012-04-26, 00:35   

ja tak samo jak skura wszystko zalezy od grafiku
_________________
STRZEMIESZYCE - DZIWKI SZAMPAN STRZELANINY
 
 
malinka 
wolny strzelec


Motocykl: Kruszunka (GSX-R 600 K3)
Imię: Agnieszka
Wiek: 37
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 697
Skąd: SCI - dzikie strony
Wysłany: 2012-04-26, 15:05   

NOCLEG

1. Abaddon
2. Wydra
3. Scorpion85
4. Drzewo
5. gaska

BEZ NOCLEGU:

1. malinka + 1
2. madness
Ostatnio zmieniony przez malinka 2012-04-26, 15:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/