|
15-17.06.2012r. Impreza Pogoria |
| Autor |
Wiadomość |
ralfązo
Motocykl: był 600 i 900
Imię: RALF
Dołączył: 06 Maj 2010 Posty: 1352 Skąd: Hindenburg
|
Wysłany: 2012-04-26, 20:42
|
|
|
jeszcze ze 20 razy liste bedziecie robic ???????????????
to juz kuna mać ze 30 list stwórzcie kto w stringach kto bez itp |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-04-26, 21:15
|
|
|
| Było "zarzucone"o imprezie, ale niewielu określiło się czy będą (głównie z uwagi na termin)... podany został termin i warunki, więc oczekujemy teraz zgłoszeń konkretnych i zobowiązujących... |
|
|
|
 |
thrillco
remember the name

Motocykl: cbr xx whitebird
Imię: Grzegorz
Wiek: 36 Dołączył: 12 Kwi 2010 Posty: 452 Skąd: SMI
|
Wysłany: 2012-04-26, 21:21
|
|
|
| Rafał tym razem chcialbym wpaść na dłuzej, ale czy jest na przykład mozliwosc tylko jednego noclegu piatek/sobota? zobaczymy jak bedzie z urlopem |
_________________ Lepiej na HONDZIE niż na wielbłądzie, bo wielbłąd turysta nie lata 300-sta. |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-04-26, 21:22
|
|
|
| Jest taka możliwość- wszystko do dogadania. |
|
|
|
 |
ralfązo
Motocykl: był 600 i 900
Imię: RALF
Dołączył: 06 Maj 2010 Posty: 1352 Skąd: Hindenburg
|
Wysłany: 2012-04-26, 22:12
|
|
|
| Abaddon napisał/a: | | Było "zarzucone"o imprezie, ale niewielu określiło się czy będą (głównie z uwagi na termin)... podany został termin i warunki, więc oczekujemy teraz zgłoszeń konkretnych i zobowiązujących... |
no to wszycho jasne - sorki potworki |
|
|
|
 |
Michal919
Motocykl: SUZUKI BANDIT 600N
Imię: Michał
Wiek: 35 Dołączył: 15 Kwi 2012 Posty: 18 Skąd: SOSNOWIEC
|
Wysłany: 2012-04-27, 20:41
|
|
|
Chcialbym prosić o dopisanie do listy ja sie do terminu dopasuje |
|
|
|
 |
horbal
Moderator

Motocykl: xj600
Imię: Karol
Wiek: 34 Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 591 Skąd: Piekary Śląskie
|
Wysłany: 2012-04-29, 00:08
|
|
|
Będzie biba to ja chce tam być |
_________________ Suzuki gs500 ->Yamaha xj600 |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-04-29, 11:34
|
|
|
| Abaddon, dopisz do tytułu tematu termin bo w tym gąszczu postów ciężko jest to znaleźć, chcialabym podjechać i posiedzieć z Wami a zostać nie mogę. |
|
|
|
 |
august

Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 267 Skąd: Oświęcim/Gliwice
|
Wysłany: 2012-04-29, 16:29
|
|
|
| Ja byłbym chętny na jedna noc z piątku na sobotę. Skład august + plecak |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-04-30, 00:08
|
|
|
MAM PYTANIE , DLACZEGO ZOSTAL USUNIETY MÓJ POST I BROSIKA ? Czy ktos stwierdził ze jest nie na temat czy po prostu były zbyt wulgarne na delikatne oko "rzadzaco-podwładnych" ? A może zaczniemy pisac o.audycjach w Radiu Maryja? Oczekuje konkretnej wypowiedzi. Mysle ze Brosik też chetnie przeczyta wyjaśnień. Bo.czegoś tu zaczynam.nierozumiec.
Mysle ze ktos miał przerost.formy nad treścią.
Temat dotyczy imprezy i wszelkie posty nie na temat będą usuwane, dlatego, że przez spamowanie Twoje, czy Brosika, ktoś może zostać bez łóżka na noc.
Kilka postów wstecz napisałem- "Proszę o powstrzymanie się od OT w temacie, żeby później nie było pretensji, że ktoś nie ma gdzie spać, bo w temacie zrobi się bałagan."
Nie doczytałeś, czy zignorowałeś moją prośbę z premedytacją? |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-04-30, 03:58
|
|
|
NOCLEG
1. Abaddon
2. Wydra
3. Scorpion85
4. Drzewo
5. gaska
6. august + 1
BEZ NOCLEGU:
1. malinka + 1
2. madness
3. Soprano
horbal, Michal919, z noclegiem?
Listę zamykamy 15 maja. |
| Ostatnio zmieniony przez Abaddon 2012-04-30, 03:59, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
horbal
Moderator

Motocykl: xj600
Imię: Karol
Wiek: 34 Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 591 Skąd: Piekary Śląskie
|
Wysłany: 2012-04-30, 07:45
|
|
|
z noclegiem |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-04-30, 08:28
|
|
|
| horbal napisał/a: | z noclegiem |
Ja też , z jednym.
Doczytalem wyraźnie. Mimo wszystko uważam ze czasami za bardzo.się.wyolbrzymia pojedyncze "zdanioposty" |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
| Ostatnio zmieniony przez Cris 2012-04-30, 08:31, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Michal919
Motocykl: SUZUKI BANDIT 600N
Imię: Michał
Wiek: 35 Dołączył: 15 Kwi 2012 Posty: 18 Skąd: SOSNOWIEC
|
Wysłany: 2012-04-30, 11:27
|
|
|
z noclegiem |
|
|
|
 |
Butan

Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011 Posty: 597 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
Wysłany: 2012-04-30, 19:16
|
|
|
Piszę się ale bez noclegu - od tych domków mam 0,8 km do domu |
|
|
|
 |
|
|