|
15-17.06.2012r. Impreza Pogoria |
| Autor |
Wiadomość |
SKURA

Motocykl: LEGENDY PRL
Imię: ADAM
Wiek: 40 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 648 Skąd: D-G
|
Wysłany: 2012-04-30, 21:03
|
|
|
| skura (tez nocleg) |
_________________ Facebok-AJS Dabrowa gornicza
REGULACJE ZAWORÓW,REGULACJE GAŻNIKÓW,SYNCHRONIZACJA GAZNIKOW,WYMIANA PLYNÓW,FILTRÓW,
Oraz inne rzeczy serwisowe.....ZAPRASZAM
 |
|
|
|
 |
Karolina
Moderator

Motocykl: Brak
Imię: Karolina
Dołączyła: 22 Kwi 2012 Posty: 697 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-04-30, 23:10 Lista
|
|
|
NOCLEG
1. Abaddon
2. Wydra
3. Scorpion85
4. Drzewo
5. gaska
6. august + 1
8. horbal
9. Cris (jeden nocleg)
10. Michal919
11. SKURA
12. Karolina (jeden nocleg)
BEZ NOCLEGU:
1. malinka + 1
3. madness
4. Soprano
5. Butan |
_________________ Ryk silnika - me serce w jego rytm tyka |
| Ostatnio zmieniony przez Karolina 2012-04-30, 23:13, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
august

Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 267 Skąd: Oświęcim/Gliwice
|
Wysłany: 2012-05-09, 14:23
|
|
|
NOCLEG
1. Abaddon
2. Wydra
3. Scorpion85
4. Drzewo
5. gaska+1
6. august + 1(jeden nocleg pt-sob)
8. horbal
9. Cris (jeden nocleg)
10. Michal919
11. SKURA
12. Karolina (jeden nocleg)
BEZ NOCLEGU:
1. malinka + 1
3. madness
4. Soprano
5. Butan |
| Ostatnio zmieniony przez august 2012-05-09, 14:23, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
MadJack
Motocykl: 0,75
Imię: Jacek
Dołączył: 15 Kwi 2012 Posty: 119 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2012-05-11, 14:00
|
|
|
| jest opcja kimania w namiocie? jesli tak to co i ile? |
_________________ XJ 600 S 98'>CBR 600 F2 94'>GSXR 600 SRAD 98'>Honda CB 500 96'> Honda VFR750F 91' |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-05-12, 01:27
|
|
|
| MadJack, dowiem się dokładnie i podam info na PW. |
|
|
|
 |
adamhonda
Motocykl: honda shadow vt 700
Imię: Adam
Wiek: 37 Dołączył: 09 Paź 2011 Posty: 7 Skąd: myslowice
|
Wysłany: 2012-05-14, 01:20
|
|
|
| ja sie piesze wstepnie na jedna noc poniewaz niewiem czy dostane urlop w piatek ale w sobote to jestem na 100% |
|
|
|
 |
barneydg
Motocykl: Yamaha XJ550 84'
Imię: Bartosz
Wiek: 34 Dołączył: 08 Cze 2011 Posty: 14 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
Wysłany: 2012-05-18, 02:25
|
|
|
Cześć,
jest już po 15 maja i lista pewnie zamknięta, ale mogę się dopisać jako przyjeżdżający, nienoclegujący, w miłym gronie gadający? |
_________________ "born to be wild!" |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-05-18, 08:24
|
|
|
| Zapraszam. |
|
|
|
 |
MadJack
Motocykl: 0,75
Imię: Jacek
Dołączył: 15 Kwi 2012 Posty: 119 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2012-05-18, 10:15
|
|
|
Abaddon, wiadomo coś z namiotem? bo chciałbym coś zaplanować |
_________________ XJ 600 S 98'>CBR 600 F2 94'>GSXR 600 SRAD 98'>Honda CB 500 96'> Honda VFR750F 91' |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-05-18, 11:56
|
|
|
Sorrki MadJack, wyleciało ze łba- wbijaj z namiotem, byle nie wojskowym |
| Ostatnio zmieniony przez Abaddon 2012-05-18, 11:56, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
barneydg
Motocykl: Yamaha XJ550 84'
Imię: Bartosz
Wiek: 34 Dołączył: 08 Cze 2011 Posty: 14 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
Wysłany: 2012-05-18, 12:15
|
|
|
A więc zjawie się , dzięki i pozdrawiam |
_________________ "born to be wild!" |
|
|
|
 |
MadJack
Motocykl: 0,75
Imię: Jacek
Dołączył: 15 Kwi 2012 Posty: 119 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2012-05-18, 14:25
|
|
|
NOCLEG
1. Abaddon
2. Wydra
3. Scorpion85
4. Drzewo
5. gaska+1
6. august + 1(jeden nocleg pt-sob)
8. horbal
9. Cris (jeden nocleg)
10. Michal919
11. SKURA
12. Karolina (jeden nocleg)
BEZ NOCLEGU:
1. malinka + 1
3. madness
4. Soprano
5. Butan
6. madjack + 1 (teoretycznie bez noclegu , czyli namiut )
[ Dodano: 2012-05-25, 15:08 ]
dobra Panowie(organizatorzy), pytanie mam. Bo z tego co się doczytałem to impreza się zapowiada "spokojnie". Mogę wpaść z kapelą pograć trochę. Tylko czy jest tam gdzie się rozstawić z sprzętem (podłączyć do prądu)? Ewentualnie czy zrzucilibyście się (uczestnicy) na wahę na dojazd (2 auta)? Chłopaki pewnie by się przekimali w namiocie. Więc z noclegiem by nie było problema. |
_________________ XJ 600 S 98'>CBR 600 F2 94'>GSXR 600 SRAD 98'>Honda CB 500 96'> Honda VFR750F 91' |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-05-28, 18:48
|
|
|
| MadJack napisał/a: | | dobra Panowie(organizatorzy), pytanie mam. Bo z tego co się doczytałem to impreza się zapowiada "spokojnie". Mogę wpaść z kapelą pograć trochę. Tylko czy jest tam gdzie się rozstawić z sprzętem (podłączyć do prądu)? Ewentualnie czy zrzucilibyście się (uczestnicy) na wahę na dojazd (2 auta)? Chłopaki pewnie by się przekimali w namiocie. Więc z noclegiem by nie było problema. |
"...wybacz mu Panie bo człek nieświadom tego co mówi..."
( zwłaszcza po zeszłorocznym spotkaniu )
[ Dodano: 2012-05-28, 18:50 ]
Ja niestety odpadam na chwilę obecna. Prawdopodobnie pojade do WRM-ów do Dzierżna 15-17 czerwiec. |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
emil

Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3698 Skąd: somalia
|
Wysłany: 2012-05-28, 19:06
|
|
|
| Abba - pytanie do Ciebie to powyżej |
_________________ a nie bede nikogo obrazal.. |
|
|
|
 |
SKURA

Motocykl: LEGENDY PRL
Imię: ADAM
Wiek: 40 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 648 Skąd: D-G
|
Wysłany: 2012-05-28, 20:06
|
|
|
| SKURA-bez noclegu tak mi wypadl grafik w pracy ehhh:/ |
_________________ Facebok-AJS Dabrowa gornicza
REGULACJE ZAWORÓW,REGULACJE GAŻNIKÓW,SYNCHRONIZACJA GAZNIKOW,WYMIANA PLYNÓW,FILTRÓW,
Oraz inne rzeczy serwisowe.....ZAPRASZAM
 |
|
|
|
 |
|
|