Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
15-17.06.2012r. Impreza Pogoria
Autor Wiadomość
SKURA 


Motocykl: LEGENDY PRL
Imię: ADAM
Wiek: 40
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 648
Skąd: D-G
Wysłany: 2012-04-30, 21:03   

skura (tez nocleg)
_________________
Facebok-AJS Dabrowa gornicza
REGULACJE ZAWORÓW,REGULACJE GAŻNIKÓW,SYNCHRONIZACJA GAZNIKOW,WYMIANA PLYNÓW,FILTRÓW,
Oraz inne rzeczy serwisowe.....ZAPRASZAM
 
 
 
Karolina 
Moderator


Motocykl: Brak
Imię: Karolina
Dołączyła: 22 Kwi 2012
Posty: 697
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-04-30, 23:10   Lista

NOCLEG

1. Abaddon
2. Wydra
3. Scorpion85
4. Drzewo
5. gaska
6. august + 1
8. horbal
9. Cris (jeden nocleg)
10. Michal919
11. SKURA
12. Karolina (jeden nocleg)

BEZ NOCLEGU:

1. malinka + 1
3. madness
4. Soprano
5. Butan
_________________
Ryk silnika - me serce w jego rytm tyka
Ostatnio zmieniony przez Karolina 2012-04-30, 23:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
august 


Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 267
Skąd: Oświęcim/Gliwice
Wysłany: 2012-05-09, 14:23   

NOCLEG

1. Abaddon
2. Wydra
3. Scorpion85
4. Drzewo
5. gaska+1
6. august + 1(jeden nocleg pt-sob)
8. horbal
9. Cris (jeden nocleg)
10. Michal919
11. SKURA
12. Karolina (jeden nocleg)

BEZ NOCLEGU:

1. malinka + 1
3. madness
4. Soprano
5. Butan
Ostatnio zmieniony przez august 2012-05-09, 14:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
MadJack 

Motocykl: 0,75
Imię: Jacek
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 119
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2012-05-11, 14:00   

jest opcja kimania w namiocie? jesli tak to co i ile?
_________________
XJ 600 S 98'>CBR 600 F2 94'>GSXR 600 SRAD 98'>Honda CB 500 96'> Honda VFR750F 91'
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-12, 01:27   

MadJack, dowiem się dokładnie i podam info na PW.
 
 
adamhonda 

Motocykl: honda shadow vt 700
Imię: Adam
Wiek: 37
Dołączył: 09 Paź 2011
Posty: 7
Skąd: myslowice
Wysłany: 2012-05-14, 01:20   

ja sie piesze wstepnie na jedna noc poniewaz niewiem czy dostane urlop w piatek ale w sobote to jestem na 100%
 
 
 
barneydg 

Motocykl: Yamaha XJ550 84'
Imię: Bartosz
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2011
Posty: 14
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2012-05-18, 02:25   

Cześć,

jest już po 15 maja i lista pewnie zamknięta, ale mogę się dopisać jako przyjeżdżający, nienoclegujący, w miłym gronie gadający?
_________________
"born to be wild!"
 
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-18, 08:24   

Zapraszam.
 
 
MadJack 

Motocykl: 0,75
Imię: Jacek
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 119
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2012-05-18, 10:15   

Abaddon, wiadomo coś z namiotem? bo chciałbym coś zaplanować :)
_________________
XJ 600 S 98'>CBR 600 F2 94'>GSXR 600 SRAD 98'>Honda CB 500 96'> Honda VFR750F 91'
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-18, 11:56   

Sorrki MadJack, wyleciało ze łba- wbijaj z namiotem, byle nie wojskowym :)
Ostatnio zmieniony przez Abaddon 2012-05-18, 11:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
barneydg 

Motocykl: Yamaha XJ550 84'
Imię: Bartosz
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2011
Posty: 14
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2012-05-18, 12:15   

A więc zjawie się , dzięki i pozdrawiam :)
_________________
"born to be wild!"
 
 
 
MadJack 

Motocykl: 0,75
Imię: Jacek
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 119
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2012-05-18, 14:25   

NOCLEG

1. Abaddon
2. Wydra
3. Scorpion85
4. Drzewo
5. gaska+1
6. august + 1(jeden nocleg pt-sob)
8. horbal
9. Cris (jeden nocleg)
10. Michal919
11. SKURA
12. Karolina (jeden nocleg)

BEZ NOCLEGU:

1. malinka + 1
3. madness
4. Soprano
5. Butan
6. madjack + 1 (teoretycznie bez noclegu :> , czyli namiut )

[ Dodano: 2012-05-25, 15:08 ]
dobra Panowie(organizatorzy), pytanie mam. Bo z tego co się doczytałem to impreza się zapowiada "spokojnie". Mogę wpaść z kapelą pograć trochę. Tylko czy jest tam gdzie się rozstawić z sprzętem (podłączyć do prądu)? Ewentualnie czy zrzucilibyście się (uczestnicy) na wahę na dojazd (2 auta)? Chłopaki pewnie by się przekimali w namiocie. Więc z noclegiem by nie było problema.
_________________
XJ 600 S 98'>CBR 600 F2 94'>GSXR 600 SRAD 98'>Honda CB 500 96'> Honda VFR750F 91'
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2012-05-28, 18:48   

MadJack napisał/a:
dobra Panowie(organizatorzy), pytanie mam. Bo z tego co się doczytałem to impreza się zapowiada "spokojnie". Mogę wpaść z kapelą pograć trochę. Tylko czy jest tam gdzie się rozstawić z sprzętem (podłączyć do prądu)? Ewentualnie czy zrzucilibyście się (uczestnicy) na wahę na dojazd (2 auta)? Chłopaki pewnie by się przekimali w namiocie. Więc z noclegiem by nie było problema.


"...wybacz mu Panie bo człek nieświadom tego co mówi..."
( zwłaszcza po zeszłorocznym spotkaniu )

[ Dodano: 2012-05-28, 18:50 ]
Ja niestety odpadam na chwilę obecna. Prawdopodobnie pojade do WRM-ów do Dzierżna 15-17 czerwiec.
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
emil 


Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3698
Skąd: somalia
Wysłany: 2012-05-28, 19:06   

Abba - pytanie do Ciebie to powyżej
_________________
a nie bede nikogo obrazal..
 
 
SKURA 


Motocykl: LEGENDY PRL
Imię: ADAM
Wiek: 40
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 648
Skąd: D-G
Wysłany: 2012-05-28, 20:06   

SKURA-bez noclegu tak mi wypadl grafik w pracy ehhh:/
_________________
Facebok-AJS Dabrowa gornicza
REGULACJE ZAWORÓW,REGULACJE GAŻNIKÓW,SYNCHRONIZACJA GAZNIKOW,WYMIANA PLYNÓW,FILTRÓW,
Oraz inne rzeczy serwisowe.....ZAPRASZAM
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/