|
15-17.06.2012r. Impreza Pogoria |
| Autor |
Wiadomość |
jatromb
Motocykl: FZS 600 '99
Imię: Tomasz
Wiek: 36 Dołączył: 11 Maj 2010 Posty: 196 Skąd: SD/SGL
|
Wysłany: 2012-05-28, 20:36
|
|
|
jakby nie bylo chociaz na chwile zapewne sie pojawie takze prosze dopisac:
jatromb, bez noclegu |
| Ostatnio zmieniony przez jatromb 2012-05-28, 20:36, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-05-28, 21:16
|
|
|
| MadJack napisał/a: |
[ Dodano: 2012-05-25, 15:08 ]
dobra Panowie(organizatorzy), pytanie mam. Bo z tego co się doczytałem to impreza się zapowiada "spokojnie". Mogę wpaść z kapelą pograć trochę. Tylko czy jest tam gdzie się rozstawić z sprzętem (podłączyć do prądu)? Ewentualnie czy zrzucilibyście się (uczestnicy) na wahę na dojazd (2 auta)? Chłopaki pewnie by się przekimali w namiocie. Więc z noclegiem by nie było problema. |
Taka opcja nie istnieje.
1. Abaddon
2. Wydra
3. Scorpion85
4. Drzewo
5. gaska+1
6. august + 1(jeden nocleg pt-sob)
7. horbal
8. Michal919
9. Karolina
BEZ NOCLEGU:
1. malinka + 1
3. madness
4. Soprano
5. Butan
6. madjack + 1 (teoretycznie bez noclegu , czyli namiut )
7. SKURA
Chyba nikogo nie pominąłem... |
| Ostatnio zmieniony przez Abaddon 2012-05-28, 21:20, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
zeb5

Motocykl: yamaha 1100 xvs
Imię: Mariusz
Wiek: 51 Dołączył: 08 Wrz 2011 Posty: 37 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2012-05-30, 16:16
|
|
|
| U mnie kiepsko z czasem - jestem w pracy. |
|
|
|
 |
horbal
Moderator

Motocykl: xj600
Imię: Karol
Wiek: 34 Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 591 Skąd: Piekary Śląskie
|
Wysłany: 2012-05-30, 17:34
|
|
|
Ja niestety odpadam w robocie siedzę cały weekend |
_________________ Suzuki gs500 ->Yamaha xj600 |
|
|
|
 |
ralfązo
Motocykl: był 600 i 900
Imię: RALF
Dołączył: 06 Maj 2010 Posty: 1352 Skąd: Hindenburg
|
Wysłany: 2012-05-31, 19:18
|
|
|
ralfązik z ruda balbina tez sie pojawi bez noclegu
vega z kims zapewne tez sie zjawi |
| Ostatnio zmieniony przez ralfązo 2012-05-31, 19:19, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
ralfązo
Motocykl: był 600 i 900
Imię: RALF
Dołączył: 06 Maj 2010 Posty: 1352 Skąd: Hindenburg
|
Wysłany: 2012-05-31, 22:51
|
|
|
| Michal87sc napisał/a: | TEŻ BYM WPADŁ, ALE...... jak nie wypali podróż poślubna to będę pochwalić się obrączką |
elegancko - bo odetniemy wraz z palcem z Abadonkiem
- oddamy do lombardu i kupimy kilo wusztu haaaaaaa |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
MadJack
Motocykl: 0,75
Imię: Jacek
Dołączył: 15 Kwi 2012 Posty: 119 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2012-06-01, 19:34
|
|
|
moje przybycie stoi pod znakiem zapytania bo chwilowo nie mam moto. Jak zdaze kupic to bede
[ Dodano: 2012-06-01, 22:52 ]
po chwili namyslu stwierdzilem, ze w razie czego przyjade autem |
_________________ XJ 600 S 98'>CBR 600 F2 94'>GSXR 600 SRAD 98'>Honda CB 500 96'> Honda VFR750F 91' |
|
|
|
 |
ralfązo
Motocykl: był 600 i 900
Imię: RALF
Dołączył: 06 Maj 2010 Posty: 1352 Skąd: Hindenburg
|
Wysłany: 2012-06-02, 14:34
|
|
|
| Michal87sc napisał/a: | co to WUSZT?? |
kiełbacha |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
MadJack
Motocykl: 0,75
Imię: Jacek
Dołączył: 15 Kwi 2012 Posty: 119 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2012-06-04, 22:38
|
|
|
pytanie baardzo ważne. Będzie na miejscu jakaś transmisja Polska- Czechy w sobote? |
_________________ XJ 600 S 98'>CBR 600 F2 94'>GSXR 600 SRAD 98'>Honda CB 500 96'> Honda VFR750F 91' |
|
|
|
 |
SKURA

Motocykl: LEGENDY PRL
Imię: ADAM
Wiek: 40 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 648 Skąd: D-G
|
Wysłany: 2012-06-04, 22:43
|
|
|
Tak bedzie 40 cali..miejscowke bedziesz mial,nad samym molo:)
Abadon bedzie na charmoszcze przygrywał Stadion oszalał......
A rafałzo bedzie muci koko euro spoko:)
Do obrzygania juz te euro......... |
_________________ Facebok-AJS Dabrowa gornicza
REGULACJE ZAWORÓW,REGULACJE GAŻNIKÓW,SYNCHRONIZACJA GAZNIKOW,WYMIANA PLYNÓW,FILTRÓW,
Oraz inne rzeczy serwisowe.....ZAPRASZAM
 |
|
|
|
 |
Edisiewicz

Motocykl: vfr 800 vtec
Imię: Marek
Wiek: 45 Dołączył: 17 Sie 2010 Posty: 648 Skąd: Chelsea(Czeladź)
|
Wysłany: 2012-06-04, 22:52
|
|
|
Dopisać się czy nie, Abba co myślisz ? |
|
|
|
 |
MadJack
Motocykl: 0,75
Imię: Jacek
Dołączył: 15 Kwi 2012 Posty: 119 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2012-06-04, 23:09
|
|
|
| SKURA, nie chcesz nie ogladaj... zawsze mozesz odlaczyc sie od swiata i nie slyszec nic o euro. Mi to pasuje dlatego spytalem bo niechce opuscic meczu. |
_________________ XJ 600 S 98'>CBR 600 F2 94'>GSXR 600 SRAD 98'>Honda CB 500 96'> Honda VFR750F 91' |
|
|
|
 |
|
|