|
15-17.06.2012r. Impreza Pogoria |
| Autor |
Wiadomość |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-06-05, 00:53
|
|
|
Edisiewicz, myślę, że tak
MadJack, nie będzie. |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-06-05, 05:58
|
|
|
| Abaddon, proszę o dopisanie jeszcze Mrowy66 do listy przyjeżdżających bez noclegu. |
|
|
|
 |
Wydra [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-06-05, 07:12
|
|
|
| Ja wpadam z piątku na sobotę, za resztę mogę zapłacić, sprawy rodzinne. |
|
|
|
 |
SKURA

Motocykl: LEGENDY PRL
Imię: ADAM
Wiek: 40 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 648 Skąd: D-G
|
Wysłany: 2012-06-05, 15:35
|
|
|
| Madjack to jak jestes fabnem pilki noznej to kup se browra i zostan przed Tv:) |
_________________ Facebok-AJS Dabrowa gornicza
REGULACJE ZAWORÓW,REGULACJE GAŻNIKÓW,SYNCHRONIZACJA GAZNIKOW,WYMIANA PLYNÓW,FILTRÓW,
Oraz inne rzeczy serwisowe.....ZAPRASZAM
 |
|
|
|
 |
MadJack
Motocykl: 0,75
Imię: Jacek
Dołączył: 15 Kwi 2012 Posty: 119 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2012-06-05, 18:31
|
|
|
no i zebys wiedzial, ze tak zrobie tyle, ze przyjade w piatek, a w sobote popoludniu sie zmyje, zeby zobaczyc mecz po drodze skocze po browar do sklepu |
_________________ XJ 600 S 98'>CBR 600 F2 94'>GSXR 600 SRAD 98'>Honda CB 500 96'> Honda VFR750F 91' |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-06-05, 21:46
|
|
|
Ostateczna lista na dzień dzisiejszy przedstawia się jak poniżej:
Z NOCLEGIEM:
1. Abaddon
2. Wydra
3. Scorpion85
4. Drzewo
5. gaska+1
6. august + 1(jeden nocleg pt-sob)
7. Siffredi
8. Michal919
9. Karolina
10. adamhonda
BEZ NOCLEGU:
1. malinka + 1
3. madness
4. Soprano
5. Butan
6. madjack + 1 (teoretycznie bez noclegu , czyli namiut )
7. SKURA
8. Mrowa66
9. ralfązo
10. vegaamen |
|
|
|
 |
ralfązo
Motocykl: był 600 i 900
Imię: RALF
Dołączył: 06 Maj 2010 Posty: 1352 Skąd: Hindenburg
|
Wysłany: 2012-06-05, 21:59
|
|
|
moze zabrac ze soba makówy ?
vega zrobi wam trening boksu jak na ostatniej imprezie- wtajemniczeni wiedza o co kaman |
|
|
|
 |
jatromb
Motocykl: FZS 600 '99
Imię: Tomasz
Wiek: 36 Dołączył: 11 Maj 2010 Posty: 196 Skąd: SD/SGL
|
Wysłany: 2012-06-06, 00:25
|
|
|
| Abaddon, ja tez bez noclegu.. w sobote sie pojawie |
|
|
|
 |
MadJack
Motocykl: 0,75
Imię: Jacek
Dołączył: 15 Kwi 2012 Posty: 119 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2012-06-07, 22:48
|
|
|
Najmocniej przepraszam ale przezucono mi testy sprawnosciowe na sobote... wiec odpadam... |
_________________ XJ 600 S 98'>CBR 600 F2 94'>GSXR 600 SRAD 98'>Honda CB 500 96'> Honda VFR750F 91' |
|
|
|
 |
Butan

Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011 Posty: 597 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
Wysłany: 2012-06-10, 19:08
|
|
|
Abaddon, porobiło się
Jeszcze w sobotę rozmawialiśmy o imprezie a dziś jestem uziemiony zero jazdy i kilku innych spraw - kontuzja
Jeśli do piątku uda mi się stanąć prosto na nogach to będę . Myślę , że nie będzie to dla was problemem bo i tak pisałem się bez noclegu ale wolę uprzedzić .
Będę się mocno starał bo dwóch rzeczy nie lubię odmawiać - pacierza i alkoholu |
|
|
|
 |
ralfązo
Motocykl: był 600 i 900
Imię: RALF
Dołączył: 06 Maj 2010 Posty: 1352 Skąd: Hindenburg
|
Wysłany: 2012-06-10, 19:34
|
|
|
| Butan napisał/a: | Abaddon, porobiło się
Jeszcze w sobotę rozmawialiśmy o imprezie a dziś jestem uziemiony zero jazdy i kilku innych spraw - kontuzja
Jeśli do piątku uda mi się stanąć prosto na nogach to będę . Myślę , że nie będzie to dla was problemem bo i tak pisałem się bez noclegu ale wolę uprzedzić .
Będę się mocno starał bo dwóch rzeczy nie lubię odmawiać - pacierza i alkoholu |
a bedzie alkohol ?
myslałem ze wszyscy jada poopalać tylko "boilery" |
| Ostatnio zmieniony przez ralfązo 2012-06-10, 20:54, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
Butan

Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011 Posty: 597 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
Wysłany: 2012-06-10, 19:37
|
|
|
upss a ja napisałem alkohol
masz rację -o opalanie mi chodziło |
|
|
|
 |
ralfązo
Motocykl: był 600 i 900
Imię: RALF
Dołączył: 06 Maj 2010 Posty: 1352 Skąd: Hindenburg
|
Wysłany: 2012-06-10, 20:55
|
|
|
| Butan napisał/a: | upss a ja napisałem alkohol
masz rację -o opalanie mi chodziło |
jak nie będzie dobrego słoneczka to nasmaruje ci bojler samoopalaczem |
|
|
|
 |
Wydra [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-06-10, 21:47
|
|
|
| ralfązo napisał/a: | | Butan napisał/a: | upss a ja napisałem alkohol
masz rację -o opalanie mi chodziło |
jak nie będzie dobrego słoneczka to nasmaruje ci bojler samoopalaczem |
masz ty jednak pociągi do facetów |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-06-10, 21:58
|
|
|
| Butan napisał/a: | Abaddon, porobiło się
Jeszcze w sobotę rozmawialiśmy o imprezie a dziś jestem uziemiony zero jazdy i kilku innych spraw - kontuzja
Jeśli do piątku uda mi się stanąć prosto na nogach to będę . Myślę , że nie będzie to dla was problemem bo i tak pisałem się bez noclegu ale wolę uprzedzić .
Będę się mocno starał bo dwóch rzeczy nie lubię odmawiać - pacierza i alkoholu |
Dam sobie warna chyba, ale nawet mnie nie wk*****j |
|
|
|
 |
|
|