Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
15-17.06.2012r. Impreza Pogoria
Autor Wiadomość
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-05, 00:53   

Edisiewicz, myślę, że tak ;)

MadJack, nie będzie.
 
 
soprano 
WIEWIÓRA

Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 4852
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2012-06-05, 05:58   

Abaddon, proszę o dopisanie jeszcze Mrowy66 do listy przyjeżdżających bez noclegu.
 
 
 
Wydra
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-05, 07:12   

Ja wpadam z piątku na sobotę, za resztę mogę zapłacić, sprawy rodzinne.
 
 
SKURA 


Motocykl: LEGENDY PRL
Imię: ADAM
Wiek: 40
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 648
Skąd: D-G
Wysłany: 2012-06-05, 15:35   

Madjack to jak jestes fabnem pilki noznej to kup se browra i zostan przed Tv:)
_________________
Facebok-AJS Dabrowa gornicza
REGULACJE ZAWORÓW,REGULACJE GAŻNIKÓW,SYNCHRONIZACJA GAZNIKOW,WYMIANA PLYNÓW,FILTRÓW,
Oraz inne rzeczy serwisowe.....ZAPRASZAM
 
 
 
MadJack 

Motocykl: 0,75
Imię: Jacek
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 119
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2012-06-05, 18:31   

no i zebys wiedzial, ze tak zrobie ;) tyle, ze przyjade w piatek, a w sobote popoludniu sie zmyje, zeby zobaczyc mecz :) po drodze skocze po browar do sklepu :>
_________________
XJ 600 S 98'>CBR 600 F2 94'>GSXR 600 SRAD 98'>Honda CB 500 96'> Honda VFR750F 91'
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-05, 21:46   

Ostateczna lista na dzień dzisiejszy przedstawia się jak poniżej:

Z NOCLEGIEM:

1. Abaddon
2. Wydra
3. Scorpion85
4. Drzewo
5. gaska+1
6. august + 1(jeden nocleg pt-sob)
7. Siffredi
8. Michal919
9. Karolina
10. adamhonda


BEZ NOCLEGU:

1. malinka + 1
3. madness
4. Soprano
5. Butan
6. madjack + 1 (teoretycznie bez noclegu :> , czyli namiut )
7. SKURA
8. Mrowa66
9. ralfązo
10. vegaamen
 
 
ralfązo 

Motocykl: był 600 i 900
Imię: RALF
Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 1352
Skąd: Hindenburg
Wysłany: 2012-06-05, 21:59   

moze zabrac ze soba makówy ?? ?

vega zrobi wam trening boksu jak na ostatniej imprezie- wtajemniczeni wiedza o co kaman
 
 
jatromb 

Motocykl: FZS 600 '99
Imię: Tomasz
Wiek: 36
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 196
Skąd: SD/SGL
Wysłany: 2012-06-06, 00:25   

Abaddon, ja tez bez noclegu.. w sobote sie pojawie
 
 
MadJack 

Motocykl: 0,75
Imię: Jacek
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 119
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2012-06-07, 22:48   

Najmocniej przepraszam ale przezucono mi testy sprawnosciowe na sobote... :( wiec odpadam...
_________________
XJ 600 S 98'>CBR 600 F2 94'>GSXR 600 SRAD 98'>Honda CB 500 96'> Honda VFR750F 91'
 
 
Butan 


Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011
Posty: 597
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2012-06-10, 19:08   

Abaddon, porobiło się :angry
Jeszcze w sobotę rozmawialiśmy o imprezie a dziś jestem uziemiony ;/ zero jazdy i kilku innych spraw - kontuzja :(
Jeśli do piątku uda mi się stanąć prosto na nogach to będę . Myślę , że nie będzie to dla was problemem bo i tak pisałem się bez noclegu ale wolę uprzedzić .
Będę się mocno starał bo dwóch rzeczy nie lubię odmawiać - pacierza i alkoholu :D
 
 
ralfązo 

Motocykl: był 600 i 900
Imię: RALF
Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 1352
Skąd: Hindenburg
Wysłany: 2012-06-10, 19:34   

Butan napisał/a:
Abaddon, porobiło się :angry
Jeszcze w sobotę rozmawialiśmy o imprezie a dziś jestem uziemiony ;/ zero jazdy i kilku innych spraw - kontuzja :(
Jeśli do piątku uda mi się stanąć prosto na nogach to będę . Myślę , że nie będzie to dla was problemem bo i tak pisałem się bez noclegu ale wolę uprzedzić .
Będę się mocno starał bo dwóch rzeczy nie lubię odmawiać - pacierza i alkoholu :D


a bedzie alkohol ?? ?

myslałem ze wszyscy jada poopalać tylko "boilery"
Ostatnio zmieniony przez ralfązo 2012-06-10, 20:54, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Butan 


Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011
Posty: 597
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2012-06-10, 19:37   

upss a ja napisałem alkohol ?? ;o
masz rację -o opalanie mi chodziło :D
 
 
ralfązo 

Motocykl: był 600 i 900
Imię: RALF
Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 1352
Skąd: Hindenburg
Wysłany: 2012-06-10, 20:55   

Butan napisał/a:
upss a ja napisałem alkohol ?? ;o
masz rację -o opalanie mi chodziło :D


jak nie będzie dobrego słoneczka to nasmaruje ci bojler samoopalaczem
 
 
Wydra
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-10, 21:47   

ralfązo napisał/a:
Butan napisał/a:
upss a ja napisałem alkohol ?? ;o
masz rację -o opalanie mi chodziło :D


jak nie będzie dobrego słoneczka to nasmaruje ci bojler samoopalaczem



masz ty jednak pociągi do facetów :D
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-10, 21:58   

Butan napisał/a:
Abaddon, porobiło się :angry
Jeszcze w sobotę rozmawialiśmy o imprezie a dziś jestem uziemiony ;/ zero jazdy i kilku innych spraw - kontuzja :(
Jeśli do piątku uda mi się stanąć prosto na nogach to będę . Myślę , że nie będzie to dla was problemem bo i tak pisałem się bez noclegu ale wolę uprzedzić .
Będę się mocno starał bo dwóch rzeczy nie lubię odmawiać - pacierza i alkoholu :D

Dam sobie warna chyba, ale nawet mnie nie wk*****j !!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/