|
15-17.06.2012r. WooeReMka 2012 !! Dźierżno k/Gliwic |
| Autor |
Wiadomość |
gregor

Motocykl: Honda VT
Imię: Grzegorz
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 309 Skąd: Zabrze
|
Wysłany: 2012-06-03, 20:14
|
|
|
Szczytny cel a znaczek jeden w swoim rodzaju.
Zwycięzca będzie zadowolony. |
|
|
|
 |
gaska31
GASKA30

Motocykl: NA RAZIE BRAK
Imię: "IW"
Wiek: 46 Dołączyła: 07 Paź 2011 Posty: 88 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-06-11, 12:19
|
|
|
my bedziemy ..z ekipa na bank a czy ktos moze wie czy mozna tam wynajac domki na terenie zlotu???? |
|
|
|
 |
banita
Banita&Bąbel

Motocykl: 3x kamerton & kawa i saki
Imię: PIOTR
Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 3720 Skąd: HINDEnBURG -Zabrze
|
Wysłany: 2012-06-11, 14:01
|
|
|
napewno mozna ale to chyba bys musiala wczesniej juz gadac na ten temat
nasz ekipa domku na wrm nie potrzebuje bo tak fajna impreza ze zal spac:P |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-06-11, 16:35
|
|
|
| Amen |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
gaska31
GASKA30

Motocykl: NA RAZIE BRAK
Imię: "IW"
Wiek: 46 Dołączyła: 07 Paź 2011 Posty: 88 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-06-12, 09:20
|
|
|
| banita napisał/a: | napewno mozna ale to chyba bys musiala wczesniej juz gadac na ten temat
nasz ekipa domku na wrm nie potrzebuje bo tak fajna impreza ze zal spac:P | no ja nie mam zamiaru spac:p ale to nie dla mnie domek .. ja mam tylko sie dowiedziec:) |
|
|
|
 |
Szklarz WRM

Motocykl: VFR 800 V-Tec
Imię: Arek
Wiek: 47 Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 51 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2012-06-12, 16:46
|
|
|
Niestety tylko namioty - domki ostały się dwa z czego jeden potrzebujemy organizacyjne, a w drugim będzie salon tatuażu.
Jest jeszcze trzeci ale chyba jest nieczynny albo już dawno temu zajęty.
Hotel cały zabukowany od miesiąca.
Ale jak to ktoś wcześniej zauważył - u nas raczej się nie śpi - dzięki za słowa uznania
[ Dodano: 2012-06-13, 15:27 ]
Panie i Panowie
Pogodę z najwyższym na zlot i do latania na dłużej też załatwiliśmy
Pogoda na WooeReMke 2012 |
_________________ Szklarz
WRM MC Poland
http://www.wrm.org.pl |
| Ostatnio zmieniony przez Szklarz WRM 2012-06-13, 15:28, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
Drag
Motocykl: Yamaha DragStar 1100
Imię: Dawid
Wiek: 44 Dołączył: 12 Maj 2010 Posty: 16 Skąd: SWD
|
Wysłany: 2012-06-14, 13:21
|
|
|
Już za chwileczkę, już za momencik WooeReMka 2012 zacznie się kręcić
Gazetka Zlotowa
Pogoda
Jak zwykle WRM MC dopiął Wszystko na ostatni guzik |
_________________ Pozdrawiam
Dawid - Drag |
| Ostatnio zmieniony przez Drag 2012-06-14, 17:50, w całości zmieniany 5 razy |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-06-14, 19:01
|
|
|
| Jak ktos się chce podłączyć to cisniemy z Czeladzi ze STATOIL w sobotę o 10.50. Jest ktos chętny ? |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
Filip

Motocykl: Yamaha R1 i Yamaha Drag Star Tuning !!!
Imię: Filip
Wiek: 48 Dołączył: 31 Paź 2011 Posty: 326 Skąd: Śląsk Koło Kopca :)
|
Wysłany: 2012-06-15, 22:30
|
|
|
Cris, Cris, Jak lecicie ? T.z jaką drogą bo może bym was złapał Hmmm
[ Dodano: 2012-06-15, 22:32 ]
Albo gdzie ta Statoil w czeladzi ? |
_________________ Życie jest po to aby spełniać swoje marzenia !
 |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-06-16, 06:57
|
|
|
| W samiusienkim centrum , na światłach . Droga w kierunkach Będzin - Bytom. |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
| Ostatnio zmieniony przez Cris 2012-06-16, 07:00, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
Filip

Motocykl: Yamaha R1 i Yamaha Drag Star Tuning !!!
Imię: Filip
Wiek: 48 Dołączył: 31 Paź 2011 Posty: 326 Skąd: Śląsk Koło Kopca :)
|
Wysłany: 2012-06-16, 09:02
|
|
|
No ok będe ok 10.40 w 99% ! 1% zostawiam na Awarie |
_________________ Życie jest po to aby spełniać swoje marzenia !
 |
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2012-06-16, 11:54
|
|
|
| ja jade i zostaje do niedzieli;p |
_________________ ni |
|
|
|
 |
Filip

Motocykl: Yamaha R1 i Yamaha Drag Star Tuning !!!
Imię: Filip
Wiek: 48 Dołączył: 31 Paź 2011 Posty: 326 Skąd: Śląsk Koło Kopca :)
|
Wysłany: 2012-06-17, 02:08
|
|
|
Było Elegancko ! A Parada jeszcze lepsza ok 40km |
_________________ Życie jest po to aby spełniać swoje marzenia !
 |
|
|
|
 |
Malin022

Motocykl: Yamaha
Imię: Malin
Wiek: 41 Dołączył: 09 Lut 2011 Posty: 49 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2012-06-17, 11:20
|
|
|
Dziękuje WSZYSTKIM za przybycie na za zlot mam nadzieję że impreza była zaje...fajna i widzimy się w przyszłym roku ! Pozdr! |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-06-17, 12:05
|
|
|
| Wracam do.żywych. Już w domu. THX |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
|
|