Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
15-17.06.2012r. WooeReMka 2012 !! Dźierżno k/Gliwic
Autor Wiadomość
gaska31 
GASKA30


Motocykl: NA RAZIE BRAK
Imię: "IW"
Wiek: 46
Dołączyła: 07 Paź 2011
Posty: 88
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2012-06-20, 07:59   

Mdevil napisał/a:
gaska31 napisał/a:
Mdevil napisał/a:
gaska31, tys w te trabe tak na tym meczu dmuchala?:P

hihihi nieeee z tego co ledwo pamietam tooo.. malo siedzialam na meczu.. a jesli bylam to nie sledzilam :) ja tylko wymazana bylam tymi kredkami ktora choleranie ciezko bylo zmyc.;/



ej no bez jaj:D nie bylas az tak wcieta;D nawet kielicha ci dalem:P ktorego zapilas liptonka:D

co do kredek szybko zeszly:D

tu mam fotki jakies z zlotu

https://plus.google.com/u/0/photos/112480542873979050380/albums/5755108288570031521

zaboj mnie nie pamietam...a ty ta w tym niebiskim kostiumie znasz??!! ta z kreconymi wlosami?? co siedziala na moto ma zdjecia
 
 
 
Mdevil 


Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1185
Skąd: WRM MC POLAND
Wysłany: 2012-06-20, 09:45   

gaska31 napisał/a:
Mdevil napisał/a:
gaska31 napisał/a:
Mdevil napisał/a:
gaska31, tys w te trabe tak na tym meczu dmuchala?:P

hihihi nieeee z tego co ledwo pamietam tooo.. malo siedzialam na meczu.. a jesli bylam to nie sledzilam :) ja tylko wymazana bylam tymi kredkami ktora choleranie ciezko bylo zmyc.;/



ej no bez jaj:D nie bylas az tak wcieta;D nawet kielicha ci dalem:P ktorego zapilas liptonka:D

co do kredek szybko zeszly:D

tu mam fotki jakies z zlotu

https://plus.google.com/u/0/photos/112480542873979050380/albums/5755108288570031521

zaboj mnie nie pamietam...a ty ta w tym niebiskim kostiumie znasz??!! ta z kreconymi wlosami?? co siedziala na moto ma zdjecia


tarantula?

[ Dodano: 2012-06-20, 09:54 ]
http://www.youtube.com/watch?v=lkiJJG0ht1g
_________________
ni
Profil Facebook
 
 
 
gaska31 
GASKA30


Motocykl: NA RAZIE BRAK
Imię: "IW"
Wiek: 46
Dołączyła: 07 Paź 2011
Posty: 88
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2012-06-20, 10:17   

Mdevil napisał/a:
gaska31 napisał/a:
Mdevil napisał/a:
gaska31 napisał/a:
Mdevil napisał/a:
gaska31, tys w te trabe tak na tym meczu dmuchala?:P

hihihi nieeee z tego co ledwo pamietam tooo.. malo siedzialam na meczu.. a jesli bylam to nie sledzilam :) ja tylko wymazana bylam tymi kredkami ktora choleranie ciezko bylo zmyc.;/



ej no bez jaj:D nie bylas az tak wcieta;D nawet kielicha ci dalem:P ktorego zapilas liptonka:D

co do kredek szybko zeszly:D

tu mam fotki jakies z zlotu

https://plus.google.com/u/0/photos/112480542873979050380/albums/5755108288570031521

zaboj mnie nie pamietam...a ty ta w tym niebiskim kostiumie znasz??!! ta z kreconymi wlosami?? co siedziala na moto ma zdjecia


tarantula?

[ Dodano: 2012-06-20, 09:54 ]
http://www.youtube.com/watch?v=lkiJJG0ht1g

nie wiem jak jej bylo ..tylko pytam :P
 
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2012-06-20, 12:37   

Ma na imię Marzena , jest prawie na każdym zlocie. Prawdopodobnie zawita i na Blachownie pod koniec czerwca.
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
Szklarz WRM 


Motocykl: VFR 800 V-Tec
Imię: Arek
Wiek: 47
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 51
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2012-06-21, 10:20   

Finały koncertów WooeReMak 2012
_________________
Szklarz
WRM MC Poland
http://www.wrm.org.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/