 |
Forum Śląskich Motocyklistów
|
|
15-17.06.2012r. WooeReMka 2012 !! Dźierżno k/Gliwic |
| Autor |
Wiadomość |
gaska31
GASKA30

Motocykl: NA RAZIE BRAK
Imię: "IW"
Wiek: 46 Dołączyła: 07 Paź 2011 Posty: 88 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-06-20, 07:59
|
|
|
| Mdevil napisał/a: | | gaska31 napisał/a: | | Mdevil napisał/a: | | gaska31, tys w te trabe tak na tym meczu dmuchala?:P |
hihihi nieeee z tego co ledwo pamietam tooo.. malo siedzialam na meczu.. a jesli bylam to nie sledzilam ja tylko wymazana bylam tymi kredkami ktora choleranie ciezko bylo zmyc.;/ |
ej no bez jaj:D nie bylas az tak wcieta;D nawet kielicha ci dalem:P ktorego zapilas liptonka:D
co do kredek szybko zeszly:D
tu mam fotki jakies z zlotu
https://plus.google.com/u/0/photos/112480542873979050380/albums/5755108288570031521 |
zaboj mnie nie pamietam...a ty ta w tym niebiskim kostiumie znasz??!! ta z kreconymi wlosami?? co siedziala na moto ma zdjecia |
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2012-06-20, 09:45
|
|
|
| gaska31 napisał/a: | | Mdevil napisał/a: | | gaska31 napisał/a: | | Mdevil napisał/a: | | gaska31, tys w te trabe tak na tym meczu dmuchala?:P |
hihihi nieeee z tego co ledwo pamietam tooo.. malo siedzialam na meczu.. a jesli bylam to nie sledzilam ja tylko wymazana bylam tymi kredkami ktora choleranie ciezko bylo zmyc.;/ |
ej no bez jaj:D nie bylas az tak wcieta;D nawet kielicha ci dalem:P ktorego zapilas liptonka:D
co do kredek szybko zeszly:D
tu mam fotki jakies z zlotu
https://plus.google.com/u/0/photos/112480542873979050380/albums/5755108288570031521 |
zaboj mnie nie pamietam...a ty ta w tym niebiskim kostiumie znasz??!! ta z kreconymi wlosami?? co siedziala na moto ma zdjecia |
tarantula?
[ Dodano: 2012-06-20, 09:54 ]
http://www.youtube.com/watch?v=lkiJJG0ht1g |
_________________ ni |
|
|
|
 |
gaska31
GASKA30

Motocykl: NA RAZIE BRAK
Imię: "IW"
Wiek: 46 Dołączyła: 07 Paź 2011 Posty: 88 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-06-20, 10:17
|
|
|
| Mdevil napisał/a: | | gaska31 napisał/a: | | Mdevil napisał/a: | | gaska31 napisał/a: | | Mdevil napisał/a: | | gaska31, tys w te trabe tak na tym meczu dmuchala?:P |
hihihi nieeee z tego co ledwo pamietam tooo.. malo siedzialam na meczu.. a jesli bylam to nie sledzilam ja tylko wymazana bylam tymi kredkami ktora choleranie ciezko bylo zmyc.;/ |
ej no bez jaj:D nie bylas az tak wcieta;D nawet kielicha ci dalem:P ktorego zapilas liptonka:D
co do kredek szybko zeszly:D
tu mam fotki jakies z zlotu
https://plus.google.com/u/0/photos/112480542873979050380/albums/5755108288570031521 |
zaboj mnie nie pamietam...a ty ta w tym niebiskim kostiumie znasz??!! ta z kreconymi wlosami?? co siedziala na moto ma zdjecia |
tarantula?
[ Dodano: 2012-06-20, 09:54 ]
http://www.youtube.com/watch?v=lkiJJG0ht1g |
nie wiem jak jej bylo ..tylko pytam |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-06-20, 12:37
|
|
|
| Ma na imię Marzena , jest prawie na każdym zlocie. Prawdopodobnie zawita i na Blachownie pod koniec czerwca. |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
Szklarz WRM

Motocykl: VFR 800 V-Tec
Imię: Arek
Wiek: 47 Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 51 Skąd: Gliwice
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
• • • •  |