Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
15-17.06.2012r. WooeReMka 2012 !! Dźierżno k/Gliwic
Autor Wiadomość
banita 
Banita&Bąbel


Motocykl: 3x kamerton & kawa i saki
Imię: PIOTR
Dołączył: 16 Lis 2010
Posty: 3720
Skąd: HINDEnBURG -Zabrze
Wysłany: 2012-06-18, 11:36   

godzina :P wybacz ale tam nikt nie pamietał o której co i jak:DDDD
Ostatnio zmieniony przez banita 2012-06-18, 11:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2012-06-18, 11:42   

no to popłynelim...........ale to co pamietam to fajne przeżycia........
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
pogan 


Motocykl: Yamaha Vmax, HD Electra
Imię: Mariusz
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 234
Skąd: Road Runners MC
Wysłany: 2012-06-18, 11:43   

Patra-

z soboty na niedziele a własciwie juz w niedziele bo po 2 było jak sie zaciagnelismy na statek
_________________
Support The Best
Route 18
Fuck The Rest
Ostatnio zmieniony przez pogan 2012-06-18, 11:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2012-06-18, 11:45   

pogan napisał/a:
zaciagnelismy na statek


choroba morska była ?
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
pogan 


Motocykl: Yamaha Vmax, HD Electra
Imię: Mariusz
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 234
Skąd: Road Runners MC
Wysłany: 2012-06-18, 11:48   

Cris napisał/a:
pogan napisał/a:
zaciagnelismy na statek


choroba morska była ?


było ok. widziałem polcie ale nie mielismy okazji sie spotkac. napisze pw bo jest temat do obgadania
_________________
Support The Best
Route 18
Fuck The Rest
 
 
 
Patra 


Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 2904
Skąd: SO
Wysłany: 2012-06-18, 11:49   

pogan napisał/a:
z soboty na niedziele a własciwie juz w niedziele bo po 2 było jak sie zaciagnelismy na statek

A no to chyba, że tak... wtedy chyba gdzie indziej już sie zakotwiczyłam. Ale dobry zlot był, doooooooooobry :D :D
_________________
Zawsze kiedy piszesz głupie posty bóg zabija kotka!
Gość pozdrawiam
:D
 
 
banita 
Banita&Bąbel


Motocykl: 3x kamerton & kawa i saki
Imię: PIOTR
Dołączył: 16 Lis 2010
Posty: 3720
Skąd: HINDEnBURG -Zabrze
Wysłany: 2012-06-18, 11:51   

patra jeszcze niedziele przed popołudniem cie widzielismy z koleżanka jak spacerowaliscie chyba ze to pomyłka:P
 
 
Patra 


Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 2904
Skąd: SO
Wysłany: 2012-06-18, 11:54   

banita, siedzieliście przy stole na górze koło tawerny?
Bo właśnie tak mi się ktoś znajomy rzucił w oczy, ale nie byłam pewna i głupio mi się było przyglądać, a faktycznie w niedziele rano tam łaziłyśmy czekając aż reszta ekipy się ogarnie.
_________________
Zawsze kiedy piszesz głupie posty bóg zabija kotka!
Gość pozdrawiam
:D
Ostatnio zmieniony przez Patra 2012-06-18, 11:54, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
banita 
Banita&Bąbel


Motocykl: 3x kamerton & kawa i saki
Imię: PIOTR
Dołączył: 16 Lis 2010
Posty: 3720
Skąd: HINDEnBURG -Zabrze
Wysłany: 2012-06-18, 11:56   

ta to nasza ekipa zawsze razem:Dd czekalismy az kumplowi % opadą:P
Ostatnio zmieniony przez banita 2012-06-18, 11:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Patra 


Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 2904
Skąd: SO
Wysłany: 2012-06-18, 12:03   

My właśnie też :D
_________________
Zawsze kiedy piszesz głupie posty bóg zabija kotka!
Gość pozdrawiam
:D
 
 
gaska31 
GASKA30


Motocykl: NA RAZIE BRAK
Imię: "IW"
Wiek: 46
Dołączyła: 07 Paź 2011
Posty: 88
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2012-06-18, 13:34   

banita napisał/a:
gaska31 napisał/a:
Cris napisał/a:
Striptiz ? Nie pamiętam. ....
.wlasnie nie przypominamy sobie zeby byl...ale imprezka git majonez:)a widzialam cie cris gdzies tam mi smigles w tlumie:P
ja pamietam ze bylo wesolo:D i czadowo siemka Gaska:PPPP
crisa tez zaczepilem:P sie przywitac

NO Witaj witaj banita:D .. gdzie lezakowales moze gdzies kolo nas:) lub widziales zolta cbr600F4 i blondynke na niej:P
Ostatnio zmieniony przez gaska31 2012-06-18, 13:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Patra 


Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 2904
Skąd: SO
Wysłany: 2012-06-18, 13:35   

gaska31, a właściwie dlaczego ja Ciebie nie widziałam? :>
_________________
Zawsze kiedy piszesz głupie posty bóg zabija kotka!
Gość pozdrawiam
:D
 
 
banita 
Banita&Bąbel


Motocykl: 3x kamerton & kawa i saki
Imię: PIOTR
Dołączył: 16 Lis 2010
Posty: 3720
Skąd: HINDEnBURG -Zabrze
Wysłany: 2012-06-18, 13:39   

gaska31 napisał/a:
banita napisał/a:
gaska31 napisał/a:
Cris napisał/a:
Striptiz ? Nie pamiętam. ....
.wlasnie nie przypominamy sobie zeby byl...ale imprezka git majonez:)a widzialam cie cris gdzies tam mi smigles w tlumie:P
ja pamietam ze bylo wesolo:D i czadowo siemka Gaska:PPPP
crisa tez zaczepilem:P sie przywitac

NO Witaj witaj banita:D .. gdzie lezakowales moze gdzies kolo nas:) lub widziales zolta cbr600F4 i blondynke na niej:P

a 2 nanjej nie były:P ty jako plecakP
Ostatnio zmieniony przez banita 2012-06-18, 13:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gaska31 
GASKA30


Motocykl: NA RAZIE BRAK
Imię: "IW"
Wiek: 46
Dołączyła: 07 Paź 2011
Posty: 88
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2012-06-18, 13:50   

banita napisał/a:
gaska31 napisał/a:
banita napisał/a:
gaska31 napisał/a:
Cris napisał/a:
Striptiz ? Nie pamiętam. ....
.wlasnie nie przypominamy sobie zeby byl...ale imprezka git majonez:)a widzialam cie cris gdzies tam mi smigles w tlumie:P
ja pamietam ze bylo wesolo:D i czadowo siemka Gaska:PPPP
crisa tez zaczepilem:P sie przywitac

NO Witaj witaj banita:D .. gdzie lezakowales moze gdzies kolo nas:) lub widziales zolta cbr600F4 i blondynke na niej:P

a 2 nanjej nie były:P ty jako plecakP
tak z aurelia szalona:)

[ Dodano: 2012-06-18, 13:53 ]
Patra napisał/a:
gaska31, a właściwie dlaczego ja Ciebie nie widziałam? :>
nie wiem w kasku mnie ciezko bylo poznac ale bywalysmy tam na knajpie.. bo prysznice sobie zalatwialismy:)P a namioty zaraz mielsmy na przeciwko parkingu gdzie gumy palil.. nie daleko sceny patra mam nadzieje ze nie bylas ta brunetka co mi te zboczony propozycje skladala czego ona by mi nie zrobila hahahha...
 
 
 
Patra 


Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 2904
Skąd: SO
Wysłany: 2012-06-18, 14:04   

Ja byłam od piątku i miałam namioty za tymi straganami przed sceną, na przeciwko placu... czyli wychodzi na to, że miałyśmy namioty niedaleko siebie. ;o chociaż z piątku na sobotę nocowałam na statku :)

He he he co to to nie ja, żadnej kobiecie nie składałam żadnych, tym bardziej zboczonych propozycji :D
_________________
Zawsze kiedy piszesz głupie posty bóg zabija kotka!
Gość pozdrawiam
:D
Ostatnio zmieniony przez Patra 2012-06-18, 14:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/