|
15-17.06.2012r. WooeReMka 2012 !! Dźierżno k/Gliwic |
| Autor |
Wiadomość |
banita
Banita&Bąbel

Motocykl: 3x kamerton & kawa i saki
Imię: PIOTR
Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 3720 Skąd: HINDEnBURG -Zabrze
|
Wysłany: 2012-06-18, 11:36
|
|
|
godzina wybacz ale tam nikt nie pamietał o której co i jak:DDDD |
| Ostatnio zmieniony przez banita 2012-06-18, 11:36, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-06-18, 11:42
|
|
|
| no to popłynelim...........ale to co pamietam to fajne przeżycia........ |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
pogan

Motocykl: Yamaha Vmax, HD Electra
Imię: Mariusz
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 234 Skąd: Road Runners MC
|
Wysłany: 2012-06-18, 11:43
|
|
|
Patra-
z soboty na niedziele a własciwie juz w niedziele bo po 2 było jak sie zaciagnelismy na statek |
_________________ Support The Best
Route 18
Fuck The Rest |
| Ostatnio zmieniony przez pogan 2012-06-18, 11:43, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-06-18, 11:45
|
|
|
| pogan napisał/a: | | zaciagnelismy na statek |
choroba morska była ? |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
pogan

Motocykl: Yamaha Vmax, HD Electra
Imię: Mariusz
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 234 Skąd: Road Runners MC
|
Wysłany: 2012-06-18, 11:48
|
|
|
| Cris napisał/a: | | pogan napisał/a: | | zaciagnelismy na statek |
choroba morska była ? |
było ok. widziałem polcie ale nie mielismy okazji sie spotkac. napisze pw bo jest temat do obgadania |
_________________ Support The Best
Route 18
Fuck The Rest |
|
|
|
 |
Patra

Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 2904 Skąd: SO
|
Wysłany: 2012-06-18, 11:49
|
|
|
| pogan napisał/a: | | z soboty na niedziele a własciwie juz w niedziele bo po 2 było jak sie zaciagnelismy na statek |
A no to chyba, że tak... wtedy chyba gdzie indziej już sie zakotwiczyłam. Ale dobry zlot był, doooooooooobry |
_________________ Zawsze kiedy piszesz głupie posty bóg zabija kotka!
Gość pozdrawiam
 |
|
|
|
 |
banita
Banita&Bąbel

Motocykl: 3x kamerton & kawa i saki
Imię: PIOTR
Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 3720 Skąd: HINDEnBURG -Zabrze
|
Wysłany: 2012-06-18, 11:51
|
|
|
| patra jeszcze niedziele przed popołudniem cie widzielismy z koleżanka jak spacerowaliscie chyba ze to pomyłka:P |
|
|
|
 |
Patra

Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 2904 Skąd: SO
|
Wysłany: 2012-06-18, 11:54
|
|
|
banita, siedzieliście przy stole na górze koło tawerny?
Bo właśnie tak mi się ktoś znajomy rzucił w oczy, ale nie byłam pewna i głupio mi się było przyglądać, a faktycznie w niedziele rano tam łaziłyśmy czekając aż reszta ekipy się ogarnie. |
_________________ Zawsze kiedy piszesz głupie posty bóg zabija kotka!
Gość pozdrawiam
 |
| Ostatnio zmieniony przez Patra 2012-06-18, 11:54, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
banita
Banita&Bąbel

Motocykl: 3x kamerton & kawa i saki
Imię: PIOTR
Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 3720 Skąd: HINDEnBURG -Zabrze
|
Wysłany: 2012-06-18, 11:56
|
|
|
| ta to nasza ekipa zawsze razem:Dd czekalismy az kumplowi % opadą:P |
| Ostatnio zmieniony przez banita 2012-06-18, 11:57, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Patra

Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 2904 Skąd: SO
|
Wysłany: 2012-06-18, 12:03
|
|
|
My właśnie też |
_________________ Zawsze kiedy piszesz głupie posty bóg zabija kotka!
Gość pozdrawiam
 |
|
|
|
 |
gaska31
GASKA30

Motocykl: NA RAZIE BRAK
Imię: "IW"
Wiek: 46 Dołączyła: 07 Paź 2011 Posty: 88 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-06-18, 13:34
|
|
|
| banita napisał/a: | | gaska31 napisał/a: | | Cris napisał/a: | | Striptiz ? Nie pamiętam. .... | .wlasnie nie przypominamy sobie zeby byl...ale imprezka git majonez:)a widzialam cie cris gdzies tam mi smigles w tlumie:P | ja pamietam ze bylo wesolo:D i czadowo siemka Gaska:PPPP
crisa tez zaczepilem:P sie przywitac |
NO Witaj witaj banita:D .. gdzie lezakowales moze gdzies kolo nas:) lub widziales zolta cbr600F4 i blondynke na niej:P |
| Ostatnio zmieniony przez gaska31 2012-06-18, 13:34, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Patra

Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 2904 Skąd: SO
|
Wysłany: 2012-06-18, 13:35
|
|
|
gaska31, a właściwie dlaczego ja Ciebie nie widziałam? |
_________________ Zawsze kiedy piszesz głupie posty bóg zabija kotka!
Gość pozdrawiam
 |
|
|
|
 |
banita
Banita&Bąbel

Motocykl: 3x kamerton & kawa i saki
Imię: PIOTR
Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 3720 Skąd: HINDEnBURG -Zabrze
|
Wysłany: 2012-06-18, 13:39
|
|
|
| gaska31 napisał/a: | | banita napisał/a: | | gaska31 napisał/a: | | Cris napisał/a: | | Striptiz ? Nie pamiętam. .... | .wlasnie nie przypominamy sobie zeby byl...ale imprezka git majonez:)a widzialam cie cris gdzies tam mi smigles w tlumie:P | ja pamietam ze bylo wesolo:D i czadowo siemka Gaska:PPPP
crisa tez zaczepilem:P sie przywitac |
NO Witaj witaj banita:D .. gdzie lezakowales moze gdzies kolo nas:) lub widziales zolta cbr600F4 i blondynke na niej:P |
a 2 nanjej nie były:P ty jako plecakP |
| Ostatnio zmieniony przez banita 2012-06-18, 13:42, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
gaska31
GASKA30

Motocykl: NA RAZIE BRAK
Imię: "IW"
Wiek: 46 Dołączyła: 07 Paź 2011 Posty: 88 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-06-18, 13:50
|
|
|
| banita napisał/a: | | gaska31 napisał/a: | | banita napisał/a: | | gaska31 napisał/a: | | Cris napisał/a: | | Striptiz ? Nie pamiętam. .... | .wlasnie nie przypominamy sobie zeby byl...ale imprezka git majonez:)a widzialam cie cris gdzies tam mi smigles w tlumie:P | ja pamietam ze bylo wesolo:D i czadowo siemka Gaska:PPPP
crisa tez zaczepilem:P sie przywitac |
NO Witaj witaj banita:D .. gdzie lezakowales moze gdzies kolo nas:) lub widziales zolta cbr600F4 i blondynke na niej:P |
a 2 nanjej nie były:P ty jako plecakP | tak z aurelia szalona:)
[ Dodano: 2012-06-18, 13:53 ]
| Patra napisał/a: | gaska31, a właściwie dlaczego ja Ciebie nie widziałam? | nie wiem w kasku mnie ciezko bylo poznac ale bywalysmy tam na knajpie.. bo prysznice sobie zalatwialismy:)P a namioty zaraz mielsmy na przeciwko parkingu gdzie gumy palil.. nie daleko sceny patra mam nadzieje ze nie bylas ta brunetka co mi te zboczony propozycje skladala czego ona by mi nie zrobila hahahha... |
|
|
|
 |
Patra

Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 2904 Skąd: SO
|
Wysłany: 2012-06-18, 14:04
|
|
|
Ja byłam od piątku i miałam namioty za tymi straganami przed sceną, na przeciwko placu... czyli wychodzi na to, że miałyśmy namioty niedaleko siebie. chociaż z piątku na sobotę nocowałam na statku
He he he co to to nie ja, żadnej kobiecie nie składałam żadnych, tym bardziej zboczonych propozycji |
_________________ Zawsze kiedy piszesz głupie posty bóg zabija kotka!
Gość pozdrawiam
 |
| Ostatnio zmieniony przez Patra 2012-06-18, 14:04, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
|
|