Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
15-17.06.2012r. WooeReMka 2012 !! Dźierżno k/Gliwic
Autor Wiadomość
gregor 


Motocykl: Honda VT
Imię: Grzegorz
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 309
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-06-03, 20:14   

Szczytny cel a znaczek jeden w swoim rodzaju.
Zwycięzca będzie zadowolony.
 
 
gaska31 
GASKA30


Motocykl: NA RAZIE BRAK
Imię: "IW"
Wiek: 46
Dołączyła: 07 Paź 2011
Posty: 88
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2012-06-11, 12:19   

my bedziemy ..z ekipa na bank a czy ktos moze wie czy mozna tam wynajac domki na terenie zlotu???? ;/
 
 
 
banita 
Banita&Bąbel


Motocykl: 3x kamerton & kawa i saki
Imię: PIOTR
Dołączył: 16 Lis 2010
Posty: 3720
Skąd: HINDEnBURG -Zabrze
Wysłany: 2012-06-11, 14:01   

napewno mozna ale to chyba bys musiala wczesniej juz gadac na ten temat
nasz ekipa domku na wrm nie potrzebuje bo tak fajna impreza ze zal spac:P
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2012-06-11, 16:35   

Amen
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
gaska31 
GASKA30


Motocykl: NA RAZIE BRAK
Imię: "IW"
Wiek: 46
Dołączyła: 07 Paź 2011
Posty: 88
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2012-06-12, 09:20   

banita napisał/a:
napewno mozna ale to chyba bys musiala wczesniej juz gadac na ten temat
nasz ekipa domku na wrm nie potrzebuje bo tak fajna impreza ze zal spac:P
no ja nie mam zamiaru spac:p ale to nie dla mnie domek .. ja mam tylko sie dowiedziec:)
 
 
 
Szklarz WRM 


Motocykl: VFR 800 V-Tec
Imię: Arek
Wiek: 47
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 51
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2012-06-12, 16:46   

Niestety tylko namioty - domki ostały się dwa z czego jeden potrzebujemy organizacyjne, a w drugim będzie salon tatuażu.
Jest jeszcze trzeci ale chyba jest nieczynny albo już dawno temu zajęty.
Hotel cały zabukowany od miesiąca.

Ale jak to ktoś wcześniej zauważył - u nas raczej się nie śpi :> - dzięki za słowa uznania ;)

[ Dodano: 2012-06-13, 15:27 ]

Panie i Panowie

Pogodę z najwyższym na zlot i do latania na dłużej też załatwiliśmy B)

Pogoda na WooeReMke 2012
_________________
Szklarz
WRM MC Poland
http://www.wrm.org.pl
Ostatnio zmieniony przez Szklarz WRM 2012-06-13, 15:28, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Drag 

Motocykl: Yamaha DragStar 1100
Imię: Dawid
Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 16
Skąd: SWD
Wysłany: 2012-06-14, 13:21   

Już za chwileczkę, już za momencik WooeReMka 2012 zacznie się kręcić :D

Gazetka Zlotowa

Pogoda

Jak zwykle WRM MC dopiął Wszystko na ostatni guzik :P
_________________
Pozdrawiam

Dawid - Drag
Ostatnio zmieniony przez Drag 2012-06-14, 17:50, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2012-06-14, 19:01   

Jak ktos się chce podłączyć to cisniemy z Czeladzi ze STATOIL w sobotę o 10.50. Jest ktos chętny ?
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
Filip 


Motocykl: Yamaha R1 i Yamaha Drag Star Tuning !!!
Imię: Filip
Wiek: 48
Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 326
Skąd: Śląsk Koło Kopca :)
Wysłany: 2012-06-15, 22:30   

Cris, Cris, Jak lecicie ?? ? T.z jaką drogą :) bo może bym was złapał !! Hmmm :D

[ Dodano: 2012-06-15, 22:32 ]
Albo gdzie ta Statoil w czeladzi ?? ?
_________________
Życie jest po to aby spełniać swoje marzenia !! !
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2012-06-16, 06:57   

W samiusienkim centrum , na światłach . Droga w kierunkach Będzin - Bytom.
_________________
Wróg publiczny nr 1
Ostatnio zmieniony przez Cris 2012-06-16, 07:00, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Filip 


Motocykl: Yamaha R1 i Yamaha Drag Star Tuning !!!
Imię: Filip
Wiek: 48
Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 326
Skąd: Śląsk Koło Kopca :)
Wysłany: 2012-06-16, 09:02   

No ok będe ok 10.40 w 99% !! ! 1% zostawiam na Awarie :D
_________________
Życie jest po to aby spełniać swoje marzenia !! !
 
 
Mdevil 


Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1185
Skąd: WRM MC POLAND
Wysłany: 2012-06-16, 11:54   

ja jade i zostaje do niedzieli;p
_________________
ni
Profil Facebook
 
 
 
Filip 


Motocykl: Yamaha R1 i Yamaha Drag Star Tuning !!!
Imię: Filip
Wiek: 48
Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 326
Skąd: Śląsk Koło Kopca :)
Wysłany: 2012-06-17, 02:08   

Było Elegancko !! ! A Parada jeszcze lepsza ok 40km :D
_________________
Życie jest po to aby spełniać swoje marzenia !! !
 
 
Malin022 


Motocykl: Yamaha
Imię: Malin
Wiek: 41
Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 49
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2012-06-17, 11:20   

Dziękuje WSZYSTKIM !! za przybycie na za zlot :) mam nadzieję że impreza była zaje...fajna i widzimy się w przyszłym roku !! ! Pozdr!
 
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2012-06-17, 12:05   

Wracam do.żywych. Już w domu. THX
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/