|
15-17.06.2012r. WooeReMka 2012 !! Dźierżno k/Gliwic |
| Autor |
Wiadomość |
gaska31
GASKA30

Motocykl: NA RAZIE BRAK
Imię: "IW"
Wiek: 46 Dołączyła: 07 Paź 2011 Posty: 88 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-06-18, 14:14
|
|
|
| Patra napisał/a: | Ja byłam od piątku i miałam namioty za tymi straganami przed sceną, na przeciwko placu... czyli wychodzi na to, że miałyśmy namioty niedaleko siebie. chociaż z piątku na sobotę nocowałam na statku
He he he co to to nie ja, żadnej kobiecie nie składałam żadnych, tym bardziej zboczonych propozycji | ty nie szlas z taka blondynka kolo nas 2 dziewczyny przechodzily kolo nas i wlasnie szly w tamta strone.. to bylysmy sasiadkami ihihi:P ..
no zostalam molestowana przez .. taka brunetke z kreconymi wlosami.. taka duzaa brunetka;/.. a tak po za tym to impreza przezajebista .. i szkoda ze dopiero za rok kolejna.. |
| Ostatnio zmieniony przez gaska31 2012-06-18, 14:15, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Patra

Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 2904 Skąd: SO
|
Wysłany: 2012-06-18, 14:28
|
|
|
| gaska31 napisał/a: | ty nie szlas z taka blondynka kolo nas 2 dziewczyny przechodzily kolo nas i wlasnie szly w tamta strone.. to bylysmy sasiadkami ihihi:P ..
no zostalam molestowana przez .. taka brunetke z kreconymi wlosami.. taka duzaa brunetka;/.. a tak po za tym to impreza przezajebista .. i szkoda ze dopiero za rok kolejna.. |
Uffff.... to na pewno nie ja. Nie chodziłam z żadną blondynką, nie mam kręconych włosów i za duża to też nie jestem. Uffff |
_________________ Zawsze kiedy piszesz głupie posty bóg zabija kotka!
Gość pozdrawiam
 |
|
|
|
 |
Szklarz WRM

Motocykl: VFR 800 V-Tec
Imię: Arek
Wiek: 47 Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 51 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2012-06-18, 14:42
|
|
|
Witam
Głos powoli wraca do normy . Organizowanie zlotu dla takiej publiki jaka była na naszym zlocie - to naprawdę czysta przyjemność. Kolejna WooeReMka dopiero za rok ale my też musimy teraz trochę odetchnąć . W miedzy czasie zapraszam na inne organizowane przez nas imprezy na przełomie roku jak coroczna Arena MotoShow czy Zakończenie Sezonu w naszym ClubHous'ie - na pewno odpowiednio wcześniej będziemy informowali o nadchodzących eventach - ale to jeszcze daleko.
Najbliższe przezajebiste imprezy, które polecam odwiedzić z czystym sumieniem to:
- Easy Rider Party organizowane przez naszych przyjaciół Rebels of Road MC - Szczegóły
- VI TOH Party w Ortowicach organizowane przez naszych braci Troopers of Highways MC - Szczegóły
Do zobaczenia już wkrótce. |
_________________ Szklarz
WRM MC Poland
http://www.wrm.org.pl |
|
|
|
 |
gaska31
GASKA30

Motocykl: NA RAZIE BRAK
Imię: "IW"
Wiek: 46 Dołączyła: 07 Paź 2011 Posty: 88 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-06-18, 15:00
|
|
|
| Szklarz WRM napisał/a: | Witam
Głos powoli wraca do normy . Organizowanie zlotu dla takiej publiki jaka była na naszym zlocie - to naprawdę czysta przyjemność. Kolejna WooeReMka dopiero za rok ale my też musimy teraz trochę odetchnąć . W miedzy czasie zapraszam na inne organizowane przez nas imprezy na przełomie roku jak coroczna Arena MotoShow czy Zakończenie Sezonu w naszym ClubHous'ie - na pewno odpowiednio wcześniej będziemy informowali o nadchodzących eventach - ale to jeszcze daleko.
Najbliższe przezajebiste imprezy, które polecam odwiedzić z czystym sumieniem to:
- Easy Rider Party organizowane przez naszych przyjaciół Rebels of Road MC - Szczegóły
- VI TOH Party w Ortowicach organizowane przez naszych braci Troopers of Highways MC - Szczegóły
Do zobaczenia już wkrótce. |
.. chlopieee mowisz i jestesmyy dla nas tez wielka przyjemnosc..:) aa moze dostane zdjecie ktore zrobil nam ( 2 blondynkom na cbrf4i ja robilam za plecaka ) kolega z Wrm na bramie to bylo w sobote przed meczem telefonem pstrykna:0 wiec jak by sie daloo to proszee proszeee |
|
|
|
 |
Szklarz WRM

Motocykl: VFR 800 V-Tec
Imię: Arek
Wiek: 47 Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 51 Skąd: Gliwice
|
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2012-06-18, 23:47
|
|
|
| gaska31, tys w te trabe tak na tym meczu dmuchala?:P |
_________________ ni |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-06-19, 00:12
|
|
|
| Po raz pierwszy cieszę się ze nie ma mnie na ani jednym zdjęciu......... |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
dawid1488
80's
Motocykl: gsr 600
Imię: Józa
Wiek: 39 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4412 Skąd: stąd :)
|
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2012-06-19, 01:19
|
|
|
| te parady nudne sie juz robia;D |
_________________ ni |
|
|
|
 |
gaska31
GASKA30

Motocykl: NA RAZIE BRAK
Imię: "IW"
Wiek: 46 Dołączyła: 07 Paź 2011 Posty: 88 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-06-19, 09:26
|
|
|
| Mdevil napisał/a: | | gaska31, tys w te trabe tak na tym meczu dmuchala?:P |
hihihi nieeee z tego co ledwo pamietam tooo.. malo siedzialam na meczu.. a jesli bylam to nie sledzilam ja tylko wymazana bylam tymi kredkami ktora choleranie ciezko bylo zmyc.;/ |
|
|
|
 |
banita
Banita&Bąbel

Motocykl: 3x kamerton & kawa i saki
Imię: PIOTR
Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 3720 Skąd: HINDEnBURG -Zabrze
|
Wysłany: 2012-06-19, 10:11
|
|
|
stała kolo nas |
|
|
|
 |
gaska31
GASKA30

Motocykl: NA RAZIE BRAK
Imię: "IW"
Wiek: 46 Dołączyła: 07 Paź 2011 Posty: 88 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-06-19, 16:06
|
|
|
| banita napisał/a: | stała kolo nas | taaaaaaaaaa..??? czemu nie podeszliscie:P |
|
|
|
 |
banita
Banita&Bąbel

Motocykl: 3x kamerton & kawa i saki
Imię: PIOTR
Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 3720 Skąd: HINDEnBURG -Zabrze
|
Wysłany: 2012-06-19, 16:09
|
|
|
| jak nie podeszlismy ja osobiscie podeszlem:P hahaa |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-06-19, 19:49
|
|
|
| gaska31 napisał/a: | | banita napisał/a: | stała kolo nas | taaaaaaaaaa..??? czemu nie podeszliscie:P |
Coooo.... się nie pamięta......... Za dużo babelkow w mineralnej.... |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2012-06-20, 01:14
|
|
|
| gaska31 napisał/a: | | Mdevil napisał/a: | | gaska31, tys w te trabe tak na tym meczu dmuchala?:P |
hihihi nieeee z tego co ledwo pamietam tooo.. malo siedzialam na meczu.. a jesli bylam to nie sledzilam ja tylko wymazana bylam tymi kredkami ktora choleranie ciezko bylo zmyc.;/ |
ej no bez jaj:D nie bylas az tak wcieta;D nawet kielicha ci dalem:P ktorego zapilas liptonka:D
co do kredek szybko zeszly:D
tu mam fotki jakies z zlotu
https://plus.google.com/u/0/photos/112480542873979050380/albums/5755108288570031521 |
_________________ ni |
|
|
|
 |
|
|