Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
15-17.06.2012r. WooeReMka 2012 !! Dźierżno k/Gliwic
Autor Wiadomość
gaska31 
GASKA30


Motocykl: NA RAZIE BRAK
Imię: "IW"
Wiek: 46
Dołączyła: 07 Paź 2011
Posty: 88
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2012-06-18, 14:14   

Patra napisał/a:
Ja byłam od piątku i miałam namioty za tymi straganami przed sceną, na przeciwko placu... czyli wychodzi na to, że miałyśmy namioty niedaleko siebie. ;o chociaż z piątku na sobotę nocowałam na statku :)

He he he co to to nie ja, żadnej kobiecie nie składałam żadnych, tym bardziej zboczonych propozycji :D
ty nie szlas z taka blondynka kolo nas ?? 2 dziewczyny przechodzily kolo nas i wlasnie szly w tamta strone.. to bylysmy sasiadkami ihihi:P ..


no zostalam molestowana przez .. taka brunetke z kreconymi wlosami.. taka duzaa brunetka;/.. a tak po za tym to impreza przezajebista .. i szkoda ze dopiero za rok kolejna..
Ostatnio zmieniony przez gaska31 2012-06-18, 14:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Patra 


Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 2904
Skąd: SO
Wysłany: 2012-06-18, 14:28   

gaska31 napisał/a:
ty nie szlas z taka blondynka kolo nas ?? 2 dziewczyny przechodzily kolo nas i wlasnie szly w tamta strone.. to bylysmy sasiadkami ihihi:P ..


no zostalam molestowana przez .. taka brunetke z kreconymi wlosami.. taka duzaa brunetka;/.. a tak po za tym to impreza przezajebista .. i szkoda ze dopiero za rok kolejna..

Uffff.... to na pewno nie ja. Nie chodziłam z żadną blondynką, nie mam kręconych włosów i za duża to też nie jestem. Uffff :)
_________________
Zawsze kiedy piszesz głupie posty bóg zabija kotka!
Gość pozdrawiam
:D
 
 
Szklarz WRM 


Motocykl: VFR 800 V-Tec
Imię: Arek
Wiek: 47
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 51
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2012-06-18, 14:42   

Witam

Głos powoli wraca do normy :P . Organizowanie zlotu dla takiej publiki jaka była na naszym zlocie - to naprawdę czysta przyjemność. :D Kolejna WooeReMka dopiero za rok ale my też musimy teraz trochę odetchnąć :> . W miedzy czasie zapraszam na inne organizowane przez nas imprezy na przełomie roku jak coroczna Arena MotoShow czy Zakończenie Sezonu w naszym ClubHous'ie - na pewno odpowiednio wcześniej będziemy informowali o nadchodzących eventach - ale to jeszcze daleko.

Najbliższe przezajebiste imprezy, które polecam odwiedzić z czystym sumieniem to:
- Easy Rider Party organizowane przez naszych przyjaciół Rebels of Road MC - Szczegóły
- VI TOH Party w Ortowicach organizowane przez naszych braci Troopers of Highways MC - Szczegóły

Do zobaczenia już wkrótce.
_________________
Szklarz
WRM MC Poland
http://www.wrm.org.pl
 
 
 
gaska31 
GASKA30


Motocykl: NA RAZIE BRAK
Imię: "IW"
Wiek: 46
Dołączyła: 07 Paź 2011
Posty: 88
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2012-06-18, 15:00   

Szklarz WRM napisał/a:
Witam

Głos powoli wraca do normy :P . Organizowanie zlotu dla takiej publiki jaka była na naszym zlocie - to naprawdę czysta przyjemność. :D Kolejna WooeReMka dopiero za rok ale my też musimy teraz trochę odetchnąć :> . W miedzy czasie zapraszam na inne organizowane przez nas imprezy na przełomie roku jak coroczna Arena MotoShow czy Zakończenie Sezonu w naszym ClubHous'ie - na pewno odpowiednio wcześniej będziemy informowali o nadchodzących eventach - ale to jeszcze daleko.

Najbliższe przezajebiste imprezy, które polecam odwiedzić z czystym sumieniem to:
- Easy Rider Party organizowane przez naszych przyjaciół Rebels of Road MC - Szczegóły
- VI TOH Party w Ortowicach organizowane przez naszych braci Troopers of Highways MC - Szczegóły

Do zobaczenia już wkrótce.

.. chlopieee mowisz i jestesmyy dla nas tez wielka przyjemnosc..:) aa moze dostane zdjecie ktore zrobil nam ( 2 blondynkom na cbrf4i ja robilam za plecaka ) kolega z Wrm na bramie to bylo w sobote przed meczem telefonem pstrykna:0 wiec jak by sie daloo to proszee proszeee :)
 
 
 
Szklarz WRM 


Motocykl: VFR 800 V-Tec
Imię: Arek
Wiek: 47
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 51
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2012-06-18, 15:49   

Popytam i zobaczę co da się zrobić.

W międzyczasie w ramach wspomnień do wglądu Fotki Pani Aparatki :D

A i na naszej stronie też już Coś znajdziecie
_________________
Szklarz
WRM MC Poland
http://www.wrm.org.pl
 
 
 
Mdevil 


Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1185
Skąd: WRM MC POLAND
Wysłany: 2012-06-18, 23:47   

gaska31, tys w te trabe tak na tym meczu dmuchala?:P
_________________
ni
Profil Facebook
 
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2012-06-19, 00:12   

Po raz pierwszy cieszę się ze nie ma mnie na ani jednym zdjęciu.........
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
dawid1488 
80's

Motocykl: gsr 600
Imię: Józa
Wiek: 39
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4412
Skąd: stąd :)
Wysłany: 2012-06-19, 00:13   

http://www.youtube.com/watch?v=LyCHJaByJ0k
_________________

Profil Facebook
 
 
 
Mdevil 


Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1185
Skąd: WRM MC POLAND
Wysłany: 2012-06-19, 01:19   

te parady nudne sie juz robia;D
_________________
ni
Profil Facebook
 
 
 
gaska31 
GASKA30


Motocykl: NA RAZIE BRAK
Imię: "IW"
Wiek: 46
Dołączyła: 07 Paź 2011
Posty: 88
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2012-06-19, 09:26   

Mdevil napisał/a:
gaska31, tys w te trabe tak na tym meczu dmuchala?:P

hihihi nieeee z tego co ledwo pamietam tooo.. malo siedzialam na meczu.. a jesli bylam to nie sledzilam :) ja tylko wymazana bylam tymi kredkami ktora choleranie ciezko bylo zmyc.;/
 
 
 
banita 
Banita&Bąbel


Motocykl: 3x kamerton & kawa i saki
Imię: PIOTR
Dołączył: 16 Lis 2010
Posty: 3720
Skąd: HINDEnBURG -Zabrze
Wysłany: 2012-06-19, 10:11   

stała kolo nas :P
 
 
gaska31 
GASKA30


Motocykl: NA RAZIE BRAK
Imię: "IW"
Wiek: 46
Dołączyła: 07 Paź 2011
Posty: 88
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2012-06-19, 16:06   

banita napisał/a:
stała kolo nas :P
taaaaaaaaaa..??? czemu nie podeszliscie:P
 
 
 
banita 
Banita&Bąbel


Motocykl: 3x kamerton & kawa i saki
Imię: PIOTR
Dołączył: 16 Lis 2010
Posty: 3720
Skąd: HINDEnBURG -Zabrze
Wysłany: 2012-06-19, 16:09   

jak nie podeszlismy ja osobiscie podeszlem:P hahaa
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2012-06-19, 19:49   

gaska31 napisał/a:
banita napisał/a:
stała kolo nas :P
taaaaaaaaaa..??? czemu nie podeszliscie:P


Coooo.... się nie pamięta......... Za dużo babelkow w mineralnej....
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
Mdevil 


Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1185
Skąd: WRM MC POLAND
Wysłany: 2012-06-20, 01:14   

gaska31 napisał/a:
Mdevil napisał/a:
gaska31, tys w te trabe tak na tym meczu dmuchala?:P

hihihi nieeee z tego co ledwo pamietam tooo.. malo siedzialam na meczu.. a jesli bylam to nie sledzilam :) ja tylko wymazana bylam tymi kredkami ktora choleranie ciezko bylo zmyc.;/



ej no bez jaj:D nie bylas az tak wcieta;D nawet kielicha ci dalem:P ktorego zapilas liptonka:D

co do kredek szybko zeszly:D

tu mam fotki jakies z zlotu

https://plus.google.com/u/0/photos/112480542873979050380/albums/5755108288570031521
_________________
ni
Profil Facebook
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/