|
Poszukiwana dziewczyna, ktora jezdzi na Yamaha, Rybnik. |
| Autor |
Wiadomość |
magik [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-08-15, 11:59
|
|
|
| a może skończysz z sobą?? zamiast żyć ze skleroza |
|
|
|
 |
ser-jones
spamer terrorysta

Motocykl: mam
Imię: Ser
Dołączył: 07 Kwi 2010 Posty: 438 Skąd: Czelsi
|
Wysłany: 2011-08-15, 12:20
|
|
|
Tym kobitkom to juz sie w dupach poprzewracalo, zamiast ujezdzac konika na motongi wsiadaja i jeszcze wymagania maja, ludzie, koniec swiata. (Dla mniej rozgarnietych, motka - ) |
_________________
 |
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2011-08-16, 10:24
|
|
|
| engra napisał/a: | | Do tego wystarczy podać mi śniadanie do łóżka, z gorącą herbatą, posprzątać mieszkanie, zrobić mi zakupy [oczywiście nie można zapomnieć o miłym upominku 'niespodziance' oraz kwiatach], następnie ugotować obiad i podać mi do stołu"" |
Engra nie mozesz byc taka leniwa bo z 10 lat z takim chlopem to ty z wyra nie wyjdziesz a jak zicnesz na moto to go zarwiesz;D
nie ze bym byl zlosliwy ja tylko uprzedzam:P |
_________________ ni |
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2011-08-16, 10:29
|
|
|
Avantd Juz wiem o jaka laske ci chodzi:D ostatnio jezdzilem za nia z 20 min bo zgrabne cialko miala:D |
_________________ ni |
|
|
|
 |
Avantd
Motocykl: F4
Imię: Adam
Wiek: 40 Dołączył: 25 Lip 2011 Posty: 32 Skąd: Rybnik
|
Wysłany: 2011-08-16, 10:41
|
|
|
| no to pewnie ta, he. szkoda, ze nie zaglada na forum. bylem wczoraj w Chudowie, ale jej nie widzialem |
|
|
|
 |
engra
cętkowana zebra

Motocykl: ER 6N
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 1106 Skąd: Sójcze
|
Wysłany: 2011-08-16, 12:45
|
|
|
Mdevil nie przesadzaj - nie powiedziałam przecież, że leżałabym całymi dniami łóżku no i absolutnie nie miałabym zamiaru gnić ciągle w domu, ale dziękuję iż troskasz się o moje dobro, niestety za młody jesteś! |
_________________ https://www.facebook.com/sklepmanetka
SKLEP MANETKA
ul. Hutnicza 2
41-923 Bytom
tel. 32-441-68-48
kom. 796-025-255
sklep@sklep-manetka.pl
 |
|
|
|
 |
Daro ZX

Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41 Dołączył: 09 Kwi 2010 Posty: 1344 Skąd: SY
|
Wysłany: 2011-08-16, 14:09
|
|
|
| engra napisał/a: | niestety za młody jesteś! |
nie znasz się takiego to podporządkować sobie możesz i szybko się nie zmęczy
ostatnio z resztą to takie modne |
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2011-08-16, 14:20
|
|
|
| engra napisał/a: | niestety za młody jesteś! |
bedziesz stara to bedziesz sie ogladac jeszcze za mlodymi xD |
_________________ ni |
|
|
|
 |
Daro ZX

Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41 Dołączył: 09 Kwi 2010 Posty: 1344 Skąd: SY
|
Wysłany: 2011-08-16, 14:21
|
|
|
pytanie czy Ty będziesz chciał taką starą |
|
|
|
 |
engra
cętkowana zebra

Motocykl: ER 6N
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 1106 Skąd: Sójcze
|
Wysłany: 2011-08-16, 14:23
|
|
|
z tym podporządkowaniem się to masz rację, ale z drugiej strony to nie widzi mi się wychowywać już 'dziecko'
a za modą to ja nie podążam |
_________________ https://www.facebook.com/sklepmanetka
SKLEP MANETKA
ul. Hutnicza 2
41-923 Bytom
tel. 32-441-68-48
kom. 796-025-255
sklep@sklep-manetka.pl
 |
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2011-08-16, 14:25
|
|
|
| engra napisał/a: | z tym podporządkowaniem się to masz rację, ale z drugiej strony to nie widzi mi się wychowywać już 'dziecko'
a za modą to ja nie podążam |
Wooo !.. skoro ja do ciebie dzieckiem to ile ty mosz lat ? 50? xD |
_________________ ni |
|
|
|
 |
Daro ZX

Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41 Dołączył: 09 Kwi 2010 Posty: 1344 Skąd: SY
|
Wysłany: 2011-08-16, 14:26
|
|
|
to Ci pojechała |
|
|
|
 |
engra
cętkowana zebra

Motocykl: ER 6N
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 1106 Skąd: Sójcze
|
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2011-08-16, 14:29
|
|
|
a to sorry:* xD |
_________________ ni |
|
|
|
 |
engra
cętkowana zebra

Motocykl: ER 6N
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 1106 Skąd: Sójcze
|
|
|
|
 |
|
|