Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukiwana dziewczyna, ktora jezdzi na Yamaha, Rybnik.
Autor Wiadomość
magik
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-15, 11:59   

a może skończysz z sobą?? zamiast żyć ze skleroza
 
 
ser-jones 
spamer terrorysta


Motocykl: mam
Imię: Ser
Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 438
Skąd: Czelsi
Wysłany: 2011-08-15, 12:20   

Tym kobitkom to juz sie w dupach poprzewracalo, zamiast ujezdzac konika na motongi wsiadaja i jeszcze wymagania maja, ludzie, koniec swiata. (Dla mniej rozgarnietych, motka - :D )
_________________

 
 
Mdevil 


Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1185
Skąd: WRM MC POLAND
Wysłany: 2011-08-16, 10:24   

engra napisał/a:
Do tego wystarczy podać mi śniadanie do łóżka, z gorącą herbatą, posprzątać mieszkanie, zrobić mi zakupy [oczywiście nie można zapomnieć o miłym upominku 'niespodziance' oraz kwiatach], następnie ugotować obiad i podać mi do stołu""



Engra nie mozesz byc taka leniwa bo z 10 lat z takim chlopem to ty z wyra nie wyjdziesz a jak zicnesz na moto to go zarwiesz;D


nie ze bym byl zlosliwy ja tylko uprzedzam:P
_________________
ni
Profil Facebook
 
 
 
Mdevil 


Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1185
Skąd: WRM MC POLAND
Wysłany: 2011-08-16, 10:29   

Avantd Juz wiem o jaka laske ci chodzi:D ostatnio jezdzilem za nia z 20 min :D bo zgrabne cialko miala:D
_________________
ni
Profil Facebook
 
 
 
Avantd 

Motocykl: F4
Imię: Adam
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 32
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2011-08-16, 10:41   

no to pewnie ta, he. szkoda, ze nie zaglada na forum. bylem wczoraj w Chudowie, ale jej nie widzialem
 
 
engra 
cętkowana zebra


Motocykl: ER 6N
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 1106
Skąd: Sójcze
Wysłany: 2011-08-16, 12:45   

Mdevil nie przesadzaj - nie powiedziałam przecież, że leżałabym całymi dniami łóżku :P no i absolutnie nie miałabym zamiaru gnić ciągle w domu, ale dziękuję iż troskasz się o moje dobro, niestety za młody jesteś! :D
_________________
https://www.facebook.com/sklepmanetka
SKLEP MANETKA
ul. Hutnicza 2
41-923 Bytom
tel. 32-441-68-48
kom. 796-025-255
sklep@sklep-manetka.pl
Profil Facebook
 
 
Daro ZX 


Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41
Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 1344
Skąd: SY
Wysłany: 2011-08-16, 14:09   

engra napisał/a:
niestety za młody jesteś! :D


nie znasz się :D takiego to podporządkować sobie możesz i szybko się nie zmęczy :>
ostatnio z resztą to takie modne B)
 
 
 
Mdevil 


Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1185
Skąd: WRM MC POLAND
Wysłany: 2011-08-16, 14:20   

engra napisał/a:
niestety za młody jesteś! :D


:D bedziesz stara to bedziesz sie ogladac jeszcze za mlodymi xD :>
_________________
ni
Profil Facebook
 
 
 
Daro ZX 


Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41
Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 1344
Skąd: SY
Wysłany: 2011-08-16, 14:21   

pytanie czy Ty będziesz chciał taką starą :)
 
 
 
engra 
cętkowana zebra


Motocykl: ER 6N
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 1106
Skąd: Sójcze
Wysłany: 2011-08-16, 14:23   

z tym podporządkowaniem się to masz rację, ale z drugiej strony to nie widzi mi się wychowywać już 'dziecko' :P
a za modą to ja nie podążam B)
_________________
https://www.facebook.com/sklepmanetka
SKLEP MANETKA
ul. Hutnicza 2
41-923 Bytom
tel. 32-441-68-48
kom. 796-025-255
sklep@sklep-manetka.pl
Profil Facebook
 
 
Mdevil 


Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1185
Skąd: WRM MC POLAND
Wysłany: 2011-08-16, 14:25   

engra napisał/a:
z tym podporządkowaniem się to masz rację, ale z drugiej strony to nie widzi mi się wychowywać już 'dziecko' :P
a za modą to ja nie podążam B)



Wooo !! !.. skoro ja do ciebie dzieckiem to ile ty mosz lat ? 50? xD :D :D
_________________
ni
Profil Facebook
 
 
 
Daro ZX 


Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41
Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 1344
Skąd: SY
Wysłany: 2011-08-16, 14:26   

to Ci pojechała :D
 
 
 
engra 
cętkowana zebra


Motocykl: ER 6N
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 1106
Skąd: Sójcze
Wysłany: 2011-08-16, 14:28   

ale to nie była personalna wycieczka :D Mdevil to 'dziecko' było ujęte w '', bo to przenośnia B)
_________________
https://www.facebook.com/sklepmanetka
SKLEP MANETKA
ul. Hutnicza 2
41-923 Bytom
tel. 32-441-68-48
kom. 796-025-255
sklep@sklep-manetka.pl
Profil Facebook
 
 
Mdevil 


Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1185
Skąd: WRM MC POLAND
Wysłany: 2011-08-16, 14:29   

a to sorry:* xD :D
_________________
ni
Profil Facebook
 
 
 
engra 
cętkowana zebra


Motocykl: ER 6N
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 1106
Skąd: Sójcze
Wysłany: 2011-08-16, 14:31   

kilo jabłek się należy w ramach rekompensaty, ewentualnie młodych ziemniaczków :D
_________________
https://www.facebook.com/sklepmanetka
SKLEP MANETKA
ul. Hutnicza 2
41-923 Bytom
tel. 32-441-68-48
kom. 796-025-255
sklep@sklep-manetka.pl
Profil Facebook
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/