|
Poszukiwana dziewczyna, ktora jezdzi na Yamaha, Rybnik. |
| Autor |
Wiadomość |
froyd
Motocykl: Suzuki GSX-R10
Imię: seba
Wiek: 40 Dołączył: 21 Cze 2011 Posty: 136 Skąd: SBL
|
Wysłany: 2011-08-25, 20:13
|
|
|
a co żescie sie dwa zagłębioki mojego ausdruka uczepiły co |
_________________ lewa w górę |
|
|
|
 |
linka90
Moderator pyskaty złośliwiec

Motocykl: ni ma....| plecak
Imię: Paulina
Wiek: 36 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 2836 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2011-08-25, 20:46
|
|
|
| do kogoś trzeba było, padło na Ciebie;p |
_________________ I'd rather be a comma than a full stop.
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
You can be a master don’t wait for luck
Dedicate yourself and you gonna find yourself.
You can be the best. |
|
|
|
 |
froyd
Motocykl: Suzuki GSX-R10
Imię: seba
Wiek: 40 Dołączył: 21 Cze 2011 Posty: 136 Skąd: SBL
|
Wysłany: 2011-08-25, 20:48
|
|
|
temat jest o poszukiwanej dziewczynie ale w sumie lubię być w centrum uwagi |
_________________ lewa w górę |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-08-25, 20:50
|
|
|
| cassius17 napisał/a: | | Mdevil napisał/a: | | żyć jak stodola;p |
No naszymu to tyłeczek |
a ty jak zawsze delikatny tu się każdemu dopierdala
froyd napisz może po polsku, bo nie zrozumieją |
|
|
|
 |
froyd
Motocykl: Suzuki GSX-R10
Imię: seba
Wiek: 40 Dołączył: 21 Cze 2011 Posty: 136 Skąd: SBL
|
Wysłany: 2011-08-25, 20:52
|
|
|
mają pecha. Nikt im nie zabraniał się uczyć języków obcych |
_________________ lewa w górę |
|
|
|
 |
cassius17
Motocykl: Kawasaki 454 Ltd
Imię: Maksym
Wiek: 35 Dołączył: 14 Sie 2011 Posty: 149 Skąd: Pszczyna
|
Wysłany: 2011-08-25, 21:02
|
|
|
| froyd napisał/a: | mają pecha. Nikt im nie zabraniał się uczyć języków obcych |
To jest właśnie naszo zaleta! |
|
|
|
 |
froyd
Motocykl: Suzuki GSX-R10
Imię: seba
Wiek: 40 Dołączył: 21 Cze 2011 Posty: 136 Skąd: SBL
|
Wysłany: 2011-08-25, 21:05
|
|
|
niy mosz rechtu.Naszo zaleta je tako co my sie uczyli języków obcych(Polski )i rozumiymy co nom chcom nasze koledzy z kochanego Zagłębia pedzieć |
_________________ lewa w górę |
|
|
|
 |
cassius17
Motocykl: Kawasaki 454 Ltd
Imię: Maksym
Wiek: 35 Dołączył: 14 Sie 2011 Posty: 149 Skąd: Pszczyna
|
Wysłany: 2011-08-25, 21:07
|
|
|
| Wiysz, działo to w dwie strony. Jakby chcieli nos zrozumieć, to by się poduczyli, a tak to dupa blada... |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-08-25, 21:19
|
|
|
dobrze że w ogólniaku miałak bojszowioków, bo teraz wiym co piszecie |
|
|
|
 |
froyd
Motocykl: Suzuki GSX-R10
Imię: seba
Wiek: 40 Dołączył: 21 Cze 2011 Posty: 136 Skąd: SBL
|
Wysłany: 2011-08-25, 21:32
|
|
|
a po Ślonsku po naszymu i gorola nauczymy.Niy poradzi sie dogodać na nauka zowdy czas....tak jakoś słowa piosynki leciały.Także Zagłębioki zapraszom do Bojszów przy piwie bydzie lepij właziła nauka |
_________________ lewa w górę |
|
|
|
 |
emil

Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3698 Skąd: somalia
|
Wysłany: 2011-08-25, 21:35
|
|
|
| street_angel napisał/a: | | tu się każdemu dopierdala | a mnie moderator pisze pw, że w jednym zdaniu dwa razy napisałem "ZDUPIĆ" i że to wulgaryzm i mam się stosować do regulaminu. No więc piszę tu otwarcie - w związku z tym, że takie słowo w SJP nie jest zaliczane jako wulgaryzm, będę sobie dalej pisał zdupisz.
|
_________________ a nie bede nikogo obrazal.. |
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2011-08-25, 21:36
|
|
|
| cassius17 napisał/a: | | Wiysz, działo to w dwie strony. Jakby chcieli nos zrozumieć, to by się poduczyli, a tak to dupa blada... |
My polacy śmy są tacy, że pier.... mniejszości seksualne i etniczne. |
_________________
Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu. |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-08-25, 21:40
|
|
|
emil podobno "syf" to też wulgaryzm tyle zapamiętałam z lekcji polskiego
| Cytat: | | My polacy śmy są tacy, że pier.... mniejszości seksualne |
to w takim razie ciebie pierwszego pierdolimy |
|
|
|
 |
emil

Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3698 Skąd: somalia
|
Wysłany: 2011-08-25, 21:44
|
|
|
| mnie?? |
_________________ a nie bede nikogo obrazal.. |
|
|
|
 |
Daro ZX

Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41 Dołączył: 09 Kwi 2010 Posty: 1344 Skąd: SY
|
Wysłany: 2011-08-25, 21:44
|
|
|
| street_angel napisał/a: |
to w takim razie ciebie pierwszego pierdolimy |
a Ty tylko o jednym dziewucho. Mnie w to nie mieszaj |
|
|
|
 |
|
|