|
Poszukiwana dziewczyna, ktora jezdzi na Yamaha, Rybnik. |
| Autor |
Wiadomość |
Reaper
inszallah

Motocykl: Yamamoto 600R
Imię: Przemek
Wiek: 37 Dołączył: 19 Gru 2010 Posty: 941 Skąd: Tarnowskie Góry
|
Wysłany: 2011-08-23, 18:51
|
|
|
Musze przyznać, że również się zakochałem w pięknej motocyklistce z Rybnika, niestety jej nie dogoniłem bo zapomniałem gdzie jest dwójka, ale jedno wiem napewno...miała wspaniałe plecy ukryte za skórzaną kurtką i wspaniały promenny uśmiech . Co ja piepsze hehehe |
_________________ Motocykl to największy wibrator jaki możesz wsadzić kobiecie między nogi |
|
|
|
 |
Daro ZX

Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41 Dołączył: 09 Kwi 2010 Posty: 1344 Skąd: SY
|
Wysłany: 2011-08-23, 19:00
|
|
|
| Przemo napisał/a: | | ale jedno wiem napewno...miała wspaniałe plecy ukryte za skórzaną kurtką i wspaniały promenny uśmiech |
to z przodu już wiemy, a z tyłu jak ? |
|
|
|
 |
emil

Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3698 Skąd: somalia
|
Wysłany: 2011-08-23, 23:33
|
|
|
Brosik tdci |
_________________ a nie bede nikogo obrazal.. |
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2011-08-23, 23:43
|
|
|
| żyć jak stodola;p |
_________________ ni |
|
|
|
 |
emil

Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3698 Skąd: somalia
|
Wysłany: 2011-08-23, 23:59
|
|
|
| a jak żyje stodoła?? |
_________________ a nie bede nikogo obrazal.. |
|
|
|
 |
brutus333
brutus333

Motocykl: Japanese :-)
Imię: Piotr
Wiek: 54 Dołączył: 01 Gru 2010 Posty: 417 Skąd: KCH
|
Wysłany: 2011-08-24, 17:49
|
|
|
Też bym się chętnie bujnął w jakiejś motonitce, tylko żadnej nie znam. Poza tym nie mam szczęścia do kobiet, coś mnie nie lubią a ja się czuję taki odrzucony |
_________________ Bóg, Honor, Motocykl. |
|
|
|
 |
cassius17
Motocykl: Kawasaki 454 Ltd
Imię: Maksym
Wiek: 35 Dołączył: 14 Sie 2011 Posty: 149 Skąd: Pszczyna
|
Wysłany: 2011-08-24, 18:14
|
|
|
| Mdevil napisał/a: | | żyć jak stodola;p |
No naszymu to tyłeczek |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-08-24, 19:03
|
|
|
| brutus333 napisał/a: | Też bym się chętnie bujnął w jakiejś motonitce, tylko żadnej nie znam. Poza tym nie mam szczęścia do kobiet, coś mnie nie lubią a ja się czuję taki odrzucony |
Z Twoim podejściem do życia to wcale się nie dziwię.......... |
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2011-08-25, 08:23
|
|
|
| soprano ales chlopaka pocieszyl ;p |
_________________ ni |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-08-25, 09:33
|
|
|
Mdevil, ja jestem Ona a nie On............ |
|
|
|
 |
froyd
Motocykl: Suzuki GSX-R10
Imię: seba
Wiek: 40 Dołączył: 21 Cze 2011 Posty: 136 Skąd: SBL
|
Wysłany: 2011-08-25, 12:31
|
|
|
| soprano napisał/a: | Mdevil, ja jestem Ona a nie On............ |
jemu to chyba wszystko jedno |
_________________ lewa w górę |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-08-25, 12:46
|
|
|
| froyd, no cóż.......... |
|
|
|
 |
froyd
Motocykl: Suzuki GSX-R10
Imię: seba
Wiek: 40 Dołączył: 21 Cze 2011 Posty: 136 Skąd: SBL
|
Wysłany: 2011-08-25, 14:26
|
|
|
każdego szkoda |
_________________ lewa w górę |
|
|
|
 |
emil

Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3698 Skąd: somalia
|
Wysłany: 2011-08-25, 16:39
|
|
|
froyd, czy może Freud? bo jemu tez było wszystko jedno a w zasadzie ksywa podobnie brzmi |
_________________ a nie bede nikogo obrazal.. |
|
|
|
 |
Edisiewicz

Motocykl: vfr 800 vtec
Imię: Marek
Wiek: 45 Dołączył: 17 Sie 2010 Posty: 648 Skąd: Chelsea(Czeladź)
|
Wysłany: 2011-08-25, 20:08
|
|
|
| soprano napisał/a: | Mdevil, ja jestem Ona a nie On............ |
Hehehe )
| emil napisał/a: | froyd, czy może Freud? bo jemu tez było wszystko jedno a w zasadzie ksywa podobnie brzmi | może miało być Fjord...? |
|
|
|
 |
|
|