|
Poszukiwana dziewczyna, ktora jezdzi na Yamaha, Rybnik. |
| Autor |
Wiadomość |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-08-25, 21:47
|
|
|
Daro ZX odkąd dziadek przewiózł mnie na Jawce to tak myśle tylko o jednym |
|
|
|
 |
froyd
Motocykl: Suzuki GSX-R10
Imię: seba
Wiek: 40 Dołączył: 21 Cze 2011 Posty: 136 Skąd: SBL
|
Wysłany: 2011-08-25, 21:48
|
|
|
| Daro ZX napisał/a: | | street_angel napisał/a: |
to w takim razie ciebie pierwszego pierdolimy |
a Ty tylko o jednym dziewucho. Mnie w to nie mieszaj |
coś się dziewczyny uczepił? nie pije do Ciebie.... |
_________________ lewa w górę |
|
|
|
 |
emil

Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3698 Skąd: somalia
|
Wysłany: 2011-08-25, 21:48
|
|
|
w Rybcu to jezdzi Pani na aprilce enduro jakiejś |
_________________ a nie bede nikogo obrazal.. |
|
|
|
 |
Daro ZX

Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41 Dołączył: 09 Kwi 2010 Posty: 1344 Skąd: SY
|
Wysłany: 2011-08-25, 21:49
|
|
|
co za perwersja |
|
|
|
 |
froyd
Motocykl: Suzuki GSX-R10
Imię: seba
Wiek: 40 Dołączył: 21 Cze 2011 Posty: 136 Skąd: SBL
|
Wysłany: 2011-08-25, 21:49
|
|
|
| street_angel napisał/a: | Daro ZX odkąd dziadek przewiózł mnie na Jawce to tak myśle tylko o jednym |
a o czym tak myślisz? |
_________________ lewa w górę |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-08-25, 21:50
|
|
|
froyd jak to o czym ... nie domyślasz się |
|
|
|
 |
froyd
Motocykl: Suzuki GSX-R10
Imię: seba
Wiek: 40 Dołączył: 21 Cze 2011 Posty: 136 Skąd: SBL
|
Wysłany: 2011-08-25, 21:52
|
|
|
domyslam,ale jeśli nie chcesz na forum to możesz mi powiedzieć na uszko |
_________________ lewa w górę |
|
|
|
 |
Daro ZX

Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41 Dołączył: 09 Kwi 2010 Posty: 1344 Skąd: SY
|
Wysłany: 2011-08-25, 22:01
|
|
|
| froyd napisał/a: | domyslam,ale jeśli nie chcesz na forum to możesz mi powiedzieć na uszko |
a co swędzi Cię ? |
|
|
|
 |
froyd
Motocykl: Suzuki GSX-R10
Imię: seba
Wiek: 40 Dołączył: 21 Cze 2011 Posty: 136 Skąd: SBL
|
Wysłany: 2011-08-25, 22:08
|
|
|
zależy co |
_________________ lewa w górę |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-08-25, 22:10
|
|
|
ucho |
|
|
|
 |
froyd
Motocykl: Suzuki GSX-R10
Imię: seba
Wiek: 40 Dołączył: 21 Cze 2011 Posty: 136 Skąd: SBL
|
Wysłany: 2011-08-25, 22:11
|
|
|
ucho mnie nie swędzi,ale co innego tak |
_________________ lewa w górę |
|
|
|
 |
Adamer
Majster

Motocykl: MZ ETZ 250 / GSXR 600 00'
Imię: Adam
Wiek: 32 Dołączył: 24 Lip 2011 Posty: 44 Skąd: Lędziny
|
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-08-25, 23:24
|
|
|
tylko jedno w głowie zmiyncie temat na inny |
|
|
|
 |
Reaper
inszallah

Motocykl: Yamamoto 600R
Imię: Przemek
Wiek: 37 Dołączył: 19 Gru 2010 Posty: 941 Skąd: Tarnowskie Góry
|
Wysłany: 2011-08-25, 23:40
|
|
|
środek dupy to najlepszy sposób na antykoncepcje^^ |
_________________ Motocykl to największy wibrator jaki możesz wsadzić kobiecie między nogi |
|
|
|
 |
froyd
Motocykl: Suzuki GSX-R10
Imię: seba
Wiek: 40 Dołączył: 21 Cze 2011 Posty: 136 Skąd: SBL
|
Wysłany: 2011-08-26, 00:00
|
|
|
| Adamer napisał/a: | A... dupa |
mnie dupa nie swędzi a jakie Ty masz upodobania kolego to nie mam pojęcia szczerze troszkę się Ciebie boję |
_________________ lewa w górę |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|