Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukiwana dziewczyna, ktora jezdzi na Yamaha, Rybnik.
Autor Wiadomość
engra 
cętkowana zebra


Motocykl: ER 6N
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 1106
Skąd: Sójcze
Wysłany: 2011-08-13, 22:32   

Junior, bo widzisz - niektórzy mają specyficzne poczucie humoru (nie mylić z nałogowym oglądaniem i wklejaniem linków do filmików na YT - o piszczących i podkakujących japońskich ludzikach, albo polskich wiejskich 'hitach')

Abaddon - skoro zapytałeś - to tak :P

:D
_________________
https://www.facebook.com/sklepmanetka
SKLEP MANETKA
ul. Hutnicza 2
41-923 Bytom
tel. 32-441-68-48
kom. 796-025-255
sklep@sklep-manetka.pl
Profil Facebook
 
 
OCC Senior 
sorry but without me

Motocykl: to zło
Imię: róży
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 2123
Skąd: przychodzę?
Wysłany: 2011-08-13, 22:40   

engra napisał/a:
(nie mylić z nałogowym oglądaniem i wklejaniem linków do filmików na YT - o piszczących i podkakujących japońskich ludzikach, albo polskich wiejskich 'hitach')

widzisz... niektrych to smieszy a inne poprostu nie rozumieja z czego sie maja smiac.
 
 
engra 
cętkowana zebra


Motocykl: ER 6N
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 1106
Skąd: Sójcze
Wysłany: 2011-08-13, 22:47   

O tak... wybacz mi Juniorze - masz rację, jestem głupia, że się nie śmieję z głupawych reklam i piosenek o ekologicznych ludziach. Wybacz, obiecuję poprawę, dasz mi korepetycje albo jakieś wskazówki przynajmniej z czego należy się śmiać?!
_________________
https://www.facebook.com/sklepmanetka
SKLEP MANETKA
ul. Hutnicza 2
41-923 Bytom
tel. 32-441-68-48
kom. 796-025-255
sklep@sklep-manetka.pl
Profil Facebook
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-13, 22:51   

engra napisał/a:

Abaddon - skoro zapytałeś - to tak :P

:D

No to pora na autoreklamę-

Jestem leniem i burakiem, niebywałym chamem, egoistą, egocentrykiem i ignorantem, spożywam browary w niebotycznych ilościach, palę fajki jedna za drugą, uwielbiam sobie pokurwować, a czasami dać komuś w mordę, nie sprzątam i nie odkurzam, bo boję się szmaty i odkurzacza (awersja z dzieciństwa), mam "za sobą" dwie żony i kilkadziesiąt związków, oraz trójkę potomków, jestem podstarzałym tetrykiem kilka lat przed 40-tką, jednak mimo to, zawsze wypucuję Twój motocykl :D
 
 
prezesartur 

Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4520
Skąd: Łazy
Wysłany: 2011-08-13, 22:52   

OCC Senior napisał/a:
Cytat:
nie pił alkoholu

tylko jeden na tym forum deklaruje taka umiejetnosc.

Nie prawda bo ja też.
_________________


Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu.
 
 
engra 
cętkowana zebra


Motocykl: ER 6N
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 1106
Skąd: Sójcze
Wysłany: 2011-08-13, 22:53   

Abaddon napisał/a:
zawsze wypucuję Twój motocykl


przekonałeś mnie!!

:D
_________________
https://www.facebook.com/sklepmanetka
SKLEP MANETKA
ul. Hutnicza 2
41-923 Bytom
tel. 32-441-68-48
kom. 796-025-255
sklep@sklep-manetka.pl
Profil Facebook
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-13, 22:56   

engra napisał/a:
Abaddon napisał/a:
zawsze wypucuję Twój motocykl


przekonałeś mnie!!

:D

No widzisz... i już się robi "matrymonialnie"... no to dajesz namiary na to pucowanie :D
 
 
engra 
cętkowana zebra


Motocykl: ER 6N
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 1106
Skąd: Sójcze
Wysłany: 2011-08-13, 23:01   

Ochh, Twe słowa jak miód...
mówisz i masz!
PUCOWANIE


:D
_________________
https://www.facebook.com/sklepmanetka
SKLEP MANETKA
ul. Hutnicza 2
41-923 Bytom
tel. 32-441-68-48
kom. 796-025-255
sklep@sklep-manetka.pl
Profil Facebook
 
 
OCC Senior 
sorry but without me

Motocykl: to zło
Imię: róży
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 2123
Skąd: przychodzę?
Wysłany: 2011-08-13, 23:03   

prezesartur napisał/a:
Nie prawda bo ja też.
to ciagle jeden
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-13, 23:03   

No ta... tak to jest z babami... ja tu podjazdy, reklama, "do usług", a ta mi filmikami ślipia mydli... ;/
Jak tak, to się drą, a jak przyjdzie co do czego to ich ni ma :D
 
 
engra 
cętkowana zebra


Motocykl: ER 6N
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 1106
Skąd: Sójcze
Wysłany: 2011-08-13, 23:05   

Instrukcję dostałeś niewdzięczniku! Zamiast docenić to, bo potem masz pewność, że nie będzie zjebki, za złe pucowanie to jeszcze marudzisz!! :D
_________________
https://www.facebook.com/sklepmanetka
SKLEP MANETKA
ul. Hutnicza 2
41-923 Bytom
tel. 32-441-68-48
kom. 796-025-255
sklep@sklep-manetka.pl
Profil Facebook
 
 
OCC Senior 
sorry but without me

Motocykl: to zło
Imię: róży
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 2123
Skąd: przychodzę?
Wysłany: 2011-08-13, 23:10   

Abaddon napisał/a:
spożywam browary w niebotycznych ilościach

to akurat zaleta ;)
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-13, 23:11   

engra napisał/a:
Instrukcję dostałeś niewdzięczniku! Zamiast docenić to, bo potem masz pewność, że nie będzie zjebki, za złe pucowanie to jeszcze marudzisz!! :D

Po co mi instrukcja, skoro i tak pucuje po swojemu? :D
Oooo!!! Niewdzięcznikiem też jestem :D
 
 
OCC Senior 
sorry but without me

Motocykl: to zło
Imię: róży
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 2123
Skąd: przychodzę?
Wysłany: 2011-08-13, 23:15   

Abaddon napisał/a:
Oooo!!! Niewdzięcznikiem też jestem

szykuj odpornosc na baty.
 
 
magik
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-13, 23:16   

a w gratisie powinieneś jeszcze plecy umyć :P Może kolega z 1go posta szuka zebry?? w sumie pasuje do opisu a kolega żadnych fotek nie ma
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/