|
Poszukiwana dziewczyna, ktora jezdzi na Yamaha, Rybnik. |
| Autor |
Wiadomość |
engra
cętkowana zebra

Motocykl: ER 6N
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 1106 Skąd: Sójcze
|
Wysłany: 2011-08-13, 22:32
|
|
|
Junior, bo widzisz - niektórzy mają specyficzne poczucie humoru (nie mylić z nałogowym oglądaniem i wklejaniem linków do filmików na YT - o piszczących i podkakujących japońskich ludzikach, albo polskich wiejskich 'hitach')
Abaddon - skoro zapytałeś - to tak
|
_________________ https://www.facebook.com/sklepmanetka
SKLEP MANETKA
ul. Hutnicza 2
41-923 Bytom
tel. 32-441-68-48
kom. 796-025-255
sklep@sklep-manetka.pl
 |
|
|
|
 |
OCC Senior
sorry but without me
Motocykl: to zło
Imię: róży
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2123 Skąd: przychodzę?
|
Wysłany: 2011-08-13, 22:40
|
|
|
| engra napisał/a: | (nie mylić z nałogowym oglądaniem i wklejaniem linków do filmików na YT - o piszczących i podkakujących japońskich ludzikach, albo polskich wiejskich 'hitach')
|
widzisz... niektrych to smieszy a inne poprostu nie rozumieja z czego sie maja smiac. |
|
|
|
 |
engra
cętkowana zebra

Motocykl: ER 6N
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 1106 Skąd: Sójcze
|
Wysłany: 2011-08-13, 22:47
|
|
|
| O tak... wybacz mi Juniorze - masz rację, jestem głupia, że się nie śmieję z głupawych reklam i piosenek o ekologicznych ludziach. Wybacz, obiecuję poprawę, dasz mi korepetycje albo jakieś wskazówki przynajmniej z czego należy się śmiać?! |
_________________ https://www.facebook.com/sklepmanetka
SKLEP MANETKA
ul. Hutnicza 2
41-923 Bytom
tel. 32-441-68-48
kom. 796-025-255
sklep@sklep-manetka.pl
 |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-08-13, 22:51
|
|
|
| engra napisał/a: |
Abaddon - skoro zapytałeś - to tak
|
No to pora na autoreklamę-
Jestem leniem i burakiem, niebywałym chamem, egoistą, egocentrykiem i ignorantem, spożywam browary w niebotycznych ilościach, palę fajki jedna za drugą, uwielbiam sobie pokurwować, a czasami dać komuś w mordę, nie sprzątam i nie odkurzam, bo boję się szmaty i odkurzacza (awersja z dzieciństwa), mam "za sobą" dwie żony i kilkadziesiąt związków, oraz trójkę potomków, jestem podstarzałym tetrykiem kilka lat przed 40-tką, jednak mimo to, zawsze wypucuję Twój motocykl |
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2011-08-13, 22:52
|
|
|
| OCC Senior napisał/a: |
tylko jeden na tym forum deklaruje taka umiejetnosc. |
Nie prawda bo ja też. |
_________________
Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu. |
|
|
|
 |
engra
cętkowana zebra

Motocykl: ER 6N
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 1106 Skąd: Sójcze
|
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-08-13, 22:56
|
|
|
| engra napisał/a: | | Abaddon napisał/a: | | zawsze wypucuję Twój motocykl |
przekonałeś mnie!!
|
No widzisz... i już się robi "matrymonialnie"... no to dajesz namiary na to pucowanie |
|
|
|
 |
engra
cętkowana zebra

Motocykl: ER 6N
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 1106 Skąd: Sójcze
|
|
|
|
 |
OCC Senior
sorry but without me
Motocykl: to zło
Imię: róży
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2123 Skąd: przychodzę?
|
Wysłany: 2011-08-13, 23:03
|
|
|
| prezesartur napisał/a: | | Nie prawda bo ja też. | to ciagle jeden |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-08-13, 23:03
|
|
|
No ta... tak to jest z babami... ja tu podjazdy, reklama, "do usług", a ta mi filmikami ślipia mydli...
Jak tak, to się drą, a jak przyjdzie co do czego to ich ni ma |
|
|
|
 |
engra
cętkowana zebra

Motocykl: ER 6N
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 1106 Skąd: Sójcze
|
Wysłany: 2011-08-13, 23:05
|
|
|
Instrukcję dostałeś niewdzięczniku! Zamiast docenić to, bo potem masz pewność, że nie będzie zjebki, za złe pucowanie to jeszcze marudzisz!! |
_________________ https://www.facebook.com/sklepmanetka
SKLEP MANETKA
ul. Hutnicza 2
41-923 Bytom
tel. 32-441-68-48
kom. 796-025-255
sklep@sklep-manetka.pl
 |
|
|
|
 |
OCC Senior
sorry but without me
Motocykl: to zło
Imię: róży
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2123 Skąd: przychodzę?
|
Wysłany: 2011-08-13, 23:10
|
|
|
| Abaddon napisał/a: | | spożywam browary w niebotycznych ilościach |
to akurat zaleta |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-08-13, 23:11
|
|
|
| engra napisał/a: | Instrukcję dostałeś niewdzięczniku! Zamiast docenić to, bo potem masz pewność, że nie będzie zjebki, za złe pucowanie to jeszcze marudzisz!! |
Po co mi instrukcja, skoro i tak pucuje po swojemu?
Oooo!!! Niewdzięcznikiem też jestem |
|
|
|
 |
OCC Senior
sorry but without me
Motocykl: to zło
Imię: róży
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2123 Skąd: przychodzę?
|
Wysłany: 2011-08-13, 23:15
|
|
|
| Abaddon napisał/a: | | Oooo!!! Niewdzięcznikiem też jestem |
szykuj odpornosc na baty. |
|
|
|
 |
magik [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-08-13, 23:16
|
|
|
a w gratisie powinieneś jeszcze plecy umyć Może kolega z 1go posta szuka zebry?? w sumie pasuje do opisu a kolega żadnych fotek nie ma |
|
|
|
 |
|
|