Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukiwana dziewczyna, ktora jezdzi na Yamaha, Rybnik.
Autor Wiadomość
engra 
cętkowana zebra


Motocykl: ER 6N
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 1106
Skąd: Sójcze
Wysłany: 2011-08-13, 23:19   

noo Abaddon nic tylko Cię brać..!! :D

medżik... jeszcze nie odpokutowałeś.. B)
:P
_________________
https://www.facebook.com/sklepmanetka
SKLEP MANETKA
ul. Hutnicza 2
41-923 Bytom
tel. 32-441-68-48
kom. 796-025-255
sklep@sklep-manetka.pl
Profil Facebook
 
 
Daro ZX 


Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41
Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 1344
Skąd: SY
Wysłany: 2011-08-13, 23:20   

engra napisał/a:
ale wiekowo to poniżej 24 już absolutnie odpada, chyba że to super, mega, wypasiony i naprawdę niezastąpiony


ponoć na tym forum tacy są :D

a trójkąty lubisz ? bo jeden może nie sprostać Twoim wymaganiom
 
 
 
magik
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-13, 23:26   

engra napisał/a:
n
medżik... jeszcze nie odpokutowałeś.. B)
:P
no dobra to jak abanddon będzie myl Ci motor to ja wymyje Ci plecy i wypastuje buty żeby do moto pasowały :P
 
 
street_angel 

Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 5797
Skąd: xxx
Wysłany: 2011-08-13, 23:27   

engra napisał/a:
to może otwórzmy kącik miłosny... serio mówię! albo dział matrymonialny.... B)

to ja pierwsza! - poszukuję przystojnego mężczyzny, powyżej 180cm wzrostu, inteligentnego, mądrego, troskliwego, czułego, a zarazem męskiego, oczywiście motocyklisty, żeby był empatyczny, potrafił wszystko w domu zrobić tzw "złota rączka", był pracowity, nie pił alkoholu, nie palił papierosów ani innych ciekawszych skrętów, musi mieć poczucie humoru, być pełnym energii, dbać o siebie, ładnie się ubierać, odnosić się z szacunkiem do innych - szczególnie wobec kobiet, mówić po polsku/śląsku - może być też jakiś inny obcy język, oprócz łaciny [ten jest zbyt oklepany], fajnie gdyby potrafił czasem coś ugotować, albo przynajmniej pomóc w tej czynności, żeby sprzątał po sobie, no i oczywiście nie może być pasożytem społecznym - niech więc pracuje / ma własny biznes, no cokolwiek, co legalnie przynosi dochody, musi być oczywiście też kreatywny, nie może być zbytnio owłosiony na ciele - np na plecach i na klacie [ja się w małpach nie lubuję], niech pod tym względem będzie normalny, hmm to chyba tyle - jak jeszcze coś mi się przypomni nie omieszkam tutaj dodać... gdzie jesteś mój luby.........??????






:D :D :D


taki egzemplarz kiedyś chodził po ziemi, teraz mozna pomarzyć :D
 
 
magik
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-13, 23:29   

na tyle wymagań to co najmniej pięciokąt albo i więcej Tylko pytanie czy faceci podziela się jedną i będą się tolerować :P hehe ceza tym to musiało by być duże łóżko :P
 
 
engra 
cętkowana zebra


Motocykl: ER 6N
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 1106
Skąd: Sójcze
Wysłany: 2011-08-13, 23:29   

medżik póki co - nie zauważyłam u siebie żadnych przykurczy mięśniowych, ani problemów z koordynacją ruchową, więc potrafię się sama umyć... Ty tam lepiej popracuj wiesz nad czym... choć w sumie buty przy okazji możesz mi też wyczyścić - faktycznie, prócz deszczu to one wody dawno nie widziały B)
_________________
https://www.facebook.com/sklepmanetka
SKLEP MANETKA
ul. Hutnicza 2
41-923 Bytom
tel. 32-441-68-48
kom. 796-025-255
sklep@sklep-manetka.pl
Profil Facebook
 
 
MadJack
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-13, 23:31   

engra napisał/a:
ale wiekowo to poniżej 24 już absolutnie odpada, chyba że to super, mega, wypasiony i naprawdę niezastąpiony


to taki haczyk...bo od lutego prawko na motor od 24 lat :D
 
 
magik
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-13, 23:32   

och jakaś Ty mądra engel :P mówisz jakbyś żyła od epoki dinozaurów a tym czasem ledwo pieluch się pozbyłas
 
 
Daro ZX 


Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41
Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 1344
Skąd: SY
Wysłany: 2011-08-13, 23:32   

magik napisał/a:
na tyle wymagań to co najmniej pięciokąt albo i więcej Tylko pytanie czy faceci podziela się jedną i będą się tolerować :P hehe ceza tym to musiało by być duże łóżko :P


Ty masz 12 lat to fizycznie sprostasz :D
 
 
 
magik
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-13, 23:35   

spoko zebra pracuje a Ty pomysł nad tym pomysłem :P tak apropo tematu
Ostatnio zmieniony przez magik 2011-08-13, 23:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
street_angel 

Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 5797
Skąd: xxx
Wysłany: 2011-08-13, 23:35   

magik poszukaj w tym drugiego dna B) :D

PS. przynajmniej połowę moglibyście sprostać B)
 
 
prezesartur 

Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4520
Skąd: Łazy
Wysłany: 2011-08-13, 23:35   

street_angel napisał/a:
taki egzemplarz kiedyś chodził po ziemi, teraz mozna pomarzyć :D

Żurawino a kiedy to było 20-30-40 lat temu ?
_________________


Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu.
 
 
magik
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-13, 23:38   

angel 2doc to się szuka jak skończy się pierwsza flaszka
 
 
engra 
cętkowana zebra


Motocykl: ER 6N
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 1106
Skąd: Sójcze
Wysłany: 2011-08-13, 23:39   

opracuj formę graficzną, albo przynajmniej pi razy oko zademonstruj co i jak to zabierzemy się do pracy.. [;
_________________
https://www.facebook.com/sklepmanetka
SKLEP MANETKA
ul. Hutnicza 2
41-923 Bytom
tel. 32-441-68-48
kom. 796-025-255
sklep@sklep-manetka.pl
Profil Facebook
 
 
Daro ZX 


Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41
Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 1344
Skąd: SY
Wysłany: 2011-08-13, 23:40   

prezesartur napisał/a:

Żurawino a kiedy to było 20-30-40 lat temu ?


pewnie przed Twoim pierwszym postem ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/