 |
Forum Śląskich Motocyklistów
|
|
Poszukiwana dziewczyna, ktora jezdzi na Yamaha, Rybnik. |
| Autor |
Wiadomość |
engra
cętkowana zebra

Motocykl: ER 6N
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 1106 Skąd: Sójcze
|
|
|
|
 |
Daro ZX

Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41 Dołączył: 09 Kwi 2010 Posty: 1344 Skąd: SY
|
Wysłany: 2011-08-13, 23:20
|
|
|
| engra napisał/a: | | ale wiekowo to poniżej 24 już absolutnie odpada, chyba że to super, mega, wypasiony i naprawdę niezastąpiony |
ponoć na tym forum tacy są
a trójkąty lubisz ? bo jeden może nie sprostać Twoim wymaganiom |
|
|
|
 |
magik [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-08-13, 23:26
|
|
|
| engra napisał/a: | n
medżik... jeszcze nie odpokutowałeś..
| no dobra to jak abanddon będzie myl Ci motor to ja wymyje Ci plecy i wypastuje buty żeby do moto pasowały |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-08-13, 23:27
|
|
|
| engra napisał/a: | to może otwórzmy kącik miłosny... serio mówię! albo dział matrymonialny....
to ja pierwsza! - poszukuję przystojnego mężczyzny, powyżej 180cm wzrostu, inteligentnego, mądrego, troskliwego, czułego, a zarazem męskiego, oczywiście motocyklisty, żeby był empatyczny, potrafił wszystko w domu zrobić tzw "złota rączka", był pracowity, nie pił alkoholu, nie palił papierosów ani innych ciekawszych skrętów, musi mieć poczucie humoru, być pełnym energii, dbać o siebie, ładnie się ubierać, odnosić się z szacunkiem do innych - szczególnie wobec kobiet, mówić po polsku/śląsku - może być też jakiś inny obcy język, oprócz łaciny [ten jest zbyt oklepany], fajnie gdyby potrafił czasem coś ugotować, albo przynajmniej pomóc w tej czynności, żeby sprzątał po sobie, no i oczywiście nie może być pasożytem społecznym - niech więc pracuje / ma własny biznes, no cokolwiek, co legalnie przynosi dochody, musi być oczywiście też kreatywny, nie może być zbytnio owłosiony na ciele - np na plecach i na klacie [ja się w małpach nie lubuję], niech pod tym względem będzie normalny, hmm to chyba tyle - jak jeszcze coś mi się przypomni nie omieszkam tutaj dodać... gdzie jesteś mój luby.........??????
|
taki egzemplarz kiedyś chodził po ziemi, teraz mozna pomarzyć |
|
|
|
 |
magik [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-08-13, 23:29
|
|
|
na tyle wymagań to co najmniej pięciokąt albo i więcej Tylko pytanie czy faceci podziela się jedną i będą się tolerować hehe ceza tym to musiało by być duże łóżko |
|
|
|
 |
engra
cętkowana zebra

Motocykl: ER 6N
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 1106 Skąd: Sójcze
|
Wysłany: 2011-08-13, 23:29
|
|
|
medżik póki co - nie zauważyłam u siebie żadnych przykurczy mięśniowych, ani problemów z koordynacją ruchową, więc potrafię się sama umyć... Ty tam lepiej popracuj wiesz nad czym... choć w sumie buty przy okazji możesz mi też wyczyścić - faktycznie, prócz deszczu to one wody dawno nie widziały |
_________________ https://www.facebook.com/sklepmanetka
SKLEP MANETKA
ul. Hutnicza 2
41-923 Bytom
tel. 32-441-68-48
kom. 796-025-255
sklep@sklep-manetka.pl
 |
|
|
|
 |
MadJack [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-08-13, 23:31
|
|
|
| engra napisał/a: | | ale wiekowo to poniżej 24 już absolutnie odpada, chyba że to super, mega, wypasiony i naprawdę niezastąpiony |
to taki haczyk...bo od lutego prawko na motor od 24 lat |
|
|
|
 |
magik [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-08-13, 23:32
|
|
|
och jakaś Ty mądra engel mówisz jakbyś żyła od epoki dinozaurów a tym czasem ledwo pieluch się pozbyłas |
|
|
|
 |
Daro ZX

Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41 Dołączył: 09 Kwi 2010 Posty: 1344 Skąd: SY
|
Wysłany: 2011-08-13, 23:32
|
|
|
| magik napisał/a: | na tyle wymagań to co najmniej pięciokąt albo i więcej Tylko pytanie czy faceci podziela się jedną i będą się tolerować hehe ceza tym to musiało by być duże łóżko |
Ty masz 12 lat to fizycznie sprostasz |
|
|
|
 |
magik [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-08-13, 23:35
|
|
|
spoko zebra pracuje a Ty pomysł nad tym pomysłem tak apropo tematu |
| Ostatnio zmieniony przez magik 2011-08-13, 23:36, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-08-13, 23:35
|
|
|
magik poszukaj w tym drugiego dna
PS. przynajmniej połowę moglibyście sprostać |
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2011-08-13, 23:35
|
|
|
| street_angel napisał/a: | taki egzemplarz kiedyś chodził po ziemi, teraz mozna pomarzyć |
Żurawino a kiedy to było 20-30-40 lat temu ? |
_________________
Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu. |
|
|
|
 |
magik [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-08-13, 23:38
|
|
|
| angel 2doc to się szuka jak skończy się pierwsza flaszka |
|
|
|
 |
engra
cętkowana zebra

Motocykl: ER 6N
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 1106 Skąd: Sójcze
|
|
|
|
 |
Daro ZX

Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41 Dołączył: 09 Kwi 2010 Posty: 1344 Skąd: SY
|
Wysłany: 2011-08-13, 23:40
|
|
|
| prezesartur napisał/a: |
Żurawino a kiedy to było 20-30-40 lat temu ? |
pewnie przed Twoim pierwszym postem |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
• • • •  |