|
Poszukiwana dziewczyna, ktora jezdzi na Yamaha, Rybnik. |
| Autor |
Wiadomość |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-08-13, 23:42
|
|
|
ponad 2tys lat temu |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-08-13, 23:45
|
|
|
| engra napisał/a: | | opracuj formę graficzną(...)[; |
Może pokażesz swoją "formę graficzną"... zapodaj jaki man Ci się marzy... fakt, że z moim perfidnym i skarłowaciałym ryjem szans nie mam, ale interesuje mnie Twoja opcja |
|
|
|
 |
Daro ZX

Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41 Dołączył: 09 Kwi 2010 Posty: 1344 Skąd: SY
|
Wysłany: 2011-08-13, 23:47
|
|
|
| Abaddon napisał/a: | | engra napisał/a: | | opracuj formę graficzną(...)[; |
fakt, że z moim perfidnym i skarłowaciałym ryjem szans nie mam, ale interesuje mnie Twoja opcja |
a kobity gadają, że ponoć liczy się to i owo poniżej pasa |
|
|
|
 |
engra
cętkowana zebra

Motocykl: ER 6N
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 1106 Skąd: Sójcze
|
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2011-08-13, 23:50
|
|
|
| Daro ZX napisał/a: | | a kobity gadają, że ponoć liczy się to i owo poniżej pasa |
Wedle powiedzenia: kobieta kocha... pieniądze i kutocha. |
_________________
Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu. |
|
|
|
 |
Avantd
Motocykl: F4
Imię: Adam
Wiek: 40 Dołączył: 25 Lip 2011 Posty: 32 Skąd: Rybnik
|
Wysłany: 2011-08-14, 00:12
|
|
|
| no i dyskusja poszla dalej. jesli wiesz o kogo chodzi, to daj namiar. dziewczyna ta miala chyba rudawe, farbowane wlosy. widzialem, ze jezdzi w kurtce, czarnych dzinach i butach na mopla. wiecej szczegolow nie znam. widzialem, ze ma ladne oczy, twarzy nie widzialem. na model motorka nie spojrzalem, nie znam sie za bardzo na tym. interesuje sie od kilku tyg. kupilem swoja pierwsza maszyne, bo juz mnie denerwowalo to, jak inni wyprzedzali mnie, jak jechalem w swojej "puszce" do pracy. minelo "juz" 2 tyg. i widze swoje postepy, he. wyprzedzila mnie na prostej, ale miedzy samochodami, wiec jakies umiejetnosci ma. |
|
|
|
 |
Daro ZX

Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41 Dołączył: 09 Kwi 2010 Posty: 1344 Skąd: SY
|
Wysłany: 2011-08-14, 00:16
|
|
|
| człowieku ile Ty masz lat żeby takie pierdoły pisać, dałbyś sobie już spokój bo trza by przenieść temat do FUN |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-08-14, 00:17
|
|
|
wysoki brunet, wysportowany, opalony (naturalnie - ojciec był włochem), przystojny, na jego widok laskom soki puszczały (kiedyś na to nie patrzałam, teraz na samą myśl robi sie mokro), wszystko zrobił nie tylko w domu ale z samochodem i motocyklem też, miły, towarzyski, pił z umiarem i wszystko inne co kojarzy się z ideałem *
* niestety ten egzemplarz nie żyje od 7lat |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-08-14, 00:18
|
|
|
| Daro ZX napisał/a: | | trza by przenieść temat do FUN |
offtopowanie to prawie jak fun |
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2011-08-14, 00:20
|
|
|
| Jest jedna z Rybnika co jeździ na Yamaszce i objechała by Cię ale jest problem bo jeśli to ona to jakoś niecałe 2 tygodnie temu wyemigrowała na wyspy i w tym sezonie już nie polatacie. |
_________________
Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu. |
|
|
|
 |
engra
cętkowana zebra

Motocykl: ER 6N
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 1106 Skąd: Sójcze
|
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-08-14, 00:24
|
|
|
Avantd jak chcesz kilku lekcji jazdy to powiedz, może jakaś laska z foruma ci pomoże |
|
|
|
 |
zeno [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-08-14, 00:30
|
|
|
| Abaddon napisał/a: | | engra napisał/a: | Absolutnie. Do tego wystarczy podać mi śniadanie do łóżka, z gorącą herbatą, posprzątać mieszkanie, .... powinna czekać już na mnie pyszna kolacja oraz gorąca kąpiel. Jeśli po tym wszystkim stwierdzę, że kandydat wypadł przyzwoicie - uraczę go miłym słowem, albo przynajmniej uśmiechem. Jak więc widać - nie mam wygórowanych wymagań!
|
A motka w rozpędzie mogę wypucować? :D |
i to jest kurwa tekst dnia. jeszcze nie slyszalem , żeby tak TO nazywać |
|
|
|
 |
Daro ZX

Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41 Dołączył: 09 Kwi 2010 Posty: 1344 Skąd: SY
|
Wysłany: 2011-08-14, 00:32
|
|
|
| street_angel napisał/a: | Avantd jak chcesz kilku lekcji jazdy to powiedz, może jakaś laska z foruma ci pomoże |
pytanie teraz, lekcji jazdy na czym |
|
|
|
 |
engra
cętkowana zebra

Motocykl: ER 6N
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 1106 Skąd: Sójcze
|
|
|
|
 |
|
|