Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukiwana dziewczyna, ktora jezdzi na Yamaha, Rybnik.
Autor Wiadomość
street_angel 

Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 5797
Skąd: xxx
Wysłany: 2011-08-13, 23:42   

ponad 2tys lat temu :D
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-13, 23:45   

engra napisał/a:
opracuj formę graficzną(...)[;

Może pokażesz swoją "formę graficzną"... zapodaj jaki man Ci się marzy... fakt, że z moim perfidnym i skarłowaciałym ryjem szans nie mam, ale interesuje mnie Twoja opcja :)
 
 
Daro ZX 


Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41
Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 1344
Skąd: SY
Wysłany: 2011-08-13, 23:47   

Abaddon napisał/a:
engra napisał/a:
opracuj formę graficzną(...)[;

fakt, że z moim perfidnym i skarłowaciałym ryjem szans nie mam, ale interesuje mnie Twoja opcja :)


a kobity gadają, że ponoć liczy się to i owo poniżej pasa
 
 
 
engra 
cętkowana zebra


Motocykl: ER 6N
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 1106
Skąd: Sójcze
Wysłany: 2011-08-13, 23:47   

ee to to - to niee, mnie się tam już nic nie marzy, to akurat było w innym temacie do zainteresowanego :P
_________________
https://www.facebook.com/sklepmanetka
SKLEP MANETKA
ul. Hutnicza 2
41-923 Bytom
tel. 32-441-68-48
kom. 796-025-255
sklep@sklep-manetka.pl
Profil Facebook
 
 
prezesartur 

Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4520
Skąd: Łazy
Wysłany: 2011-08-13, 23:50   

Daro ZX napisał/a:
a kobity gadają, że ponoć liczy się to i owo poniżej pasa

Wedle powiedzenia: kobieta kocha... pieniądze i kutocha.
_________________


Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu.
 
 
Avantd 

Motocykl: F4
Imię: Adam
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 32
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2011-08-14, 00:12   

no i dyskusja poszla dalej. jesli wiesz o kogo chodzi, to daj namiar. dziewczyna ta miala chyba rudawe, farbowane wlosy. widzialem, ze jezdzi w kurtce, czarnych dzinach i butach na mopla. wiecej szczegolow nie znam. widzialem, ze ma ladne oczy, twarzy nie widzialem. na model motorka nie spojrzalem, nie znam sie za bardzo na tym. interesuje sie od kilku tyg. kupilem swoja pierwsza maszyne, bo juz mnie denerwowalo to, jak inni wyprzedzali mnie, jak jechalem w swojej "puszce" do pracy. minelo "juz" 2 tyg. i widze swoje postepy, he. wyprzedzila mnie na prostej, ale miedzy samochodami, wiec jakies umiejetnosci ma.
 
 
Daro ZX 


Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41
Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 1344
Skąd: SY
Wysłany: 2011-08-14, 00:16   

człowieku ile Ty masz lat żeby takie pierdoły pisać, dałbyś sobie już spokój bo trza by przenieść temat do FUN
 
 
 
street_angel 

Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 5797
Skąd: xxx
Wysłany: 2011-08-14, 00:17   

wysoki brunet, wysportowany, opalony (naturalnie - ojciec był włochem), przystojny, na jego widok laskom soki puszczały (kiedyś na to nie patrzałam, teraz na samą myśl robi sie mokro), wszystko zrobił nie tylko w domu ale z samochodem i motocyklem też, miły, towarzyski, pił z umiarem i wszystko inne co kojarzy się z ideałem :> *

* niestety ten egzemplarz nie żyje od 7lat
 
 
street_angel 

Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 5797
Skąd: xxx
Wysłany: 2011-08-14, 00:18   

Daro ZX napisał/a:
trza by przenieść temat do FUN

offtopowanie to prawie jak fun :D
 
 
prezesartur 

Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4520
Skąd: Łazy
Wysłany: 2011-08-14, 00:20   

Jest jedna z Rybnika co jeździ na Yamaszce i objechała by Cię ale jest problem bo jeśli to ona to jakoś niecałe 2 tygodnie temu wyemigrowała na wyspy i w tym sezonie już nie polatacie.
_________________


Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu.
 
 
engra 
cętkowana zebra


Motocykl: ER 6N
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 1106
Skąd: Sójcze
Wysłany: 2011-08-14, 00:20   

nie czepiajcie się chłopaka, naprawdę mu zależy!





:P
_________________
https://www.facebook.com/sklepmanetka
SKLEP MANETKA
ul. Hutnicza 2
41-923 Bytom
tel. 32-441-68-48
kom. 796-025-255
sklep@sklep-manetka.pl
Profil Facebook
 
 
street_angel 

Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 5797
Skąd: xxx
Wysłany: 2011-08-14, 00:24   

Avantd jak chcesz kilku lekcji jazdy to powiedz, może jakaś laska z foruma ci pomoże ;)
 
 
zeno
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-14, 00:30   

Abaddon napisał/a:
engra napisał/a:
Absolutnie. Do tego wystarczy podać mi śniadanie do łóżka, z gorącą herbatą, posprzątać mieszkanie, .... powinna czekać już na mnie pyszna kolacja oraz gorąca kąpiel. Jeśli po tym wszystkim stwierdzę, że kandydat wypadł przyzwoicie - uraczę go miłym słowem, albo przynajmniej uśmiechem. Jak więc widać - nie mam wygórowanych wymagań!

:D

A motka w rozpędzie mogę wypucować? :D


i to jest kurwa tekst dnia. jeszcze nie slyszalem , żeby tak TO nazywać
 
 
Daro ZX 


Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41
Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 1344
Skąd: SY
Wysłany: 2011-08-14, 00:32   

street_angel napisał/a:
Avantd jak chcesz kilku lekcji jazdy to powiedz, może jakaś laska z foruma ci pomoże ;)


pytanie teraz, lekcji jazdy na czym
 
 
 
engra 
cętkowana zebra


Motocykl: ER 6N
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 1106
Skąd: Sójcze
Wysłany: 2011-08-14, 00:35   

zeno - już mnie boli brzuch ze śmiechu... !
_________________
https://www.facebook.com/sklepmanetka
SKLEP MANETKA
ul. Hutnicza 2
41-923 Bytom
tel. 32-441-68-48
kom. 796-025-255
sklep@sklep-manetka.pl
Profil Facebook
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/