|
Poszukiwana dziewczyna, ktora jezdzi na Yamaha, Rybnik. |
| Autor |
Wiadomość |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-08-14, 00:37
|
|
|
czy wy zawsze musicie mieć włochate myśli. chodziło mi o jazdę motocyklem |
|
|
|
 |
benek

Motocykl: SUZUKI GSX1300R
Imię: Beniamin
Wiek: 52 Dołączył: 08 Maj 2010 Posty: 421 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2011-08-14, 00:37
|
|
|
| street_angel napisał/a: | Avantd jak chcesz kilku lekcji jazdy to powiedz, może jakaś laska z foruma ci pomoże | Przestan |
|
|
|
 |
Daro ZX

Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41 Dołączył: 09 Kwi 2010 Posty: 1344 Skąd: SY
|
Wysłany: 2011-08-14, 00:40
|
|
|
widać, że benkowi takiej lekcji już forumowiczka udzieliła i teraz woli sam sobie radzić |
|
|
|
 |
Avantd
Motocykl: F4
Imię: Adam
Wiek: 40 Dołączył: 25 Lip 2011 Posty: 32 Skąd: Rybnik
|
Wysłany: 2011-08-14, 00:46
|
|
|
naprawde dobre, he. sam traktowalbym moje posty jako dowcip. poprostu, myslalem, ze laska odwiedza to forum. chyba mozemy uznac temat za wyczerpany. ogolnie, to nie jestem samotny, szukalem dziewczyny do jazdy, bo sa bardziej wyrozumiale. koledzy wiecej odemnie wymagaja.
a, lat mam 25, zarty lubie, ale zadko zartuje z siebie |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-08-14, 00:50
|
|
|
| Avantd napisał/a: | | koledzy wiecej wymagaja. |
z tym się zgodzę, mam ten sam problem
| Avantd napisał/a: | | ale zadko zartuje z siebie |
to co ty na tym forum robisz? |
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2011-08-14, 00:53
|
|
|
| street_angel napisał/a: | z tym się zgodzę, mam ten sam problem |
Źle go zrozumiałaś... |
_________________
Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu. |
|
|
|
 |
Avantd
Motocykl: F4
Imię: Adam
Wiek: 40 Dołączył: 25 Lip 2011 Posty: 32 Skąd: Rybnik
|
Wysłany: 2011-08-14, 01:33
|
|
|
| ha. to tez byl zart. |
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2011-08-14, 11:57
|
|
|
| Avantd napisał/a: | | koledzy wiecej odemnie wymagaja. |
Kałdziura nie wytrzymała ? |
|
|
|
 |
Avantd
Motocykl: F4
Imię: Adam
Wiek: 40 Dołączył: 25 Lip 2011 Posty: 32 Skąd: Rybnik
|
Wysłany: 2011-08-14, 12:07
|
|
|
jesli masz na mysli jakas glupote, to daruj sobie. |
|
|
|
 |
Roswell
Motocykl: Kawasaki 500r
Imię: Marcin
Wiek: 41 Dołączył: 13 Lip 2011 Posty: 8 Skąd: Ustroń
|
Wysłany: 2011-08-14, 18:58
|
|
|
Mocny ten temat |
_________________ Nie pojemność lecz technika zrobi z ciebie zawodnika |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-08-14, 21:51
|
|
|
eee ... tam, ten temat to nic jak była Ania/Kasia/Tomek to było coś |
|
|
|
 |
magik [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-08-14, 23:05
|
|
|
| a Ty ciągle żyjesz wsponieniami |
|
|
|
 |
zeno [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-08-14, 23:06
|
|
|
| w jej wieku to już tylko to pozostało |
|
|
|
 |
benek

Motocykl: SUZUKI GSX1300R
Imię: Beniamin
Wiek: 52 Dołączył: 08 Maj 2010 Posty: 421 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2011-08-14, 23:11
|
|
|
| Daro ZX napisał/a: | widać, że benkowi takiej lekcji już forumowiczka udzieliła i teraz woli sam sobie radzić | Masz troche racji ale wyciagam wnioski. Jak chcesz zeby Cie objechała dziewczyna to daj info na pw Nagramy Was na winklach |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-08-15, 09:59
|
|
|
tak, tak ... jestem już tak stara że tylko zostały mi wspomnienia, a co bedzie później to nie wiem chyba skleroza |
|
|
|
 |
|
|