Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukiwana dziewczyna, ktora jezdzi na Yamaha, Rybnik.
Autor Wiadomość
prezesartur 

Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4520
Skąd: Łazy
Wysłany: 2011-08-13, 21:16   

http://www.gayonbike.pl/
_________________


Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu.
 
 
Mdevil 


Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1185
Skąd: WRM MC POLAND
Wysłany: 2011-08-13, 21:27   

engra napisał/a:
to może otwórzmy kącik miłosny... serio mówię! albo dział matrymonialny.... B)

to ja pierwsza! - poszukuję przystojnego mężczyzny, powyżej 180cm wzrostu, inteligentnego, mądrego, troskliwego, czułego, a zarazem męskiego, oczywiście motocyklisty, żeby był empatyczny, potrafił wszystko w domu zrobić tzw "złota rączka", był pracowity, nie pił alkoholu, nie palił papierosów ani innych ciekawszych skrętów, musi mieć poczucie humoru, być pełnym energii, dbać o siebie, ładnie się ubierać, odnosić się z szacunkiem do innych - szczególnie wobec kobiet, mówić po polsku/śląsku - może być też jakiś inny obcy język, oprócz łaciny [ten jest zbyt oklepany], fajnie gdyby potrafił czasem coś ugotować, albo przynajmniej pomóc w tej czynności, żeby sprzątał po sobie, no i oczywiście nie może być pasożytem społecznym - niech więc pracuje / ma własny biznes, no cokolwiek, co legalnie przynosi dochody, musi być oczywiście też kreatywny, nie może być zbytnio owłosiony na ciele - np na plecach i na klacie [ja się w małpach nie lubuję], niech pod tym względem będzie normalny, hmm to chyba tyle - jak jeszcze coś mi się przypomni nie omieszkam tutaj dodać... gdzie jesteś mój luby.........??????






:D :D :D


ja jem twoj luby;P ... tylko mam trawnika na basie ^^
_________________
ni
Profil Facebook
 
 
 
OCC Senior 
sorry but without me

Motocykl: to zło
Imię: róży
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 2123
Skąd: przychodzę?
Wysłany: 2011-08-13, 21:30   

Cytat:
nie pił alkoholu

tylko jeden na tym forum deklaruje taka umiejetnosc.
 
 
invidia 


Motocykl: CB1000RA
Imię: Adrian
Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 35
Skąd: Bytom
Wysłany: 2011-08-13, 21:33   

Ja tu widzę, że jest stałe grono, które niszczy każdy dostępny wątek na forum
_________________
 
 
Avantd 

Motocykl: F4
Imię: Adam
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 32
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2011-08-13, 21:40   

jaja sobie robicie, a ja naprawde chcialem sie z Nia skontaktowac. zaczynam zabawe z motorami. wysmigala mnie na zwyklej prostej, chcialem sie znowu sprawdzic, bo przez te 2 tygodnie zrobilem postepy ;) . moze znajdzie sie ktos, kto zna ta dziewczyne. widac, ze lubi czarne rytmy, ja troche berdziej kolorowe, ale to nie przeszkadza, he
 
 
zeno
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-13, 21:49   

jak cie wyśmigała na prostej to z niej zaden biker. nie warto
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-13, 21:53   

engra napisał/a:
to może otwórzmy kącik miłosny... serio mówię! albo dział matrymonialny.... B)

to ja pierwsza! - poszukuję przystojnego mężczyzny, powyżej 180cm wzrostu, inteligentnego, mądrego, troskliwego, czułego, a zarazem męskiego, oczywiście motocyklisty, żeby był empatyczny, potrafił wszystko w domu zrobić tzw "złota rączka", był pracowity, nie pił alkoholu, nie palił papierosów ani innych ciekawszych skrętów, musi mieć poczucie humoru, być pełnym energii, dbać o siebie, ładnie się ubierać, odnosić się z szacunkiem do innych - szczególnie wobec kobiet, mówić po polsku/śląsku - może być też jakiś inny obcy język, oprócz łaciny [ten jest zbyt oklepany], fajnie gdyby potrafił czasem coś ugotować, albo przynajmniej pomóc w tej czynności, żeby sprzątał po sobie, no i oczywiście nie może być pasożytem społecznym - niech więc pracuje / ma własny biznes, no cokolwiek, co legalnie przynosi dochody, musi być oczywiście też kreatywny, nie może być zbytnio owłosiony na ciele - np na plecach i na klacie [ja się w małpach nie lubuję], niech pod tym względem będzie normalny, hmm to chyba tyle - jak jeszcze coś mi się przypomni nie omieszkam tutaj dodać... gdzie jesteś mój luby.........??????






:D :D :D

W dzisiejszych czasach na kompie można wszystko zrobić :D
 
 
Paweł gsf 


Motocykl: bandit
Imię: Paweł
Wiek: 37
Dołączył: 26 Lis 2010
Posty: 113
Skąd: Tychy
Wysłany: 2011-08-13, 21:58   

chyba wiem o kogo chodzi:D
 
 
engra 
cętkowana zebra


Motocykl: ER 6N
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 1106
Skąd: Sójcze
Wysłany: 2011-08-13, 22:02   

Eee no ale o co wam chodzi? to już nie można się podpiąć do tematu ?
Ale dlaczego? ?

to ja dla Was jeszcze dodam w kryteriach: jeśli pije troszkę alkoholu, robi to z głową (a nie np głową po podłodze) to ok, ale wiekowo to poniżej 24 już absolutnie odpada, chyba że to super, mega, wypasiony i naprawdę niezastąpiony gość! aa no i odpadają wszelcy rozwodnicy, szczególnie z gromadką dzieci :P

A na zachętę powiem Wam, że hmm hmmmmmm czasem uda mi się być miłą :D

:D :D :D
_________________
https://www.facebook.com/sklepmanetka
SKLEP MANETKA
ul. Hutnicza 2
41-923 Bytom
tel. 32-441-68-48
kom. 796-025-255
sklep@sklep-manetka.pl
Profil Facebook
 
 
OCC Senior 
sorry but without me

Motocykl: to zło
Imię: róży
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 2123
Skąd: przychodzę?
Wysłany: 2011-08-13, 22:10   

Avantd napisał/a:
moze znajdzie sie ktos, kto zna ta dziewczyne

naprawde chcesz ich poznac?
engra napisał/a:
czasem uda mi się być miłą

a duzo trzeba w Ciebie wlac?
 
 
engra 
cętkowana zebra


Motocykl: ER 6N
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 1106
Skąd: Sójcze
Wysłany: 2011-08-13, 22:19   

Absolutnie. Do tego wystarczy podać mi śniadanie do łóżka, z gorącą herbatą, posprzątać mieszkanie, zrobić mi zakupy [oczywiście nie można zapomnieć o miłym upominku 'niespodziance' oraz kwiatach], następnie ugotować obiad i podać mi do stołu, kiedy będę chciała wyjść z domu - wystarczy czekać już przy drzwiach trzymając moje buty i włożyć mi je na stopy, no i nie można zapomnieć o kurtce! Jeśli wyrażę taką chęć - należy towarzyszyć mi w wyjściu, bez potrzeby nie wolno też zakłocać mojego spokoju, no i kiedy łaskawie wrócę do domu - powinna czekać już na mnie pyszna kolacja oraz gorąca kąpiel. Jeśli po tym wszystkim stwierdzę, że kandydat wypadł przyzwoicie - uraczę go miłym słowem, albo przynajmniej uśmiechem. Jak więc widać - nie mam wygórowanych wymagań!

:D
_________________
https://www.facebook.com/sklepmanetka
SKLEP MANETKA
ul. Hutnicza 2
41-923 Bytom
tel. 32-441-68-48
kom. 796-025-255
sklep@sklep-manetka.pl
Profil Facebook
 
 
OCC Senior 
sorry but without me

Motocykl: to zło
Imię: róży
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 2123
Skąd: przychodzę?
Wysłany: 2011-08-13, 22:23   

engra napisał/a:
oczywiście nie można zapomnieć o miłym upominku 'niespodziance' oraz kwiatach]

kwiaty do testu ciazowego?
engra napisał/a:
Jeśli wyrażę taką chęć - należy towarzyszyć mi w wyjściu

chyba w dojsciu...
engra napisał/a:
powinna czekać już na mnie pyszna kolacja oraz gorąca kąpiel.

podac wszystko w jednym?
engra napisał/a:
uraczę go miłym słowem, albo przynajmniej uśmiechem

czyli mowiac ogolnie usadysfakcjonujesz go ustami tak?
 
 
engra 
cętkowana zebra


Motocykl: ER 6N
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 1106
Skąd: Sójcze
Wysłany: 2011-08-13, 22:25   

Ty taki głupawy jesteś na serio czy to gratis jest? :)
_________________
https://www.facebook.com/sklepmanetka
SKLEP MANETKA
ul. Hutnicza 2
41-923 Bytom
tel. 32-441-68-48
kom. 796-025-255
sklep@sklep-manetka.pl
Profil Facebook
 
 
OCC Senior 
sorry but without me

Motocykl: to zło
Imię: róży
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 2123
Skąd: przychodzę?
Wysłany: 2011-08-13, 22:28   

nie ladnie odpowiadac pytaniem na pytanie ale... Ty taka bystra jestes zawsze czy tylko z okazji soboty?
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-13, 22:29   

engra napisał/a:
Absolutnie. Do tego wystarczy podać mi śniadanie do łóżka, z gorącą herbatą, posprzątać mieszkanie, zrobić mi zakupy [oczywiście nie można zapomnieć o miłym upominku 'niespodziance' oraz kwiatach], następnie ugotować obiad i podać mi do stołu, kiedy będę chciała wyjść z domu - wystarczy czekać już przy drzwiach trzymając moje buty i włożyć mi je na stopy, no i nie można zapomnieć o kurtce! Jeśli wyrażę taką chęć - należy towarzyszyć mi w wyjściu, bez potrzeby nie wolno też zakłocać mojego spokoju, no i kiedy łaskawie wrócę do domu - powinna czekać już na mnie pyszna kolacja oraz gorąca kąpiel. Jeśli po tym wszystkim stwierdzę, że kandydat wypadł przyzwoicie - uraczę go miłym słowem, albo przynajmniej uśmiechem. Jak więc widać - nie mam wygórowanych wymagań!

:D

A motka w rozpędzie mogę wypucować? :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/