|
Poszukiwana dziewczyna, ktora jezdzi na Yamaha, Rybnik. |
| Autor |
Wiadomość |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2011-08-16, 14:34
|
|
|
ty ale wiesz jak wszamasz kilo jablek to juz % masz kiery cie lapnie i przejebane;p
ziemniakow nie ma babka nie zasadzila...
moge poczestowac swieza trawka jeszcze nie skoszona:D |
_________________ ni |
|
|
|
 |
engra
cętkowana zebra

Motocykl: ER 6N
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 1106 Skąd: Sójcze
|
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2011-08-16, 14:37
|
|
|
ale jak dobrze mi wiadomo to zebry trawke wcinaja :D |
_________________ ni |
|
|
|
 |
engra
cętkowana zebra

Motocykl: ER 6N
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 1106 Skąd: Sójcze
|
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2011-08-16, 14:59
|
|
|
| Przecież mówiłem, że chomik wyemigrowała. |
_________________
Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu. |
|
|
|
 |
Avantd
Motocykl: F4
Imię: Adam
Wiek: 40 Dołączył: 25 Lip 2011 Posty: 32 Skąd: Rybnik
|
Wysłany: 2011-08-16, 15:21
|
|
|
| niestety, to nie ona |
|
|
|
 |
OCC Senior
sorry but without me
Motocykl: to zło
Imię: róży
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2123 Skąd: przychodzę?
|
Wysłany: 2011-08-16, 15:30
|
|
|
| Avantd napisał/a: | | niestety, to nie ona |
a tam... ta tez ma wszystko na swoim miejscu - juz nie wymyslaj |
|
|
|
 |
Daro ZX

Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41 Dołączył: 09 Kwi 2010 Posty: 1344 Skąd: SY
|
Wysłany: 2011-08-16, 15:34
|
|
|
| OCC Senior napisał/a: | | Avantd napisał/a: | | niestety, to nie ona |
a tam... ta tez ma wszystko na swoim miejscu - juz nie wymyslaj |
ta pewność czymś poparta ? |
|
|
|
 |
Avantd
Motocykl: F4
Imię: Adam
Wiek: 40 Dołączył: 25 Lip 2011 Posty: 32 Skąd: Rybnik
|
Wysłany: 2011-08-16, 21:58
|
|
|
| dalej jaja sobie robicie, he. koniec tematu. laska ta nie wchodzi na te forum. |
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2011-08-17, 08:54
|
|
|
| no nie dziwne jak by poczytala te glupoty to by wg sie nie odezwala:D |
_________________ ni |
|
|
|
 |
T_rex
Motocykl: mam
Imię: Piotr
Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 571 Skąd: ślaskie
|
Wysłany: 2011-08-17, 19:54
|
|
|
| invidia napisał/a: | | Ja tu widzę, że jest stałe grono, które niszczy każdy dostępny wątek na forum |
O q..., faktycznie, wpisz ich nicki, a ja tymczasem idę podostrzyć siekierkę,wszystkie paluszki polecą ... wtedy zobaczymy
Egnra wymagania matrymonialne jakbyś była w 1szej dziesiątce miss polonia .
Sprawdzałaś PW ? |
_________________ Gdy siadam na moto czuję ze spalam benzynę, w samochodzie tylko ją zużywam. |
|
|
|
 |
engra
cętkowana zebra

Motocykl: ER 6N
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 1106 Skąd: Sójcze
|
|
|
|
 |
T_rex
Motocykl: mam
Imię: Piotr
Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 571 Skąd: ślaskie
|
Wysłany: 2011-08-17, 20:46
|
|
|
No niby tak , ale jak napisłaś tam gdzieś słowo poważnie', to faktycznie wygląda że czekasz na królewicza |
_________________ Gdy siadam na moto czuję ze spalam benzynę, w samochodzie tylko ją zużywam. |
|
|
|
 |
|
|