|
Poszukiwana dziewczyna, ktora jezdzi na Yamaha, Rybnik. |
| Autor |
Wiadomość |
rufus

Motocykl: lep na baby ;)
Imię: rafaÂł
Wiek: 47 Dołączył: 07 Kwi 2010 Posty: 330 Skąd: Strzegom
|
Wysłany: 2011-08-17, 22:00
|
|
|
sie rozbrykala temacie |
|
|
|
 |
engra
cętkowana zebra

Motocykl: ER 6N
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 1106 Skąd: Sójcze
|
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2011-08-17, 22:27
|
|
|
| engra napisał/a: | Nie czekam na nikogo
nie sprawdzałam i nie mam takiej potrzeby. |
bardzo dobrze myslisz jak bys chlopa miala to bys sie z kumplami nie pobawila na imprezach
tak samo i w odwrotna strone |
_________________ ni |
|
|
|
 |
Daro ZX

Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41 Dołączył: 09 Kwi 2010 Posty: 1344 Skąd: SY
|
Wysłany: 2011-08-17, 22:36
|
|
|
| Mdevil napisał/a: |
bardzo dobrze myslisz jak bys chlopa miala to bys sie z kumplami nie pobawila na imprezach
tak samo i w odwrotna strone |
widzę, że jeszcze mało wiesz o życiu |
|
|
|
 |
engra
cętkowana zebra

Motocykl: ER 6N
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 1106 Skąd: Sójcze
|
|
|
|
 |
Daro ZX

Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41 Dołączył: 09 Kwi 2010 Posty: 1344 Skąd: SY
|
Wysłany: 2011-08-17, 23:21
|
|
|
| engra napisał/a: |
to ja pierwsza! - poszukuję przystojnego mężczyzny... |
nie czeka tylko poszukuje |
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2011-08-17, 23:39
|
|
|
| engra napisał/a: | | jak jest zaufanie (i jak ktoś jest serio w porządku) to można się bawić ;] |
dobrze tu ujelas " JAK JEST ZAUFANIE " ... tylko wiekszosc kobiet go nie ma ... chce faceta miec caly czas przy dupie ;s |
_________________ ni |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-08-17, 23:55
|
|
|
Dokładnie... GPS najlepiej założyć... a nie daj Boże powiedz jedno słowo za dużo, to zaraz dopatruje się drugiego dna... |
|
|
|
 |
engra
cętkowana zebra

Motocykl: ER 6N
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 1106 Skąd: Sójcze
|
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-08-18, 00:28
|
|
|
| taki problem jest z facetami: na słowo dobrfanoc nie odpisane milion sms'ów i milion połączeń rano jest i do tego jeszcze afera - tacy z was faceci |
|
|
|
 |
emil

Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3698 Skąd: somalia
|
Wysłany: 2011-08-18, 00:44
|
|
|
| engra napisał/a: | | każdy kij ma dwa końce! |
| street_angel napisał/a: | | taki problem jest z facetami: | nasz kij ma jeden koniec |
_________________ a nie bede nikogo obrazal.. |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-08-18, 06:22
|
|
|
| emil napisał/a: | nasz kij ma jeden koniec |
Buhahaha!  |
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2011-08-18, 08:20
|
|
|
| street_angel napisał/a: | | taki problem jest z facetami: na słowo dobrfanoc nie odpisane milion sms'ów i milion połączeń rano jest i do tego jeszcze afera - tacy z was faceci |
nie kazdy taki facet jest
no chyba ze jest zmeczony po robocie to nie odpisze tylko idze spac;p |
_________________ ni |
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2011-08-18, 08:21
|
|
|
| emil napisał/a: | | nasz kij ma jeden koniec |
zboczuch:P |
_________________ ni |
|
|
|
 |
engra
cętkowana zebra

Motocykl: ER 6N
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 1106 Skąd: Sójcze
|
Wysłany: 2011-08-18, 09:52
|
|
|
| emil napisał/a: | | nasz kij ma jeden koniec |
ależ Łukaszu - rozwiń proszę swoją myśl, bo nie mam pojęcia o czym rzeczesz! |
_________________ https://www.facebook.com/sklepmanetka
SKLEP MANETKA
ul. Hutnicza 2
41-923 Bytom
tel. 32-441-68-48
kom. 796-025-255
sklep@sklep-manetka.pl
 |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|