|
Skuteczna policja... |
| Autor |
Wiadomość |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-02-12, 20:32 Skuteczna policja...
|
|
|
| Cytat: | | Policja w Los Angeles zabiła młodego człowieka, który nie reagował na wezwanie do zatrzymania się. Wcześniej rozbił metalowym kijem szybę w barze, po czym zamachnął się na policjanta. Dostał dwa razy po pięć kul. |
http://wiadomosci.gazeta....ul__WIDEO_.html
Nie dożyję takiej Polski... |
|
|
|
 |
mg1989sos
Założyciel
Motocykl: ZZR600
Imię: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2367 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: 2012-02-12, 20:35
|
|
|
| bardzo dobrze... 10 kulek jest tańszych niż utrzymywanie gościa w więzieniu do końca życia ... |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-02-12, 20:40
|
|
|
| Tylko, że... po co mieli psa? Najpierw powinni puścić psa. |
|
|
|
 |
Diabeł

Motocykl: hmm...
Imię: Piotr
Wiek: 42 Dołączył: 05 Cze 2011 Posty: 681 Skąd: Bielsko-Biała
|
Wysłany: 2012-02-12, 20:41
|
|
|
| Abaddon napisał/a: | | Nie dożyję takiej Polski... |
Przykro mi ale ja pewnie też nie. Tam się nie patyczkują a w Polsce policjant się boi broni w ogóle użyć i nie mówię tu o zabiciu a zwykłym postrzeleniu bo od razu by mu zarzucili przekroczenie uprawnień |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-02-12, 20:45
|
|
|
| To jest właśnie to- gliniarz czasem ma ułamki sekund na podjęcie decyzji, a prorok rozkminia potem temat miesiącami. |
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2012-02-12, 20:58
|
|
|
Polska policja powinna w ogóle mieć zakaz noszenia broni.
Takie coś powinni dostać
 |
_________________
Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu. |
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2012-02-12, 20:58
|
|
|
jak mi to w wojsku powiadali strzelaj tak by zabic
jak nie ubijesz to placisz potem odszkodowanie cale zycie... |
_________________ ni |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-02-12, 21:01
|
|
|
| Lepiej żeby trzech sądziło, niż czterech niosło... |
|
|
|
 |
Diabeł

Motocykl: hmm...
Imię: Piotr
Wiek: 42 Dołączył: 05 Cze 2011 Posty: 681 Skąd: Bielsko-Biała
|
Wysłany: 2012-02-12, 21:01
|
|
|
| Mdevil napisał/a: | | jak nie ubijesz to płacisz potem odszkodowanie cale życie... |
Coś w tym jest martwy nie zaprzeczy wersji strzelającego |
|
|
|
 |
emil

Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3698 Skąd: somalia
|
Wysłany: 2012-02-12, 21:25
|
|
|
za machanie pałą i ucieczkę autem 10 kul? kowboje
mam nadzieję, że nie dożyje takich czasów.. |
_________________ a nie bede nikogo obrazal.. |
|
|
|
 |
ralfązo
Motocykl: był 600 i 900
Imię: RALF
Dołączył: 06 Maj 2010 Posty: 1352 Skąd: Hindenburg
|
Wysłany: 2012-02-12, 21:35
|
|
|
| mogli mi z bazuki w zad 1 dołożyć było by 11 strzałów |
|
|
|
 |
emil

Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3698 Skąd: somalia
|
Wysłany: 2012-02-12, 21:38
|
|
|
| o ile by trafili. |
_________________ a nie bede nikogo obrazal.. |
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2012-02-12, 21:41
|
|
|
| Przecież jak ACTA wejdzie w życie to polska policja zostanie zlikwidowana w efekcie walki z podróbkami. |
_________________
Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu. |
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2012-02-12, 22:50
|
|
|
| Elegancko, ja bym mu te kule prosto w łeb wpakował. |
|
|
|
 |
Yogi
Instruktorek

Motocykl: FirekBladek 929
Imię: Łukasz
Wiek: 42 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 904 Skąd: SO
|
Wysłany: 2012-02-13, 07:26 Re: Skuteczna policja...
|
|
|
| Abaddon napisał/a: | | Cytat: | | Policja w Los Angeles zabiła młodego człowieka, który nie reagował na wezwanie do zatrzymania się. Wcześniej rozbił metalowym kijem szybę w barze, po czym zamachnął się na policjanta. Dostał dwa razy po pięć kul. |
http://wiadomosci.gazeta....ul__WIDEO_.html
Nie dożyję takiej Polski... |
wiesz kiedy?? wtedy kiedy zmieni się Polskie prawo i pozwoli Policjantom wykorzystywać broń bez zbędnych ceregieli. Bo Polski policjant jak strzeli to odrazu prokurator i setki znawców ze akurat w tej sytacji strzelac nie powinien |
_________________ Motocyklowa Szkoła Vmax
Szkolenia z zakresu kat. AM, A1, A2, A
Doskonalenie Jazdy
Wyjazdy na tory wyścigowe Polska, Europa
Sosnowiec - Zagórze
Braci Mieroszewskich 124 teren Expo Silesia
www.oskvmax.pl
www.facebook.pl/oskvmax
 |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|