Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Skuteczna policja...
Autor Wiadomość
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-14, 08:27   

Wreszcie jacyś z jajami... szczęście, że nie pojechali do Wawki zabezpieczać Euro...

http://www.dziennikzachod...rkt-w,id,t.html
 
 
jonasz 

Motocykl: turystyk
Imię: Joszko
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 88
Skąd: z tamtąd
Wysłany: 2012-06-14, 23:12   

Zachowali się prawidłowo. Jest przekroczenie, jest kara. O czym tu dyskutować? Może tylko raz powinien dostać 5 kul?
 
 
Adek 


Motocykl: Virago 535
Imię: Adrian
Wiek: 38
Dołączył: 11 Maj 2012
Posty: 43
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-06-15, 11:56   

no i prawidłowo! Tylko teraz zapewne tak jak pisał Yogi, zajmie się nimi prokurator...policjantami rzecz jasna, czy czasem nie przekroczyli uprawnień...
 
 
prezesartur 

Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4520
Skąd: Łazy
Wysłany: 2012-06-15, 12:19   

http://wyhacz.gazeta.pl/W...edia_Markt.html

http://www.podatki.biz/artykuly/16_7366.htm

http://mojafirma.infor.pl...onsumentow.html

Szkoda, że się chłopakom nie udało. Przynajmniej trochę kapitału zostało by w kraju na częściowe pokrycie kasy wywożonej workami do szwabów z durnej polaczkowni.
_________________


Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu.
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-15, 16:03   

Adek napisał/a:
no i prawidłowo! Tylko teraz zapewne tak jak pisał Yogi, zajmie się nimi prokurator...policjantami rzecz jasna, czy czasem nie przekroczyli uprawnień...

Nic nowego- zawsze tak jest, z tą różnicą, że prorok ma 3 miesiące na przestudiowanie sytuacji, a policjanci mieli sekundy...
 
 
Pure_Evil 
SCC Team


Motocykl: Komar3 też zapiperdala
Imię: Andrzej
Wiek: 51
Dołączył: 22 Kwi 2010
Posty: 2459
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-06-15, 18:52   

No ok. Strzelali - tam to norma. Freeez - jak nie to strzał.

Wiecie co mnie zaszokowało na tym filmie? Cholerna reakcja debili, którzy to nagrywali - czysty śmiech, jakby oglądali komedię w TV a nie śmierć człowieka.
_________________
"Wydra (do Abbiego): za słaby jesteś by się poddać i odejść, lepi trwać w tym i pogrążać się do samego końca"
...bo widzisz Wyderku, Abbi jest jak JP II będzie tyrał tu do dnia ostatniego, nie jak ten XVI z Niemiec - do emerytury tylko.
 
 
 
prezesartur 

Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4520
Skąd: Łazy
Wysłany: 2012-06-15, 22:34   Re: Skuteczna policja...

Abaddon napisał/a:
Cytat:
Policja w Los Angeles zabiła młodego człowieka, który nie reagował na wezwanie do zatrzymania się. Wcześniej rozbił metalowym kijem szybę w barze, po czym zamachnął się na policjanta. Dostał dwa razy po pięć kul.

http://wiadomosci.gazeta....ul__WIDEO_.html

Nie dożyję takiej Polski...

Wszedł facet kupić łopatę przypomniało mu się, że zapomniał paragonu chciał się szybko wrcić to dostał 10 kul.
_________________


Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu.
 
 
zeno
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-04, 16:40   

"Dwaj policjanci z komendy wojewódzkiej w Katowicach zostali ukarani dyscyplinarne za marcową interwencję antyterrorystów w jednym z katowickich mieszkań. Szukając tam groźnego przestępcy, funkcjonariusze poturbowali niewinnych ludzi, bo pomylili piętra.
Jeden policjant dostał naganę, drugi - ostrzeżenie; ten drugi przez rok będzie pozostawał pod szczególnym nadzorem.
Decyzje dotyczące kar są nieprawomocne; ukarani policjanci mogą się od nich odwołać do Komendanta Głównego Policji"


to ich pokarali :D
pechowy lokator miał złamaną rękę, kobieta również poturbowana a mieszkanie do remontu.
może ktoś wie więcej jak zakończyła się sprawa z oskarżenia cywilnego przeciwko katowickiej policji?
Ostatnio zmieniony przez zeno 2012-09-04, 16:42, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
prezesartur 

Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4520
Skąd: Łazy
Wysłany: 2012-09-04, 22:28   

Poturbowana ? Złapał ją za wszarz i walił jej baniką o podłogę aż jej zęby połamał. Banda ... frustratów z małymi (....) K.
_________________


Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu.
 
 
zeno
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-04, 22:35   

prezesartur napisał/a:
Złapał ją za wszarz i walił jej baniką o podłogę aż jej zęby połamał.


bo to zła kobieta była....
 
 
magik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-04, 22:43   

do póki do policji bedą przyjmowani ludzie z podstawówką albo gimnazjum to jestem za obecnymi przepisami, ba nawet odebrał bym niektórym prawo noszenia bo sorry ale jak mnie zatrzymuje głąb w mundurze i nie umie powiedzieć o co mu chodzi czego chce ode mnie, a wystarczyło powiedzieć żeby zgasić papierosa bo nie można palić przed dworcem pkp, ale wziął by mnie ..... ....... ....... spałował albo zastrzelił i by było w wiadomościach że w akcji zatrzymania groźnego przestępcy który próbował zbiec kolejami śląskimi i przy próbie ucieczki został smiertelnie postrzelony Nie zabity tylko smiertelnie postrzelony
 
 
prezesartur 

Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4520
Skąd: Łazy
Wysłany: 2012-09-04, 22:52   

zeno napisał/a:
bo to zła kobieta była....

To zamiast walić bańką o podłogę mogli ją przynajmniej kulturalnie zgwałcić.

magik napisał/a:
do póki do policji bedą przyjmowani ludzie z podstawówką albo gimnazjum to jestem za obecnymi przepisami, ba nawet odebrał bym niektórym prawo noszenia bo sorry ale jak mnie zatrzymuje głąb w mundurze i nie umie powiedzieć o co mu chodzi czego chce ode mnie

Zobaczył taką facjatę to mu mowę odebrało.
_________________


Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu.
Ostatnio zmieniony przez prezesartur 2012-09-04, 22:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-04, 23:37   

prezesartur napisał/a:
zeno napisał/a:
bo to zła kobieta była....

To zamiast walić bańką o podłogę mogli ją przynajmniej kulturalnie zgwałcić.

Czy, aby nie nawołujesz do popełnienia przestępstwa ? (pomimo, że ścigane jest na wniosek osoby pokrzywdzonej).
Ostatnio zmieniony przez Abaddon 2012-09-04, 23:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
prezesartur 

Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4520
Skąd: Łazy
Wysłany: 2012-09-04, 23:55   

Owszem nawołuję i nawet pomogę.
_________________


Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu.
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-04, 23:58   

prezesartur, uspokój dupę co?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/