|
Skuteczna policja... |
| Autor |
Wiadomość |
AdamFELA

Motocykl: HONDA HORNET 600
Imię: Adam
Wiek: 58 Dołączył: 05 Sty 2011 Posty: 54 Skąd: Czuchów City
|
Wysłany: 2012-12-29, 11:30
|
|
|
| kawał dziada i tela |
_________________
SZERSZEN 2002  |
|
|
|
 |
jonasz
Motocykl: turystyk
Imię: Joszko
Dołączył: 02 Kwi 2012 Posty: 88 Skąd: z tamtąd
|
Wysłany: 2012-12-29, 22:34
|
|
|
| Prawidłowo. W czym problem? Kiedy nasza policja nauczy się tak dziać. Działać profesjonalnie |
|
|
|
 |
OCC Senior
sorry but without me
Motocykl: to zło
Imię: róży
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2123 Skąd: przychodzę?
|
Wysłany: 2013-01-10, 19:58
|
|
|
Ponarzekali?
Z tego co obserwuję temat to póki co zdjęcia są robione tylko z postoju. Pytanie dlaczego.
Druga sprawa to te lampy które są pod rejestracją. Są samodzielną przeróbką , która niezostała by dopuszczona podczas przeglądu. |
| Ostatnio zmieniony przez OCC Senior 2013-01-10, 19:58, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2013-01-10, 21:04
|
|
|
| Kamyk napisał/a: | | Wszystko to przez tego ryżego pedała i łysego cwela, pensje w rządzie i sejmie niech obcinają a nie z ludzi łacha drą... |
To wszystko dla naszego dobra. Otwórz oczy. |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
Wydra [Usunięty]
|
|
|
|
 |
TNT [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-01-11, 18:10
|
|
|
świetny artykuł. w końcu ktoś to wszystko wyraził w jednym miejscu |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-01-11, 23:09
|
|
|
| Michal87sc, a co ma policja do blokad? Co ma policja do pociągów? |
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2013-01-12, 06:45
|
|
|
| Policję wrzuca się pod pociąg. |
_________________
Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu. |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
Wydra [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-01-12, 08:55
|
|
|
| Michal87sc napisał/a: | | że nie potrafią zrobić porządku z cfelami z park partner i wypałować tych przygłupów co wagony otwierają |
jakbyś nie miał co jeść też byś wagony otwierał by zdobyc troche towaru na handel |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
Wysłany: 2013-01-12, 10:48
|
|
|
Tak można wszystkich usprawiedliwiać gwałcicieli i pedofili "bo jakbys miał coś z głową to byś był taki sam" nie ma kurna usprawiedliwiania... ja jak nie mialem co jeść to pracuje, ale taki patol na bank sie nauczy teraz wstawac o 4-5 rano do pracy..... Powinni pałami naparzać, albo ostrą..... to nie chodzi o kilka ton koksu.... tylko jak sie koks nasypał na tor przeciwny pociągi z przeciwka nie mogą jechać ruch wstrzymany w obydwie strony, a w przeciwną strone wywalili betonową przeszkode na tory straty pewnie idą w dziesiątkach tysięcy, ale ok jak nie ma co jeść to niech robią co chcą bo jedzenie najważniejsze!!
CAŁY HAJS KTÓRY Z KOKSU CZY WĘGLA I INNYCH KRADZIONYCH RZECZY MÓGŁBY SOBIE OPŁACIĆ KURS /MANEWROWY/USTAWIACZ 1500zl, ale tyle to on woli przepic i przepalic więc nie mówmy o jedzeniu........ |
_________________ Moje wszystkie moto: http://www.bikepics.com/members/michal87sc/
http://www.michaljeczak.flog.pl
https://www.facebook.com/...54797774?ref=hl
 |
| Ostatnio zmieniony przez Michal87sc 2013-01-12, 10:55, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-01-12, 11:49
|
|
|
| Michal87sc napisał/a: | | że nie potrafią zrobić porządku z cfelami z park partner i wypałować tych przygłupów co wagony otwierają |
Cwelami to się powinna chyba zająć Straż Miejska, a co do otwierania wagonów, to powiedz mi- gdzie jest "Wasz" SOK |
|
|
|
 |
emil

Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3698 Skąd: somalia
|
Wysłany: 2013-01-12, 13:11
|
|
|
| przecież musieli mieć czas po akcji, żeby się przebrać w moro.... |
_________________ a nie bede nikogo obrazal.. |
| Ostatnio zmieniony przez emil 2013-01-12, 13:11, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|