Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Skuteczna policja...
Autor Wiadomość
T_rex 

Motocykl: mam
Imię: Piotr
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 571
Skąd: ślaskie
Wysłany: 2013-01-15, 23:05   

Brosik napisał/a:
Michaszek, taki mądry PiSol jesteś a nie umiesz się logicznie odnieść do którejkolwiek wypowiedzi Prezesa.


Michał jest cwany ,nie chce zarobić ostrzeżenia za OT ,bo dział ma być o policji :D a Prezes jakby sięgnał głebiej do histori to by nawet u Mieszka I znalazł przekręty.

Już w temacie, wczoraj w jakiś tam wiadomościach tv usłyszałem że policjani nie przechodza badań psychiatrycznych? chyba że na własną prośbę ?
_________________
Gdy siadam na moto czuję ze spalam benzynę, w samochodzie tylko ją zużywam.
 
 
OCC Senior 
sorry but without me

Motocykl: to zło
Imię: róży
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 2123
Skąd: przychodzę?
Wysłany: 2013-09-13, 16:42   

Ostatnio zmieniony przez OCC Senior 2013-09-13, 16:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wydra
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-13, 17:27   

oni maja to przestawiane na dachu? bo w poniedziałek stała i miała to z przodu, sytuacja dość ciekawa bo też stala za linia ciągłą, stała na terenie gdzie nie było oznaczenia że będzie fotoradar, dziwna sprawa bo gdyby z ITD to nie była by ona na SK.... ??
 
 
T_rex 

Motocykl: mam
Imię: Piotr
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 571
Skąd: ślaskie
Wysłany: 2013-09-13, 19:33   

Wydra nie męcz się , zobacz

http://www.dziennikzachod...obacz,id,t.html

A tu w starej felicji

http://www.youtube.com/wa...d&v=l0rxILfCPrE

A tu terminy wystawiania FR w Porębie na wrzesień

Cytat:
Fotoradar w Porębie: W których dniach sprawdzi prędkość kierowców przy DK 78? 2, 3, 4 i 5 września między godziną 7 a 15 oraz 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23 i 24 września między godziną 8 a 20.

Z portalu http://zawiercie.naszemia...-fotoradar.html

Jeszcze coś niejasne? :D
_________________
Gdy siadam na moto czuję ze spalam benzynę, w samochodzie tylko ją zużywam.
Ostatnio zmieniony przez T_rex 2013-09-13, 19:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-13, 19:34   

T_rex napisał/a:

Już w temacie, wczoraj w jakiś tam wiadomościach tv usłyszałem że policjani nie przechodza badań psychiatrycznych? chyba że na własną prośbę ?

Masz cudnie i zajebiście błędne informacje.
 
 
soprano 
WIEWIÓRA

Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 4852
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2013-09-16, 20:24   

takie tam...............


http://zakochana-kobieta....e-znieczulenie/
 
 
 
Edisiewicz 


Motocykl: vfr 800 vtec
Imię: Marek
Wiek: 45
Dołączył: 17 Sie 2010
Posty: 648
Skąd: Chelsea(Czeladź)
Wysłany: 2013-09-17, 17:52   

Ehh niedawno dostałem fotke od tych ciuli z Poręby :/, tamtejsza straż miejsca składa się z 2 strażaków....

Wydra napisał/a:
stała na terenie gdzie nie było oznaczenia że będzie fotoradar
Ostatnio widziałem "zerwaną" tabliczkę z oznaczeniem fotoradaru tam - pozostał tylko dystans...
 
 
T_rex 

Motocykl: mam
Imię: Piotr
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 571
Skąd: ślaskie
Wysłany: 2013-09-18, 21:26   

Abaddon napisał/a:
T_rex napisał/a:

Już w temacie, wczoraj w jakiś tam wiadomościach tv usłyszałem że policjani nie przechodza badań psychiatrycznych? chyba że na własną prośbę ?

Masz cudnie i zajebiście błędne informacje.


A lekarz ci się nie przypi...ł do refleksu , bo mój post , to tak ze stycznia był...
Czyli mówisz że to wszystko pod 997 , to badane przez psychiatrę ? :D
_________________
Gdy siadam na moto czuję ze spalam benzynę, w samochodzie tylko ją zużywam.
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-20, 16:30   

Przeczytaj artykuł wrzucony przez soprano, może coś zrozumiesz...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/