 |
Forum Śląskich Motocyklistów
|
|
Skuteczna policja... |
| Autor |
Wiadomość |
T_rex
Motocykl: mam
Imię: Piotr
Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 571 Skąd: ślaskie
|
Wysłany: 2013-01-15, 23:05
|
|
|
| Brosik napisał/a: | | Michaszek, taki mądry PiSol jesteś a nie umiesz się logicznie odnieść do którejkolwiek wypowiedzi Prezesa. |
Michał jest cwany ,nie chce zarobić ostrzeżenia za OT ,bo dział ma być o policji a Prezes jakby sięgnał głebiej do histori to by nawet u Mieszka I znalazł przekręty.
Już w temacie, wczoraj w jakiś tam wiadomościach tv usłyszałem że policjani nie przechodza badań psychiatrycznych? chyba że na własną prośbę ? |
_________________ Gdy siadam na moto czuję ze spalam benzynę, w samochodzie tylko ją zużywam. |
|
|
|
 |
OCC Senior
sorry but without me
Motocykl: to zło
Imię: róży
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2123 Skąd: przychodzę?
|
Wysłany: 2013-09-13, 16:42
|
|
|
 |
| Ostatnio zmieniony przez OCC Senior 2013-09-13, 16:43, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Wydra [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-09-13, 17:27
|
|
|
oni maja to przestawiane na dachu? bo w poniedziałek stała i miała to z przodu, sytuacja dość ciekawa bo też stala za linia ciągłą, stała na terenie gdzie nie było oznaczenia że będzie fotoradar, dziwna sprawa bo gdyby z ITD to nie była by ona na SK.... |
|
|
|
 |
T_rex
Motocykl: mam
Imię: Piotr
Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 571 Skąd: ślaskie
|
Wysłany: 2013-09-13, 19:33
|
|
|
Wydra nie męcz się , zobacz
http://www.dziennikzachod...obacz,id,t.html
A tu w starej felicji
http://www.youtube.com/wa...d&v=l0rxILfCPrE
A tu terminy wystawiania FR w Porębie na wrzesień
| Cytat: | | Fotoradar w Porębie: W których dniach sprawdzi prędkość kierowców przy DK 78? 2, 3, 4 i 5 września między godziną 7 a 15 oraz 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23 i 24 września między godziną 8 a 20. |
Z portalu http://zawiercie.naszemia...-fotoradar.html
Jeszcze coś niejasne? |
_________________ Gdy siadam na moto czuję ze spalam benzynę, w samochodzie tylko ją zużywam. |
| Ostatnio zmieniony przez T_rex 2013-09-13, 19:34, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-09-13, 19:34
|
|
|
| T_rex napisał/a: |
Już w temacie, wczoraj w jakiś tam wiadomościach tv usłyszałem że policjani nie przechodza badań psychiatrycznych? chyba że na własną prośbę ? |
Masz cudnie i zajebiście błędne informacje. |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
|
|
|
 |
Edisiewicz

Motocykl: vfr 800 vtec
Imię: Marek
Wiek: 45 Dołączył: 17 Sie 2010 Posty: 648 Skąd: Chelsea(Czeladź)
|
Wysłany: 2013-09-17, 17:52
|
|
|
Ehh niedawno dostałem fotke od tych ciuli z Poręby :/, tamtejsza straż miejsca składa się z 2 strażaków....
| Wydra napisał/a: | | stała na terenie gdzie nie było oznaczenia że będzie fotoradar | Ostatnio widziałem "zerwaną" tabliczkę z oznaczeniem fotoradaru tam - pozostał tylko dystans... |
|
|
|
 |
T_rex
Motocykl: mam
Imię: Piotr
Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 571 Skąd: ślaskie
|
Wysłany: 2013-09-18, 21:26
|
|
|
| Abaddon napisał/a: | | T_rex napisał/a: |
Już w temacie, wczoraj w jakiś tam wiadomościach tv usłyszałem że policjani nie przechodza badań psychiatrycznych? chyba że na własną prośbę ? |
Masz cudnie i zajebiście błędne informacje. |
A lekarz ci się nie przypi...ł do refleksu , bo mój post , to tak ze stycznia był...
Czyli mówisz że to wszystko pod 997 , to badane przez psychiatrę ? |
_________________ Gdy siadam na moto czuję ze spalam benzynę, w samochodzie tylko ją zużywam. |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-09-20, 16:30
|
|
|
| Przeczytaj artykuł wrzucony przez soprano, może coś zrozumiesz... |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
• • • •  |