|
Skuteczna policja... |
| Autor |
Wiadomość |
Wydra [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-01-12, 14:08
|
|
|
| emil napisał/a: | | przecież musieli mieć czas po akcji, żeby się przebrać w moro.... |
|
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
Wysłany: 2013-01-12, 14:11
|
|
|
Dokładnie tak jak EMIL gada bo oddalili sie po 15 minutach buszowania myslalem ze mi wejdą na maszyne i mnie zabiją... i wtedy podjechali SOK pewnie dostali cynk że już można.... Jak ich mechanik zje... zwrócił uwage że po fakcie to powiedzieli "od której wy jestescie w pracy a od ktorej my".............................................................................
................................................................................................................................
..................................................................................................................................
..................................................................................................................................
..................................................................................................................................
..................................................................................................................................
..................................................................................................................................
.................................................................................................................................. |
_________________ Moje wszystkie moto: http://www.bikepics.com/members/michal87sc/
http://www.michaljeczak.flog.pl
https://www.facebook.com/...54797774?ref=hl
 |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
Wysłany: 2013-01-12, 14:14
|
|
|
| Abaddon napisał/a: | | Michal87sc napisał/a: | | że nie potrafią zrobić porządku z cfelami z park partner i wypałować tych przygłupów co wagony otwierają |
Cwelami to się powinna chyba zająć Straż Miejska, a co do otwierania wagonów, to powiedz mi- gdzie jest "Wasz" SOK |
A ja myślę że SOK są tylko od kolei, a POLICJA od ogólnie pojętego porządku i dbania o prawo w kraju... jeśli SOK sobie nie radzi to i POLICJA powinna wjechać na pełnej ..........
Albo maszynista powinien mieć AK47 na maszynie ze 3 by odstrzelili to by sie skonczylo.... |
_________________ Moje wszystkie moto: http://www.bikepics.com/members/michal87sc/
http://www.michaljeczak.flog.pl
https://www.facebook.com/...54797774?ref=hl
 |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-01-12, 14:46
|
|
|
Michał, po to tworzone są odpowiednie służby, żeby każda zajmowała się swoją działką.
Poza tym, SOK ma swoich "miszczuf"
 |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-01-12, 14:59
|
|
|
| Cieć w markecie nie ma tych uprawnień, które ma policja... poczytaj jakie uprawnienia ma SOK i do czego został stworzony. |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-01-12, 16:27
|
|
|
| Michal87sc napisał/a: | | sokista wczoraj mial z 60 - 70 lat... |
... roboty? |
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2013-01-12, 19:38
|
|
|
Policja jest od niszczenia szkodliwej dla zdrowia wódkji.
Najczęsciej niszczą wódkie w radiowozach pod lasem.
Michaś nie pier... bo znam nie jedną "firmę" z kampanii węglowej. U nas węgiel z wagonów to był cały przemysł i znam rodziny co się z tego utrzymywały. Nie tylko alkoholiki co potrzebowały żeby przepić. I ci sami ludzie jak mieli możliwość poszli do normalnej roboty ale Ty byś oczywiście do nich strzelał bo na wagon włażą. |
_________________
Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu. |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-01-12, 21:15
|
|
|
prezesartur, Twoje zdanie o policji zna chyba już każdy na forum, więc nie zabłyśniesz... możesz co najwyżej zamigotać...
Niemniej jednak szanuję je... |
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2013-01-12, 22:23
|
|
|
| Abaddon napisał/a: | | prezesartur, Twoje zdanie o policji zna chyba już każdy na forum |
Jak rozumię literówka. Nie szkodzi poprawię.
| Abaddon napisał/a: | | prezesartur, Twoje zdanie o policji ma chyba już każdy na forum |
|
_________________
Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu. |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-01-12, 22:25
|
|
|
| Skoro to podnosi Twoje EGO, to niech tak zostanie... odpuszczam. |
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2013-01-13, 00:08
|
|
|
Dedykacja dla Michaszka.
 |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|