|
Skuteczna policja... |
| Autor |
Wiadomość |
baton [Usunięty]
|
|
|
|
 |
ozon

Motocykl: FZ6
Imię: olek
Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 512 Skąd: Wojkowice/Tarn. Gory
|
Wysłany: 2012-10-01, 17:39
|
|
|
nie ogarniam ehhh |
_________________ Moto Jest Jak MediaMarkt- Nie Dla Idiotow...
Hornet Turysta.... |
|
|
|
 |
OCC Senior
sorry but without me
Motocykl: to zło
Imię: róży
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2123 Skąd: przychodzę?
|
Wysłany: 2012-12-28, 09:58
|
|
|
Temat mandatowozów ITD
Dostał już ktoś mandat? Na jakich trasach jeżdżą na Śląsku?
Z tego co ja słyszałem w radiu walą foty równo wszystkim przekraczającym +22km/h. |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
|
|
|
 |
OCC Senior
sorry but without me
Motocykl: to zło
Imię: róży
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2123 Skąd: przychodzę?
|
Wysłany: 2012-12-28, 14:06
|
|
|
czyli po Śląsku jeźdzą dwa - Focus i Mondeo a ich rejestracje to WE xxxCW.
Trzeba przyfilować gdzie jeżdżą.
o ile głowicę ciężko zauważyć to te dwa dodatkowe halogeny bezpośrednio pod rejestracją już łatwiej (nie mają ich zwykłe mondeo - z tego co po grafice poszukałem).
Z tyłu też coś jest?
ps.
| Cytat: | Z tyłu nieoznakowanego auta ITD zobaczycie co najmniej dwie anteny. Pierwsza to antena CB, druga to antena służąca do natychmiastowego transferu zdjęć do bazy Inspekcji Transportu Drogowego.
Ostatnim elementem są mocno przyciemnione tylne szyby. Oczywiście na naszych drogach jest wiele tego typu aut, ale wcale nie aż tak dużo nowych Fordów Mondeo i Focusów ma tak „upiększone” tylne okna. |
 |
| Ostatnio zmieniony przez OCC Senior 2012-12-28, 14:22, w całości zmieniany 6 razy |
|
|
|
 |
emil

Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3698 Skąd: somalia
|
Wysłany: 2012-12-28, 16:37
|
|
|
wszędzie jeżdżą, najczęściej dtś i a4, z czego dochodzi im jeszcze srebrny peugeot expert na rej. SK.
U nas są dwa czarne, modneo sedan i focus kombi, ostatnio jechały jeden za drugim.
Ten srebrny expert zatrzymuje od razu, a czarnuchy już ponoć nie. |
_________________ a nie bede nikogo obrazal.. |
|
|
|
 |
Kamyk
Motocykl: Fazer, tyle, że goły:)
Imię: Paweł
Wiek: 40 Dołączył: 09 Kwi 2010 Posty: 293 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2012-12-28, 16:41
|
|
|
| Wszystko to przez tego ryżego pedała i łysego cwela, pensje w rządzie i sejmie niech obcinają a nie z ludzi łacha drą... |
_________________ ale po co? |
|
|
|
 |
OCC Senior
sorry but without me
Motocykl: to zło
Imię: róży
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2123 Skąd: przychodzę?
|
Wysłany: 2012-12-28, 17:19
|
|
|
| emil napisał/a: | | ostatnio jechały jeden za drugim. |
kumulacja? czyli zamiast jednego mandatu od razu dostaje się dwa.
Pomysłowe.
| Kamyk napisał/a: | | Wszystko to przez tego ryżego pedała i łysego cwela, |
niby tak, ale też jest coś w tym , ze zaczniemy jeździć wolniej.
Szkoda tylko, że nie przewidzieli opcji warna. Mogliby rozesłać jedno darmowe pouczenie na dany nr samochodu jako warn.
zastanawia mnie czy mogą walić foty samochodom jadącym z naprzeciwka kiedy pasy oddzielone są barierami energochłonnymi. Na logikę rejestracja powinna być zasłonięta przez barierę.
To ważna informacja właśnie dla takich tras jak A4 czy DTŚ gdzie można wypatrywać tych dwóch, trzech samochodów jadąc w tą samą co one strone. W innym przypadku już kiszka. |
| Ostatnio zmieniony przez OCC Senior 2012-12-28, 17:32, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
Butan

Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011 Posty: 597 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
Wysłany: 2012-12-28, 17:56
|
|
|
| niby tak, ale też jest coś w tym , ze zaczniemy jeździć wolniej. |
|
|
|
 |
Kamyk
Motocykl: Fazer, tyle, że goły:)
Imię: Paweł
Wiek: 40 Dołączył: 09 Kwi 2010 Posty: 293 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2012-12-28, 18:01
|
|
|
| OCC Senior napisał/a: | niby tak, ale też jest coś w tym , ze zaczniemy jeździć wolniej.
Szkoda tylko, że nie przewidzieli opcji warna. Mogliby rozesłać jedno darmowe pouczenie na dany nr samochodu jako warn. |
No i tutaj pozwolę się nie zgodzić, bo lepsze prewencyjnie jest jest kiedy wiesz o tym, że wyłapałeś mandat...
Dlaczego? ponieważ masz świadomość, że kolejne wykroczenie odpowiednio punktowane może kosztować utratę prawka. A tak to śmigasz jak chcesz bo ITD może stać ale nie musi, może jeździć ale wcale nie wiesz gdzie...a po czasie dostajesz kilka zdjęć i po prawku, żadnej prewencji po prostu zwykłe i jawne łatanie dziury budżetowej najłatwiejszym kosztem.
Swoją drogą za chwilę nawet listonosz będzie mógł wlepić mandat za określone wykroczenia, tak rozszerzają uprawnienia niektórych służb. ITD też najpierw miało się zajmować samochodami o DMC pow. 3,5tony. Tak wszyscy razem z politykami narzekali na to co wyprawia straż miejska, że ich fotoradary są tylko żeby zarabiać kasę dla gminy a teraz jakoś nikogo to w oczy nie kłuje bo kasa idzie do budżetu państwa ja się pytam gdzie teraz są te wszystkie klakiery zwane politykami...
Szkoda że dla rudego zabrakło miejsca w samolocie... może byłby spokój obiecywał frajer Irlandię a jedyne co udało mu się zrobić to podnieść VAT, i wiek emerytalny... |
_________________ ale po co? |
|
|
|
 |
Butan

Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011 Posty: 597 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
Wysłany: 2012-12-28, 18:02
|
|
|
Wydaje mi się że nie zaczniemy... . Nikt "przy korycie "nie chce aby kierowcy jezdzili wolniej a jeśli tak się stanie to postawią więcej ograniczeń bo nie o bezpieczeństwo tu chodzi a jedynie o wpływy do budżetu |
|
|
|
 |
Butan

Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011 Posty: 597 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
Wysłany: 2012-12-28, 18:13
|
|
|
Kamyk, zgadzam się ale nie ze wszystkim
Żyję trochę dłużej i nie mam już złudzeń. Czy będzie to rudy czy zielony czy kurdupel czy wielkolud to jednego możesz być pewien - ważniejsze jest dla takiego to żeby on miał za co latać po całym świecie niż to czy Ty masz na chleb |
|
|
|
 |
Butan

Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011 Posty: 597 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
Wysłany: 2012-12-28, 18:18
|
|
|
aaaa zapomniałem uprzedzić że przed wyborami wszyscy będą strasznie krytykować te radary (nawet ci którzy je wprowadzili ) a po wyborach będzie jak zawsze ...... |
|
|
|
 |
Wydra [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-12-28, 19:25
|
|
|
| bardzo częśto trasa, katowice - siewierz, siewierz= częstochowa |
|
|
|
 |
T_rex
Motocykl: mam
Imię: Piotr
Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 571 Skąd: ślaskie
|
|
|
|
 |
|
|