Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Skuteczna policja...
Autor Wiadomość
baton
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-01, 17:31   

http://www.sadistic.pl/lot-vt71580.htm
 
 
ozon 


Motocykl: FZ6
Imię: olek
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 512
Skąd: Wojkowice/Tarn. Gory
Wysłany: 2012-10-01, 17:39   

nie ogarniam ;/ ehhh
_________________
Moto Jest Jak MediaMarkt- Nie Dla Idiotow...

Hornet Turysta.... :D
 
 
 
OCC Senior 
sorry but without me

Motocykl: to zło
Imię: róży
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 2123
Skąd: przychodzę?
Wysłany: 2012-12-28, 09:58   

Temat mandatowozów ITD

Dostał już ktoś mandat? Na jakich trasach jeżdżą na Śląsku?

Z tego co ja słyszałem w radiu walą foty równo wszystkim przekraczającym +22km/h.
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-28, 10:08   

Pacz tu ----> http://www.wykop.pl/ramka...-z-fotoradarem/
 
 
OCC Senior 
sorry but without me

Motocykl: to zło
Imię: róży
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 2123
Skąd: przychodzę?
Wysłany: 2012-12-28, 14:06   

czyli po Śląsku jeźdzą dwa - Focus i Mondeo a ich rejestracje to WE xxxCW.
Trzeba przyfilować gdzie jeżdżą.




o ile głowicę ciężko zauważyć to te dwa dodatkowe halogeny bezpośrednio pod rejestracją już łatwiej (nie mają ich zwykłe mondeo - z tego co po grafice poszukałem).


Z tyłu też coś jest?

ps.

Cytat:
Z tyłu nieoznakowanego auta ITD zobaczycie co najmniej dwie anteny. Pierwsza to antena CB, druga to antena służąca do natychmiastowego transferu zdjęć do bazy Inspekcji Transportu Drogowego.

Ostatnim elementem są mocno przyciemnione tylne szyby. Oczywiście na naszych drogach jest wiele tego typu aut, ale wcale nie aż tak dużo nowych Fordów Mondeo i Focusów ma tak „upiększone” tylne okna.


Ostatnio zmieniony przez OCC Senior 2012-12-28, 14:22, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
emil 


Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3698
Skąd: somalia
Wysłany: 2012-12-28, 16:37   

wszędzie jeżdżą, najczęściej dtś i a4, z czego dochodzi im jeszcze srebrny peugeot expert na rej. SK.

U nas są dwa czarne, modneo sedan i focus kombi, ostatnio jechały jeden za drugim.

Ten srebrny expert zatrzymuje od razu, a czarnuchy już ponoć nie.
_________________
a nie bede nikogo obrazal..
 
 
Kamyk 

Motocykl: Fazer, tyle, że goły:)
Imię: Paweł
Wiek: 40
Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 293
Skąd: Tychy
Wysłany: 2012-12-28, 16:41   

Wszystko to przez tego ryżego pedała i łysego cwela, pensje w rządzie i sejmie niech obcinają a nie z ludzi łacha drą...
_________________
ale po co?
 
 
OCC Senior 
sorry but without me

Motocykl: to zło
Imię: róży
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 2123
Skąd: przychodzę?
Wysłany: 2012-12-28, 17:19   

emil napisał/a:
ostatnio jechały jeden za drugim.

kumulacja? czyli zamiast jednego mandatu od razu dostaje się dwa.
Pomysłowe.
Kamyk napisał/a:
Wszystko to przez tego ryżego pedała i łysego cwela,

niby tak, ale też jest coś w tym , ze zaczniemy jeździć wolniej.
Szkoda tylko, że nie przewidzieli opcji warna. Mogliby rozesłać jedno darmowe pouczenie na dany nr samochodu jako warn.


zastanawia mnie czy mogą walić foty samochodom jadącym z naprzeciwka kiedy pasy oddzielone są barierami energochłonnymi. Na logikę rejestracja powinna być zasłonięta przez barierę.
To ważna informacja właśnie dla takich tras jak A4 czy DTŚ gdzie można wypatrywać tych dwóch, trzech samochodów jadąc w tą samą co one strone. W innym przypadku już kiszka.
Ostatnio zmieniony przez OCC Senior 2012-12-28, 17:32, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Butan 


Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011
Posty: 597
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2012-12-28, 17:56   

niby tak, ale też jest coś w tym , ze zaczniemy jeździć wolniej.
 
 
Kamyk 

Motocykl: Fazer, tyle, że goły:)
Imię: Paweł
Wiek: 40
Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 293
Skąd: Tychy
Wysłany: 2012-12-28, 18:01   

OCC Senior napisał/a:
niby tak, ale też jest coś w tym , ze zaczniemy jeździć wolniej.
Szkoda tylko, że nie przewidzieli opcji warna. Mogliby rozesłać jedno darmowe pouczenie na dany nr samochodu jako warn.


No i tutaj pozwolę się nie zgodzić, bo lepsze prewencyjnie jest jest kiedy wiesz o tym, że wyłapałeś mandat...
Dlaczego? ponieważ masz świadomość, że kolejne wykroczenie odpowiednio punktowane może kosztować utratę prawka. A tak to śmigasz jak chcesz bo ITD może stać ale nie musi, może jeździć ale wcale nie wiesz gdzie...a po czasie dostajesz kilka zdjęć i po prawku, żadnej prewencji po prostu zwykłe i jawne łatanie dziury budżetowej najłatwiejszym kosztem.
Swoją drogą za chwilę nawet listonosz będzie mógł wlepić mandat za określone wykroczenia, tak rozszerzają uprawnienia niektórych służb. ITD też najpierw miało się zajmować samochodami o DMC pow. 3,5tony. Tak wszyscy razem z politykami narzekali na to co wyprawia straż miejska, że ich fotoradary są tylko żeby zarabiać kasę dla gminy a teraz jakoś nikogo to w oczy nie kłuje bo kasa idzie do budżetu państwa ja się pytam gdzie teraz są te wszystkie klakiery zwane politykami...
Szkoda że dla rudego zabrakło miejsca w samolocie... może byłby spokój obiecywał frajer Irlandię a jedyne co udało mu się zrobić to podnieść VAT, i wiek emerytalny...
_________________
ale po co?
 
 
Butan 


Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011
Posty: 597
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2012-12-28, 18:02   

Wydaje mi się że nie zaczniemy... . Nikt "przy korycie "nie chce aby kierowcy jezdzili wolniej a jeśli tak się stanie to postawią więcej ograniczeń bo nie o bezpieczeństwo tu chodzi a jedynie o wpływy do budżetu :angry
 
 
Butan 


Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011
Posty: 597
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2012-12-28, 18:13   

Kamyk, zgadzam się ale nie ze wszystkim :D
Żyję trochę dłużej i nie mam już złudzeń. Czy będzie to rudy czy zielony czy kurdupel czy wielkolud to jednego możesz być pewien - ważniejsze jest dla takiego to żeby on miał za co latać po całym świecie niż to czy Ty masz na chleb :angry
 
 
Butan 


Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011
Posty: 597
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2012-12-28, 18:18   

aaaa zapomniałem uprzedzić że przed wyborami wszyscy będą strasznie krytykować te radary (nawet ci którzy je wprowadzili :D ) a po wyborach będzie jak zawsze ...... :angry
 
 
Wydra
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-28, 19:25   

bardzo częśto trasa, katowice - siewierz, siewierz= częstochowa
 
 
T_rex 

Motocykl: mam
Imię: Piotr
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 571
Skąd: ślaskie
Wysłany: 2012-12-28, 22:49   

:>

http://www.youtube.com/wa...layer_embedded#!
_________________
Gdy siadam na moto czuję ze spalam benzynę, w samochodzie tylko ją zużywam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/