|
Biorę Ślub za MIESIĄC!! 9 Czerwca 2012 W SOBOTĘ!! |
| Autor |
Wiadomość |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
Cortex

Motocykl: -
Imię: Rrrrr
Dołączył: 18 Gru 2010 Posty: 1443 Skąd: Zabrze, Gliwice
|
Wysłany: 2012-05-15, 06:46
|
|
|
i ja sie postaram |
_________________ amicus certus in re incerta cernitur
 |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
Adek

Motocykl: Virago 535
Imię: Adrian
Wiek: 38 Dołączył: 11 Maj 2012 Posty: 43 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-05-15, 12:00
|
|
|
ja tu nowy jestem, ale jak się uda to również chętnie wpadnę i poznam przy okazji parę osób Ze szmatką przelecę wcześniej żeby trochę chromem poświecić |
| Ostatnio zmieniony przez Adek 2012-05-15, 12:01, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-05-29, 12:44
|
|
|
Michaś , widze ze wybiera się do Ciebie troche ludzi. Mam nadzieję że wiesz o swoim slubie i planowanej obstawie ? Bo wiesz , flaszka na maszyne Cie nie minie (żeby wypić za Wasze zdrowie ) |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
Wysłany: 2012-05-29, 12:58
|
|
|
A ty dalej o jednym, a więc odpowiem tak:
Co do wódki to powiem szczerze że na pewno jak sie zjawi kilkadziesiąt motonitów to braknie, ale wierze w to że na parade sie jedzie jak sie ma na to ochote, sam byłem i nie oczekiwałem żadnej wódki w zamian... (sam mnie wyciągnąłeś tam z TYCHÓW 15.10.2011)
Kto będzie chciał (kto pierwszy ten lepszy) to dostanie, ale myśle że tu chodzi o to bardziej żeby zrobił motocyklista motocykliście obstawe, ja na pewno zrobie innemu motocykliście również chętnie (jeśli będe dysponował czasem) |
_________________ Moje wszystkie moto: http://www.bikepics.com/members/michal87sc/
http://www.michaljeczak.flog.pl
https://www.facebook.com/...54797774?ref=hl
 |
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2012-05-29, 18:58
|
|
|
| Połowa jedzie bo oczekuje wódki druga połowa jedzie bo oczekuje panny młodej. |
_________________
Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu. |
|
|
|
 |
zeno [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-05-29, 19:15
|
|
|
| prezesartur napisał/a: | | Połowa jedzie bo oczekuje wódki druga połowa jedzie bo oczekuje panny młodej. |
to po co tam mlody? |
|
|
|
 |
benzin
Motocykl: V-Raptor
Imię: Panicz
Wiek: 82 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 957 Skąd: na telefon
|
Wysłany: 2012-05-29, 19:16
|
|
|
| zeno napisał/a: | | to po co tam mlody? |
ktoś musi być kamerzystą
full HaDe |
_________________ defloracje, tanio, dojeżdzam |
|
|
|
 |
zeno [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-05-29, 19:18
|
|
|
| benzyna nie spamuj bo mlody wroci i zas załozy ze 4 tematy z zapytaniem czemu ma gnoj w temacie i jeszcze pasek dostanie przy okazji. wesele sie nie uda potem i bedzie na ciebie |
|
|
|
 |
Cortex

Motocykl: -
Imię: Rrrrr
Dołączył: 18 Gru 2010 Posty: 1443 Skąd: Zabrze, Gliwice
|
Wysłany: 2012-05-29, 19:18
|
|
|
a trzecia połowa jedzie po to żeby spuścić
michasiowi |
_________________ amicus certus in re incerta cernitur
 |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-05-29, 19:32
|
|
|
Ja pierdziu.....i po co Ci sie żenic. Rozdasz gorzałę , zone Ci zerżna i jeszcze
mozna dostac.
Ale tradycja ma zostać tradycja.
[ Dodano: 2012-05-29, 19:33 ]
| Michal87sc napisał/a: | | ale wierze w to że na parade sie jedzie jak sie ma na to ochote, sam byłem i nie oczekiwałem żadnej wódki w zamian |
tradycja , Michas , tradycja.............
[ Dodano: 2012-05-29, 19:34 ]
| mała* napisał/a: | | Cris napisał/a: | | Bo wiesz , flaszka na maszyne Cie nie minie |
| Michal87sc napisał/a: | | A ty dalej o jednym |
i co się dziwisz, jakbyś pijusa nie znał? Crisa interesuje tylko vodka, kobitki i dobre żarcie |
Edzia , jakbys mnie znała od urodzenia. |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
zeno [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-05-29, 19:34
|
|
|
| o rznieciu zony to tys dopiero napisal Cris. a podobno tak sie lubicie z michasiem |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-05-29, 19:40
|
|
|
| prezesartur napisał/a: | | Połowa jedzie bo oczekuje wódki druga połowa jedzie bo oczekuje panny młodej. |
nie kłam zeno , nie kłam.....lubicie , nie lubicie. Nic do chłopa nie mam.
[ Dodano: 2012-05-29, 19:42 ]
Ale z drugiej strony mam tez słabą silna wole i trudno by mi było odmówić..... |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
|
|