|
Biorę Ślub za MIESIĄC!! 9 Czerwca 2012 W SOBOTĘ!! |
| Autor |
Wiadomość |
Zen.

Motocykl: CB 500
Imię: Dominika
Wiek: 35 Dołączyła: 14 Kwi 2010 Posty: 95 Skąd: SO
|
Wysłany: 2012-05-07, 20:47
|
|
|
| to ja też postaram się dołączyć do robienia tego hałasu ;p |
|
|
|
 |
Cortex

Motocykl: -
Imię: Rrrrr
Dołączył: 18 Gru 2010 Posty: 1443 Skąd: Zabrze, Gliwice
|
Wysłany: 2012-05-07, 20:48
|
|
|
| Off... |
_________________ amicus certus in re incerta cernitur
 |
|
|
|
 |
benzin
Motocykl: V-Raptor
Imię: Panicz
Wiek: 82 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 957 Skąd: na telefon
|
Wysłany: 2012-05-07, 20:52
|
|
|
| Off... |
_________________ defloracje, tanio, dojeżdzam |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-05-07, 21:41
|
|
|
Chyba dawno pasków nie było, co?  |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
Żabka

Motocykl: na razie 'plecaczek'
Imię: Ania
Wiek: 33 Dołączyła: 05 Maj 2012 Posty: 1972 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-05-07, 21:45
|
|
|
Jeżeli tylko znajdę zadupek to oczywiście |
_________________ Królowa swego losu, księżniczka własnej bajki. |
|
|
|
 |
Szycha
Motocykl: Aeon Crossland 300
Imię: Marcin
Wiek: 42 Dołączył: 07 Maj 2012 Posty: 22 Skąd: DĄBROWA GÓRNICZA
|
Wysłany: 2012-05-07, 22:49
|
|
|
| siemanko sluchaj jezeli ci odpowiada rowniez eskorta quada ktory moze zrobic troche halasu to ja z mila checia sie zjawie pozdro |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-05-07, 22:59
|
|
|
| Będę swoim skuterkiem... Wydra zapewne pojawi się na swoim motocyklu. |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-05-07, 23:44
|
|
|
| A co zrobisz jak przyjedzie wiecej jak 15 ? Starczy Ci tego "dobra" ? |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
Ice man

Motocykl: GSXR 1100, FZ1
Imię: Tomek
Wiek: 35 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1045 Skąd: DG
|
Wysłany: 2012-05-08, 01:34
|
|
|
| Abaddon napisał/a: | | Chyba dawno pasków nie było, co? Obrazek | to ja poprosz bo straciłem szacun na termie.
Zabka jak bys przypominałą michaszka to bym cie wzioł ale tak to zapomnij |
_________________ STRZEMIESZYCE - DZIWKI SZAMPAN STRZELANINY
 |
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2012-05-08, 07:14
|
|
|
| Żabka napisał/a: | Jeżeli tylko znajdę zadupek to oczywiście |
Weź przykład ze mnie, rower też ma dwa koła. |
|
|
|
 |
jojko91spi
:ŻAJEBISTY FACET:

Motocykl: CBR F4i + ćwiartka do pola ;]
Imię: Tomek
Wiek: 35 Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 505 Skąd: Piekary Śląskie
|
Wysłany: 2012-05-08, 18:36
|
|
|
Brosik, ale ty nie masz za brzydka dupe zeby ktos Cie wzial na zadupek :p
a zeby nie bylo OT to powiem ze bede haha ( po raz 2?:P) |
_________________ : :: ::: :Morał jest krótki i niektórym znany: ::: :: :
: :: ::: :Gdy nie ma warunków wolniej zapierdalamY: ::: :: :
 |
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2012-05-08, 18:43
|
|
|
Nie oceniaj mojej pupci Tomuś hahaha
Ja też będę. |
|
|
|
 |
Wydra [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-05-08, 18:45
|
|
|
z chęcią bym wpadł ale pracuje
ale zaraz bo to o 15, więc dam rade a paragrafy jak szybko wziąć rozwód mam już wydrukowane, jutro dam do oprawienia |
| Ostatnio zmieniony przez Wydra 2012-05-08, 18:46, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|