|
Biorę Ślub za MIESIĄC!! 9 Czerwca 2012 W SOBOTĘ!! |
| Autor |
Wiadomość |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2012-05-11, 12:41
|
|
|
| ralfązo napisał/a: | | brosik-grosik mówi ze w realu jesteś inny |
Michaszek nie spierdziel tego |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2012-05-11, 14:54
|
|
|
magik --> przca ja dziewica jestem
| Michal87sc napisał/a: | | street_angel, To po co w ogóle jakikolwiek ślub |
a no widzisz Michaś czasami jest tak że w związku pojawia się małe szczęście (najpierw jest małe potem jest wielkie --> czyt. dziecko ) i wtedy wszystkie sprawy cywilno - prawne wolałabym mieć uregulowane
ślub dla mnie to czysta formalność
PS. Michaś jak jesteś taki wierzący to wierz zapewne że sex po ślubie
sorrki nie mogłam się powstrzymać |
|
|
|
 |
Wydra [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-05-11, 17:23
|
|
|
| Cris napisał/a: | | Mną się nie przejmuj. Będę czy tego chcesz czy nie. |
no to lipa michałku bo w takim razie ja też się pojawię co byś tu nie napisał |
|
|
|
 |
Edisiewicz

Motocykl: vfr 800 vtec
Imię: Marek
Wiek: 45 Dołączył: 17 Sie 2010 Posty: 648 Skąd: Chelsea(Czeladź)
|
Wysłany: 2012-05-11, 18:05
|
|
|
street_angel, a Ty wierząca jesteś? Jak nie to udowodnij :D |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-05-12, 01:09
|
|
|
| Abaddon sam się zabierze... jeszcze na tyle kumaty jest, co by na miejsce dojechać... |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2012-05-12, 14:07
|
|
|
| Edisiewicz napisał/a: | street_angel, a Ty wierząca jesteś? Jak nie to udowodnij |
nic nie będę udowadniać musi moje słowo wystarczyć |
|
|
|
 |
SKURA

Motocykl: LEGENDY PRL
Imię: ADAM
Wiek: 40 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 648 Skąd: D-G
|
Wysłany: 2012-05-12, 17:04
|
|
|
to mowisz michaszku ze 9 czerwca dostaniesz na palec wykrywacz klamst i bedziesz sterowany gps..:)
A serio slub jest mi potzrebny jak starej kur...majtki:)
Zreszta jeszcze sie taka nie urodzila ktora by mnie chciala:) |
_________________ Facebok-AJS Dabrowa gornicza
REGULACJE ZAWORÓW,REGULACJE GAŻNIKÓW,SYNCHRONIZACJA GAZNIKOW,WYMIANA PLYNÓW,FILTRÓW,
Oraz inne rzeczy serwisowe.....ZAPRASZAM
 |
| Ostatnio zmieniony przez SKURA 2012-05-12, 17:05, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
ralfązo
Motocykl: był 600 i 900
Imię: RALF
Dołączył: 06 Maj 2010 Posty: 1352 Skąd: Hindenburg
|
Wysłany: 2012-05-12, 18:15
|
|
|
| Off... |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2012-05-12, 19:10
|
|
|
| Off... |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2012-05-12, 21:25
|
|
|
| Off... |
|
|
|
 |
SKURA

Motocykl: LEGENDY PRL
Imię: ADAM
Wiek: 40 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 648 Skąd: D-G
|
Wysłany: 2012-05-13, 05:24
|
|
|
| Off... |
_________________ Facebok-AJS Dabrowa gornicza
REGULACJE ZAWORÓW,REGULACJE GAŻNIKÓW,SYNCHRONIZACJA GAZNIKOW,WYMIANA PLYNÓW,FILTRÓW,
Oraz inne rzeczy serwisowe.....ZAPRASZAM
 |
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2012-05-13, 08:21
|
|
|
| Off... |
_________________
Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu. |
|
|
|
 |
T_rex
Motocykl: mam
Imię: Piotr
Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 571 Skąd: ślaskie
|
Wysłany: 2012-05-13, 17:48
|
|
|
Fajnie sobie Abaddon z tym Off wykombinowałeś, wyglada jakby uzytkownik chciał coś powiedzieś, ...już nabiera powietrze i...tylko puszcza bąka , zaraz zaraz tylko mi tego nie wykropkuj , jak Cię głaskam.
A no i coś w temacie mnie chyba tam nie będzie |
_________________ Gdy siadam na moto czuję ze spalam benzynę, w samochodzie tylko ją zużywam. |
|
|
|
 |
|
|