|
Biorę Ślub za MIESIĄC!! 9 Czerwca 2012 W SOBOTĘ!! |
| Autor |
Wiadomość |
Zen.

Motocykl: CB 500
Imię: Dominika
Wiek: 35 Dołączyła: 14 Kwi 2010 Posty: 95 Skąd: SO
|
Wysłany: 2012-05-13, 23:26
|
|
|
ja tam bym z checią przeczytała co kolega SKURA wyskrobał a tu taki zielony psikus ;p
Jestem pod wielkim wrażeniem jak z tematu na temat Ślubu Michała zeszliście na temat ogólnej idei tego wynalazku. Jak by nie było to chyba spora ta obstawa będzie, fajnie pozazdroscić |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
Zen.

Motocykl: CB 500
Imię: Dominika
Wiek: 35 Dołączyła: 14 Kwi 2010 Posty: 95 Skąd: SO
|
Wysłany: 2012-05-14, 14:20
|
|
|
no przecież pisałam wcześniej że postaram się pojawić |
|
|
|
 |
SKURA

Motocykl: LEGENDY PRL
Imię: ADAM
Wiek: 40 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 648 Skąd: D-G
|
Wysłany: 2012-05-14, 15:16
|
|
|
| Od tego służy PW Skurko... |
_________________ Facebok-AJS Dabrowa gornicza
REGULACJE ZAWORÓW,REGULACJE GAŻNIKÓW,SYNCHRONIZACJA GAZNIKOW,WYMIANA PLYNÓW,FILTRÓW,
Oraz inne rzeczy serwisowe.....ZAPRASZAM
 |
|
|
|
 |
Butan

Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011 Posty: 597 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
Wysłany: 2012-05-14, 21:25
|
|
|
To może i ja wpadnę ?
Z Dąbrowy to mam blisko |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2012-05-14, 21:28
|
|
|
| SKURA napisał/a: | | Skurko... |
ale się słodko zrobiło too może --> Skurusiu kochany
PS. Abbusiu nie morduj od razu |
| Ostatnio zmieniony przez street_angel 2012-05-14, 21:28, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
magik [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-05-14, 22:00
|
|
|
| street_angel napisał/a: | PS. Abbusiu nie morduj od razu | milcz młoda i do garów ucz sie gotować bo Ciebie to nikt nie zechce obojętnie czy ze świstkiem czy bez
PS wszyscy wiemy dlaczego tak sie upierasz przy opcji bez świstka bo Tobie już nie przysługuje prawo do włożenia białej sukni |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2012-05-14, 22:03
|
|
|
| magik napisał/a: | wszyscy wiemy dlaczego tak sie upierasz przy opcji bez świstka bo Tobie już nie przysługuje prawo do włożenia białej sukni |
musiałeś mnie rozszyfrowywać
| magik napisał/a: | | do garów ucz sie gotować |
gotować akurat potrafię |
|
|
|
 |
magik [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-05-14, 22:06
|
|
|
ponoc lubisz jak sie pisze prosto z mostu bez owijania w bawełne to po co sama owijasz |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-05-14, 22:07
|
|
|
| Jeśli nie skończycie OT, polecą kreski. |
|
|
|
 |
SKURA

Motocykl: LEGENDY PRL
Imię: ADAM
Wiek: 40 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 648 Skąd: D-G
|
Wysłany: 2012-05-14, 22:30
|
|
|
michalku nie czytaj tych bzdur ,lepiej obejrzyj to i sie zastanow bo miesiac jeszcze zostal
http://www.youtube.com/watch?v=lmzwREFv8dg |
_________________ Facebok-AJS Dabrowa gornicza
REGULACJE ZAWORÓW,REGULACJE GAŻNIKÓW,SYNCHRONIZACJA GAZNIKOW,WYMIANA PLYNÓW,FILTRÓW,
Oraz inne rzeczy serwisowe.....ZAPRASZAM
 |
|
|
|
 |
Miki72

Motocykl: Ducati Diavel Carbon Red 2011
Imię: Michał
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 514 Skąd: Myslowitz
|
Wysłany: 2012-05-14, 22:53
|
|
|
co za zbawienny knefel !
AB - "knefel" to nie przekleństwo |
_________________ Pozdrawiam
Miki
Jak wsiadasz na moto Twoja dusza wzlatuje w pół drogi do Nieba.Oby jej nie było tam bliżej niż z powrotem do Ciebie
www.motoautostrada.pl |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-05-14, 22:55
|
|
|
| Miki72 napisał/a: |
AB - "knefel" to nie przekleństwo |
Nie widzę nic zdrożnego |
| Ostatnio zmieniony przez Abaddon 2012-05-14, 22:55, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
Drzewo
Drzewo
Motocykl: HH919
Imię: Dawid
Dołączył: 03 Maj 2011 Posty: 192 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-05-14, 23:47
|
|
|
| W tym roku na żadnej obstawie ślubnej nie byłem, więc postaram się podjechać. |
_________________ http://www.moto-opinie.info/ - opinie na temat kurtek, kasków, opon i akcesoriów motocyklowych. |
|
|
|
 |
|
|