Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Biorę Ślub za MIESIĄC!! 9 Czerwca 2012 W SOBOTĘ!!
Autor Wiadomość
Zen. 


Motocykl: CB 500
Imię: Dominika
Wiek: 35
Dołączyła: 14 Kwi 2010
Posty: 95
Skąd: SO
Wysłany: 2012-05-13, 23:26   

ja tam bym z checią przeczytała co kolega SKURA wyskrobał a tu taki zielony psikus ;p

Jestem pod wielkim wrażeniem jak z tematu na temat Ślubu Michała zeszliście na temat ogólnej idei tego wynalazku. Jak by nie było to chyba spora ta obstawa będzie, fajnie pozazdroscić :)
 
 
Michal87sc 
Boski Valentino


Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39
Dołączył: 18 Wrz 2011
Posty: 3118
Skąd: 161 JO90NH
Wysłany: 2012-05-14, 13:42   

Zen., Również zapraszam.
_________________
Moje wszystkie moto: http://www.bikepics.com/members/michal87sc/

http://www.michaljeczak.flog.pl

https://www.facebook.com/...54797774?ref=hl
 
 
 
Zen. 


Motocykl: CB 500
Imię: Dominika
Wiek: 35
Dołączyła: 14 Kwi 2010
Posty: 95
Skąd: SO
Wysłany: 2012-05-14, 14:20   

no przecież pisałam wcześniej że postaram się pojawić :D
 
 
SKURA 


Motocykl: LEGENDY PRL
Imię: ADAM
Wiek: 40
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 648
Skąd: D-G
Wysłany: 2012-05-14, 15:16   

Od tego służy PW Skurko...
_________________
Facebok-AJS Dabrowa gornicza
REGULACJE ZAWORÓW,REGULACJE GAŻNIKÓW,SYNCHRONIZACJA GAZNIKOW,WYMIANA PLYNÓW,FILTRÓW,
Oraz inne rzeczy serwisowe.....ZAPRASZAM
 
 
 
Butan 


Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011
Posty: 597
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2012-05-14, 21:25   

To może i ja wpadnę ?
Z Dąbrowy to mam blisko :D
 
 
street_angel 

Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 5797
Skąd: xxx
Wysłany: 2012-05-14, 21:28   

SKURA napisał/a:
Skurko...

ale się słodko zrobiło :D too może --> Skurusiu kochany :D ;)

PS. Abbusiu nie morduj od razu :D
Ostatnio zmieniony przez street_angel 2012-05-14, 21:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
magik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-14, 22:00   

street_angel napisał/a:
PS. Abbusiu nie morduj od razu :D
milcz młoda i do garów ucz sie gotować bo Ciebie to nikt nie zechce obojętnie czy ze świstkiem czy bez :P

PS wszyscy wiemy dlaczego tak sie upierasz przy opcji bez świstka bo Tobie już nie przysługuje prawo do włożenia białej sukni :> B)
 
 
street_angel 

Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 5797
Skąd: xxx
Wysłany: 2012-05-14, 22:03   

magik napisał/a:
wszyscy wiemy dlaczego tak sie upierasz przy opcji bez świstka bo Tobie już nie przysługuje prawo do włożenia białej sukni :> B)

musiałeś mnie rozszyfrowywać :angry

magik napisał/a:
do garów ucz sie gotować

gotować akurat potrafię :P
 
 
magik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-14, 22:06   

ponoc lubisz jak sie pisze prosto z mostu bez owijania w bawełne to po co sama owijasz ??
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-14, 22:07   

Jeśli nie skończycie OT, polecą kreski.
 
 
SKURA 


Motocykl: LEGENDY PRL
Imię: ADAM
Wiek: 40
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 648
Skąd: D-G
Wysłany: 2012-05-14, 22:30   

michalku nie czytaj tych bzdur ,lepiej obejrzyj to i sie zastanow bo miesiac jeszcze zostal

http://www.youtube.com/watch?v=lmzwREFv8dg
_________________
Facebok-AJS Dabrowa gornicza
REGULACJE ZAWORÓW,REGULACJE GAŻNIKÓW,SYNCHRONIZACJA GAZNIKOW,WYMIANA PLYNÓW,FILTRÓW,
Oraz inne rzeczy serwisowe.....ZAPRASZAM
 
 
 
Miki72 


Motocykl: Ducati Diavel Carbon Red 2011
Imię: Michał
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 514
Skąd: Myslowitz
Wysłany: 2012-05-14, 22:53   

co za zbawienny knefel !



AB - "knefel" to nie przekleństwo :D
_________________
Pozdrawiam
Miki
Jak wsiadasz na moto Twoja dusza wzlatuje w pół drogi do Nieba.Oby jej nie było tam bliżej niż z powrotem do Ciebie
www.motoautostrada.pl
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-14, 22:55   

Miki72 napisał/a:

AB - "knefel" to nie przekleństwo :D

Nie widzę nic zdrożnego :D
Ostatnio zmieniony przez Abaddon 2012-05-14, 22:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Michal87sc 
Boski Valentino


Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39
Dołączył: 18 Wrz 2011
Posty: 3118
Skąd: 161 JO90NH
Wysłany: 2012-05-14, 23:29   

Butan napisał/a:
To może i ja wpadnę ?
Z Dąbrowy to mam blisko :D



Będę Wdzięczny ;)
_________________
Moje wszystkie moto: http://www.bikepics.com/members/michal87sc/

http://www.michaljeczak.flog.pl

https://www.facebook.com/...54797774?ref=hl
 
 
 
Drzewo 
Drzewo

Motocykl: HH919
Imię: Dawid
Dołączył: 03 Maj 2011
Posty: 192
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-05-14, 23:47   

W tym roku na żadnej obstawie ślubnej nie byłem, więc postaram się podjechać.
_________________
http://www.moto-opinie.info/ - opinie na temat kurtek, kasków, opon i akcesoriów motocyklowych.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/