|
Biorę Ślub za MIESIĄC!! 9 Czerwca 2012 W SOBOTĘ!! |
| Autor |
Wiadomość |
ralfązo
Motocykl: był 600 i 900
Imię: RALF
Dołączył: 06 Maj 2010 Posty: 1352 Skąd: Hindenburg
|
Wysłany: 2012-05-29, 20:16
|
|
|
| pamiętam taka paradę gdzie "motórzysta" prosił o duża ilość moplików w zamian za flaszkę a później przeczekiwali bardzoooo długoooo zeby co najmniej 70% znikła bo gorzoły by im na weselichu zabrakło haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa |
| Ostatnio zmieniony przez ralfązo 2012-05-29, 20:16, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-05-29, 20:30
|
|
|
Tradycja powinna być tradycją. Za niedługo bede zamieszczal prośbę o obstawe dla początkującego motonity który będzie.się.zenil w okolicach sierpnia. Powiedział tak ( z tradycją się nie dyskutuje)
Czekajcie wiec jeszcze troche. |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
ralfązo
Motocykl: był 600 i 900
Imię: RALF
Dołączył: 06 Maj 2010 Posty: 1352 Skąd: Hindenburg
|
Wysłany: 2012-05-29, 20:34
|
|
|
| Cris juz tak jest |
|
|
|
 |
mg1989sos
Założyciel
Motocykl: ZZR600
Imię: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2367 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: 2012-05-29, 21:00
|
|
|
| uspokoicie się? bo polecą paski |
|
|
|
 |
ralfązo
Motocykl: był 600 i 900
Imię: RALF
Dołączył: 06 Maj 2010 Posty: 1352 Skąd: Hindenburg
|
Wysłany: 2012-05-29, 21:06
|
|
|
| Michał ciepnij po jednej zużytej podpasce dziadkom w usta to zamilkną lub dobrze się obrzygają haaaa |
|
|
|
 |
zeno [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-05-29, 21:09
|
|
|
| pewno bedzie padać |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-05-29, 21:11
|
|
|
A ja dostałem.........
W dodatku wygumowali mi posta.......
To niedobrzy ludzie ( a w domyśle....&%£€@%?£$€§¿ ) .......ale im nawtykalem. Czerwonemu i zielonemu.
[ Dodano: 2012-05-29, 21:13 ]
| ralfązo napisał/a: | | Michał ciepnij po jednej zużytej podpasce dziadkom w usta to zamilkną lub dobrze się obrzygają haaaa |
A Ty co , dziobak? Dzień bez punktu dniem straconym ? |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
mg1989sos
Założyciel
Motocykl: ZZR600
Imię: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2367 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: 2012-05-29, 21:13
|
|
|
| ok, przerwa... |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-05-29, 23:17
|
|
|
| Michal87sc napisał/a: | A ty dalej o jednym, a więc odpowiem tak:
Co do wódki to powiem szczerze że na pewno jak sie zjawi kilkadziesiąt motonitów to braknie, ale wierze w to że na parade sie jedzie jak sie ma na to ochote, sam byłem i nie oczekiwałem żadnej wódki w zamian... (sam mnie wyciągnąłeś tam z TYCHÓW 15.10.2011)
Kto będzie chciał (kto pierwszy ten lepszy) to dostanie, ale myśle że tu chodzi o to bardziej żeby zrobił motocyklista motocykliście obstawe, ja na pewno zrobie innemu motocykliście również chętnie (jeśli będe dysponował czasem) |
I to jest najważniejsze... miejmy nadzieję, że to Twój pierwszy i ostatni ślub i dzięki nam, będziesz miło go wspominał. |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|