|
Biorę Ślub za MIESIĄC!! 9 Czerwca 2012 W SOBOTĘ!! |
| Autor |
Wiadomość |
polus
Motocykl: Honda
Imię: Polo
Dołączył: 04 Lis 2011 Posty: 26 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-05-10, 09:23
|
|
|
na starość starosc po 70tce |
_________________ Można sprzedać żonę, ale nie Bertone ;-) |
|
|
|
 |
Edisiewicz

Motocykl: vfr 800 vtec
Imię: Marek
Wiek: 45 Dołączył: 17 Sie 2010 Posty: 648 Skąd: Chelsea(Czeladź)
|
Wysłany: 2012-05-10, 18:28
|
|
|
Ja planuję zarobić tyle aby na starość mieć "pielengniareczkę" w mini do obsługi ^^ |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
Edisiewicz

Motocykl: vfr 800 vtec
Imię: Marek
Wiek: 45 Dołączył: 17 Sie 2010 Posty: 648 Skąd: Chelsea(Czeladź)
|
Wysłany: 2012-05-10, 19:37
|
|
|
hyhy powiem to Twej wybrance na ślubie |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
benzin
Motocykl: V-Raptor
Imię: Panicz
Wiek: 82 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 957 Skąd: na telefon
|
Wysłany: 2012-05-10, 19:55
|
|
|
Miszel, a po co Ci potrzebny kwit żeby być z kobietą ?
czy to nie jest jak z jazdą na moto, przecież możesz ją bzykać i mieszkać z nią beż żadnych świstków i niczym to nie grozi
żeby nie było to postaram się pohałasować i ja
żebyś miał głośno na imprezie |
_________________ defloracje, tanio, dojeżdzam |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2012-05-10, 19:59
|
|
|
| Amen. |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2012-05-10, 20:09
|
|
|
| benzin napisał/a: | a po co Ci potrzebny kwit żeby być z kobietą ?
czy to nie jest jak z jazdą na moto, przecież możesz ją bzykać i mieszkać z nią beż żadnych świstków i niczym to nie grozi |
AMEN |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2012-05-10, 22:07
|
|
|
| Michal87sc napisał/a: | Młoda jeszcze jesteś |
dzięki aż mi się lepiej zrobiło
a tak poważnie Michaś do wierzących ludków nie należę, więc w zupełności cywilny wystarczyłby, biała skóra i do urzędu podjeżdżam na motórku |
|
|
|
 |
ralfązo
Motocykl: był 600 i 900
Imię: RALF
Dołączył: 06 Maj 2010 Posty: 1352 Skąd: Hindenburg
|
Wysłany: 2012-05-10, 22:40
|
|
|
| Michal87sc napisał/a: | benzin, Dziękuje Bardzo Szczerze powiem że dobrze mówisz, ale małżeństwo jeśli wytrwasz uczciwie w nim do końca to podobno droga do zbawienia... a jestem głęboko wierzący po drugie tak czysto porównać do kwitu prawka można ślub cywilny tutaj udział bierze sam Pan Bóg i ten związek jest przez niego zawierany jakby za pośrednictwem księdza
Zresztą co ja ci tłumacze |
ja jestem po cywilce a zyje z moja rudą balbinką jak po koscielnym
udziału Boga nie widze - temat rzeka
kolego ale zycze powodzenia na nowej drodze zycia
15 lat mnie juz pykło rewelacyjnie-nawet nie wiem kiedy i tego ci zycze
ps.na forum mnie meczysz mozliwe ze jak brosik-grosik mówi ze w realu jesteś inny
zycze ci zwiazku do grobowej deski- łojezzuuuuu nie wiem jak Ona to wytrzyma haaaa |
| Ostatnio zmieniony przez ralfązo 2012-05-10, 22:43, w całości zmieniany 3 razy |
|
|
|
 |
magik [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-05-10, 23:48
|
|
|
| Michal87sc napisał/a: | street_angel, Młoda jeszcze jesteś | ale juz nie jednego bzykła................... czy bzyknęła hmmm oto pytanie |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-05-11, 06:22
|
|
|
| street_angel napisał/a: | | Michal87sc napisał/a: | Młoda jeszcze jesteś |
dzięki aż mi się lepiej zrobiło
a tak poważnie Michaś do wierzących ludków nie należę, więc w zupełności cywilny wystarczyłby, biała skóra i do urzędu podjeżdżam na motórku |
cyt. B. Linda (.....ty to stara dupa jesteś ) |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
|
|