|
Biorę Ślub za MIESIĄC!! 9 Czerwca 2012 W SOBOTĘ!! |
| Autor |
Wiadomość |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
Wydra [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-05-08, 18:53
|
|
|
| Michal87sc napisał/a: | | Wydra, Ty idź do psychiatry lepiej nie zycze sobie ciebie na obstawie, a jak bedziesz to trudno, jakoś to przeżyje... |
uffff na to czekałem, więc problem z głowy |
| Ostatnio zmieniony przez Wydra 2012-05-08, 18:53, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2012-05-08, 19:06
|
|
|
| OT |
|
|
|
 |
Piotr Dudek

Motocykl: CB250K0
Imię: Piotr
Wiek: 75 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 167 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-05-08, 19:32
|
|
|
| OT |
_________________ spec. HONDA , DUCATI
503 655 706
VC-1978 MC |
|
|
|
 |
Cortex

Motocykl: -
Imię: Rrrrr
Dołączył: 18 Gru 2010 Posty: 1443 Skąd: Zabrze, Gliwice
|
Wysłany: 2012-05-08, 19:40
|
|
|
| OT |
_________________ amicus certus in re incerta cernitur
 |
|
|
|
 |
ozon

Motocykl: FZ6
Imię: olek
Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 512 Skąd: Wojkowice/Tarn. Gory
|
Wysłany: 2012-05-08, 20:11
|
|
|
| OT |
_________________ Moto Jest Jak MediaMarkt- Nie Dla Idiotow...
Hornet Turysta.... |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
polus
Motocykl: Honda
Imię: Polo
Dołączył: 04 Lis 2011 Posty: 26 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-05-08, 22:34
|
|
|
Będę na mojej 50tce |
_________________ Można sprzedać żonę, ale nie Bertone ;-) |
|
|
|
 |
danielasek

Motocykl: Hayabusa
Imię: DANIEL
Wiek: 46 Dołączył: 11 Lis 2010 Posty: 47 Skąd: SOSNOWIEC
|
Wysłany: 2012-05-09, 15:28
|
|
|
no ten teges ja tez mam nie daleko takze jak tylko to bede !
... a tak wogóle to tych kawalerskich juz nie dużo nam zostało w tym wieku wiec moze nie trzymaj w niepewnosci bo to trzeba fajerwerki wczesniej zainstalowac itd |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-05-09, 16:28
|
|
|
No , no Michał.............wiesz , ślub ślubem a kawalerskie kawalerskim. Myślę że ludzie czekaja................... |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
polus
Motocykl: Honda
Imię: Polo
Dołączył: 04 Lis 2011 Posty: 26 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-05-09, 18:33
|
|
|
Też chce kawalerski |
_________________ Można sprzedać żonę, ale nie Bertone ;-) |
|
|
|
 |
cień
Motocykl: vt600c shedow
Imię: grzegorz
Wiek: 66 Dołączył: 23 Kwi 2012 Posty: 9 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-05-09, 22:01
|
|
|
Jeśli taki klekot jak vt 600 też cię zadowoli to napisz a będę |
_________________ sex alkohol-rock&roll |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
Wysłany: 2012-05-10, 07:29
|
|
|
cień, Oczywiście jak najbardziej mile widziane CZOPERY/KRUZERY One najwięcej uroku mają
co do Kawalerskiego to nie urządzam wogóle bo ciężkie czasy, a co do innych "dóbr %%%" to coś tam będe miał.... wiadomo ze jak sie zjawi 30 motonitow to moze braknąć, ale wierze że nie przyjezdza sie na parade "za coś" tylko jesli ma sie na to ochote.... ja sam bylem 15 Października dla wlasnej przyjemnosci
Cris Pamiętasz chyba sam mnie namawiales pod mcdonaldem w Tychach w Deszczu i wogóle, ale pojechalem z wami do Chorzowa |
_________________ Moje wszystkie moto: http://www.bikepics.com/members/michal87sc/
http://www.michaljeczak.flog.pl
https://www.facebook.com/...54797774?ref=hl
 |
| Ostatnio zmieniony przez Michal87sc 2012-05-10, 07:31, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-05-10, 08:03
|
|
|
| Mną się nie przejmuj. Będę czy tego chcesz czy nie. A co do zeniaczki........to zeń się chopie , niech Ci nie będzie lepiej jak innym. Kółko na palec , homonto na szyję i w pole. Zobaczysz jaki to miód. |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
| Ostatnio zmieniony przez Cris 2012-05-10, 08:06, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
|
|