|
Moto na następny sezon? |
| Autor |
Wiadomość |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-11-05, 11:25
|
|
|
Wtrysk pali mniej.
Na A4 na odcinku 180 km przy prędkości do 140 km/h mój wziął... 4,5l (!)... i żeby nie było, że ściemniam, bo świadkowie są
Przy większym fisiowaniu w trasie- jakieś 160-170 km/h bierze ok. 6-7 l.
Przy prędkościach w okolicy 250-270 km/h trzeba się liczyć nawet z 11-12 litrami.
Normalna jazda po mieście w okolicy 6l. |
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2011-11-05, 17:25
|
|
|
| Szkoda że XX nie ma tak zajebistej nazwy jak Hayabusa :/ ta z kolei dużo pali a też na wtrysku :/ |
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2011-11-05, 17:28
|
|
|
| Można powiedzieć, że hayabusa i XX mają tą samą nazwę. Tylko, że ci z suzuki byli mądrzejsi. |
_________________
Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu. |
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2011-11-05, 17:52
|
|
|
| No tak ale powiedz wśród małolatów Blackbird i nikt nie będzie wiedzieć o co chodzi, zrób to samo ze słowem Hayabusa i już masz 3 mokre nastki na siodle. |
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2011-11-05, 18:00
|
|
|
| Brosik napisał/a: | | No tak ale powiedz wśród małolatów Blackbird i nikt nie będzie wiedzieć o co chodzi, zrób to samo ze słowem Hayabusa i już masz 3 mokre nastki na siodle. |
Ja nie muszę mówić. Ja wyciągnę a one popatrzą i same powiedzą Blackbird. |
_________________
Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu. |
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2011-11-05, 18:01
|
|
|
| Nie depilujesz ? obrzydlistwo. |
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-11-05, 18:44
|
|
|
Nie ma co narzekać- XX chociaż nie ma na owiewkach przepisu na sajgonki |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-11-05, 22:09
|
|
|
| prezesartur napisał/a: | | Ja wyciągnę a one popatrzą i same powiedzą Blackbird. |
nie za bardzo sobie słodzisz?
| Abaddon napisał/a: | Nie ma co narzekać- XX chociaż nie ma na owiewkach przepisu na sajgonki |
leżę i płaczę ze śmiechu |
|
|
|
 |
brutus333
brutus333

Motocykl: Japanese :-)
Imię: Piotr
Wiek: 54 Dołączył: 01 Gru 2010 Posty: 417 Skąd: KCH
|
Wysłany: 2011-11-05, 22:11
|
|
|
A ja się namyślam i namyślam i dalej chcę sprzedać czornego ptoka, już się nawet miałem mieniać za Daytonę. Ale na razie się wstrzymam, chociaż wiem że wstrzymywanie za zdrowe nie jest |
_________________ Bóg, Honor, Motocykl. |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-11-06, 00:54
|
|
|
| brutus333, po prostu rozwaliłeś moto, bop XX nie może się psuć i nie może się znudzić... |
|
|
|
 |
brutus333
brutus333

Motocykl: Japanese :-)
Imię: Piotr
Wiek: 54 Dołączył: 01 Gru 2010 Posty: 417 Skąd: KCH
|
Wysłany: 2011-11-06, 07:56
|
|
|
| A jednak może się znudzić, dodam że ptokowi nic nie jest, jeździ i ma się super. |
_________________ Bóg, Honor, Motocykl. |
|
|
|
 |
kiler600r

Motocykl: DL1000/Blackbird
Imię: Paweł
Wiek: 44 Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 121 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2011-11-06, 10:32
|
|
|
to ja sie podepne pod temat
po czterech sezonach w siodle blackbirda i coraz wiekszym brakiem czasu zdecydowalem ze trzeba cos zmienic;
szukam moto glownie do latania dookola komina, czasem jakas wycieczka, w gre wchodza:
-super duke
-sm 950
-tuono
-buel firebolt
-moze benelli tnt
-moze mv agusta brutale
motocykla ma byc NIE JAPONSKI i raczej nasttawiam sie na V-ke
ktos cos moze powiedziec konkretnego o powyzszych motocyklach?
okazje mialem pojezdzic tylko na tuono, bajka.... |
|
|
|
 |
greenmack

Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 2711 Skąd: tychy
|
Wysłany: 2011-11-06, 11:51
|
|
|
ja uwazasz ze tuono to bajka to zapraszam na moją bułe;p;p
powiem tak: innego motocykla nigdy nie kupie a tylko powieksze stajnie o nowego buella 1190;p;p
jezdzilem na SD, SM 950-fajne motocykle ale lubia sie spierdolic a ich V-ki to chodza przy mojej jak kosiarka i to elektryczna, wymiana czego kolwiek w tych sprzetach wiaze sie praktycznie z rozebraniem sprzeta do ramy,.......
MV tez ok ale ceny i dostepnosc czesci to koszmar poprostu a i kleknąc tez cos lubi......
czesci do buella sa teraz tanie jak woda bo EBR juz je robi i sprzedaje.
Ja sciagam czesci tylko z USA bo do polskiego allegro mam zerowe zaufanie.
mam to moto prawie 3 lata i jak dotąd to tylko 2 zarowki zmienilem( jedna zbita przez przypadek). 3 czy 4 bezpieczniki padły z powodu mojego zaniedbania bo kostka bezpiecznikow obijałą sie o owiewke i pekły( moje zaniedbanie bo poprostu mi sie niechcialo tego przykrecic;p)
moto raczej do jazdy włąsnie po miescie a najlepiej to jakies winkle jak kubalonka itp choc da sie zrobic trase 500km ale to raczej tylko dla wytrwałych;p;p
Ta bezawaryjnosc moze wynika z tego ze przesadnie dbam o sprzeta bo juz go kilka razy rozkrecilem i skrecilem łacznie z wyciaganiem silnika ale znam 3 osoby co jezdza na xb9 i ogolnie tylko leją bryne jezdza i tez nic im sie nie dupi.
jazda buelem to jazda buelem,taki rower z dupną V-ką i z ogromnym momentem-zapinasz 5 i jezdzisz;p;p
w polowie 2012 wychodzi nowy model juz na silniku od rotaxa jesli interesuje cie nowe moto
http://www.youtube.com/watch?v=_FoiHME6rvQ
od 1.25 min jest pokazana wersja naked( bialy kolor) |
|
|
|
 |
brutus333
brutus333

Motocykl: Japanese :-)
Imię: Piotr
Wiek: 54 Dołączył: 01 Gru 2010 Posty: 417 Skąd: KCH
|
Wysłany: 2011-11-06, 16:52
|
|
|
---kiler600r--- a czemu nie Japońskie? Ja nigdy bym już nie kupił innego niż dżaps. Chcesz jeździć - kup japońskie moto, chcesz tylko podziwiać w garażu - kup włoszczyznę. Motocykle z wiśniowego kraju są tak rozpowszechnione że Idziesz do kiosku ruchu i Kupujesz wszystko co Ci potrzebne, jedyny minus to ich pospolitość, pospolity wygląd, niczym się nie wyróżnia. Włoskie motocykle tak, są piękne...........i to wszystko. Jak przyjdzie do serwisu to "płać i płacz". Ale każdy niech się na błędach uczy |
_________________ Bóg, Honor, Motocykl. |
|
|
|
 |
|
|