Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Moto na następny sezon?
Autor Wiadomość
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-05, 11:25   

Wtrysk pali mniej.

Na A4 na odcinku 180 km przy prędkości do 140 km/h mój wziął... 4,5l (!)... i żeby nie było, że ściemniam, bo świadkowie są :)
Przy większym fisiowaniu w trasie- jakieś 160-170 km/h bierze ok. 6-7 l.
Przy prędkościach w okolicy 250-270 km/h trzeba się liczyć nawet z 11-12 litrami.
Normalna jazda po mieście w okolicy 6l.
 
 
Kapitan Bomba 


Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3388
Skąd: Galaktyka Kurvix
Wysłany: 2011-11-05, 17:25   

Szkoda że XX nie ma tak zajebistej nazwy jak Hayabusa :/ ta z kolei dużo pali a też na wtrysku :/
 
 
prezesartur 

Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4520
Skąd: Łazy
Wysłany: 2011-11-05, 17:28   

Można powiedzieć, że hayabusa i XX mają tą samą nazwę. Tylko, że ci z suzuki byli mądrzejsi.
_________________


Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu.
 
 
Kapitan Bomba 


Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3388
Skąd: Galaktyka Kurvix
Wysłany: 2011-11-05, 17:52   

No tak ale powiedz wśród małolatów Blackbird i nikt nie będzie wiedzieć o co chodzi, zrób to samo ze słowem Hayabusa i już masz 3 mokre nastki na siodle.
 
 
prezesartur 

Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4520
Skąd: Łazy
Wysłany: 2011-11-05, 18:00   

Brosik napisał/a:
No tak ale powiedz wśród małolatów Blackbird i nikt nie będzie wiedzieć o co chodzi, zrób to samo ze słowem Hayabusa i już masz 3 mokre nastki na siodle.

Ja nie muszę mówić. Ja wyciągnę a one popatrzą i same powiedzą Blackbird.
_________________


Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu.
 
 
Kapitan Bomba 


Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3388
Skąd: Galaktyka Kurvix
Wysłany: 2011-11-05, 18:01   

Nie depilujesz ? obrzydlistwo.
 
 
prezesartur 

Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4520
Skąd: Łazy
Wysłany: 2011-11-05, 18:05   

http://www.kakofonia.pl/PL/PLnicsmi/ciemny.wav

http://www.youtube.com/watch?v=7SP6tDejzL0
_________________


Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu.
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-05, 18:44   

Nie ma co narzekać- XX chociaż nie ma na owiewkach przepisu na sajgonki :D
 
 
street_angel 

Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 5797
Skąd: xxx
Wysłany: 2011-11-05, 22:09   

prezesartur napisał/a:
Ja wyciągnę a one popatrzą i same powiedzą Blackbird.

nie za bardzo sobie słodzisz?

Abaddon napisał/a:
Nie ma co narzekać- XX chociaż nie ma na owiewkach przepisu na sajgonki :D

leżę i płaczę ze śmiechu :D
 
 
brutus333 
brutus333


Motocykl: Japanese :-)
Imię: Piotr
Wiek: 54
Dołączył: 01 Gru 2010
Posty: 417
Skąd: KCH
Wysłany: 2011-11-05, 22:11   

A ja się namyślam i namyślam i dalej chcę sprzedać czornego ptoka, już się nawet miałem mieniać za Daytonę. Ale na razie się wstrzymam, chociaż wiem że wstrzymywanie za zdrowe nie jest :)
_________________
Bóg, Honor, Motocykl.
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-06, 00:54   

brutus333, po prostu rozwaliłeś moto, bop XX nie może się psuć i nie może się znudzić...
 
 
brutus333 
brutus333


Motocykl: Japanese :-)
Imię: Piotr
Wiek: 54
Dołączył: 01 Gru 2010
Posty: 417
Skąd: KCH
Wysłany: 2011-11-06, 07:56   

A jednak może się znudzić, dodam że ptokowi nic nie jest, jeździ i ma się super.
_________________
Bóg, Honor, Motocykl.
 
 
kiler600r 


Motocykl: DL1000/Blackbird
Imię: Paweł
Wiek: 44
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 121
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2011-11-06, 10:32   

to ja sie podepne pod temat
po czterech sezonach w siodle blackbirda i coraz wiekszym brakiem czasu zdecydowalem ze trzeba cos zmienic;
szukam moto glownie do latania dookola komina, czasem jakas wycieczka, w gre wchodza:
-super duke
-sm 950
-tuono
-buel firebolt
-moze benelli tnt
-moze mv agusta brutale

motocykla ma byc NIE JAPONSKI i raczej nasttawiam sie na V-ke
ktos cos moze powiedziec konkretnego o powyzszych motocyklach?
okazje mialem pojezdzic tylko na tuono, bajka....
 
 
greenmack 


Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 2711
Skąd: tychy
Wysłany: 2011-11-06, 11:51   

ja uwazasz ze tuono to bajka to zapraszam na moją bułe;p;p


powiem tak: innego motocykla nigdy nie kupie a tylko powieksze stajnie o nowego buella 1190;p;p

jezdzilem na SD, SM 950-fajne motocykle ale lubia sie spierdolic a ich V-ki to chodza przy mojej jak kosiarka i to elektryczna, wymiana czego kolwiek w tych sprzetach wiaze sie praktycznie z rozebraniem sprzeta do ramy,.......

MV tez ok ale ceny i dostepnosc czesci to koszmar poprostu a i kleknąc tez cos lubi......

czesci do buella sa teraz tanie jak woda bo EBR juz je robi i sprzedaje.
Ja sciagam czesci tylko z USA bo do polskiego allegro mam zerowe zaufanie.
mam to moto prawie 3 lata i jak dotąd to tylko 2 zarowki zmienilem( jedna zbita przez przypadek). 3 czy 4 bezpieczniki padły z powodu mojego zaniedbania bo kostka bezpiecznikow obijałą sie o owiewke i pekły( moje zaniedbanie bo poprostu mi sie niechcialo tego przykrecic;p)
moto raczej do jazdy włąsnie po miescie a najlepiej to jakies winkle jak kubalonka itp choc da sie zrobic trase 500km ale to raczej tylko dla wytrwałych;p;p
Ta bezawaryjnosc moze wynika z tego ze przesadnie dbam o sprzeta bo juz go kilka razy rozkrecilem i skrecilem łacznie z wyciaganiem silnika ale znam 3 osoby co jezdza na xb9 i ogolnie tylko leją bryne jezdza i tez nic im sie nie dupi.

jazda buelem to jazda buelem,taki rower z dupną V-ką i z ogromnym momentem-zapinasz 5 i jezdzisz;p;p

w polowie 2012 wychodzi nowy model juz na silniku od rotaxa jesli interesuje cie nowe moto
http://www.youtube.com/watch?v=_FoiHME6rvQ

od 1.25 min jest pokazana wersja naked( bialy kolor)
 
 
brutus333 
brutus333


Motocykl: Japanese :-)
Imię: Piotr
Wiek: 54
Dołączył: 01 Gru 2010
Posty: 417
Skąd: KCH
Wysłany: 2011-11-06, 16:52   

---kiler600r--- a czemu nie Japońskie? Ja nigdy bym już nie kupił innego niż dżaps. Chcesz jeździć - kup japońskie moto, chcesz tylko podziwiać w garażu - kup włoszczyznę. Motocykle z wiśniowego kraju są tak rozpowszechnione że Idziesz do kiosku ruchu i Kupujesz wszystko co Ci potrzebne, jedyny minus to ich pospolitość, pospolity wygląd, niczym się nie wyróżnia. Włoskie motocykle tak, są piękne...........i to wszystko. Jak przyjdzie do serwisu to "płać i płacz". Ale każdy niech się na błędach uczy :)
_________________
Bóg, Honor, Motocykl.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/