Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Moto na następny sezon?
Autor Wiadomość
brutus333 
brutus333


Motocykl: Japanese :-)
Imię: Piotr
Wiek: 54
Dołączył: 01 Gru 2010
Posty: 417
Skąd: KCH
Wysłany: 2011-11-06, 20:41   

---greenmack--- nie miej mnie za głupka, przeszukałem wszystkie ebaye, świstaki, allegra i inne tego typu. Jak tak ma wyglądać polityka Aprilii, to wolę unikać tych sprzętów.
_________________
Bóg, Honor, Motocykl.
 
 
greenmack 


Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 2711
Skąd: tychy
Wysłany: 2011-11-06, 21:28   

Brosik napisał/a:
A prawdziwi dorośli mężczyźni jeżdżą majestatycznymi Buellami, Ducatami, MV itd ?


to Ty napisales ale dla Ciebie moge kims takim byc jesli tylko zechcesz;p

no i widzisz prezes, sam doszedles do wniosku ze jednak japonia to tylko japonia i jak by była kasa to i by byly inne moto.
Mieszkam w polsce ale staram sie nie myslec ''typowo'' po polskiemu czyli'' to na co mnie stac jest najjjjjjjjjj'' a takie myslenie niestety w naszym kraju jest jeszcze nr 1 ale to sie powoli zmienia bo ludziska zaczynają jezdzic,zwiedzac i co najwazniejsze poznawac inne zycie niz ta nasz piekna polska szarowa....

tyle w temacie bo kazdy ma swoje racje i bedzie ich bronil ale niech nikt mi nie wciska ze japonia jest lepsza niz inne kraje bo co najwyzej moze taka sama........
 
 
emil 


Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3698
Skąd: somalia
Wysłany: 2011-11-06, 22:03   

zobaczymy jak obrócisz licznik ze 2 razy w tym swoim hadeku :D czy innym makaronie, co będzie trzeba do tego czasu wymienić i ile to będzie kosztować :D
_________________
a nie bede nikogo obrazal..
 
 
greenmack 


Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 2711
Skąd: tychy
Wysłany: 2011-11-06, 22:37   

emil napisał/a:
zobaczymy jak obrócisz licznik ze 2 razy w tym swoim hadeku :D czy innym makaronie, co będzie trzeba do tego czasu wymienić i ile to będzie kosztować :D



napewno mniej niz w japoncu.....

sprawdz sobie ceny u np hondy a potem w buellu( nie HDeku) i potem sie bierz za liczenie.

a na koniec poczytaj sobie ile robią srednio silniki w japoncach a ile w innych markach i zamiast nawijac ''makaron'' na uszy wyzbyj sie tych typowo polskich uprzedzien do wszystkiego co inne.... bo byle bmw z boxxer przejedzie wiecej niz 5 wisni .

pogłebiając twoją wiedze to nie HD ani nie makaron a jak jestes głodny wiedzy to wujek google prawde ci powie;;p
 
 
brutus333 
brutus333


Motocykl: Japanese :-)
Imię: Piotr
Wiek: 54
Dołączył: 01 Gru 2010
Posty: 417
Skąd: KCH
Wysłany: 2011-11-07, 09:32   

Miałem kilka japońców i jedna włoszczyznę, japońce ciężko się sprzedają, włoszczyzna poszła bez większego targowania.
_________________
Bóg, Honor, Motocykl.
 
 
Kapitan Bomba 


Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3388
Skąd: Galaktyka Kurvix
Wysłany: 2011-11-07, 10:13   

Ostatnio usłyszałem ciekawe stwierdzenie iż na włoskich atrakcyjnych stylistycznie motocyklach bardzo często zasiadają homoseksualiści oraz metroseksualiści.
 
 
greenmack 


Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 2711
Skąd: tychy
Wysłany: 2011-11-07, 16:06   

jak na włoskich to moze to i prawda, mozna tez napisac::: najwiekszym odbiorcą japonskich sprzetow sa wlasnie oni sami a jak ogolnie wiadomo to mają oni małe ciuliki i tak robią siedzienia ze zostaje tylko miejsce na takiego małego ciulika wlasnie wiec wynikało by z tego ze wszyscy na japoncach mają male te swoje ciuliki...... i tak mozemy ciagnac temat panie brosik.....;p
_________________
http://www.dwagary.pl/
 
 
brutus333 
brutus333


Motocykl: Japanese :-)
Imię: Piotr
Wiek: 54
Dołączył: 01 Gru 2010
Posty: 417
Skąd: KCH
Wysłany: 2011-11-08, 10:02   

Tu nie chodzi o to na czym jeżdżą twardziele i pedałki, tu chodzi o koszty utrzymania. Japońce biją na łeb całą resztę pod tym względem.
_________________
Bóg, Honor, Motocykl.
 
 
greenmack 


Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 2711
Skąd: tychy
Wysłany: 2011-11-08, 15:20   

koszty utzrymania??? a co przez to rozumiesz????

koszty paliwa?? oleju ,opon czy co???a moze OC jest inne???


jesli chodzi ci o czesci to sprawdz a potem pisz prosze bo jesli chodzi o oryginały np hondy to jak dla mnie wiekszej roznicy nie ma (+- 10-15%)
jesli jednak sie jedzie na zamiennikach to ok masz racje ale ja bym obił ryja mechanikowi co by mi wsadził jakis padaczny zamiennik w miejsce oryginału bo potem sie pojawiaja posty ze komus silnik wypadł albo wał sobie dziurke zrobił itd..... i wole nawet miesiac czy 2 posiedziec bez moto i dozbierac tą roznice a nie badziew wsadzac bo taniej......
 
 
Cortex 


Motocykl: -
Imię: Rrrrr
Dołączył: 18 Gru 2010
Posty: 1443
Skąd: Zabrze, Gliwice
Wysłany: 2011-11-08, 15:26   

ty wolisz zbierać i wsadzic oryginał w wiekszosc woli zamienniki i zapierd**** w sezonie :>
_________________
amicus certus in re incerta cernitur

 
 
greenmack 


Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 2711
Skąd: tychy
Wysłany: 2011-11-08, 15:29   

jasne ze wole ale tego problemu nie mam bo japoncem nie jezdze wiec ten problem mnie nie dotyczy :>
_________________
http://www.dwagary.pl/
 
 
Kapitan Bomba 


Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3388
Skąd: Galaktyka Kurvix
Wysłany: 2011-11-08, 16:19   

Ta dyskusja i tak nie poprawi wyglądu motocykli Buell :D
 
 
greenmack 


Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 2711
Skąd: tychy
Wysłany: 2011-11-08, 16:51   

pospolitosci i belejakosci japoncow rowniez :>
_________________
http://www.dwagary.pl/
 
 
emil 


Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3698
Skąd: somalia
Wysłany: 2011-11-08, 17:10   

zgubili ze środka nazwy jedno B, pierwotnie brzmiała ona Bubell :> :> :> :D :P
_________________
a nie bede nikogo obrazal..
 
 
greenmack 


Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 2711
Skąd: tychy
Wysłany: 2011-11-08, 17:12   

ta tak, własnie cos mi w tej nazwie nie pasowało :D
_________________
http://www.dwagary.pl/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/