|
Moto na następny sezon? |
| Autor |
Wiadomość |
brutus333
brutus333

Motocykl: Japanese :-)
Imię: Piotr
Wiek: 54 Dołączył: 01 Gru 2010 Posty: 417 Skąd: KCH
|
Wysłany: 2011-11-06, 20:41
|
|
|
| ---greenmack--- nie miej mnie za głupka, przeszukałem wszystkie ebaye, świstaki, allegra i inne tego typu. Jak tak ma wyglądać polityka Aprilii, to wolę unikać tych sprzętów. |
_________________ Bóg, Honor, Motocykl. |
|
|
|
 |
greenmack

Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 2711 Skąd: tychy
|
Wysłany: 2011-11-06, 21:28
|
|
|
| Brosik napisał/a: | | A prawdziwi dorośli mężczyźni jeżdżą majestatycznymi Buellami, Ducatami, MV itd ? |
to Ty napisales ale dla Ciebie moge kims takim byc jesli tylko zechcesz;p
no i widzisz prezes, sam doszedles do wniosku ze jednak japonia to tylko japonia i jak by była kasa to i by byly inne moto.
Mieszkam w polsce ale staram sie nie myslec ''typowo'' po polskiemu czyli'' to na co mnie stac jest najjjjjjjjjj'' a takie myslenie niestety w naszym kraju jest jeszcze nr 1 ale to sie powoli zmienia bo ludziska zaczynają jezdzic,zwiedzac i co najwazniejsze poznawac inne zycie niz ta nasz piekna polska szarowa....
tyle w temacie bo kazdy ma swoje racje i bedzie ich bronil ale niech nikt mi nie wciska ze japonia jest lepsza niz inne kraje bo co najwyzej moze taka sama........ |
|
|
|
 |
emil

Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3698 Skąd: somalia
|
Wysłany: 2011-11-06, 22:03
|
|
|
zobaczymy jak obrócisz licznik ze 2 razy w tym swoim hadeku czy innym makaronie, co będzie trzeba do tego czasu wymienić i ile to będzie kosztować |
_________________ a nie bede nikogo obrazal.. |
|
|
|
 |
greenmack

Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 2711 Skąd: tychy
|
Wysłany: 2011-11-06, 22:37
|
|
|
| emil napisał/a: | zobaczymy jak obrócisz licznik ze 2 razy w tym swoim hadeku czy innym makaronie, co będzie trzeba do tego czasu wymienić i ile to będzie kosztować |
napewno mniej niz w japoncu.....
sprawdz sobie ceny u np hondy a potem w buellu( nie HDeku) i potem sie bierz za liczenie.
a na koniec poczytaj sobie ile robią srednio silniki w japoncach a ile w innych markach i zamiast nawijac ''makaron'' na uszy wyzbyj sie tych typowo polskich uprzedzien do wszystkiego co inne.... bo byle bmw z boxxer przejedzie wiecej niz 5 wisni .
pogłebiając twoją wiedze to nie HD ani nie makaron a jak jestes głodny wiedzy to wujek google prawde ci powie;;p |
|
|
|
 |
brutus333
brutus333

Motocykl: Japanese :-)
Imię: Piotr
Wiek: 54 Dołączył: 01 Gru 2010 Posty: 417 Skąd: KCH
|
Wysłany: 2011-11-07, 09:32
|
|
|
| Miałem kilka japońców i jedna włoszczyznę, japońce ciężko się sprzedają, włoszczyzna poszła bez większego targowania. |
_________________ Bóg, Honor, Motocykl. |
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2011-11-07, 10:13
|
|
|
| Ostatnio usłyszałem ciekawe stwierdzenie iż na włoskich atrakcyjnych stylistycznie motocyklach bardzo często zasiadają homoseksualiści oraz metroseksualiści. |
|
|
|
 |
greenmack

Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 2711 Skąd: tychy
|
Wysłany: 2011-11-07, 16:06
|
|
|
| jak na włoskich to moze to i prawda, mozna tez napisac::: najwiekszym odbiorcą japonskich sprzetow sa wlasnie oni sami a jak ogolnie wiadomo to mają oni małe ciuliki i tak robią siedzienia ze zostaje tylko miejsce na takiego małego ciulika wlasnie wiec wynikało by z tego ze wszyscy na japoncach mają male te swoje ciuliki...... i tak mozemy ciagnac temat panie brosik.....;p |
_________________ http://www.dwagary.pl/ |
|
|
|
 |
brutus333
brutus333

Motocykl: Japanese :-)
Imię: Piotr
Wiek: 54 Dołączył: 01 Gru 2010 Posty: 417 Skąd: KCH
|
Wysłany: 2011-11-08, 10:02
|
|
|
| Tu nie chodzi o to na czym jeżdżą twardziele i pedałki, tu chodzi o koszty utrzymania. Japońce biją na łeb całą resztę pod tym względem. |
_________________ Bóg, Honor, Motocykl. |
|
|
|
 |
greenmack

Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 2711 Skąd: tychy
|
Wysłany: 2011-11-08, 15:20
|
|
|
koszty utzrymania??? a co przez to rozumiesz????
koszty paliwa?? oleju ,opon czy co???a moze OC jest inne???
jesli chodzi ci o czesci to sprawdz a potem pisz prosze bo jesli chodzi o oryginały np hondy to jak dla mnie wiekszej roznicy nie ma (+- 10-15%)
jesli jednak sie jedzie na zamiennikach to ok masz racje ale ja bym obił ryja mechanikowi co by mi wsadził jakis padaczny zamiennik w miejsce oryginału bo potem sie pojawiaja posty ze komus silnik wypadł albo wał sobie dziurke zrobił itd..... i wole nawet miesiac czy 2 posiedziec bez moto i dozbierac tą roznice a nie badziew wsadzac bo taniej...... |
|
|
|
 |
Cortex

Motocykl: -
Imię: Rrrrr
Dołączył: 18 Gru 2010 Posty: 1443 Skąd: Zabrze, Gliwice
|
Wysłany: 2011-11-08, 15:26
|
|
|
ty wolisz zbierać i wsadzic oryginał w wiekszosc woli zamienniki i zapierd**** w sezonie |
_________________ amicus certus in re incerta cernitur
 |
|
|
|
 |
greenmack

Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 2711 Skąd: tychy
|
Wysłany: 2011-11-08, 15:29
|
|
|
jasne ze wole ale tego problemu nie mam bo japoncem nie jezdze wiec ten problem mnie nie dotyczy |
_________________ http://www.dwagary.pl/ |
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2011-11-08, 16:19
|
|
|
Ta dyskusja i tak nie poprawi wyglądu motocykli Buell |
|
|
|
 |
greenmack

Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 2711 Skąd: tychy
|
Wysłany: 2011-11-08, 16:51
|
|
|
pospolitosci i belejakosci japoncow rowniez |
_________________ http://www.dwagary.pl/ |
|
|
|
 |
emil

Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3698 Skąd: somalia
|
Wysłany: 2011-11-08, 17:10
|
|
|
zgubili ze środka nazwy jedno B, pierwotnie brzmiała ona Bubell |
_________________ a nie bede nikogo obrazal.. |
|
|
|
 |
greenmack

Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 2711 Skąd: tychy
|
Wysłany: 2011-11-08, 17:12
|
|
|
ta tak, własnie cos mi w tej nazwie nie pasowało |
_________________ http://www.dwagary.pl/ |
|
|
|
 |
|
|