|
Moto na następny sezon? |
| Autor |
Wiadomość |
ozon

Motocykl: FZ6
Imię: olek
Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 512 Skąd: Wojkowice/Tarn. Gory
|
Wysłany: 2011-11-01, 13:43
|
|
|
Edisiewicz, ehhh to w tym czasie co ja szukalem to nic ciekawego nie bylo |
_________________ Moto Jest Jak MediaMarkt- Nie Dla Idiotow...
Hornet Turysta.... |
|
|
|
 |
MadJack [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-11-01, 14:19
|
|
|
dobra panowie. Przyjdzie odpowiedni czas na szukanie.
Poki co number łan jest XX
zobaczymy jak tam zimowe ceny się będą prezentowały. A jak już będę coś miał na oku to będę na pewno pisał do Abaddona z prośbą oczywiście z przygotowaną flaszeczką
poki co, czytam, ogladam, przegladam, itepe, itede.. |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-11-01, 14:45
|
|
|
| MadJack napisał/a: |
Poki co number łan jest XX |
Dobry MadJack
| MadJack napisał/a: | A jak już będę coś miał na oku to będę na pewno pisał do Abaddona z prośbą oczywiście z przygotowaną flaszeczką |
... piwka, bo wódka mi nie wchodzi  |
|
|
|
 |
PiotRR

Motocykl: różowy
Imię: Piotr
Dołączył: 25 Kwi 2011 Posty: 421 Skąd: SI
|
Wysłany: 2011-11-01, 15:04
|
|
|
| MadJack napisał/a: | wystarczylo cos dodac o posuwaniu i juz sie Sylwunia pojawia w temacie
PiotRR, jakos mi nie lezy... brzydkie to zwyczajnie |
Młoda i niewyżyta bestia!
To fakt, F do najpiękniejszych nie należy, ale to była propozycja z przymrużeniem oka bo zdaje się, że na początku chciałeś coś niezbyt dużego i nie za ciężkiego...
A co do wygody to kwestia przyzwyczajenia. Po jakimś czasie nawet cbr900 może być wygodne. |
_________________ srad- im szybciej jedziesz tym szybciej jedziesz |
|
|
|
 |
MadJack [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-11-01, 17:17
|
|
|
Abaddon, jak piwko to i lepiej bo ja tez za wodka nie przepadam |
|
|
|
 |
Peter6969
Motocykl: VFR V-TEC GSF600S na wydaniu
Imię: PIOTR
Dołączył: 20 Lis 2010 Posty: 65 Skąd: Pyskowice
|
Wysłany: 2011-11-01, 19:05
|
|
|
| Edisiewicz napisał/a: | | ozon napisał/a: | | Wiem bo szukalem i klops | to źle szukałeś, wystarczy wejść na ww.vfr-oc.pl i w dziale giełda masz sporo pewnych maszyn . |
Szukał dobrze jeśli nie umiał trafic ,a kupno od kogoś z forum nie gwarantuje nam że trafimy na godny egzemplarz.Sam jestem posiadaczem Vitka i mimo że bylem na vfr-oc poszukiwania trwały ponad rok.Teraz szukam kolejnego moto i jestem na etapie półrocznych poszukiwań.Jestem jednak o tyle w komfortowej sytuacji że mam troche grosza wiec nigdy nie sprzedaje moto ,zanim nie kupie drugiego. A jeśli chodzi o twoje poszukiwania MadJack to może skup sie bardziej na moto dobrym na miasto,z możliwościa jazdy turystycznej .Jak piszesz głównie latasz po mieście ,a te dwa wypady nad morze to i tak bedzie mniejsza część latania sprzetem ,wiec chyba lepiej być dwa razy niezbyt zadowolony ze sprzeta i zrobić np cztery przerwy w podróży niż wku..ć się na niego przy codziennej eksploatacji |
|
|
|
 |
Rafał1980
Kuba rozpruwacz

Motocykl: Kolorowy Blady
Imię: Rafał
Wiek: 45 Dołączył: 04 Gru 2010 Posty: 343 Skąd: B. O/S
|
Wysłany: 2011-11-01, 19:40
|
|
|
Dokładnie
Proponuję Ci Kingwaya Colibra.Nówka kosztuje 2000zł ,masz gwarancję i wrażenia gwarantowane. |
|
|
|
 |
greenmack

Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 2711 Skąd: tychy
|
Wysłany: 2011-11-01, 19:45
|
|
|
| Rafał1980 napisał/a: | Dokładnie
Proponuję Ci Kingwaya Colibra.Nówka kosztuje 2000zł ,masz gwarancję i wrażenia gwarantowane. |
gwarancje to masz ale do bramy;p |
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2011-11-01, 20:08
|
|
|
| Raczej do pierwszego odpalenia. |
_________________
Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu. |
|
|
|
 |
Rafał1980
Kuba rozpruwacz

Motocykl: Kolorowy Blady
Imię: Rafał
Wiek: 45 Dołączył: 04 Gru 2010 Posty: 343 Skąd: B. O/S
|
Wysłany: 2011-11-01, 20:14
|
|
|
Dlatego napisałem ,że wrażenia gwarantowane, nic nie wspominałem o jezdzie |
|
|
|
 |
swistak
Forumowy ślusarz

Motocykl: kilofaza
Imię: swistak
Wiek: 43 Dołączył: 12 Cze 2010 Posty: 780 Skąd: Rybnik
|
Wysłany: 2011-11-01, 20:16
|
|
|
niechce mi sie czytać całego głupiego of topu to napisze kup se jakiś u mnie |
_________________ A swistak siedzi....
Swistak już nie siedzi ....!!!!
Swistak już "CENZURA" !!:) Woohhhaaa
http://www.motorybnik.pun.pl
przeróbka twojego wydechu - 732252302
FB lux motometale
 |
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2011-11-02, 11:22
|
|
|
A chcesz litra świstaczku opierdolić ? |
|
|
|
 |
swistak
Forumowy ślusarz

Motocykl: kilofaza
Imię: swistak
Wiek: 43 Dołączył: 12 Cze 2010 Posty: 780 Skąd: Rybnik
|
Wysłany: 2011-11-02, 20:36
|
|
|
i tu mi wbijasz klina...chciałem ale teraz ...
chyba nie bo euro skur..ałe drogie to i nic za to nie kupie w Romie |
_________________ A swistak siedzi....
Swistak już nie siedzi ....!!!!
Swistak już "CENZURA" !!:) Woohhhaaa
http://www.motorybnik.pun.pl
przeróbka twojego wydechu - 732252302
FB lux motometale
 |
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2011-11-04, 13:35
|
|
|
| Piedol euro, ile chcesz za niego ? |
|
|
|
 |
kiler600r

Motocykl: DL1000/Blackbird
Imię: Paweł
Wiek: 44 Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 121 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2011-11-05, 09:43
|
|
|
ja mam iksa na gaznikach juz 4 sezony i srednio po miescie pali 7-7,5, na trasie w okolicach 160 tak samo <jeszcze zalezy w jaki sposob sie ta przelotowa osiaga> raz udalo mi sie zejsc cos na 6,5l ale jechalismy jak emeryci wtedy,
w trasie z 2 osobami na pokladzie i caly zaladowany <kufer, torby boczne i torba na aku> z przelotowa 160-180 palil caly czas 8,5 i nic mniej
moze to kwestia regulacji gaznikow <?>; wtrysk podobno mniej pali
jakby co to moj egzemplarz jest ewentualnie do sprzedania
chce troche wiecej niz zakladasz, ale moto ma:
- nowe opony dunlop roadsmart
- nowy naped
- kanape z mariomoto
- przednia lampę z LED
- kufer centralny givi
- stelaze pod sakwy boczne
poza tym mam cala historie motocykla, mam go 4 sezony, nie ma problemu z podjechaniem do serwisu do sprawdzenia, mozna sciagnac owiewki, nie mam nic do ukrycia; jak go kupowalem zauwazylem ze jeden element byl malowany, w sloncu widac inny odcien lakieru
czarny jak wungiel, rocznik 97, przebieg 66000,
wiecej info na priv |
|
|
|
 |
|
|