Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Moto na następny sezon?
Autor Wiadomość
ozon 


Motocykl: FZ6
Imię: olek
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 512
Skąd: Wojkowice/Tarn. Gory
Wysłany: 2011-11-01, 13:43   

Edisiewicz, ehhh to w tym czasie co ja szukalem to nic ciekawego nie bylo :)
_________________
Moto Jest Jak MediaMarkt- Nie Dla Idiotow...

Hornet Turysta.... :D
 
 
 
MadJack
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-01, 14:19   

dobra panowie. Przyjdzie odpowiedni czas na szukanie.

Poki co number łan jest XX :)

zobaczymy jak tam zimowe ceny się będą prezentowały. A jak już będę coś miał na oku to będę na pewno pisał do Abaddona z prośbą ;) oczywiście z przygotowaną flaszeczką ;)

poki co, czytam, ogladam, przegladam, itepe, itede..
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-01, 14:45   

MadJack napisał/a:

Poki co number łan jest XX :)

Dobry MadJack
MadJack napisał/a:
A jak już będę coś miał na oku to będę na pewno pisał do Abaddona z prośbą ;) oczywiście z przygotowaną flaszeczką ;)

... piwka, bo wódka mi nie wchodzi
 
 
PiotRR 


Motocykl: różowy
Imię: Piotr
Dołączył: 25 Kwi 2011
Posty: 421
Skąd: SI
Wysłany: 2011-11-01, 15:04   

MadJack napisał/a:
wystarczylo cos dodac o posuwaniu i juz sie Sylwunia pojawia w temacie :)

PiotRR, jakos mi nie lezy... :) brzydkie to zwyczajnie :)

Młoda i niewyżyta bestia!
To fakt, F do najpiękniejszych nie należy, ale to była propozycja z przymrużeniem oka bo zdaje się, że na początku chciałeś coś niezbyt dużego i nie za ciężkiego...
A co do wygody to kwestia przyzwyczajenia. Po jakimś czasie nawet cbr900 może być wygodne.
_________________
srad- im szybciej jedziesz tym szybciej jedziesz
 
 
MadJack
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-01, 17:17   

Abaddon, jak piwko to i lepiej bo ja tez za wodka nie przepadam :D
 
 
Peter6969 

Motocykl: VFR V-TEC GSF600S na wydaniu
Imię: PIOTR
Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 65
Skąd: Pyskowice
Wysłany: 2011-11-01, 19:05   

Edisiewicz napisał/a:
ozon napisał/a:
Wiem bo szukalem i klops
to źle szukałeś, wystarczy wejść na ww.vfr-oc.pl i w dziale giełda masz sporo pewnych maszyn .

Szukał dobrze jeśli nie umiał trafic ,a kupno od kogoś z forum nie gwarantuje nam że trafimy na godny egzemplarz.Sam jestem posiadaczem Vitka i mimo że bylem na vfr-oc poszukiwania trwały ponad rok.Teraz szukam kolejnego moto i jestem na etapie półrocznych poszukiwań.Jestem jednak o tyle w komfortowej sytuacji że mam troche grosza wiec nigdy nie sprzedaje moto ,zanim nie kupie drugiego. A jeśli chodzi o twoje poszukiwania MadJack to może skup sie bardziej na moto dobrym na miasto,z możliwościa jazdy turystycznej .Jak piszesz głównie latasz po mieście ,a te dwa wypady nad morze to i tak bedzie mniejsza część latania sprzetem ,wiec chyba lepiej być dwa razy niezbyt zadowolony ze sprzeta i zrobić np cztery przerwy w podróży niż wku..ć się na niego przy codziennej eksploatacji
 
 
Rafał1980 
Kuba rozpruwacz


Motocykl: Kolorowy Blady
Imię: Rafał
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 343
Skąd: B. O/S
Wysłany: 2011-11-01, 19:40   

Dokładnie !!
Proponuję Ci Kingwaya Colibra.Nówka kosztuje 2000zł ,masz gwarancję i wrażenia gwarantowane.
 
 
greenmack 


Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 2711
Skąd: tychy
Wysłany: 2011-11-01, 19:45   

Rafał1980 napisał/a:
Dokładnie !!
Proponuję Ci Kingwaya Colibra.Nówka kosztuje 2000zł ,masz gwarancję i wrażenia gwarantowane.


gwarancje to masz ale do bramy;p
 
 
prezesartur 

Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4520
Skąd: Łazy
Wysłany: 2011-11-01, 20:08   

Raczej do pierwszego odpalenia.
_________________


Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu.
 
 
Rafał1980 
Kuba rozpruwacz


Motocykl: Kolorowy Blady
Imię: Rafał
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 343
Skąd: B. O/S
Wysłany: 2011-11-01, 20:14   

Dlatego napisałem ,że wrażenia gwarantowane, nic nie wspominałem o jezdzie B)
 
 
swistak 
Forumowy ślusarz


Motocykl: kilofaza
Imię: swistak
Wiek: 43
Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 780
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2011-11-01, 20:16   

niechce mi sie czytać całego głupiego of topu to napisze kup se jakiś u mnie :D
_________________
A swistak siedzi....
Swistak już nie siedzi ....!!!!
Swistak już "CENZURA" !! !!:) Woohhhaaa
http://www.motorybnik.pun.pl

przeróbka twojego wydechu - 732252302
FB lux motometale
 
 
Kapitan Bomba 


Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3388
Skąd: Galaktyka Kurvix
Wysłany: 2011-11-02, 11:22   

A chcesz litra świstaczku opierdolić ? ;)
 
 
swistak 
Forumowy ślusarz


Motocykl: kilofaza
Imię: swistak
Wiek: 43
Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 780
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2011-11-02, 20:36   

i tu mi wbijasz klina...chciałem ale teraz ...
chyba nie bo euro skur..ałe drogie to i nic za to nie kupie w Romie :D
_________________
A swistak siedzi....
Swistak już nie siedzi ....!!!!
Swistak już "CENZURA" !! !!:) Woohhhaaa
http://www.motorybnik.pun.pl

przeróbka twojego wydechu - 732252302
FB lux motometale
 
 
Kapitan Bomba 


Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3388
Skąd: Galaktyka Kurvix
Wysłany: 2011-11-04, 13:35   

Piedol euro, ile chcesz za niego ?
 
 
kiler600r 


Motocykl: DL1000/Blackbird
Imię: Paweł
Wiek: 44
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 121
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2011-11-05, 09:43   

ja mam iksa na gaznikach juz 4 sezony i srednio po miescie pali 7-7,5, na trasie w okolicach 160 tak samo <jeszcze zalezy w jaki sposob sie ta przelotowa osiaga> raz udalo mi sie zejsc cos na 6,5l ale jechalismy jak emeryci wtedy,
w trasie z 2 osobami na pokladzie i caly zaladowany <kufer, torby boczne i torba na aku> z przelotowa 160-180 palil caly czas 8,5 i nic mniej
moze to kwestia regulacji gaznikow <?>; wtrysk podobno mniej pali

jakby co to moj egzemplarz jest ewentualnie do sprzedania
chce troche wiecej niz zakladasz, ale moto ma:
- nowe opony dunlop roadsmart
- nowy naped
- kanape z mariomoto
- przednia lampę z LED
- kufer centralny givi
- stelaze pod sakwy boczne
poza tym mam cala historie motocykla, mam go 4 sezony, nie ma problemu z podjechaniem do serwisu do sprawdzenia, mozna sciagnac owiewki, nie mam nic do ukrycia; jak go kupowalem zauwazylem ze jeden element byl malowany, w sloncu widac inny odcien lakieru
czarny jak wungiel, rocznik 97, przebieg 66000,
wiecej info na priv
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/