|
Moto na następny sezon? |
| Autor |
Wiadomość |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-10-30, 13:18
|
|
|
Oglądałem ostatnio X-a na Środuli dla kolegi- gość ma do sprzedania za coś koło 7500.
Rok 1997 na gaźniku. Zależy na ile jesteś estetą, bo moto do poprawek przez zimę.
Sporo mogę Ci o nim powiedzieć jeśli byłbyś zainteresowany, bo oglądałem go z kolegą, który jest fachowcem w tej dziedzinie. |
|
|
|
 |
thrillco
remember the name

Motocykl: cbr xx whitebird
Imię: Grzegorz
Wiek: 36 Dołączył: 12 Kwi 2010 Posty: 452 Skąd: SMI
|
Wysłany: 2011-10-30, 14:00
|
|
|
mialem vfr 750, teraz iXior.
spalanie w obu bardzo dobre, srednio vfr kolo 5-6l, iks 6-7,5.
z pewnoscia wygodniej na cbr, no i lepiej w traske.
jest ktos lubi szalec w miescie miedzy samochodami lub bardzo szybkie winkle to vfr.
koszty eksploatacji i utrzymania podobne, do iksa z pewnoscia dorwiesz wiecej gadżetów (turystycznych i nie tylko)
te dwa motocykle do lekkich nie naleza, vfrka tez jakas lekka nie jest. |
_________________ Lepiej na HONDZIE niż na wielbłądzie, bo wielbłąd turysta nie lata 300-sta. |
|
|
|
 |
MadJack [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-10-30, 14:25
|
|
|
| coz. Ok. litr roznicy w spalaniu, 20-30 kg roznicy w masie. Gigantyczne roznice w osiagach. Roznica w komforcie jazdy. Mysle, ze wybor padnie na XXa. |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2011-10-30, 14:46
|
|
|
| Virago 535. |
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2011-10-30, 16:54
|
|
|
| Zygzaka 1100 kup są tańsze od XX. Za 7 spokojnie coś znajdziesz. Wygodne w cholerę i wcale nie palą dużo. Ponoć ludzie przy turystycznej jeździe schodzili poniżej 6 l. I zawsze masz zapas mocy do wyprzedzenia a silnika nie trzeba tak wysoko kręcić jak przy mniejszych pojemnościach. I zbiera się lepiej od XX. |
_________________
Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu. |
|
|
|
 |
Ice man

Motocykl: GSXR 1100, FZ1
Imię: Tomek
Wiek: 35 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1045 Skąd: DG
|
Wysłany: 2011-10-30, 17:43
|
|
|
| prezesartur napisał/a: | | Zygzaka 1100 kup są tańsze od XX. Za 7 spokojnie coś znajdziesz. Wygodne w cholerę i wcale nie palą dużo. Ponoć ludzie przy turystycznej jeździe schodzili poniżej 6 l. I zawsze masz zapas mocy do wyprzedzenia a silnika nie trzeba tak wysoko kręcić jak przy mniejszych pojemnościach. I zbiera się lepiej od XX. |
dokladnie lepiej by kupil jakis retro pocisk za małą kase mozna zdrowo pojezdzic bo xx bedzie ciezko w tej kasie w jakims rozsądnym stanie |
|
|
|
 |
Rafał1980
Kuba rozpruwacz

Motocykl: Kolorowy Blady
Imię: Rafał
Wiek: 45 Dołączył: 04 Gru 2010 Posty: 343 Skąd: B. O/S
|
Wysłany: 2011-10-30, 17:47
|
|
|
| Kumpel miał zygzaka za śmieszne pieniądze.Rocznik chyba 92lub 93 .Nie wiem czy go jeszcze posiada , ale chciał coś koło 4000zł |
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2011-10-30, 18:06
|
|
|
| Jak za śmieszne pieniądze to 92 albo 92 rejestrowany pierwszy raz w 93. Stara buda jest dużo tańsza od nowszej. Jeżeli komuś zależy tylko na osiągach to lepiej kupić pierwszą budę bo cena jest co najmniej o połowę jak nie 2x niższa a najlepsze jest to, że silnik w obu są identyczne. Od 1990 do 2001 wypuszczali zygzaki z takim samym silnikiem. |
_________________
Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu. |
|
|
|
 |
MadJack [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-10-30, 18:23
|
|
|
z kasą to się jeszcze okaże. Może uda się doskrobać 10 zobaczymy jak interes pójdzie |
|
|
|
 |
ozon

Motocykl: FZ6
Imię: olek
Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 512 Skąd: Wojkowice/Tarn. Gory
|
Wysłany: 2011-10-30, 18:34
|
|
|
| słuchaj jak bys byl zainetesowany hornetem 98 to jest za 8k w dobrym stanie konczyl sie tylko naped. Ja mam horneta 04 z akcesoryjna szybka GIVI i daje rade nie daje tak w klate jak w zwyklym nakedzie |
_________________ Moto Jest Jak MediaMarkt- Nie Dla Idiotow...
Hornet Turysta.... |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-10-30, 20:51
|
|
|
| Za bardzo się nie znam, ale... źle słyszałem o Kawie... |
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2011-10-30, 20:55
|
|
|
A ja słyszałem dobrze o Hondzie.
Obie wersje okazały się gówno prawda. |
_________________
Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu. |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-10-30, 21:00
|
|
|
Jeśli przydzwoniłeś w coś na Hondzie, to... faktycznie miałeś do dupy Hondę |
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2011-10-30, 21:06
|
|
|
| Proszę Cię. Honda jest tak mocno przereklamowana, że to aż boli. |
_________________
Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu. |
|
|
|
 |
|
|