Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Moto na następny sezon?
Autor Wiadomość
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-30, 13:18   

Oglądałem ostatnio X-a na Środuli dla kolegi- gość ma do sprzedania za coś koło 7500.
Rok 1997 na gaźniku. Zależy na ile jesteś estetą, bo moto do poprawek przez zimę.
Sporo mogę Ci o nim powiedzieć jeśli byłbyś zainteresowany, bo oglądałem go z kolegą, który jest fachowcem w tej dziedzinie.
 
 
thrillco 
remember the name


Motocykl: cbr xx whitebird
Imię: Grzegorz
Wiek: 36
Dołączył: 12 Kwi 2010
Posty: 452
Skąd: SMI
Wysłany: 2011-10-30, 14:00   

mialem vfr 750, teraz iXior.

spalanie w obu bardzo dobre, srednio vfr kolo 5-6l, iks 6-7,5.

z pewnoscia wygodniej na cbr, no i lepiej w traske.
jest ktos lubi szalec w miescie miedzy samochodami lub bardzo szybkie winkle to vfr.

koszty eksploatacji i utrzymania podobne, do iksa z pewnoscia dorwiesz wiecej gadżetów (turystycznych i nie tylko)

te dwa motocykle do lekkich nie naleza, vfrka tez jakas lekka nie jest.
_________________
Lepiej na HONDZIE niż na wielbłądzie, bo wielbłąd turysta nie lata 300-sta.
 
 
 
MadJack
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-30, 14:25   

coz. Ok. litr roznicy w spalaniu, 20-30 kg roznicy w masie. Gigantyczne roznice w osiagach. Roznica w komforcie jazdy. Mysle, ze wybor padnie na XXa.
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-30, 14:29   

Słuszny wybór :)

Looknij tutaj http://cbr-xx.pl/index.php
 
 
Kapitan Bomba 


Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3388
Skąd: Galaktyka Kurvix
Wysłany: 2011-10-30, 14:46   

Virago 535.
 
 
prezesartur 

Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4520
Skąd: Łazy
Wysłany: 2011-10-30, 16:54   

Zygzaka 1100 kup są tańsze od XX. Za 7 spokojnie coś znajdziesz. Wygodne w cholerę i wcale nie palą dużo. Ponoć ludzie przy turystycznej jeździe schodzili poniżej 6 l. I zawsze masz zapas mocy do wyprzedzenia a silnika nie trzeba tak wysoko kręcić jak przy mniejszych pojemnościach. I zbiera się lepiej od XX.
_________________


Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu.
 
 
Ice man 


Motocykl: GSXR 1100, FZ1
Imię: Tomek
Wiek: 35
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1045
Skąd: DG
Wysłany: 2011-10-30, 17:43   

prezesartur napisał/a:
Zygzaka 1100 kup są tańsze od XX. Za 7 spokojnie coś znajdziesz. Wygodne w cholerę i wcale nie palą dużo. Ponoć ludzie przy turystycznej jeździe schodzili poniżej 6 l. I zawsze masz zapas mocy do wyprzedzenia a silnika nie trzeba tak wysoko kręcić jak przy mniejszych pojemnościach. I zbiera się lepiej od XX.

dokladnie lepiej by kupil jakis retro pocisk za małą kase mozna zdrowo pojezdzic bo xx bedzie ciezko w tej kasie w jakims rozsądnym stanie
 
 
Rafał1980 
Kuba rozpruwacz


Motocykl: Kolorowy Blady
Imię: Rafał
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 343
Skąd: B. O/S
Wysłany: 2011-10-30, 17:47   

Kumpel miał zygzaka za śmieszne pieniądze.Rocznik chyba 92lub 93 .Nie wiem czy go jeszcze posiada , ale chciał coś koło 4000zł
 
 
prezesartur 

Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4520
Skąd: Łazy
Wysłany: 2011-10-30, 18:06   

Jak za śmieszne pieniądze to 92 albo 92 rejestrowany pierwszy raz w 93. Stara buda jest dużo tańsza od nowszej. Jeżeli komuś zależy tylko na osiągach to lepiej kupić pierwszą budę bo cena jest co najmniej o połowę jak nie 2x niższa a najlepsze jest to, że silnik w obu są identyczne. Od 1990 do 2001 wypuszczali zygzaki z takim samym silnikiem.
_________________


Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu.
 
 
MadJack
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-30, 18:23   

z kasą to się jeszcze okaże. Może uda się doskrobać 10 :) zobaczymy jak interes pójdzie :)
 
 
ozon 


Motocykl: FZ6
Imię: olek
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 512
Skąd: Wojkowice/Tarn. Gory
Wysłany: 2011-10-30, 18:34   

słuchaj jak bys byl zainetesowany hornetem 98 to jest za 8k w dobrym stanie konczyl sie tylko naped. Ja mam horneta 04 z akcesoryjna szybka GIVI i daje rade nie daje tak w klate jak w zwyklym nakedzie
_________________
Moto Jest Jak MediaMarkt- Nie Dla Idiotow...

Hornet Turysta.... :D
 
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-30, 20:51   

Za bardzo się nie znam, ale... źle słyszałem o Kawie...
 
 
prezesartur 

Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4520
Skąd: Łazy
Wysłany: 2011-10-30, 20:55   

A ja słyszałem dobrze o Hondzie.

Obie wersje okazały się gówno prawda.
_________________


Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu.
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-30, 21:00   

Jeśli przydzwoniłeś w coś na Hondzie, to... faktycznie miałeś do dupy Hondę :D
 
 
prezesartur 

Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4520
Skąd: Łazy
Wysłany: 2011-10-30, 21:06   

Proszę Cię. Honda jest tak mocno przereklamowana, że to aż boli.
_________________


Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/