|
Moto na następny sezon? |
| Autor |
Wiadomość |
DragstaR1
Motocykl: Pegaz
Imię: Wredny Matkojebca
Dołączył: 11 Sie 2010 Posty: 277 Skąd: Śląsk
|
Wysłany: 2011-10-31, 13:47
|
|
|
| emil napisał/a: | vFr czy vTr? w przypadku tego drugiego 12 to i tak zajebisty wynik |
sory kolego że tak wulgarnie to powiem ale albo nie miałeś nigdy vtr albo po prostu do reszty cie pojebało i powielasz to co słyszałeś od "znawców". Chyba że masz na myśli VTR SP1/SP2 ale i tutaj sprawa będzie dyskusyjna. Natomiast VTR1000F przy turystycznym traktowaniu wcale nie pali dużo. |
_________________ byndzin, czeladz,sosnowiec, dombrowa tam sie dziecku urywo gowa! |
|
|
|
 |
emil

Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3698 Skąd: somalia
|
Wysłany: 2011-10-31, 13:51
|
|
|
no, kuzyn ma 16-sto litrowy bak na 45 min to policz ile pali. vtr1000f. Miał je w sumie trzy. SP1/2 żrą jeszcze więcej, zapytaj znafco Gacola no chyba że ją 'kręcisz' do 3 tysięcy. |
_________________ a nie bede nikogo obrazal.. |
|
|
|
 |
MadJack [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-10-31, 14:09
|
|
|
| DragstaR1, nie wiem do czego pijesz... pytam bo ktos moze miec jakies cenne uwagi. Jak uwazasz, ze na naszym forum sa sami znaFcy i nie mozna sie niczego dowiedziec. To co tu jeszcze robisz? |
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2011-10-31, 15:31
|
|
|
| Nie kupuj Kawasaki, złom i tyle. |
|
|
|
 |
DragstaR1
Motocykl: Pegaz
Imię: Wredny Matkojebca
Dołączył: 11 Sie 2010 Posty: 277 Skąd: Śląsk
|
Wysłany: 2011-10-31, 16:43
|
|
|
| emil napisał/a: | no, kuzyn ma 16-sto litrowy bak na 45 min to policz ile pali. vtr1000f. Miał je w sumie trzy. SP1/2 żrą jeszcze więcej, zapytaj znafco Gacola no chyba że ją 'kręcisz' do 3 tysięcy. |
Jak nie schodzić poniżej 7 tys to nie wykluczone tylko ze MadJack wyrazie pisał ,że chce moto do turystyki ,wtedy VTR kręci sie w granicach 4-5 tys i pali max 7 /100. Przynajmniej moja. nie mam tam oczywiście jakiś wynalazków typu Dyno Jet itp. Dla mnie VTR1000F to idealny motocykl do turystyki. |
_________________ byndzin, czeladz,sosnowiec, dombrowa tam sie dziecku urywo gowa! |
|
|
|
 |
LoLo

Motocykl: Hania XX
Imię: Sławek
Dołączył: 13 Lut 2011 Posty: 110 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2011-10-31, 17:08
|
|
|
| No to i ja dołożę swoje trzy grosze. Jeszcze nie dawno jeździłem Suzi GSX 650F, bardzo wdzięczne moto, w trasie 4,1 l/100km. Waga z płynami ok. 250kg. ale zawsze myślałem o XX. No i teraz jest. I powiem tak: na trasie i w winklach zachowuje się wg. mnie dużo lepiej niż Suzi GSX 650F, mimo podobnej wagi. A spalanie? Jak kręcisz tak spala. Nie namawiam ale pogadaj z Abaddonem ( pomagał mi przy zakupie mojego - zna się na rzeczy) i jedź z nim zobaczyć XX z Środuli, a chociaż przymierzysz się do XX. Powodzenia w poszukiwaniach. |
|
|
|
 |
DragstaR1
Motocykl: Pegaz
Imię: Wredny Matkojebca
Dołączył: 11 Sie 2010 Posty: 277 Skąd: Śląsk
|
Wysłany: 2011-10-31, 17:12
|
|
|
| MadJack napisał/a: | | DragstaR1, nie wiem do czego pijesz... pytam bo ktos moze miec jakies cenne uwagi. Jak uwazasz, ze na naszym forum sa sami znaFcy i nie mozna sie niczego dowiedziec. To co tu jeszcze robisz? |
MadJack jestem tu tylko po to ,żeby się czasami po napierdalać bo teksty nie raz są nie ziemskie Gdybym szukał pomocy to forum - zarówno te jak i każde inne - było by ostatnim miejscem gdzie bym o nią poprosił |
_________________ byndzin, czeladz,sosnowiec, dombrowa tam sie dziecku urywo gowa! |
|
|
|
 |
thrillco
remember the name

Motocykl: cbr xx whitebird
Imię: Grzegorz
Wiek: 36 Dołączył: 12 Kwi 2010 Posty: 452 Skąd: SMI
|
Wysłany: 2011-10-31, 17:16
|
|
|
XX-a na gaznikach wytargasz juz w kasie <10 tys.
jesli lubisz szybko jezdzic to bierz iksa,
jak wolisz wolniejsza spokojna turystyke to vfrke.
iksem nieda sie wolno jezdzic jak dla mnie predkosc wygodna to dopiero 140-160
na vfr 750 bylo to 110-130 |
_________________ Lepiej na HONDZIE niż na wielbłądzie, bo wielbłąd turysta nie lata 300-sta. |
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2011-10-31, 17:17
|
|
|
Co racja to racja. Ja na Twoim miejscu porozmawiał bym z babcią. Starzy ludzie dużo lat przeżyli są życiowo doświadczeni i na pewno coś podpowiedzą.
| thrillco napisał/a: | iksem nieda sie wolno jezdzic |
Kiedyś zygzakiem przejechałem 8km jadąc 20km/h. Podejrzewam, że XX też bym dał radę wiec się da. |
_________________
Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu. |
|
|
|
 |
Rafał1980
Kuba rozpruwacz

Motocykl: Kolorowy Blady
Imię: Rafał
Wiek: 45 Dołączył: 04 Gru 2010 Posty: 343 Skąd: B. O/S
|
Wysłany: 2011-10-31, 17:22
|
|
|
Najlepszy na kłopoty jest Bednarski |
|
|
|
 |
DragstaR1
Motocykl: Pegaz
Imię: Wredny Matkojebca
Dołączył: 11 Sie 2010 Posty: 277 Skąd: Śląsk
|
Wysłany: 2011-10-31, 17:35
|
|
|
| thrillco napisał/a: |
iksem nieda sie wolno jezdzic |
Tak samo można powiedzieć ,że nie da się jeździć bez zagiętej tablicy. Jednym słowem typowe forumowe pierdolenie |
_________________ byndzin, czeladz,sosnowiec, dombrowa tam sie dziecku urywo gowa! |
|
|
|
 |
thrillco
remember the name

Motocykl: cbr xx whitebird
Imię: Grzegorz
Wiek: 36 Dołączył: 12 Kwi 2010 Posty: 452 Skąd: SMI
|
Wysłany: 2011-10-31, 17:48
|
|
|
| DragstaR1 napisał/a: | | thrillco napisał/a: |
iksem nieda sie wolno jezdzic |
Tak samo można powiedzieć ,że nie da się jeździć bez zagiętej tablicy. Jednym słowem typowe forumowe pierdolenie |
i kto to mówi.. |
_________________ Lepiej na HONDZIE niż na wielbłądzie, bo wielbłąd turysta nie lata 300-sta. |
|
|
|
 |
DragstaR1
Motocykl: Pegaz
Imię: Wredny Matkojebca
Dołączył: 11 Sie 2010 Posty: 277 Skąd: Śląsk
|
Wysłany: 2011-10-31, 18:35
|
|
|
| thrillco napisał/a: | | DragstaR1 napisał/a: | | thrillco napisał/a: |
iksem nieda sie wolno jezdzic |
Tak samo można powiedzieć ,że nie da się jeździć bez zagiętej tablicy. Jednym słowem typowe forumowe pierdolenie |
i kto to mówi.. |
No kto kurwa kto? hehehe |
_________________ byndzin, czeladz,sosnowiec, dombrowa tam sie dziecku urywo gowa! |
|
|
|
 |
ozon

Motocykl: FZ6
Imię: olek
Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 512 Skąd: Wojkowice/Tarn. Gory
|
Wysłany: 2011-10-31, 19:34
|
|
|
Tylko VFRa jest fajnym motocyklem tez chcialem kupic ale jest jeden problem bardzo ale to bardzo ciezko jest znalesc w miare swieza chodzi o przebieg same powyzej 100tys. Wiem bo szukalem i klops nic nie bylo a poza tym VFR to bardzo fajna maszyna wiec nikt jej nie chce sprzedac jak jest z nia wszystko okej |
_________________ Moto Jest Jak MediaMarkt- Nie Dla Idiotow...
Hornet Turysta.... |
|
|
|
 |
Edisiewicz

Motocykl: vfr 800 vtec
Imię: Marek
Wiek: 45 Dołączył: 17 Sie 2010 Posty: 648 Skąd: Chelsea(Czeladź)
|
Wysłany: 2011-11-01, 11:19
|
|
|
| ozon napisał/a: | | Wiem bo szukalem i klops | to źle szukałeś, wystarczy wejść na ww.vfr-oc.pl i w dziale giełda masz sporo pewnych maszyn . |
|
|
|
 |
|
|