Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Moto na następny sezon?
Autor Wiadomość
DragstaR1 

Motocykl: Pegaz
Imię: Wredny Matkojebca
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 277
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2011-10-31, 13:47   

emil napisał/a:
vFr czy vTr? :D w przypadku tego drugiego 12 to i tak zajebisty wynik


sory kolego że tak wulgarnie to powiem ale albo nie miałeś nigdy vtr albo po prostu do reszty cie pojebało i powielasz to co słyszałeś od "znawców". Chyba że masz na myśli VTR SP1/SP2 ale i tutaj sprawa będzie dyskusyjna. Natomiast VTR1000F przy turystycznym traktowaniu wcale nie pali dużo.
_________________
byndzin, czeladz​,sosnowiec, dombrowa tam s​ie dziecku urywo​ gowa! ​
 
 
emil 


Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3698
Skąd: somalia
Wysłany: 2011-10-31, 13:51   

no, kuzyn ma 16-sto litrowy bak na 45 min to policz ile pali. vtr1000f. Miał je w sumie trzy. SP1/2 żrą jeszcze więcej, zapytaj znafco Gacola :D no chyba że ją 'kręcisz' do 3 tysięcy.
_________________
a nie bede nikogo obrazal..
 
 
MadJack
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-31, 14:09   

DragstaR1, nie wiem do czego pijesz... pytam bo ktos moze miec jakies cenne uwagi. Jak uwazasz, ze na naszym forum sa sami znaFcy i nie mozna sie niczego dowiedziec. To co tu jeszcze robisz?
 
 
Kapitan Bomba 


Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3388
Skąd: Galaktyka Kurvix
Wysłany: 2011-10-31, 15:31   

Nie kupuj Kawasaki, złom i tyle.
 
 
DragstaR1 

Motocykl: Pegaz
Imię: Wredny Matkojebca
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 277
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2011-10-31, 16:43   

emil napisał/a:
no, kuzyn ma 16-sto litrowy bak na 45 min to policz ile pali. vtr1000f. Miał je w sumie trzy. SP1/2 żrą jeszcze więcej, zapytaj znafco Gacola :D no chyba że ją 'kręcisz' do 3 tysięcy.


Jak nie schodzić poniżej 7 tys to nie wykluczone tylko ze MadJack wyrazie pisał ,że chce moto do turystyki ,wtedy VTR kręci sie w granicach 4-5 tys i pali max 7 /100. Przynajmniej moja. nie mam tam oczywiście jakiś wynalazków typu Dyno Jet itp. Dla mnie VTR1000F to idealny motocykl do turystyki.
_________________
byndzin, czeladz​,sosnowiec, dombrowa tam s​ie dziecku urywo​ gowa! ​
 
 
LoLo 


Motocykl: Hania XX
Imię: Sławek
Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 110
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2011-10-31, 17:08   

No to i ja dołożę swoje trzy grosze. Jeszcze nie dawno jeździłem Suzi GSX 650F, bardzo wdzięczne moto, w trasie 4,1 l/100km. Waga z płynami ok. 250kg. ale zawsze myślałem o XX. No i teraz jest. I powiem tak: na trasie i w winklach zachowuje się wg. mnie dużo lepiej niż Suzi GSX 650F, mimo podobnej wagi. A spalanie? Jak kręcisz tak spala. Nie namawiam ale pogadaj z Abaddonem ( pomagał mi przy zakupie mojego - zna się na rzeczy) i jedź z nim zobaczyć XX z Środuli, a chociaż przymierzysz się do XX. Powodzenia w poszukiwaniach.
 
 
DragstaR1 

Motocykl: Pegaz
Imię: Wredny Matkojebca
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 277
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2011-10-31, 17:12   

MadJack napisał/a:
DragstaR1, nie wiem do czego pijesz... pytam bo ktos moze miec jakies cenne uwagi. Jak uwazasz, ze na naszym forum sa sami znaFcy i nie mozna sie niczego dowiedziec. To co tu jeszcze robisz?

MadJack jestem tu tylko po to ,żeby się czasami po napierdalać bo teksty nie raz są nie ziemskie :P Gdybym szukał pomocy to forum - zarówno te jak i każde inne - było by ostatnim miejscem gdzie bym o nią poprosił ;)
_________________
byndzin, czeladz​,sosnowiec, dombrowa tam s​ie dziecku urywo​ gowa! ​
 
 
thrillco 
remember the name


Motocykl: cbr xx whitebird
Imię: Grzegorz
Wiek: 36
Dołączył: 12 Kwi 2010
Posty: 452
Skąd: SMI
Wysłany: 2011-10-31, 17:16   

XX-a na gaznikach wytargasz juz w kasie <10 tys.

jesli lubisz szybko jezdzic to bierz iksa,
jak wolisz wolniejsza spokojna turystyke to vfrke.

iksem nieda sie wolno jezdzic :) jak dla mnie predkosc wygodna to dopiero 140-160
na vfr 750 bylo to 110-130
_________________
Lepiej na HONDZIE niż na wielbłądzie, bo wielbłąd turysta nie lata 300-sta.
 
 
 
prezesartur 

Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4520
Skąd: Łazy
Wysłany: 2011-10-31, 17:17   

Co racja to racja. Ja na Twoim miejscu porozmawiał bym z babcią. Starzy ludzie dużo lat przeżyli są życiowo doświadczeni i na pewno coś podpowiedzą.

thrillco napisał/a:
iksem nieda sie wolno jezdzic :)

Kiedyś zygzakiem przejechałem 8km jadąc 20km/h. Podejrzewam, że XX też bym dał radę wiec się da.
_________________


Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu.
 
 
Rafał1980 
Kuba rozpruwacz


Motocykl: Kolorowy Blady
Imię: Rafał
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 343
Skąd: B. O/S
Wysłany: 2011-10-31, 17:22   

Najlepszy na kłopoty jest Bednarski B)
 
 
DragstaR1 

Motocykl: Pegaz
Imię: Wredny Matkojebca
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 277
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2011-10-31, 17:35   

thrillco napisał/a:


iksem nieda sie wolno jezdzic


Tak samo można powiedzieć ,że nie da się jeździć bez zagiętej tablicy. Jednym słowem typowe forumowe pierdolenie ;)
_________________
byndzin, czeladz​,sosnowiec, dombrowa tam s​ie dziecku urywo​ gowa! ​
 
 
thrillco 
remember the name


Motocykl: cbr xx whitebird
Imię: Grzegorz
Wiek: 36
Dołączył: 12 Kwi 2010
Posty: 452
Skąd: SMI
Wysłany: 2011-10-31, 17:48   

DragstaR1 napisał/a:
thrillco napisał/a:


iksem nieda sie wolno jezdzic


Tak samo można powiedzieć ,że nie da się jeździć bez zagiętej tablicy. Jednym słowem typowe forumowe pierdolenie ;)


i kto to mówi.. B)
_________________
Lepiej na HONDZIE niż na wielbłądzie, bo wielbłąd turysta nie lata 300-sta.
 
 
 
DragstaR1 

Motocykl: Pegaz
Imię: Wredny Matkojebca
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 277
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2011-10-31, 18:35   

thrillco napisał/a:
DragstaR1 napisał/a:
thrillco napisał/a:


iksem nieda sie wolno jezdzic


Tak samo można powiedzieć ,że nie da się jeździć bez zagiętej tablicy. Jednym słowem typowe forumowe pierdolenie ;)


i kto to mówi.. B)

No kto kurwa kto? hehehe
_________________
byndzin, czeladz​,sosnowiec, dombrowa tam s​ie dziecku urywo​ gowa! ​
 
 
ozon 


Motocykl: FZ6
Imię: olek
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 512
Skąd: Wojkowice/Tarn. Gory
Wysłany: 2011-10-31, 19:34   

Tylko VFRa jest fajnym motocyklem tez chcialem kupic ale jest jeden problem bardzo ale to bardzo ciezko jest znalesc w miare swieza chodzi o przebieg same powyzej 100tys. Wiem bo szukalem i klops nic nie bylo a poza tym VFR to bardzo fajna maszyna wiec nikt jej nie chce sprzedac jak jest z nia wszystko okej :)
_________________
Moto Jest Jak MediaMarkt- Nie Dla Idiotow...

Hornet Turysta.... :D
 
 
 
Edisiewicz 


Motocykl: vfr 800 vtec
Imię: Marek
Wiek: 45
Dołączył: 17 Sie 2010
Posty: 648
Skąd: Chelsea(Czeladź)
Wysłany: 2011-11-01, 11:19   

ozon napisał/a:
Wiem bo szukalem i klops
to źle szukałeś, wystarczy wejść na ww.vfr-oc.pl i w dziale giełda masz sporo pewnych maszyn .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/