Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: mg1989sos
2012-03-18, 17:04
15.04.2012 - rozpoczęcie sezonu Częstochowa
Autor Wiadomość
greenmack 


Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 2711
Skąd: tychy
Wysłany: 2012-01-29, 16:58   

abbi mi srednio lezy wleczenie sie w kolumnie przez te 60 km ze srednią predkoscia 30 kmh do tego te swiry w adidaskach na lewym pasie walacy o 100 kmh szybciej niz reszta na prawym pasie, te mordowanie sie w jednym dupnym korku w Czestochowie i walka z puszkami o miejsce. Naprawde wole w tym czasie posiedziec przy moto i posprawdzac napiecie wstepne tylego amora;p;p

Albo małą wziąsc na tą kubalonke jak juz tak bardzo tego pragnie;p
_________________
http://www.dwagary.pl/
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-29, 17:08   

Spotkać się można. Jak pisał Cris- Lotos przy szpitalu (tam gdzie ostatnio się doturlałem :D ).
Udać się w kier. na Częstochowę... ile dojedziemy, to dojedziemy, ale na pewno do samej Cz-wy rył się nie będę. Następnie nawrót i możemy lecieć na Kubalonkę.
 
 
greenmack 


Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 2711
Skąd: tychy
Wysłany: 2012-01-29, 17:41   

tylko po jakiego grzyba pchac sie w kier. czestochowy??? jest tyle pieknych drog na połududnie a Ty chcesz pchac sie tam gdzie akurat wszyscy sie pchają......
_________________
http://www.dwagary.pl/
 
 
eve 
...3,14 i reszta


Motocykl: eFZet szósty w negliżu
Imię: IWI
Wiek: 42
Dołączyła: 26 Lip 2010
Posty: 3417
Skąd: Orzesze
Wysłany: 2012-01-29, 18:37   

greenmack, ja też omijam te okolice w ten dzień, byłam tam w zeszłym roku pierwszy i ostatni raz!
rzeźnia!
_________________
"Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad twoim grobem zesrały się z wrażenia."
 
 
 
Kamyk 

Motocykl: Fazer, tyle, że goły:)
Imię: Paweł
Wiek: 40
Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 293
Skąd: Tychy
Wysłany: 2012-01-29, 21:13   

Prezes opisał Częstochowę w 100% trafnie:)
Czyli co widzę, że wiele osób z forum będzie można spotkać na Kubalonce lub Salmopolu, zamiast w Częstochowie.
Nie ma co bić piany jak to mówią jeden woli Rybki, drugi akwarium... uszanujmy to i nie targajmy sobie nerwów ;)
_________________
ale po co?
 
 
T_rex 

Motocykl: mam
Imię: Piotr
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 571
Skąd: ślaskie
Wysłany: 2012-01-30, 19:49   

Kamyk napisał/a:
Prezes opisał Częstochowę w 100% trafnie:)


To niech napisze , ile razy tam był ?
_________________
Gdy siadam na moto czuję ze spalam benzynę, w samochodzie tylko ją zużywam.
 
 
prezesartur 

Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4520
Skąd: Łazy
Wysłany: 2012-01-30, 21:12   

T_rex napisał/a:
To niech napisze , ile razy tam był ?

Nie był ani razu bo nie musiał. Wykazał zdolność do logicznego myślenia i był w stanie sobie wyobrazić jak wygląda sytuacja w Częstochowie porównując ją z o wiele mniejszymi "imprezami" tego typu w których uczestniczył. Tak samo nie musiał się nigdy pier...ąć w nogę młotkiem bo był w stanie to sobie wyobrazić na podstawie tego kiedy pier...ął się młotkiem w rękę. Jak widać niektórzy muszą się pier...ąć i w rękę i w nogę na szczęście ja ie. Poza tym nie był z powodów ideologicznych.
_________________


Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu.
 
 
Moderator
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-30, 21:35   

prezesartur napisał/a:
T_rex napisał/a:
To niech napisze , ile razy tam był ?

Nie był ani razu bo nie musiał. Wykazał zdolność do logicznego myślenia i był w stanie sobie wyobrazić jak wygląda sytuacja w Częstochowie porównując ją z o wiele mniejszymi "imprezami" tego typu w których uczestniczył. Tak samo nie musiał się nigdy pier...ąć w nogę młotkiem bo był w stanie to sobie wyobrazić na podstawie tego kiedy pier...ął się młotkiem w rękę. Jak widać niektórzy muszą się pier...ąć i w rękę i w nogę na szczęście ja ie. Poza tym nie był z powodów ideologicznych.



PROSZĘ O EDYCJĘ POSTU
 
 
prezesartur 

Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4520
Skąd: Łazy
Wysłany: 2012-01-31, 07:14   

Moderator napisał/a:
prezesartur napisał/a:
T_rex napisał/a:
To niech napisze , ile razy tam był ?

Nie był ani razu bo nie musiał. Wykazał zdolność do logicznego myślenia i był w stanie sobie wyobrazić jak wygląda sytuacja w Częstochowie porównując ją z o wiele mniejszymi "imprezami" tego typu w których uczestniczył. Tak samo nie musiał się nigdy pier...ąć w nogę młotkiem bo był w stanie to sobie wyobrazić na podstawie tego kiedy pier...ął się młotkiem w rękę. Jak widać niektórzy muszą się pier...ąć i w rękę i w nogę na szczęście ja ie. Poza tym nie był z powodów ideologicznych.



PROSZĘ O EDYCJĘ POSTU

Proszę mnie permanentnie zbanować. Skoro robi się tu psychiatryk ja odpadam.

Kasiek napisał/a:
Pisanie drukowanymi literami uważane jest za krzyk. A chamstwa nie zniesę.

Miałem to samo napisać ale za zasady po udzieleni komuś tego typu rady musiał bym dodać coś od siebie za fatygę a nie chciałbym nikogo obrażać.
_________________


Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu.
 
 
Rafał1980 
Kuba rozpruwacz


Motocykl: Kolorowy Blady
Imię: Rafał
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 343
Skąd: B. O/S
Wysłany: 2012-01-31, 09:45   

prezesartur napisał/a:

Proszę mnie permanentnie zbanować. Skoro robi się tu psychiatryk ja odpadam.

Przecież moderator działa w dobrej wierze , gdyż chce was stopniowo oswoić z nowymi przepisami.Narazie grzecznie prosi o edycję ,a jak przepisy acta wejdą w życie za takie wybryki będą wystawiane mandaty karne , a w skrajnych przypadkach delikfent pójdzie na dołek ;o
Trwają już pierwsze testy
 
 
Mocieek16 

Motocykl: 600rr
Imię: Krzysztof
Wiek: 37
Dołączył: 23 Sty 2012
Posty: 97
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2012-01-31, 15:20   

ciekawe czy mają tyle dołków ;) ;p
 
 
prezesartur 

Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4520
Skąd: Łazy
Wysłany: 2012-01-31, 17:25   

Mandatów karnych wszelkiej maści dostałem tyle, że mógłbym je spiąć i wydać jako nowele a dołki też nie są mi specjalnie obce. Wyśpi się człowiek nakarmią go spotka ciekawych ludzi, których normalnie nigdy nie miał by okazji poznać. Jeśli tylko takie formy zapobiegawcze wchodzą w grę to wchodzę w to w ciemno.
_________________


Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu.
 
 
Kamyk 

Motocykl: Fazer, tyle, że goły:)
Imię: Paweł
Wiek: 40
Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 293
Skąd: Tychy
Wysłany: 2012-01-31, 17:50   

prezesartur napisał/a:
Mandatów karnych wszelkiej maści dostałem tyle, że mógłbym je spiąć i wydać jako nowele a dołki też nie są mi specjalnie obce. Wyśpi się człowiek nakarmią go spotka ciekawych ludzi, których normalnie nigdy nie miał by okazji poznać. Jeśli tylko takie formy zapobiegawcze wchodzą w grę to wchodzę w to w ciemno.


To Ty chyba w Mariocie na tym dołku siedziałeś, skoro wyspać, pojeść i pogadać dali...??
Chyba, że u was jakieś specyficzne piekiełko w łazach mają
_________________
ale po co?
 
 
prezesartur 

Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4520
Skąd: Łazy
Wysłany: 2012-01-31, 18:00   

Kamyk napisał/a:
To Ty chyba w Mariocie na tym dołku siedziałeś, skoro wyspać, pojeść i pogadać dali...??
Chyba, że u was jakieś specyficzne piekiełko w łazach mają

Nasze odczucia różnią się z jednego podstawowego powodu. Policja do każdego podchodzi inaczej zależnie od tego z kim ma do czynienia. Skoro zostałeś sponiewierany widocznie doszli do wniosku, że nie zasługujesz na więcej.
_________________


Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu.
 
 
Mocieek16 

Motocykl: 600rr
Imię: Krzysztof
Wiek: 37
Dołączył: 23 Sty 2012
Posty: 97
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2012-01-31, 18:03   

Artur to Ty jestes faktycznie jakims BOSEM... ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/