Otwarty przez: mg1989sos 2012-03-18, 17:04 |
15.04.2012 - rozpoczęcie sezonu Częstochowa |
| Autor |
Wiadomość |
Kamyk
Motocykl: Fazer, tyle, że goły:)
Imię: Paweł
Wiek: 40 Dołączył: 09 Kwi 2010 Posty: 293 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2012-01-31, 18:29
|
|
|
| prezesartur napisał/a: | | Kamyk napisał/a: | To Ty chyba w Mariocie na tym dołku siedziałeś, skoro wyspać, pojeść i pogadać dali...??
Chyba, że u was jakieś specyficzne piekiełko w łazach mają |
Nasze odczucia różnią się z jednego podstawowego powodu. Policja do każdego podchodzi inaczej zależnie od tego z kim ma do czynienia. Skoro zostałeś sponiewierany widocznie doszli do wniosku, że nie zasługujesz na więcej. |
W życiu...Od jakiegoś czasu to już mi nawet mandatów nie chcą dawać |
_________________ ale po co? |
| Ostatnio zmieniony przez Kamyk 2012-01-31, 18:32, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2012-01-31, 18:31
|
|
|
| W życiu byłeś poniewierany ? Może to nie była policja tylko przebierańcy. Pamiętaj nie każdy kto potraktuje Cię pałką to od razu musi być policjant. |
_________________
Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu. |
|
|
|
 |
Kamyk
Motocykl: Fazer, tyle, że goły:)
Imię: Paweł
Wiek: 40 Dołączył: 09 Kwi 2010 Posty: 293 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2012-01-31, 18:38
|
|
|
| Znowu piszesz na podstawie własnego doświadczenia?? |
_________________ ale po co? |
|
|
|
 |
greenmack

Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 2711 Skąd: tychy
|
Wysłany: 2012-01-31, 19:44
|
|
|
| prezes Ty to naprade na dziwnej psiarni byles bo mnie to tylko do kaloryfera niedobzi policjanci przykuli i nawet pic na kaca mi przyoszczedzili a tobie tu obiadki......nono widze ze masz wtyki. |
| Ostatnio zmieniony przez greenmack 2012-01-31, 19:46, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2012-01-31, 19:51
|
|
|
| Moja wina, że macie gęby patologiczne i tak was traktują... |
_________________
Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu. |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-01-31, 19:52
|
|
|
Szkoda prezesie, że a u mnie na dołku nie siedziałeś...
[ Dodano: 2012-01-31, 19:57 ]
Czym, albo z jakiego powodu? |
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2012-01-31, 20:00
|
|
|
| Z powodu takiego iż rozmawiamy o dołku na który nie wniosłem telefonu komórkowego tylko przez grzeczność. |
_________________
Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu. |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-01-31, 20:01
|
|
|
| Nie doszukuj się agresji z mojej strony... miałem na myśli coś wręcz przeciwnego. |
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2012-01-31, 20:23
|
|
|
Poziom tam zapamiętałem słabiutki. A żeby nie było, że mówię tak tylko po to żeby dosrać skan karty gościa. Powiem krótka skuteczność żadna profesjonalizm też niespecjalny krótko mówiąc lipton jak w filiżance dobrej herbaty. Nie wiem może przez te lata trochę się tam na lepsze zmieniło chociaż wątpię.
 |
_________________
Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu. |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-01-31, 20:25
|
|
|
Hehehehe, na szczęście to nie moje pismo |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-01-31, 20:27
|
|
|
| Jedynie taki, że w Cz-owie mogą nas zawinąć... ale OK- koniec OT. |
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2012-01-31, 20:31
|
|
|
| Abaddon napisał/a: | | Jedynie taki, że w Cz-owie mogą nas zawinąć... ale OK- koniec OT. |
Widzisz jak się chłopak wystraszył, że ujawnię kompromitujące fakty. Tym bardziej, że nigdy nie wiadomo czyje to podpisy widnieją pod prostokącikami.
Ale spokojnie wszak słynę ze swego miłosierdzia- koniec OT. |
_________________
Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu. |
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2012-02-01, 08:13
|
|
|
ze tak zapytam o kierej sie to tam wszystko zaczyna?
parada msza ? |
_________________ ni |
|
|
|
 |
Patra

Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 2904 Skąd: SO
|
Wysłany: 2012-02-01, 08:15
|
|
|
Parada to chyba koło 10-11 ruszała, a reszty to nie wiem, bo to już mnie nie interesiło.
W każdym razie koło 9 jest już dość ciasno. |
_________________ Zawsze kiedy piszesz głupie posty bóg zabija kotka!
Gość pozdrawiam
 |
|
|
|
 |
SACERDOS
Motocykl: FJR
Imię: Przemek
Wiek: 42 Dołączył: 30 Sty 2012 Posty: 3 Skąd: Podbeskidzie
|
Wysłany: 2012-02-01, 12:07
|
|
|
| Mdevil napisał/a: | ze tak zapytam o kierej sie to tam wszystko zaczyna?
parada msza ? |
W zeszłym roku parada startowała o 10, ale w takim ścisku ja się na nią nie biorę... Msza św. jest o 12 na wałach, a po niej obiadek i wio do domu... |
_________________ "Kochaj i rób co chcesz" |
|
|
|
 |
|
|