Otwarty przez: mg1989sos 2012-03-18, 17:04 |
15.04.2012 - rozpoczęcie sezonu Częstochowa |
| Autor |
Wiadomość |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2012-02-01, 15:44
|
|
|
| no wlasnie na parade to nie zabardzo mi sie chce jechac szkoda mi sprzegla ... wolal bym tam byc przed parada i nakrecic te cale cholote jak jedzie;p |
_________________ ni |
|
|
|
 |
Patra

Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 2904 Skąd: SO
|
Wysłany: 2012-02-01, 15:46
|
|
|
| O 7 w zeszłym roku było jeszcze prawie pusto. |
_________________ Zawsze kiedy piszesz głupie posty bóg zabija kotka!
Gość pozdrawiam
 |
|
|
|
 |
DAVID87
Wesoły masorz

Motocykl: VFR800 V-TEC /CBR XX1100
Imię: DAWID
Wiek: 39 Dołączył: 16 Gru 2010 Posty: 171 Skąd: okol.Rybnik
|
Wysłany: 2012-02-05, 13:09
|
|
|
Ja z powodu zeszłorocznego wypadku w tym roku musze odpuscic Częstochowe
Pierwszy raz od długich lat, mnie nie bedzie, a jest to juz dla mnie pewnego rodzaju tradycją rozpoczęcie sezonu na Jasnej Górze.Tak,ze w tym roku sie nie spotkamy Ale trzymam kciuki by pogoda Wam dopisała.Lewa w góre |
_________________ PAL GUMĘ A NIE DUSZĘ !
http://www.bikepics.com/members/gammamaniak18/
Były:RG80,FZR600,TDM850,929RR,954RR,1000RR
jest VFR800 V TEC i CBR XX1100 |
|
|
|
 |
starter03

Motocykl: Honda CBR 900 RR Fireblade
Imię: Kamil
Wiek: 34 Dołączył: 16 Sty 2012 Posty: 17 Skąd: Grabiec
|
Wysłany: 2012-02-05, 15:08
|
|
|
| Ja też mam niedaleko bo okolo 60 km wiec sie wybiore. Zastanawoam sie tylko czy pchac sie w ta parade czy odrazu na JG. |
_________________ Byle do wiosny |
|
|
|
 |
thrillco
remember the name

Motocykl: cbr xx whitebird
Imię: Grzegorz
Wiek: 36 Dołączył: 12 Kwi 2010 Posty: 452 Skąd: SMI
|
Wysłany: 2012-02-05, 15:09
|
|
|
starter03 jedz odrazu na JG. znajdz jakieś miejsce ppo bokach, łatwiej potem wyjechac |
_________________ Lepiej na HONDZIE niż na wielbłądzie, bo wielbłąd turysta nie lata 300-sta. |
|
|
|
 |
bart_b

Motocykl: zajebisty pomarańczowy
Imię: bart
Dołączył: 19 Sty 2011 Posty: 133 Skąd: Częstochowa/Katowice
|
Wysłany: 2012-02-05, 15:28
|
|
|
jazde w paradzie zdecydowanie odradzam. przepustowosc pod JG jest tak mała ze dobre 40-50 minut stoisz w oczekiwaniu na wjazd. Polecam podjazd prosto pod szczyt JG tak kolo 10 tej wtedy jest jeszcze wystarczajaco miejsca zedby sie wstawić pomiędzy motocykle.
Jako motocyklisci z czestochowy startujemy spod marketu niedaleko JG ok 9 rano, mamy swoją parade po mieście i wjazd pod JG. jest to grupa ok 200-250 motocykli i dajemy rade się upakowac to tym bardziej mniejsze grupy.
https://picasaweb.google.com/103755610214113411691/JasnaGora201102?authkey=Gv1sRgCKyn1YfunaH7Zw#5596574857927619074 |
_________________ mOtOcZeWa.pL |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
|
|
|
 |
starter03

Motocykl: Honda CBR 900 RR Fireblade
Imię: Kamil
Wiek: 34 Dołączył: 16 Sty 2012 Posty: 17 Skąd: Grabiec
|
Wysłany: 2012-02-05, 16:40
|
|
|
| A wpuszczają na JG motocykle przed paradą?? Bo słyszałem że najpierw wjeżdża parada dopiero wpuszczaja reszte. Wpuszczą np o 9? |
_________________ Byle do wiosny |
|
|
|
 |
mg1989sos
Założyciel
Motocykl: ZZR600
Imię: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2367 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: 2012-02-05, 17:14
|
|
|
| nie powinno być z tym problemu... 2 lata temu byliśmy dużo przed paradą, były tylko wyznaczone i odgrodzone miejsca na środku dla parady, ale i tak lepiej po boku się ustawić bo bez problemu można wyjechać |
|
|
|
 |
starter03

Motocykl: Honda CBR 900 RR Fireblade
Imię: Kamil
Wiek: 34 Dołączył: 16 Sty 2012 Posty: 17 Skąd: Grabiec
|
Wysłany: 2012-02-05, 17:37
|
|
|
| Właśnie mam zamiar wcześniej przyjechać i zrobić sporo zdjeć żeby było co oglądać. I raczej zostane do końca, trzeba troche maszyn pooglądać |
_________________ Byle do wiosny |
|
|
|
 |
Mocieek16
Motocykl: 600rr
Imię: Krzysztof
Wiek: 37 Dołączył: 23 Sty 2012 Posty: 97 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2012-02-05, 21:30
|
|
|
| fajne foteczki xD |
|
|
|
 |
swistak
Forumowy ślusarz

Motocykl: kilofaza
Imię: swistak
Wiek: 43 Dołączył: 12 Cze 2010 Posty: 780 Skąd: Rybnik
|
Wysłany: 2012-02-05, 21:36
|
|
|
| ja tam zostawiam moto na bocznej uliczce(bo i tak za 30 min jadę ) i wale z buta oglądnąć motongi usiąść na trawce.dzieciakom gadzeta zabawkę w budzie kupić i pitaka. |
_________________ A swistak siedzi....
Swistak już nie siedzi ....!!!!
Swistak już "CENZURA" !!:) Woohhhaaa
http://www.motorybnik.pun.pl
przeróbka twojego wydechu - 732252302
FB lux motometale
 |
|
|
|
 |
PiotRR

Motocykl: różowy
Imię: Piotr
Dołączył: 25 Kwi 2011 Posty: 421 Skąd: SI
|
Wysłany: 2012-02-06, 01:14
|
|
|
| starter03 napisał/a: | | Właśnie mam zamiar wcześniej przyjechać i zrobić sporo zdjeć żeby było co oglądać. I raczej zostane do końca, trzeba troche maszyn pooglądać |
Najlepiej pojechać dzień wcześniej i rozbić namiot |
_________________ srad- im szybciej jedziesz tym szybciej jedziesz |
|
|
|
 |
espe

Motocykl: VFR 750
Imię: espe
Wiek: 42 Dołączył: 27 Sty 2012 Posty: 29 Skąd: M-ów/Ł-kaG
|
Wysłany: 2012-02-07, 12:55
|
|
|
Halooo
A jest może jakaś ekipka ze stron powiatu mikołowskiego, która ma zamiar podążać w stronę Częstochowy?
Mociek prześlij mi Agende Wyprawy(jeśli jest) na mila i/lub priv'a.
Pozdrawiam |
|
|
|
 |
|
|