Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: mg1989sos
2012-03-18, 17:04
15.04.2012 - rozpoczęcie sezonu Częstochowa
Autor Wiadomość
Mdevil 


Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1185
Skąd: WRM MC POLAND
Wysłany: 2012-02-01, 15:44   

no wlasnie na parade to nie zabardzo mi sie chce jechac szkoda mi sprzegla ... wolal bym tam byc przed parada i nakrecic te cale cholote jak jedzie;p
_________________
ni
Profil Facebook
 
 
 
Patra 


Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 2904
Skąd: SO
Wysłany: 2012-02-01, 15:46   

O 7 w zeszłym roku było jeszcze prawie pusto.
_________________
Zawsze kiedy piszesz głupie posty bóg zabija kotka!
Gość pozdrawiam
:D
 
 
DAVID87 
Wesoły masorz


Motocykl: VFR800 V-TEC /CBR XX1100
Imię: DAWID
Wiek: 39
Dołączył: 16 Gru 2010
Posty: 171
Skąd: okol.Rybnik
Wysłany: 2012-02-05, 13:09   

Ja z powodu zeszłorocznego wypadku w tym roku musze odpuscic Częstochowe :(
Pierwszy raz od długich lat, mnie nie bedzie, a jest to juz dla mnie pewnego rodzaju tradycją rozpoczęcie sezonu na Jasnej Górze.Tak,ze w tym roku sie nie spotkamy :( Ale trzymam kciuki by pogoda Wam dopisała.Lewa w góre
_________________
PAL GUMĘ A NIE DUSZĘ !

http://www.bikepics.com/members/gammamaniak18/

Były:RG80,FZR600,TDM850,929RR,954RR,1000RR
jest VFR800 V TEC i CBR XX1100
 
 
 
starter03 


Motocykl: Honda CBR 900 RR Fireblade
Imię: Kamil
Wiek: 34
Dołączył: 16 Sty 2012
Posty: 17
Skąd: Grabiec
Wysłany: 2012-02-05, 15:08   

Ja też mam niedaleko bo okolo 60 km wiec sie wybiore. Zastanawoam sie tylko czy pchac sie w ta parade czy odrazu na JG.
_________________
Byle do wiosny :D
 
 
 
thrillco 
remember the name


Motocykl: cbr xx whitebird
Imię: Grzegorz
Wiek: 36
Dołączył: 12 Kwi 2010
Posty: 452
Skąd: SMI
Wysłany: 2012-02-05, 15:09   

starter03 jedz odrazu na JG. znajdz jakieś miejsce ppo bokach, łatwiej potem wyjechac ;)
_________________
Lepiej na HONDZIE niż na wielbłądzie, bo wielbłąd turysta nie lata 300-sta.
 
 
 
bart_b 


Motocykl: zajebisty pomarańczowy
Imię: bart
Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 133
Skąd: Częstochowa/Katowice
Wysłany: 2012-02-05, 15:28   

jazde w paradzie zdecydowanie odradzam. przepustowosc pod JG jest tak mała ze dobre 40-50 minut stoisz w oczekiwaniu na wjazd. Polecam podjazd prosto pod szczyt JG tak kolo 10 tej wtedy jest jeszcze wystarczajaco miejsca zedby sie wstawić pomiędzy motocykle.

Jako motocyklisci z czestochowy startujemy spod marketu niedaleko JG ok 9 rano, mamy swoją parade po mieście i wjazd pod JG. jest to grupa ok 200-250 motocykli i dajemy rade się upakowac to tym bardziej mniejsze grupy.

https://picasaweb.google.com/103755610214113411691/JasnaGora201102?authkey=Gv1sRgCKyn1YfunaH7Zw#5596574857927619074
_________________
mOtOcZeWa.pL
 
 
 
Michal87sc 
Boski Valentino


Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39
Dołączył: 18 Wrz 2011
Posty: 3118
Skąd: 161 JO90NH
Wysłany: 2012-02-05, 15:32   

fajne fotki
_________________
Moje wszystkie moto: http://www.bikepics.com/members/michal87sc/

http://www.michaljeczak.flog.pl

https://www.facebook.com/...54797774?ref=hl
 
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-05, 16:18   

... i filmik http://www.youtube.com/watch?v=fgNpUXqDPhc
 
 
starter03 


Motocykl: Honda CBR 900 RR Fireblade
Imię: Kamil
Wiek: 34
Dołączył: 16 Sty 2012
Posty: 17
Skąd: Grabiec
Wysłany: 2012-02-05, 16:40   

A wpuszczają na JG motocykle przed paradą?? Bo słyszałem że najpierw wjeżdża parada dopiero wpuszczaja reszte. Wpuszczą np o 9?
_________________
Byle do wiosny :D
 
 
 
mg1989sos 
Założyciel

Motocykl: ZZR600
Imię: Michał
Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 2367
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2012-02-05, 17:14   

nie powinno być z tym problemu... 2 lata temu byliśmy dużo przed paradą, były tylko wyznaczone i odgrodzone miejsca na środku dla parady, ale i tak lepiej po boku się ustawić bo bez problemu można wyjechać
Profil Facebook
 
 
 
starter03 


Motocykl: Honda CBR 900 RR Fireblade
Imię: Kamil
Wiek: 34
Dołączył: 16 Sty 2012
Posty: 17
Skąd: Grabiec
Wysłany: 2012-02-05, 17:37   

Właśnie mam zamiar wcześniej przyjechać i zrobić sporo zdjeć żeby było co oglądać. I raczej zostane do końca, trzeba troche maszyn pooglądać
_________________
Byle do wiosny :D
 
 
 
Mocieek16 

Motocykl: 600rr
Imię: Krzysztof
Wiek: 37
Dołączył: 23 Sty 2012
Posty: 97
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2012-02-05, 21:30   

fajne foteczki xD
 
 
swistak 
Forumowy ślusarz


Motocykl: kilofaza
Imię: swistak
Wiek: 43
Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 780
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2012-02-05, 21:36   

ja tam zostawiam moto na bocznej uliczce(bo i tak za 30 min jadę ) i wale z buta oglądnąć motongi usiąść na trawce.dzieciakom gadzeta zabawkę w budzie kupić i pitaka.
_________________
A swistak siedzi....
Swistak już nie siedzi ....!!!!
Swistak już "CENZURA" !! !!:) Woohhhaaa
http://www.motorybnik.pun.pl

przeróbka twojego wydechu - 732252302
FB lux motometale
 
 
PiotRR 


Motocykl: różowy
Imię: Piotr
Dołączył: 25 Kwi 2011
Posty: 421
Skąd: SI
Wysłany: 2012-02-06, 01:14   

starter03 napisał/a:
Właśnie mam zamiar wcześniej przyjechać i zrobić sporo zdjeć żeby było co oglądać. I raczej zostane do końca, trzeba troche maszyn pooglądać

Najlepiej pojechać dzień wcześniej i rozbić namiot :P
_________________
srad- im szybciej jedziesz tym szybciej jedziesz
 
 
espe 


Motocykl: VFR 750
Imię: espe
Wiek: 42
Dołączył: 27 Sty 2012
Posty: 29
Skąd: M-ów/Ł-kaG
Wysłany: 2012-02-07, 12:55   

Halooo

A jest może jakaś ekipka ze stron powiatu mikołowskiego, która ma zamiar podążać w stronę Częstochowy?

Mociek prześlij mi Agende Wyprawy(jeśli jest) na mila i/lub priv'a.

Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/